Oficiální Výsledková listina Městecká desítka
11. 5. 2019

10 km Kategorie M3 (40-59)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. Římal MilanTJ Sokol Kolín atletika#85#M3.00:35:2500:17:21.5300:18:03.14DetailFoto
2. Pospíšil JaroslavNový Bydžov#76#M14.00:41:18+00:05:5300:20:11.3100:21:06.30DetailFoto
3. Marek MartinBěžecký klub Nepolisy#58#M15.00:41:20+00:05:5500:20:28.7000:20:50.56DetailFoto
4. Renský Michalrun4run#80#M16.00:41:23+00:05:5800:20:27.7400:20:55.23DetailFoto
5. Bubník Ondřej#144#M17.00:41:29+00:06:0400:20:41.4100:20:46.68DetailFoto
6. Huth Kai-Hwe#93#M18.00:41:56+00:06:3100:20:24.2900:21:30.71DetailFoto
7. Havlín JanPřední Lhota - Poděbrady#110#M22.00:43:12+00:07:4700:21:00.8500:22:10.48DetailFoto
8. Vít Jiří#94#M23.00:43:17+00:07:5200:21:19.0100:21:57.20DetailFoto
9. Paroulek JaroslavSKP Nymurk#68#M26.00:44:06+00:08:4100:20:57.0700:23:08.59DetailFoto
10. Žalud Ladislav#150#M30.00:45:09+00:09:4400:21:30.3100:23:38.59DetailFoto
11. Zak MilanNymburk#128#M35.00:46:18+00:10:5300:22:34.5000:23:43.20DetailFoto
12. Kaplan DanielBěhej Poděbrady#36#M37.00:46:25+00:11:0000:22:40.1800:23:44.11DetailFoto
13. Jehlička JiříJehla Team#33#M40.00:46:56+00:11:3100:23:42.0800:23:13.55DetailFoto
14. Čechal PetrTJ Lokomotiva Nymburk#18#M44.00:47:46+00:12:2100:23:32.8600:24:12.20DetailFoto
15. Richtr JosefNymburk#81#M47.00:47:57+00:12:3200:23:27.9000:24:28.48DetailFoto
16. Kučera Václav Sloveč #51#M49.00:48:06+00:12:4100:24:05.0200:24:00.30DetailFoto
17. Nechuta David PředchozíPraha 7#61#M51.00:49:13+00:13:4800:24:38.7400:24:33.62DetailFoto
18. Bělohoubek TomášPoděbrady#10#M54.00:49:30+00:14:0500:24:47.4500:24:41.66DetailFoto
19. Vrba MichalHlušice#127#M59.00:50:33+00:15:0800:25:31.6000:25:00.52DetailFoto
20. Děček MilanPoděbrady #19#M60.00:50:39+00:15:1400:24:54.6900:25:43.34DetailFoto
21. Koubek MarcelPraha#47#M61.00:50:41+00:15:1600:25:09.9400:25:30.26DetailFoto
22. Strnad Tomáš#97#M62.00:51:34+00:16:0900:25:35.7100:25:57.63DetailFoto
23. Uchytil FrantišekPoděbrady#116#M64.00:52:23+00:16:5800:25:45.9600:26:36.96DetailFoto
24. Říbek JanSloveč#83#M71.00:54:40+00:19:1500:26:41.7800:27:58.19DetailFoto
25. Horvát David#92#M75.00:55:26+00:20:0100:28:05.9400:27:19.86DetailFoto
26. Dovičín PavelBBB team#20#M77.00:56:06+00:20:4100:28:00.0700:28:05.68DetailFoto
27. Kolenčík Pavel#GLADIATORRACETEAM#42#M79.00:56:18+00:20:5300:27:22.9300:28:54.70DetailFoto
28. Bíža OldřichMěstec Králové#12#M81.00:57:28+00:22:0300:27:37.2300:29:49.98DetailFoto
29. Pěcha TomášPoděbrady#70#M83.00:58:42+00:23:1700:28:05.1000:30:36.39DetailFoto
30. Šťastný MiroslavSenice#109#M84.01:00:13+00:24:4800:27:15.5700:32:57.32DetailFoto
31. Koloc PavelAC Total Zero#45#M86.01:08:33+00:33:0800:33:49.9400:34:42.84DetailFoto
32. Poborský PavelMěstec Králové#73#M87.01:12:07+00:36:4200:42:25.1700:29:40.83DetailFoto
33. Lauer AlešMazáci Praha#54#M88.01:12:49+00:37:2400:42:27.5600:30:21.06DetailFoto
Kolman PetrChlumec nad Cidlinou#43#M00:00:00DetailFoto
Kubišta PetrSokol Kolín#50#M00:00:00DetailFoto
Šoltys PetrŠotíci#106#M00:00:00DetailFoto
Hrbek TomášHradec Králové#31#M00:00:00DetailFoto
Dovičín PetrBBB team#21#M00:00:00DetailFoto
Plocar Jiri#72#M00:00:00DetailFoto
DNF Bednář Miroslav#136#MDNF 00:18:25.98DetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz