Oficiální Výsledková listina Městecká desítka
11. 5. 2019

10 km Kategorie M2 (18-39)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. Flegl VlastimilVrchlabí#23#M1.00:34:5400:17:07.3400:17:45.82DetailFoto
2. Burian MichalSalming Running#16#M2.00:35:21+00:00:2700:17:08.2900:18:12.45DetailFoto
3. Novák Lukáš SWEEP OCR Team #63#M4.00:36:35+00:01:4100:18:04.2900:18:30.52DetailFoto
4. Kolář Petrrun Kanice#41#M5.00:37:39+00:02:4500:18:31.1200:19:06.94DetailFoto
5. Pavlík DavidŠneci v běhu#69#M6.00:38:13+00:03:1900:18:48.6500:19:23.48DetailFoto
6. Košický ŠtefanTJ Sokol Sokoleč#46#M8.00:40:05+00:05:1100:19:58.7100:20:06.03DetailFoto
7. Maksant Jindřich#142#M9.00:40:20+00:05:2600:19:44.4600:20:35.29DetailFoto
8. Vendl ZdenekPoděbrady#121#M10.00:40:22+00:05:2800:19:45.4500:20:35.87DetailFoto
9. Vaňura OndřejBěrunice#119#M11.00:40:52+00:05:5800:19:55.1100:20:55.94DetailFoto
10. Tůma MartinMěstec Králové#114#M12.00:41:05+00:06:1100:19:57.1800:21:07.37DetailFoto
11. Kvasnička DanielŽehuň#53#M13.00:41:13+00:06:1900:20:04.5200:21:07.99DetailFoto
12. Vlasák Petr#147#M19.00:42:02+00:07:0800:20:34.2900:21:27.62DetailFoto
13. Král MartinKolín#48#M20.00:42:03+00:07:0900:20:31.0600:21:31.28DetailFoto
14. Vaníček Miloš#89#M21.00:43:11+00:08:1700:21:12.4200:21:57.76DetailFoto
15. Zaremba JanReebok Run Crew#129#M24.00:43:24+00:08:3000:21:34.8800:21:48.67DetailFoto
16. Čapek JosefPísková Lhota#17#M25.00:43:30+00:08:3600:21:00.3000:22:29.21DetailFoto
17. Zindulka RobertSezimovo Ústí#131#M27.00:44:29+00:09:3500:21:50.3900:22:37.89DetailFoto
18. Jambor Jiří Opočnice #32#M28.00:44:46+00:09:5200:21:26.7300:23:18.37DetailFoto
19. Luštický JosefBK Lipník nad Bečvou#55#M29.00:44:58+00:10:0400:21:52.6000:23:05.24DetailFoto
20. Uchytil MatyášPoděbrady#117#M31.00:46:04+00:11:1000:23:53.9700:22:09.83DetailFoto
21. Škoda VojtěchJihlava#103#M32.00:46:11+00:11:1700:22:44.6400:23:25.92DetailFoto
22. Kašpar Daniel#146#M33.00:46:14+00:11:2000:23:17.0800:22:56.52DetailFoto
23. Štěpán JiříPraha#111#M34.00:46:14+00:11:2000:23:16.5700:22:57.25DetailFoto
24. Skoda PetrRozdalovice #90#M36.00:46:20+00:11:2600:23:44.8500:22:34.46DetailFoto
25. Kabrhel RomanPraha#35#M38.00:46:51+00:11:5700:22:39.3900:24:10.72DetailFoto
26. Zárybnický TomášLibice nad Cidlinou#130#M39.00:46:54+00:12:0000:23:14.6700:23:38.86DetailFoto
27. Raška JanNymburk#78#M41.00:47:10+00:12:1600:23:14.9500:23:54.37DetailFoto
28. Říha ProkopMěstec Králové#84#M42.00:47:19+00:12:2500:23:26.8400:23:51.85DetailFoto
29. Strniša SamosLOVEnia#98#M45.00:47:50+00:12:5600:23:30.3100:24:19.29DetailFoto
30. Műnich LukášPraha#60#M46.00:47:56+00:13:0200:23:27.3100:24:28.08DetailFoto
31. Skokan StanislavKolín#91#M48.00:47:58+00:13:0400:23:48.1500:24:09.26DetailFoto
32. Suchochleb AlešMěstec Králové#99#M50.00:48:29+00:13:3500:24:05.6700:24:23.01DetailFoto
33. Halík MiroslavRožďalovice#25#M52.00:49:19+00:14:2500:24:37.7700:24:40.75DetailFoto
34. Miler MartinTour De Dědov Pečky#59#M53.00:49:23+00:14:2900:24:48.8700:24:33.27DetailFoto
35. Synkule Martin#101#M55.00:49:35+00:14:4100:25:44.5100:23:50.35DetailFoto
36. Novák MichalPoděbrady #65#M57.00:49:51+00:14:5700:25:10.8100:24:39.97DetailFoto
37. Semerád Lukáš Tour de Dedov Pečky #88#M58.00:49:57+00:15:0300:24:49.4600:25:07.36DetailFoto
38. Macura TomášChroustov#56#M63.00:51:49+00:16:5500:25:36.1500:26:12.35DetailFoto
39. Vorlicek PetrFedor All Stars Team#125#M66.00:54:24+00:19:3000:25:48.9800:28:34.44DetailFoto
40. Brzák AlešSK Městec Králové#148#M67.00:54:25+00:19:3100:25:50.2400:28:34.47DetailFoto
41. Žďárský OndřejFedor All Star Team#132#M69.00:54:28+00:19:3400:27:33.5800:26:53.67DetailFoto
42. Jech JaroslavVelenice#34#M70.00:54:33+00:19:3900:27:18.8900:27:13.77DetailFoto
43. Horáček JosefBoxing Poděbrady#28#M73.00:55:11+00:20:1700:27:14.0600:27:56.53DetailFoto
44. Sobota LukasMestec Králové#93#M74.00:55:16+00:20:2200:27:10.8000:28:05.16DetailFoto
45. Goluch PetrSkvělej život#24#M76.00:55:45+00:20:5100:27:45.6300:27:58.65DetailFoto
46. Havrda David Hostinné#27#M78.00:56:14+00:21:2000:27:40.2800:28:33.34DetailFoto
47. Ong The Kien#133#M80.00:56:52+00:21:5800:27:18.5600:29:33.22DetailFoto
48. Sobota OndřejSOKOL SLOVEČ, SOBUKO racing team#94#M82.00:57:58+00:23:0400:28:05.3100:29:52.40DetailFoto
49. Bulíček VaclavSenice#15#M85.01:00:27+00:25:3300:29:11.1100:31:15.70DetailFoto
Houdek JakubRun magazine team#30#M00:00:00DetailFoto
Renský Luboš#79#M00:00:00DetailFoto
Uher MartinPraha#115#M00:00:00DetailFoto
Pošíval JiříPoděbrady#77#M00:00:00DetailFoto
Vinš Pavel#123#M00:00:00DetailFoto
Řehák MichaelPoděbrady#82#M00:00:00DetailFoto
Šlechta BorisPraha 4#104#M00:00:00DetailFoto
Šrek PetrHradcany#108#M00:00:00DetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz