Oficiální Výsledková listina Velvarský maraton
6. 10. 2018

horská kola

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. VLČEK PetrCK Vinohradské šlapky#213Muži B1.00:57:06.33Detail
2. JIŘÍ SvobodaActive Tour Cycling Team#230Muži B2.00:57:06.91+00:00:00.58Detail
3. VLČEK JiříCK Vinohradské šlapky#214Muži B3.00:57:07.04+00:00:00.71Detail
4. ZIMMMEL Václav#199Muži B4.00:57:07.16+00:00:00.83Detail
5. TÁCHA PetrDexter Cycling#210Muži B5.00:57:15.67+00:00:09.34Detail
6. ALBL Zdeněk#233Muži B6.00:58:11.06+00:01:04.73Detail
7. MICHAL Petr#222Muži B7.00:58:13.26+00:01:06.93Detail
8. NOSEK Lukáš#225Muži A1.01:01:48.33+00:04:42.00Detail
9. POJKAROVÁ JitkaDexter Cycling#218Ženy B1.01:01:50.51+00:04:44.18Detail
10. PETŘÍČEK Michal#207Muži B8.01:03:16.88+00:06:10.55Detail
11. BÍLEK Josef#226Muži A2.01:04:28.96+00:07:22.63Detail
12. VESELÝ VladimírHasiči Neratovice#231Muži B9.01:04:59.94+00:07:53.61Detail
13. HORÁČEK PetrBike team Roudnice#201Muži B10.01:05:01.00+00:07:54.67Detail
14. PLACHÝ Zdeněk#197Muži B11.01:05:04.32+00:07:57.99Detail
15. PLICKA Luboš#208Muži B12.01:05:26.54+00:08:20.21Detail
16. VEJROSTA Jan#236Muži A3.01:05:36.15+00:08:29.82Detail
17. ŠELICHA Josef#198Muži A4.01:05:39.30+00:08:32.97Detail
18. PERLÍK Tomáš#206Muži A5.01:06:16.75+00:09:10.42Detail
19. PACOVSKÝ Tomáš#223Muži B13.01:11:44.79+00:14:38.46Detail
20. JIROUŠEK Jaroslav#224Muži B14.01:11:48.97+00:14:42.64Detail
21. FERENČÍKOVÁ NaďaSunsetbike#215Ženy A1.01:11:58.43+00:14:52.10Detail
22. KONRÁD LuděkHouse of Pain#238Muži B15.01:12:02.68+00:14:56.35Detail
23. KONRÁDOVÁ MarkétaHouse of Pain#237Ženy B2.01:13:54.72+00:16:48.39Detail
24. FIDLER Lukáš#202Muži A6.01:14:24.64+00:17:18.31Detail
25. KARHAN ZdeněkKČT MTB Kralupy#221Muži A7.01:14:25.43+00:17:19.10Detail
26. KAPKOVÁ Alice#227Ženy A2.01:15:01.67+00:17:55.34Detail
27. SVÍTEK Miloš#228Muži B16.01:15:02.04+00:17:55.71Detail
28. NOVOTNÁ MonikaHouse of Pain#239Ženy B3.01:15:13.36+00:18:07.03Detail
29. ŠVEJDOVÁ JitkaKladno#220Ženy B4.01:17:48.84+00:20:42.51Detail
30. ŠŤASTNÁ Veronika#219Ženy A3.01:19:15.66+00:22:09.33Detail
31. VAŇUROVÁ Radka#234Ženy A4.01:20:22.57+00:23:16.24Detail
32. ŠTURALOVÁ Sára#232Ženy A5.01:20:45.84+00:23:39.51Detail
33. SODOMKA Kamil#229Muži A8.01:22:48.71+00:25:42.38Detail
34. PLICKA PetrKČT MTB Kralupy#209Muži A9.01:24:27.96+00:27:21.63Detail
35. ŠMÍD Jan#196Muži B17.01:24:41.63+00:27:35.30Detail
36. URBAN Jiří#211Muži B18.01:26:42.23+00:29:35.90Detail
37. KRÓL Daniel#205Muži B19.01:27:50.49+00:30:44.16Detail
38. NĚMCOVÁ Andrea#235Ženy A6.01:28:42.34+00:31:36.01Detail
39. KRÓLOVÁ Zuzana#217Ženy A7.01:31:58.23+00:34:51.90Detail
40. KONRÁD Šimon#200Muži A10.01:32:20.65+00:35:14.32Detail
41. KALINA Miloslav#204Muži B20.01:35:05.73+00:37:59.40Detail
42. KALINA Jan#203Muži A11.01:35:05.75+00:37:59.42Detail
43. PATEROVÁ Šárka#240Ženy A8.01:48:48.86+00:51:42.53Detail
DNS VEJROSTA ZdeněkKČT MTB Kralupy#212Muži BDNS Detail
DNS JELÍNKOVÁ Dagmar#216Ženy BDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz