Oficiální Výsledková listina Městecká desítka
11. 5. 2019

1 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Malina DanielMěstec Králové#2024#Chlapci starší1.00:03:35DetailFoto
2. Malina MartinMěstec Králové#2025#Chlapci starší2.00:03:35+00:00:00.39DetailFoto
3. Daněk ŠtěpánLoučeň#2016#Chlapci starší3.00:04:19+00:00:44.39DetailFoto
4. Renská AdélaHvězda Pardubice#2031#Dívky mladší1.00:04:23+00:00:48.39DetailFoto
5. Bittman Václav#2043#Chlapci mladší1.00:04:24+00:00:49.39DetailFoto
6. Hlavička VítekÚmyslovice#2019#Chlapci mladší2.00:04:25+00:00:50.39DetailFoto
7. Děček MilanPoděbrady#2017#Chlapci mladší3.00:04:27+00:00:52.39DetailFoto
8. Renský MatějHvězda Pardubice#2032#Chlapci mladší4.00:04:35+00:01:00.39DetailFoto
9. Martínek MatějAtletický klub Městec Králové#2026#Chlapci mladší5.00:04:37+00:01:02.39DetailFoto
10. Děček MiroslavPoděbrady#2018#Chlapci mladší6.00:04:37+00:01:02.39DetailFoto
11. Rejhon Matyas Kolín#2029#Chlapci mladší7.00:04:37+00:01:02.39DetailFoto
12. Hovorka Jakub #2020#Chlapci mladší8.00:04:43+00:01:08.39DetailFoto
13. Čechalová Klára TJ Lokomotiva Nymburk#2012#Dívky mladší2.00:04:47+00:01:12.39DetailFoto
14. Brož Matěj#2044#1.00:04:56+00:01:21.39DetailFoto
15. Votava Ondřej#2044#Chlapci mladší9.00:04:56+00:01:21.39DetailFoto
16. Drobínová Alžběta#2050#Dívky starší1.00:04:59+00:01:24.39DetailFoto
17. Kopecká BarboraNymburk#2023#Dívky mladší3.00:05:00+00:01:25.39DetailFoto
18. Kolka DanielSvídnice#2022#Chlapci mladší10.00:05:00+00:01:25.39DetailFoto
19. Nguyen Michal#2047#Chlapci mladší11.00:05:12+00:01:37.39DetailFoto
20. Hůlka ¨Martin#2045#Chlapci mladší12.00:05:13+00:01:38.39DetailFoto
21. Lazarová Anna#2049#Dívky mladší4.00:05:19+00:01:44.39DetailFoto
22. Novák Šimon#2040#2.00:05:23+00:01:48.39DetailFoto
23. Chudobová MarianaVrbice#2021#Dívky mladší5.00:05:25+00:01:50.39DetailFoto
24. Martínek StanislavMěstec Králové#2027#Chlapci mladší13.00:05:30+00:01:55.39DetailFoto
25. Štoček DavidSK Městec Králové#2037#Chlapci starší4.00:05:30+00:01:55.39DetailFoto
26. Rulc Martin#2042#Chlapci starší5.00:05:32+00:01:57.39DetailFoto
27. Novák Matouš#2039#Chlapci mladší14.00:05:43+00:02:08.39DetailFoto
28. Rulcová JanaMěstec Králové #2033#Dívky mladší6.00:05:49+00:02:14.39DetailFoto
29. Šoltysová KateřinaŠotíci#2036#Dívky mladší7.00:05:55+00:02:20.39DetailFoto
30. Čechalová AndreaTJ Lokomotiva Nymburk #2011#Dívky mladší8.00:06:04+00:02:29.39DetailFoto
31. Březinová NikoliKnežice #2010#Dívky mladší9.00:07:56+00:04:21.39DetailFoto
32. Čubíková KamilaMěstec Králové#2015#Dívky mladší10.00:08:08+00:04:33.39DetailFoto
33. Rydlová ZuzanaMěstec Králové#2035#Dívky mladší11.00:08:08+00:04:33.39DetailFoto
34. Rydlová MariannaMěstec Králové#2034#Dívky mladší12.00:08:48+00:05:13.39DetailFoto
Tržický Matyáš Rokytňany #2038#00:00:00DetailFoto
Černá Barbora Mestec Králové#2013#00:00:00DetailFoto
Červinková TerezaMěstec Králové#2014#00:00:00DetailFoto
Rejhon Štěpán Kolín#2030#00:00:00DetailFoto
Rejhon JakubKolín#2028#00:00:00DetailFoto
Nováček Filip#2060#00:00:00DetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz