Výsledková listina Běh Mrázovkou
3. 11. 2018

přípravka 700 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KOVÁŘ Jan41Přípravka hoši st.1.00:02:28Detail
2. BOHÁČ JanPraha44Přípravka hoši st.2.00:02:33+00:00:05Detail
3. VYSKOČIL Václavsokol smíchov8Přípravka hoši st.3.00:02:34+00:00:06Detail
4. HEJLOVÁ ViktorieAE klub Lady Plzeň64Přípravka dívky st.1.00:02:37+00:00:09Detail
5. JELENEKOVÁ Adéla4Přípravka dívky st.2.00:02:38+00:00:10Detail
6. DUCHOŇOVÁ Alice56Přípravka dívky st.3.00:02:39+00:00:11Detail
7. MICHOPULOS Markos37Přípravka hoši st.4.00:02:41+00:00:13Detail
8. DORŇÁKOVÁ ViktoriePraha49Přípravka dívky st.4.00:02:41+00:00:13Detail
9. ŠORMOVÁ Eliška21Přípravka dívky st.5.00:02:41+00:00:13Detail
10. FILIP MatyášPraha68Přípravka hoši st.5.00:02:42+00:00:14Detail
11. ŠIMKOVÁ TerezaJeseniova72Přípravka dívky st.6.00:02:43+00:00:15Detail
12. DOHNAL Vojtěch30Přípravka hoši st.6.00:02:44+00:00:16Detail
13. HARTMANOVÁ KateřinaDukla Praha32Přípravka dívky st.7.00:02:45+00:00:17Detail
14. VOJTĚCH LukášSK Míle13Přípravka hoši st.7.00:02:49+00:00:21Detail
15. KOMERS Antonín46Přípravka hoši ml.1.00:02:51+00:00:23Detail
16. SOUKENÍKOVÁ KláraTJ Sokol 1. Smíchov39Přípravka dívky ml.1.00:02:51+00:00:23Detail
17. ZDENOVSKÝ Jakub10Přípravka hoši ml.2.00:02:52+00:00:24Detail
18. FARNÍKOVÁ Linda15Přípravka dívky ml.2.00:02:53+00:00:25Detail
19. JANŮ TomášBikeclinic junior team52Přípravka hoši ml.3.00:02:54+00:00:26Detail
20. KUBÍČKOVÁ Anežka22Přípravka dívky ml.3.00:02:54+00:00:26Detail
21. RADA VojtěchBikeclinic junior team3Přípravka hoši ml.4.00:02:57+00:00:29Detail
22. FELFEL HugoTJ SIS Atletika55Přípravka hoši st.8.00:02:58+00:00:30Detail
23. FILIP ŠtěpánPraha69Přípravka hoši st.9.00:02:58+00:00:30Detail
24. KODYM Filip11Přípravka hoši st.10.00:02:58+00:00:30Detail
25. KOŇAŘÍK IvoPraha60Přípravka hoši ml.5.00:02:59+00:00:31Detail
26. BOHÁČ JakubPraha42Přípravka hoši ml.6.00:02:59+00:00:31Detail
27. BOHÁČ JosefPraha43Přípravka hoši ml.7.00:02:59+00:00:31Detail
28. ŠOŠKA Matěj17Přípravka hoši st.11.00:03:05+00:00:37Detail
29. KUČEROVÁ Gabriela18Přípravka dívky st.8.00:03:08+00:00:40Detail
30. FLOR David40Přípravka hoši ml.8.00:03:10+00:00:42Detail
31. ČAPKOVÁ Ela35Přípravka dívky ml.4.00:03:15+00:00:47Detail
32. DONTOVÁ Ester25Přípravka dívky ml.5.00:03:17+00:00:49Detail
33. KREJČÍ Oliver67Přípravka hoši ml.9.00:03:17+00:00:49Detail
34. HARTMANOVÁ TerezaDukla Praha31Přípravka dívky ml.6.00:03:18+00:00:50Detail
35. SELLNEROVÁ Lucie53Přípravka dívky st.9.00:03:19+00:00:51Detail
36. KORTUSOVÁ Klára14Přípravka dívky ml.7.00:03:22+00:00:54Detail
37. RYCHETSKÝ Dan71Přípravka hoši st.12.00:03:25+00:00:57Detail
38. KODYMOVÁ Kristýna12Přípravka dívky ml.8.00:03:29+00:01:01Detail
39. KREJČÍ Lea66Přípravka dívky ml.9.00:03:30+00:01:02Detail
40. MARTINÁKOVÁ Elen AnnaTJ Sokol I. Smíchov36Přípravka dívky ml.10.00:03:30+00:01:02Detail
41. KALABISOVÁ Kristýna19Přípravka dívky st.10.00:03:32+00:01:04Detail
42. JUNGMANNOVÁ VeronikaTJ Sokol Smíchov34Přípravka dívky ml.11.00:03:33+00:01:05Detail
43. KLIR VojtechSokol Smichov29Přípravka hoši ml.10.00:03:37+00:01:09Detail
44. DOSTÁL Vojtěch26Přípravka hoši ml.11.00:03:41+00:01:13Detail
45. NOVÁK Míra28Přípravka hoši ml.12.00:03:42+00:01:14Detail
46. KREUZEROVÁ Simona20Přípravka dívky st.11.00:03:43+00:01:15Detail
47. ŠÍDLO Jan16Přípravka hoši ml.13.00:03:48+00:01:20Detail
48. VOTÁPEK Leonard5Přípravka hoši ml.14.00:03:49+00:01:21Detail
49. FUKA Natan9Přípravka hoši st.13.00:03:58+00:01:30Detail
50. DORŇÁKOVÁ AdélaPraha48Přípravka dívky st.12.00:04:16+00:01:48Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz