Oficiální Výsledková listina Městecká desítka
11. 5. 2019

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. Flegl VlastimilVrchlabí#23#M1.M2 (18-39)1.00:34:5400:17:07.3400:17:45.82DetailFoto
2. Burian MichalSalming Running#16#M2.M2 (18-39)2.00:35:21+00:00:2700:17:08.2900:18:12.45DetailFoto
3. Římal MilanTJ Sokol Kolín atletika#85#M3.M3 (40-59)1.00:35:25+00:00:3100:17:21.5300:18:03.14DetailFoto
4. Novák Lukáš SWEEP OCR Team #63#M4.M2 (18-39)3.00:36:35+00:01:4100:18:04.2900:18:30.52DetailFoto
5. Kolář Petrrun Kanice#41#M5.M2 (18-39)4.00:37:39+00:02:4500:18:31.1200:19:06.94DetailFoto
6. Pavlík DavidŠneci v běhu#69#M6.M2 (18-39)5.00:38:13+00:03:1900:18:48.6500:19:23.48DetailFoto
7. Novák MatějBasketbalová akademie Nymburk#64#M7.M1 (do 18)1.00:39:29+00:04:3500:18:57.8500:20:30.40DetailFoto
8. Košický ŠtefanTJ Sokol Sokoleč#46#M8.M2 (18-39)6.00:40:05+00:05:1100:19:58.7100:20:06.03DetailFoto
9. Maksant Jindřich#142#M9.M2 (18-39)7.00:40:20+00:05:2600:19:44.4600:20:35.29DetailFoto
10. Vendl ZdenekPoděbrady#121#M10.M2 (18-39)8.00:40:22+00:05:2800:19:45.4500:20:35.87DetailFoto
11. Vaňura OndřejBěrunice#119#M11.M2 (18-39)9.00:40:52+00:05:5800:19:55.1100:20:55.94DetailFoto
12. Tůma MartinMěstec Králové#114#M12.M2 (18-39)10.00:41:05+00:06:1100:19:57.1800:21:07.37DetailFoto
13. Kvasnička DanielŽehuň#53#M13.M2 (18-39)11.00:41:13+00:06:1900:20:04.5200:21:07.99DetailFoto
14. Pospíšil JaroslavNový Bydžov#76#M14.M3 (40-59)2.00:41:18+00:06:2400:20:11.3100:21:06.30DetailFoto
15. Marek MartinBěžecký klub Nepolisy#58#M15.M3 (40-59)3.00:41:20+00:06:2600:20:28.7000:20:50.56DetailFoto
16. Renský Michalrun4run#80#M16.M3 (40-59)4.00:41:23+00:06:2900:20:27.7400:20:55.23DetailFoto
17. Bubník Ondřej#144#M17.M3 (40-59)5.00:41:29+00:06:3500:20:41.4100:20:46.68DetailFoto
18. Huth Kai-Hwe#93#M18.M3 (40-59)6.00:41:56+00:07:0200:20:24.2900:21:30.71DetailFoto
19. Vlasák Petr#147#M19.M2 (18-39)12.00:42:02+00:07:0800:20:34.2900:21:27.62DetailFoto
20. Král MartinKolín#48#M20.M2 (18-39)13.00:42:03+00:07:0900:20:31.0600:21:31.28DetailFoto
21. Šwarzová Linda Adidas Runners Prague#112#F1.Z2 (18-34)1.00:42:30+00:07:3600:20:43.1000:21:46.28DetailFoto
22. Vaníček Miloš#89#M21.M2 (18-39)14.00:43:11+00:08:1700:21:12.4200:21:57.76DetailFoto
23. Havlín JanPřední Lhota - Poděbrady#110#M22.M3 (40-59)7.00:43:12+00:08:1800:21:00.8500:22:10.48DetailFoto
24. Vít Jiří#94#M23.M3 (40-59)8.00:43:17+00:08:2300:21:19.0100:21:57.20DetailFoto
25. Zaremba JanReebok Run Crew#129#M24.M2 (18-39)15.00:43:24+00:08:3000:21:34.8800:21:48.67DetailFoto
26. Čapek JosefPísková Lhota#17#M25.M2 (18-39)16.00:43:30+00:08:3600:21:00.3000:22:29.21DetailFoto
27. Paroulek JaroslavSKP Nymurk#68#M26.M3 (40-59)9.00:44:06+00:09:1200:20:57.0700:23:08.59DetailFoto
28. Zindulka RobertSezimovo Ústí#131#M27.M2 (18-39)17.00:44:29+00:09:3500:21:50.3900:22:37.89DetailFoto
29. Jambor Jiří Opočnice #32#M28.M2 (18-39)18.00:44:46+00:09:5200:21:26.7300:23:18.37DetailFoto
30. Luštický JosefBK Lipník nad Bečvou#55#M29.M2 (18-39)19.00:44:58+00:10:0400:21:52.6000:23:05.24DetailFoto
31. Žalud Ladislav#150#M30.M3 (40-59)10.00:45:09+00:10:1500:21:30.3100:23:38.59DetailFoto
32. Uchytil MatyášPoděbrady#117#M31.M2 (18-39)20.00:46:04+00:11:1000:23:53.9700:22:09.83DetailFoto
33. Škoda VojtěchJihlava#103#M32.M2 (18-39)21.00:46:11+00:11:1700:22:44.6400:23:25.92DetailFoto
34. Kašpar Daniel#146#M33.M2 (18-39)22.00:46:14+00:11:2000:23:17.0800:22:56.52DetailFoto
35. Štěpán JiříPraha#111#M34.M2 (18-39)23.00:46:14+00:11:2000:23:16.5700:22:57.25DetailFoto
36. Zak MilanNymburk#128#M35.M3 (40-59)11.00:46:18+00:11:2400:22:34.5000:23:43.20DetailFoto
37. Skoda PetrRozdalovice #90#M36.M2 (18-39)24.00:46:20+00:11:2600:23:44.8500:22:34.46DetailFoto
38. Kaplan DanielBěhej Poděbrady#36#M37.M3 (40-59)12.00:46:25+00:11:3100:22:40.1800:23:44.11DetailFoto
39. Kabrhel RomanPraha#35#M38.M2 (18-39)25.00:46:51+00:11:5700:22:39.3900:24:10.72DetailFoto
40. Zárybnický TomášLibice nad Cidlinou#130#M39.M2 (18-39)26.00:46:54+00:12:0000:23:14.6700:23:38.86DetailFoto
41. Jehlička JiříJehla Team#33#M40.M3 (40-59)13.00:46:56+00:12:0200:23:42.0800:23:13.55DetailFoto
42. Raška JanNymburk#78#M41.M2 (18-39)27.00:47:10+00:12:1600:23:14.9500:23:54.37DetailFoto
43. Říha ProkopMěstec Králové#84#M42.M2 (18-39)28.00:47:19+00:12:2500:23:26.8400:23:51.85DetailFoto
44. Pavlas Antonín#145#M43.M4 (60plus)1.00:47:21+00:12:2700:24:05.3000:23:15.35DetailFoto
45. Čechal PetrTJ Lokomotiva Nymburk#18#M44.M3 (40-59)14.00:47:46+00:12:5200:23:32.8600:24:12.20DetailFoto
46. Strniša SamosLOVEnia#98#M45.M2 (18-39)29.00:47:50+00:12:5600:23:30.3100:24:19.29DetailFoto
47. Műnich LukášPraha#60#M46.M2 (18-39)30.00:47:56+00:13:0200:23:27.3100:24:28.08DetailFoto
48. Richtr JosefNymburk#81#M47.M3 (40-59)15.00:47:57+00:13:0300:23:27.9000:24:28.48DetailFoto
49. Skokan StanislavKolín#91#M48.M2 (18-39)31.00:47:58+00:13:0400:23:48.1500:24:09.26DetailFoto
50. Novotná MiroslavaSRTG Praha#67#F2.Z2 (18-34)2.00:48:05+00:13:1100:23:34.8400:24:29.32DetailFoto
51. Kučera Václav Sloveč #51#M49.M3 (40-59)16.00:48:06+00:13:1200:24:05.0200:24:00.30DetailFoto
52. Reihonová Eva#95#F3.Z2 (18-34)3.00:48:22+00:13:2800:23:26.6600:24:54.39DetailFoto
53. Šohajová Lenka BRC racing team#105#F4.Z3 (35-49)1.00:48:25+00:13:3100:24:04.0600:24:20.73DetailFoto
54. Suchochleb AlešMěstec Králové#99#M50.M2 (18-39)32.00:48:29+00:13:3500:24:05.6700:24:23.01DetailFoto
55. Harapesová Anna#26#F5.Z2 (18-34)4.00:48:52+00:13:5800:24:06.0900:24:45.18DetailFoto
56. Nechuta David PředchozíPraha 7#61#M51.M3 (40-59)17.00:49:13+00:14:1900:24:38.7400:24:33.62DetailFoto
57. Halík MiroslavRožďalovice#25#M52.M2 (18-39)33.00:49:19+00:14:2500:24:37.7700:24:40.75DetailFoto
58. Miler MartinTour De Dědov Pečky#59#M53.M2 (18-39)34.00:49:23+00:14:2900:24:48.8700:24:33.27DetailFoto
59. Horáková MichaelaLoučeň#29#F6.Z2 (18-34)5.00:49:23+00:14:2900:24:02.1600:25:20.19DetailFoto
60. Bělohoubek TomášPoděbrady#10#M54.M3 (40-59)18.00:49:30+00:14:3600:24:47.4500:24:41.66DetailFoto
61. Synkule Martin#101#M55.M2 (18-39)35.00:49:35+00:14:4100:25:44.5100:23:50.35DetailFoto
62. Blohon MiroslavPraha 4 - Kunratice#13#M56.M4 (60plus)2.00:49:38+00:14:4400:24:03.0500:25:34.57DetailFoto
63. Macháčková EvaOškobrh#57#F7.Z3 (35-49)2.00:49:43+00:14:4900:24:04.1800:25:38.27DetailFoto
64. Novák MichalPoděbrady #65#M57.M2 (18-39)36.00:49:51+00:14:5700:25:10.8100:24:39.97DetailFoto
65. Semerád Lukáš Tour de Dedov Pečky #88#M58.M2 (18-39)37.00:49:57+00:15:0300:24:49.4600:25:07.36DetailFoto
66. Vrba MichalHlušice#127#M59.M3 (40-59)19.00:50:33+00:15:3900:25:31.6000:25:00.52DetailFoto
67. Děček MilanPoděbrady #19#M60.M3 (40-59)20.00:50:39+00:15:4500:24:54.6900:25:43.34DetailFoto
68. Koubek MarcelPraha#47#M61.M3 (40-59)21.00:50:41+00:15:4700:25:09.9400:25:30.26DetailFoto
69. Kněžourová NikolaPraha#39#F8.Z2 (18-34)6.00:50:56+00:16:0200:25:23.2000:25:31.93DetailFoto
70. Fialova Nikola #22#F9.Z2 (18-34)7.00:51:04+00:16:1000:25:35.2200:25:28.15DetailFoto
71. Vídeňská BarboraChlumec nad Cidlinou#122#F10.Z2 (18-34)8.00:51:08+00:16:1400:25:31.9100:25:35.62DetailFoto
72. Nováková VěraVeGa#66#F11.Z3 (35-49)3.00:51:12+00:16:1800:25:17.0100:25:54.43DetailFoto
73. Strnad Tomáš#97#M62.M3 (40-59)22.00:51:34+00:16:4000:25:35.7100:25:57.63DetailFoto
74. Macura TomášChroustov#56#M63.M2 (18-39)38.00:51:49+00:16:5500:25:36.1500:26:12.35DetailFoto
75. Sangho AlinePraha#86#F12.Z2 (18-34)9.00:51:57+00:17:0300:24:58.8700:26:57.13DetailFoto
76. Uchytil FrantišekPoděbrady#116#M64.M3 (40-59)23.00:52:23+00:17:2900:25:45.9600:26:36.96DetailFoto
77. Žaludová Lucie#149#F13.Z3 (35-49)4.00:52:42+00:17:4800:25:55.1500:26:46.37DetailFoto
78. Vaníček Miloš#90#M65.M4 (60plus)3.00:52:53+00:17:5900:26:04.9400:26:47.20DetailFoto
79. Knittlová Natálie#40#F14.Z2 (18-34)10.00:53:23+00:18:2900:26:13.7900:27:08.90DetailFoto
80. Vorlicek PetrFedor All Stars Team#125#M66.M2 (18-39)39.00:54:24+00:19:3000:25:48.9800:28:34.44DetailFoto
81. Brzák AlešSK Městec Králové#148#M67.M2 (18-39)40.00:54:25+00:19:3100:25:50.2400:28:34.47DetailFoto
82. Žďárský OndřejFedor All Star Team#132#M69.M2 (18-39)41.00:54:28+00:19:3400:27:33.5800:26:53.67DetailFoto
83. Jech JaroslavVelenice#34#M70.M2 (18-39)42.00:54:33+00:19:3900:27:18.8900:27:13.77DetailFoto
84. Říbek JanSloveč#83#M71.M3 (40-59)24.00:54:40+00:19:4600:26:41.7800:27:58.19DetailFoto
85. Buldra Miroslav#143#M72.M1 (do 18)2.00:55:03+00:20:0900:25:29.1400:29:33.15DetailFoto
86. Horáček JosefBoxing Poděbrady#28#M73.M2 (18-39)43.00:55:11+00:20:1700:27:14.0600:27:56.53DetailFoto
87. Sobota LukasMestec Králové#93#M74.M2 (18-39)44.00:55:16+00:20:2200:27:10.8000:28:05.16DetailFoto
88. Horvátová Lenka#91#F15.Z2 (18-34)11.00:55:20+00:20:2600:28:06.1700:27:12.90DetailFoto
89. Horvát David#92#M75.M3 (40-59)25.00:55:26+00:20:3200:28:05.9400:27:19.86DetailFoto
90. Sústriková IvanaSkvelej zivot#100#F16.Z2 (18-34)12.00:55:45+00:20:5100:27:44.7800:27:59.26DetailFoto
91. Goluch PetrSkvělej život#24#M76.M2 (18-39)45.00:55:45+00:20:5100:27:45.6300:27:58.65DetailFoto
92. Klapačová PavlaPošta Březno#37#F17.Z3 (35-49)5.00:55:48+00:20:5400:27:43.9200:28:03.45DetailFoto
93. Vaníková RadkaStarý Plzenec#118#F18.Z4 (50plus)1.00:55:56+00:21:0200:27:10.9300:28:44.24DetailFoto
94. Sobotová BarboraSOBUKO racing team#95#F19.Z2 (18-34)13.00:56:00+00:21:0600:27:12.1800:28:47.58DetailFoto
95. Dovičín PavelBBB team#20#M77.M3 (40-59)26.00:56:06+00:21:1200:28:00.0700:28:05.68DetailFoto
96. Klímová KateřinaZvěřínek#38#F20.Z2 (18-34)14.00:56:12+00:21:1800:27:38.9600:28:32.91DetailFoto
97. Havrda David Hostinné#27#M78.M2 (18-39)46.00:56:14+00:21:2000:27:40.2800:28:33.34DetailFoto
98. Kolenčík Pavel#GLADIATORRACETEAM#42#M79.M3 (40-59)27.00:56:18+00:21:2400:27:22.9300:28:54.70DetailFoto
99. Ong The Kien#133#M80.M2 (18-39)47.00:56:52+00:21:5800:27:18.5600:29:33.22DetailFoto
100. Bíža OldřichMěstec Králové#12#M81.M3 (40-59)28.00:57:28+00:22:3400:27:37.2300:29:49.98DetailFoto
101. Šípková HelenaChudíř #102#F21.Z4 (50plus)2.00:57:43+00:22:4900:27:36.2000:30:06.63DetailFoto
102. Sobota OndřejSOKOL SLOVEČ, SOBUKO racing team#94#M82.M2 (18-39)48.00:57:58+00:23:0400:28:05.3100:29:52.40DetailFoto
103. Vorlickova AlenaFedor All Stars Team#126#F22.Z2 (18-34)15.00:58:33+00:23:3900:27:54.8500:30:37.55DetailFoto
104. Křepelová AnnaNymburk#49#F23.Z2 (18-34)16.00:58:34+00:23:4000:27:52.3700:30:40.67DetailFoto
105. Pěcha TomášPoděbrady#70#M83.M3 (40-59)29.00:58:42+00:23:4800:28:05.1000:30:36.39DetailFoto
106. Bittmanova ZuzanaBRC Racing Team Činěves#11#F24.Z3 (35-49)6.00:59:48+00:24:5400:28:02.1000:31:45.14DetailFoto
107. Podoláková PavlaNymburk#74#F25.Z3 (35-49)7.00:59:55+00:25:0100:29:14.8700:30:39.52DetailFoto
108. Šťastný MiroslavSenice#109#M84.M3 (40-59)30.01:00:13+00:25:1900:27:15.5700:32:57.32DetailFoto
109. Kholerová Pavlína#135#F26.Z2 (18-34)17.01:00:23+00:25:2900:29:51.6300:30:31.18DetailFoto
110. Bulíček VaclavSenice#15#M85.M2 (18-39)49.01:00:27+00:25:3300:29:11.1100:31:15.70DetailFoto
111. Skalická Michaela #89#F27.Z2 (18-34)18.01:01:40+00:26:4600:29:59.1400:31:40.74DetailFoto
112. Popková AndySloveč#75#F28.Z2 (18-34)19.01:03:23+00:28:2900:29:29.1500:33:53.81DetailFoto
113. Březinová PetraKnežice #14#F29.Z3 (35-49)8.01:03:28+00:28:3400:31:39.5600:31:47.90DetailFoto
114. Šormová TerezaKněžice#107#F30.Z3 (35-49)9.01:03:29+00:28:3500:31:39.8800:31:48.64DetailFoto
115. Parusová Jana#87#F31.Z3 (35-49)10.01:03:36+00:28:4200:30:10.3300:33:25.17DetailFoto
116. Střelcová Radka#134#F32.Z2 (18-34)20.01:03:54+00:29:0000:30:58.7500:32:54.38DetailFoto
117. Sedláčková RadkaSvídnice#87#F33.Z3 (35-49)11.01:06:43+00:31:4900:33:21.0000:33:21.69DetailFoto
118. Koloc PavelAC Total Zero#45#M86.M3 (40-59)31.01:08:33+00:33:3900:33:49.9400:34:42.84DetailFoto
119. Plachá LenkaMěstec Králové#71#F34.Z2 (18-34)21.01:09:36+00:34:4200:34:15.7300:35:19.78DetailFoto
120. Nesvadbová Tereza#62#F35.Z2 (18-34)22.01:09:36+00:34:4200:34:15.4000:35:20.13DetailFoto
121. Poborský PavelMěstec Králové#73#M87.M3 (40-59)32.01:12:07+00:37:1300:42:25.1700:29:40.83DetailFoto
122. Lauer AlešMazáci Praha#54#M88.M3 (40-59)33.01:12:49+00:37:5500:42:27.5600:30:21.06DetailFoto
123. Kuklova Hanahana.kukla@web.de#52#F36.Z2 (18-34)23.01:20:07+00:45:1300:38:20.2200:41:46.55DetailFoto
Kolmanova LindaPraha#44#FZ2 (18-34)00:00:00DetailFoto
Kolman PetrChlumec nad Cidlinou#43#MM3 (40-59)00:00:00DetailFoto
Tichá Jana#113#FZ2 (18-34)00:00:00DetailFoto
Kubišta PetrSokol Kolín#50#MM3 (40-59)00:00:00DetailFoto
Houdek JakubRun magazine team#30#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
Šoltys PetrŠotíci#106#MM3 (40-59)00:00:00DetailFoto
Renský Luboš#79#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
Uher MartinPraha#115#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
Voborová DenisaKolín#124#FZ2 (18-34)00:00:00DetailFoto
Pošíval JiříPoděbrady#77#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
Vinš Pavel#123#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
Řehák MichaelPoděbrady#82#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
Hrbek TomášHradec Králové#31#MM3 (40-59)00:00:00DetailFoto
Dovičín PetrBBB team#21#MM3 (40-59)00:00:00DetailFoto
Šlechta BorisPraha 4#104#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
Smolová MagdalenaPraha 11#92#FZ2 (18-34)00:00:00DetailFoto
Plocar Jiri#72#MM3 (40-59)00:00:00DetailFoto
Šrek PetrHradcany#108#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
Vegrichtová JitkaPoděbrady#120#FZ3 (35-49)00:00:00DetailFoto
Solomová JitkaPoděbrady #96#FZ3 (35-49)00:00:00DetailFoto
DNF Bednář Miroslav#136#MM3 (40-59)DNF 00:18:25.98DetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz