Oficiální Výsledková listina Městecká desítka
11. 5. 2019

10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. Flegl VlastimilVrchlabí#23#M1.M2 (18-39)1.00:34:5400:17:07.3400:17:45.82DetailFoto
2. Burian MichalSalming Running#16#M2.M2 (18-39)2.00:35:21+00:00:27.8300:17:08.2900:18:12.45DetailFoto
3. Římal MilanTJ Sokol Kolín atletika#85#M3.M3 (40-59)1.00:35:25+00:00:31.8300:17:21.5300:18:03.14DetailFoto
4. Novák Lukáš SWEEP OCR Team #63#M4.M2 (18-39)3.00:36:35+00:01:41.8300:18:04.2900:18:30.52DetailFoto
5. Kolář Petrrun Kanice#41#M5.M2 (18-39)4.00:37:39+00:02:45.8300:18:31.1200:19:06.94DetailFoto
6. Pavlík DavidŠneci v běhu#69#M6.M2 (18-39)5.00:38:13+00:03:19.8300:18:48.6500:19:23.48DetailFoto
7. Novák MatějBasketbalová akademie Nymburk#64#M7.M1 (do 18)1.00:39:29+00:04:35.8300:18:57.8500:20:30.40DetailFoto
8. Košický ŠtefanTJ Sokol Sokoleč#46#M8.M2 (18-39)6.00:40:05+00:05:11.8300:19:58.7100:20:06.03DetailFoto
9. Maksant Jindřich#142#M9.M2 (18-39)7.00:40:20+00:05:26.8300:19:44.4600:20:35.29DetailFoto
10. Vendl ZdenekPoděbrady#121#M10.M2 (18-39)8.00:40:22+00:05:28.8300:19:45.4500:20:35.87DetailFoto
11. Vaňura OndřejBěrunice#119#M11.M2 (18-39)9.00:40:52+00:05:58.8300:19:55.1100:20:55.94DetailFoto
12. Tůma MartinMěstec Králové#114#M12.M2 (18-39)10.00:41:05+00:06:11.8300:19:57.1800:21:07.37DetailFoto
13. Kvasnička DanielŽehuň#53#M13.M2 (18-39)11.00:41:13+00:06:19.8300:20:04.5200:21:07.99DetailFoto
14. Pospíšil JaroslavNový Bydžov#76#M14.M3 (40-59)2.00:41:18+00:06:24.8300:20:11.3100:21:06.30DetailFoto
15. Marek MartinBěžecký klub Nepolisy#58#M15.M3 (40-59)3.00:41:20+00:06:26.8300:20:28.7000:20:50.56DetailFoto
16. Renský Michalrun4run#80#M16.M3 (40-59)4.00:41:23+00:06:29.8300:20:27.7400:20:55.23DetailFoto
17. Bubník Ondřej#144#M17.M3 (40-59)5.00:41:29+00:06:35.8300:20:41.4100:20:46.68DetailFoto
18. Huth Kai-Hwe#93#M18.M3 (40-59)6.00:41:56+00:07:02.8300:20:24.2900:21:30.71DetailFoto
19. Vlasák Petr#147#M19.M2 (18-39)12.00:42:02+00:07:08.8300:20:34.2900:21:27.62DetailFoto
20. Král MartinKolín#48#M20.M2 (18-39)13.00:42:03+00:07:09.8300:20:31.0600:21:31.28DetailFoto
22. Vaníček Miloš#89#M21.M2 (18-39)14.00:43:11+00:08:17.8300:21:12.4200:21:57.76DetailFoto
23. Havlín JanPřední Lhota - Poděbrady#110#M22.M3 (40-59)7.00:43:12+00:08:18.8300:21:00.8500:22:10.48DetailFoto
24. Vít Jiří#94#M23.M3 (40-59)8.00:43:17+00:08:23.8300:21:19.0100:21:57.20DetailFoto
25. Zaremba JanReebok Run Crew#129#M24.M2 (18-39)15.00:43:24+00:08:30.8300:21:34.8800:21:48.67DetailFoto
26. Čapek JosefPísková Lhota#17#M25.M2 (18-39)16.00:43:30+00:08:36.8300:21:00.3000:22:29.21DetailFoto
27. Paroulek JaroslavSKP Nymurk#68#M26.M3 (40-59)9.00:44:06+00:09:12.8300:20:57.0700:23:08.59DetailFoto
28. Zindulka RobertSezimovo Ústí#131#M27.M2 (18-39)17.00:44:29+00:09:35.8300:21:50.3900:22:37.89DetailFoto
29. Jambor Jiří Opočnice #32#M28.M2 (18-39)18.00:44:46+00:09:52.8300:21:26.7300:23:18.37DetailFoto
30. Luštický JosefBK Lipník nad Bečvou#55#M29.M2 (18-39)19.00:44:58+00:10:04.8300:21:52.6000:23:05.24DetailFoto
31. Žalud Ladislav#150#M30.M3 (40-59)10.00:45:09+00:10:15.8300:21:30.3100:23:38.59DetailFoto
32. Uchytil MatyášPoděbrady#117#M31.M2 (18-39)20.00:46:04+00:11:10.8300:23:53.9700:22:09.83DetailFoto
33. Škoda VojtěchJihlava#103#M32.M2 (18-39)21.00:46:11+00:11:17.8300:22:44.6400:23:25.92DetailFoto
34. Kašpar Daniel#146#M33.M2 (18-39)22.00:46:14+00:11:20.8300:23:17.0800:22:56.52DetailFoto
35. Štěpán JiříPraha#111#M34.M2 (18-39)23.00:46:14+00:11:20.8300:23:16.5700:22:57.25DetailFoto
36. Zak MilanNymburk#128#M35.M3 (40-59)11.00:46:18+00:11:24.8300:22:34.5000:23:43.20DetailFoto
37. Skoda PetrRozdalovice #90#M36.M2 (18-39)24.00:46:20+00:11:26.8300:23:44.8500:22:34.46DetailFoto
38. Kaplan DanielBěhej Poděbrady#36#M37.M3 (40-59)12.00:46:25+00:11:31.8300:22:40.1800:23:44.11DetailFoto
39. Kabrhel RomanPraha#35#M38.M2 (18-39)25.00:46:51+00:11:57.8300:22:39.3900:24:10.72DetailFoto
40. Zárybnický TomášLibice nad Cidlinou#130#M39.M2 (18-39)26.00:46:54+00:12:00.8300:23:14.6700:23:38.86DetailFoto
41. Jehlička JiříJehla Team#33#M40.M3 (40-59)13.00:46:56+00:12:02.8300:23:42.0800:23:13.55DetailFoto
42. Raška JanNymburk#78#M41.M2 (18-39)27.00:47:10+00:12:16.8300:23:14.9500:23:54.37DetailFoto
43. Říha ProkopMěstec Králové#84#M42.M2 (18-39)28.00:47:19+00:12:25.8300:23:26.8400:23:51.85DetailFoto
44. Pavlas Antonín#145#M43.M4 (60plus)1.00:47:21+00:12:27.8300:24:05.3000:23:15.35DetailFoto
45. Čechal PetrTJ Lokomotiva Nymburk#18#M44.M3 (40-59)14.00:47:46+00:12:52.8300:23:32.8600:24:12.20DetailFoto
46. Strniša SamosLOVEnia#98#M45.M2 (18-39)29.00:47:50+00:12:56.8300:23:30.3100:24:19.29DetailFoto
47. Műnich LukášPraha#60#M46.M2 (18-39)30.00:47:56+00:13:02.8300:23:27.3100:24:28.08DetailFoto
48. Richtr JosefNymburk#81#M47.M3 (40-59)15.00:47:57+00:13:03.8300:23:27.9000:24:28.48DetailFoto
49. Skokan StanislavKolín#91#M48.M2 (18-39)31.00:47:58+00:13:04.8300:23:48.1500:24:09.26DetailFoto
51. Kučera Václav Sloveč #51#M49.M3 (40-59)16.00:48:06+00:13:12.8300:24:05.0200:24:00.30DetailFoto
54. Suchochleb AlešMěstec Králové#99#M50.M2 (18-39)32.00:48:29+00:13:35.8300:24:05.6700:24:23.01DetailFoto
56. Nechuta David PředchozíPraha 7#61#M51.M3 (40-59)17.00:49:13+00:14:19.8300:24:38.7400:24:33.62DetailFoto
57. Halík MiroslavRožďalovice#25#M52.M2 (18-39)33.00:49:19+00:14:25.8300:24:37.7700:24:40.75DetailFoto
58. Miler MartinTour De Dědov Pečky#59#M53.M2 (18-39)34.00:49:23+00:14:29.8300:24:48.8700:24:33.27DetailFoto
60. Bělohoubek TomášPoděbrady#10#M54.M3 (40-59)18.00:49:30+00:14:36.8300:24:47.4500:24:41.66DetailFoto
61. Synkule Martin#101#M55.M2 (18-39)35.00:49:35+00:14:41.8300:25:44.5100:23:50.35DetailFoto
62. Blohon MiroslavPraha 4 - Kunratice#13#M56.M4 (60plus)2.00:49:38+00:14:44.8300:24:03.0500:25:34.57DetailFoto
64. Novák MichalPoděbrady #65#M57.M2 (18-39)36.00:49:51+00:14:57.8300:25:10.8100:24:39.97DetailFoto
65. Semerád Lukáš Tour de Dedov Pečky #88#M58.M2 (18-39)37.00:49:57+00:15:03.8300:24:49.4600:25:07.36DetailFoto
66. Vrba MichalHlušice#127#M59.M3 (40-59)19.00:50:33+00:15:39.8300:25:31.6000:25:00.52DetailFoto
67. Děček MilanPoděbrady #19#M60.M3 (40-59)20.00:50:39+00:15:45.8300:24:54.6900:25:43.34DetailFoto
68. Koubek MarcelPraha#47#M61.M3 (40-59)21.00:50:41+00:15:47.8300:25:09.9400:25:30.26DetailFoto
73. Strnad Tomáš#97#M62.M3 (40-59)22.00:51:34+00:16:40.8300:25:35.7100:25:57.63DetailFoto
74. Macura TomášChroustov#56#M63.M2 (18-39)38.00:51:49+00:16:55.8300:25:36.1500:26:12.35DetailFoto
76. Uchytil FrantišekPoděbrady#116#M64.M3 (40-59)23.00:52:23+00:17:29.8300:25:45.9600:26:36.96DetailFoto
78. Vaníček Miloš#90#M65.M4 (60plus)3.00:52:53+00:17:59.8300:26:04.9400:26:47.20DetailFoto
80. Vorlicek PetrFedor All Stars Team#125#M66.M2 (18-39)39.00:54:24+00:19:30.8300:25:48.9800:28:34.44DetailFoto
81. Brzák AlešSK Městec Králové#148#M67.M2 (18-39)40.00:54:25+00:19:31.8300:25:50.2400:28:34.47DetailFoto
82. Žďárský OndřejFedor All Star Team#132#M69.M2 (18-39)41.00:54:28+00:19:34.8300:27:33.5800:26:53.67DetailFoto
83. Jech JaroslavVelenice#34#M70.M2 (18-39)42.00:54:33+00:19:39.8300:27:18.8900:27:13.77DetailFoto
84. Říbek JanSloveč#83#M71.M3 (40-59)24.00:54:40+00:19:46.8300:26:41.7800:27:58.19DetailFoto
85. Buldra Miroslav#143#M72.M1 (do 18)2.00:55:03+00:20:09.8300:25:29.1400:29:33.15DetailFoto
86. Horáček JosefBoxing Poděbrady#28#M73.M2 (18-39)43.00:55:11+00:20:17.8300:27:14.0600:27:56.53DetailFoto
87. Sobota LukasMestec Králové#93#M74.M2 (18-39)44.00:55:16+00:20:22.8300:27:10.8000:28:05.16DetailFoto
89. Horvát David#92#M75.M3 (40-59)25.00:55:26+00:20:32.8300:28:05.9400:27:19.86DetailFoto
91. Goluch PetrSkvělej život#24#M76.M2 (18-39)45.00:55:45+00:20:51.8300:27:45.6300:27:58.65DetailFoto
95. Dovičín PavelBBB team#20#M77.M3 (40-59)26.00:56:06+00:21:12.8300:28:00.0700:28:05.68DetailFoto
97. Havrda David Hostinné#27#M78.M2 (18-39)46.00:56:14+00:21:20.8300:27:40.2800:28:33.34DetailFoto
98. Kolenčík Pavel#GLADIATORRACETEAM#42#M79.M3 (40-59)27.00:56:18+00:21:24.8300:27:22.9300:28:54.70DetailFoto
99. Ong The Kien#133#M80.M2 (18-39)47.00:56:52+00:21:58.8300:27:18.5600:29:33.22DetailFoto
100. Bíža OldřichMěstec Králové#12#M81.M3 (40-59)28.00:57:28+00:22:34.8300:27:37.2300:29:49.98DetailFoto
102. Sobota OndřejSOKOL SLOVEČ, SOBUKO racing team#94#M82.M2 (18-39)48.00:57:58+00:23:04.8300:28:05.3100:29:52.40DetailFoto
105. Pěcha TomášPoděbrady#70#M83.M3 (40-59)29.00:58:42+00:23:48.8300:28:05.1000:30:36.39DetailFoto
108. Šťastný MiroslavSenice#109#M84.M3 (40-59)30.01:00:13+00:25:19.8300:27:15.5700:32:57.32DetailFoto
110. Bulíček VaclavSenice#15#M85.M2 (18-39)49.01:00:27+00:25:33.8300:29:11.1100:31:15.70DetailFoto
118. Koloc PavelAC Total Zero#45#M86.M3 (40-59)31.01:08:33+00:33:39.8300:33:49.9400:34:42.84DetailFoto
121. Poborský PavelMěstec Králové#73#M87.M3 (40-59)32.01:12:07+00:37:13.8300:42:25.1700:29:40.83DetailFoto
122. Lauer AlešMazáci Praha#54#M88.M3 (40-59)33.01:12:49+00:37:55.8300:42:27.5600:30:21.06DetailFoto
0. Kolman PetrChlumec nad Cidlinou#43#MM3 (40-59)00:00:00DetailFoto
0. Kubišta PetrSokol Kolín#50#MM3 (40-59)00:00:00DetailFoto
0. Houdek JakubRun magazine team#30#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
0. Šoltys PetrŠotíci#106#MM3 (40-59)00:00:00DetailFoto
0. Renský Luboš#79#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
0. Uher MartinPraha#115#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
0. Pošíval JiříPoděbrady#77#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
0. Vinš Pavel#123#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
0. Řehák MichaelPoděbrady#82#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
0. Hrbek TomášHradec Králové#31#MM3 (40-59)00:00:00DetailFoto
0. Dovičín PetrBBB team#21#MM3 (40-59)00:00:00DetailFoto
0. Šlechta BorisPraha 4#104#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
0. Plocar Jiri#72#MM3 (40-59)00:00:00DetailFoto
0. Šrek PetrHradcany#108#MM2 (18-39)00:00:00DetailFoto
0.DNF Bednář Miroslav#136#MM3 (40-59)DNF 00:18:25.98DetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz