Výsledková listina Děčín Run Fest
20. 4. 2019

Půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KOHL OtakarHappyloopteam278M31.01:19:07Detail
2. FILINGR ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň255M32.01:25:45+00:06:38Detail
3. SLAVATA TomášAuthor240M11.01:27:13+00:08:06Detail
4. ŽÁČEK MartinDěčín256M12.01:27:52+00:08:45Detail
5. BODNAR PavelMaratón klub Kladno10M33.01:31:24+00:12:17Detail
6. MEYERS SamuelPraha37M13.01:33:29+00:14:22Detail
7. ŠAFAŘÍK MilanDěčín268M34.01:33:51+00:14:44Detail
8. ŠPINKA MartinRumburk293M35.01:34:51+00:15:44Detail
9. MATIÁŠEK JanBase Camp Praha261M36.01:36:15+00:17:08Detail
10. HONZ RonaldDěčín300M14.01:37:31+00:18:24Detail
11. VOJTĚCHOVSKÝ Ladislav VitaSport. cz12M15.01:40:17+00:21:10Detail
12. BODNAROVÁ IvetaMaratón klub Kladno8Z31.01:40:18+00:21:11Detail
13. NEKOLOVÁ Simona Lovosice 269Z11.01:42:51+00:23:44Detail
14. BECHYNĚ ŠtěpánPraha257M16.01:43:18+00:24:11Detail
15. RYCHNOVSKÝ MilanTeam Šuemel27M37.01:44:11+00:25:04Detail
16. BARECZ PavelVarnsdorf294M38.01:45:02+00:25:55Detail
17. MÉNER MartinDěčín7M17.01:45:59+00:26:52Detail
18. TÄUBER Jaromír281M18.01:48:33+00:29:26Detail
19. FEJFAROVÁ MarieHK254Z12.01:49:55+00:30:48Detail
20. MAREK JiříSPONA Teplice15M19.01:49:56+00:30:49Detail
21. NESVADBA VladimírSK Havran Kryry276M39.01:50:36+00:31:29Detail
22. BACO JosefDěčín11M310.01:51:17+00:32:10Detail
23. MATYS BohuslavBobo Běh26M110.01:52:40+00:33:33Detail
24. KNOBLOCH JosefÚstí nad Labem31M111.01:52:59+00:33:52Detail
25. KOŘÍNKOVÁ MartaDubí u Teplic283Z32.01:53:27+00:34:20Detail
26. JANÁS MiroslavČB280M311.01:54:07+00:35:00Detail
27. OUJEZKÝ RomanRumburk262M312.01:54:23+00:35:16Detail
28. MAREŠ VojtěchTylovka19M313.01:55:08+00:36:01Detail
29. HEIDER DavidPraha45M314.01:55:22+00:36:15Detail
30. KUBÁSEK JakubDěčín21M112.01:55:44+00:36:37Detail
31. ZACH JanDěčín246M113.01:55:45+00:36:38Detail
32. BUDÍN PavelDěčín20M114.01:56:05+00:36:58Detail
33. CLAUDIA BeckertBSG Ostsächsische Sparkasse Dresden5Z33.01:56:34+00:37:27Detail
34. ERIK BeckertBSG Ostsächsische Sparkasse Dresden4M315.01:56:34+00:37:27Detail
35. KŘEČEK TomášDěčín 143M115.01:57:06+00:37:59Detail
36. HOSPODKA JakubTeam Šuemel24M116.01:57:33+00:38:26Detail
37. SVĚRAČ ImrichOfbike.cz25M316.01:58:18+00:39:11Detail
38. WANZEL RichardDěčín229M117.01:58:28+00:39:21Detail
39. PYTLÍK TomášRespect Finance1M317.01:59:59+00:40:52Detail
40. SASKOVÁ DagmarDěčín230Z34.02:00:51+00:41:44Detail
41. HLAVÁČEK JiříSK HOŠTICE285M318.02:01:32+00:42:25Detail
42. ČERMÁKOVÁ Lucie Děčín287Z13.02:04:07+00:45:00Detail
43. HANOUSKOVÁ LenkaDecin296Z14.02:04:07+00:45:00Detail
44. PECKOVÁ JiřinaÚstí nad Labem295Z35.02:06:22+00:47:15Detail
45. TUREK DavidČeská Kamenice2M319.02:08:52+00:49:45Detail
46. STRNADOVÁ ViktoriaVK Slávia39Z15.02:10:25+00:51:18Detail
47. STRNAD MiroslavDěčín38M320.02:10:25+00:51:18Detail
48. ŠESTOŘÁDOVÁ Martina Hromparta190Z36.02:11:11+00:52:04Detail
49. JIRÁSKOVÁ LindaHromparta260Z37.02:11:11+00:52:04Detail
50. DUGOVÁ BarboraPraha30Z16.02:13:26+00:54:19Detail
51. JANEK OndřejŽelezný Brod284M118.02:14:10+00:55:03Detail
52. ČESNEK Tomáš291M321.02:15:42+00:56:35Detail
53. CHMELÍK BedřichBenešov nad Ploučnicí274M322.02:16:14+00:57:07Detail
54. KNEPROVÁ KateřinaSRTG Děčín288Z17.02:18:27+00:59:20Detail
55. ŠOLTYSOVÁ  KateřinaHromparta13Z38.02:18:30+00:59:23Detail
56. TENKRÁT MilanDrmonok270M119.02:19:28+01:00:21Detail
57. MATĚJOVÁ RadkaDěčín6Z39.02:21:10+01:02:03Detail
58. RYCHNOVSKÝ IvanTeam Šuemel28M323.02:21:10+01:02:03Detail
59. KADLUBIEC MarinaDěčín16Z18.02:23:00+01:03:53Detail
60. ŠURYČEK StanislavSRTG Děčín289M324.02:24:57+01:05:50Detail
61. BAŠOVÁ Blanka Most286Z310.02:25:15+01:06:08Detail
62. POKORA Lukáš MS Praha279M120.02:29:06+01:09:59Detail
63. HULOVA Kristyna Decin17Z19.02:32:33+01:13:26Detail
64. HULA RadekDecin18M325.02:32:33+01:13:26Detail
65. KŠÍROVÁ KvětaTJ Nučničky297Z311.03:13:59+01:54:52Detail
DNF ŘEHÁK JiříMS Praha223M1DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz