Oficiální Výsledková listina Děčín Run Fest
20. 4. 2019
Půlmaraton
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Kohl |
Otakar | Happyloopteam | #278# | M3 | 1. | 01:19:07 | | Detail |
2. |
Filingr |
Čeněk | Běžecký klub F-C Kadaň | #255# | M3 | 2. | 01:25:45 | +00:06:38 | Detail |
3. |
Slavata |
Tomáš | Author | #240# | M1 | 1. | 01:27:13 | +00:08:06 | Detail |
4. |
Žáček |
Martin | Děčín | #256# | M1 | 2. | 01:27:52 | +00:08:45 | Detail |
5. |
Bodnar |
Pavel | Maratón klub Kladno | #10# | M3 | 3. | 01:31:24 | +00:12:17 | Detail |
6. |
Meyers |
Samuel | Praha | #37# | M1 | 3. | 01:33:29 | +00:14:22 | Detail |
7. |
Šafařík |
Milan | Děčín | #268# | M3 | 4. | 01:33:51 | +00:14:44 | Detail |
8. |
Špinka |
Martin | Rumburk | #293# | M3 | 5. | 01:34:51 | +00:15:44 | Detail |
9. |
Matiášek |
Jan | Base Camp Praha | #261# | M3 | 6. | 01:36:15 | +00:17:08 | Detail |
10. |
Honz |
Ronald | Děčín | #300# | M1 | 4. | 01:37:31 | +00:18:24 | Detail |
11. |
Vojtěchovský |
Ladislav | VitaSport. cz | #12# | M1 | 5. | 01:40:17 | +00:21:10 | Detail |
12. |
Bodnarová |
Iveta | Maratón klub Kladno | #8# | Z3 | 1. | 01:40:18 | +00:21:11 | Detail |
13. |
Nekolová |
Simona | Lovosice | #269# | Z1 | 1. | 01:42:51 | +00:23:44 | Detail |
14. |
Bechyně |
Štěpán | Praha | #257# | M1 | 6. | 01:43:18 | +00:24:11 | Detail |
15. |
Rychnovský |
Milan | Team Šuemel | #27# | M3 | 7. | 01:44:11 | +00:25:04 | Detail |
16. |
Barecz |
Pavel | Varnsdorf | #294# | M3 | 8. | 01:45:02 | +00:25:55 | Detail |
17. |
Méner |
Martin | Děčín | #7# | M1 | 7. | 01:45:59 | +00:26:52 | Detail |
18. |
Täuber |
Jaromír | | #281# | M1 | 8. | 01:48:33 | +00:29:26 | Detail |
19. |
Fejfarová |
Marie | HK | #254# | Z1 | 2. | 01:49:55 | +00:30:48 | Detail |
20. |
Marek |
Jiří | SPONA Teplice | #15# | M1 | 9. | 01:49:56 | +00:30:49 | Detail |
21. |
Nesvadba |
Vladimír | SK Havran Kryry | #276# | M3 | 9. | 01:50:36 | +00:31:29 | Detail |
22. |
Baco |
Josef | Děčín | #11# | M3 | 10. | 01:51:17 | +00:32:10 | Detail |
23. |
Matys |
Bohuslav | Bobo Běh | #26# | M1 | 10. | 01:52:40 | +00:33:33 | Detail |
24. |
Knobloch |
Josef | Ústí nad Labem | #31# | M1 | 11. | 01:52:59 | +00:33:52 | Detail |
25. |
Kořínková |
Marta | Dubí u Teplic | #283# | Z3 | 2. | 01:53:27 | +00:34:20 | Detail |
26. |
Janás |
Miroslav | ČB | #280# | M3 | 11. | 01:54:07 | +00:35:00 | Detail |
27. |
Oujezký |
Roman | Rumburk | #262# | M3 | 12. | 01:54:23 | +00:35:16 | Detail |
28. |
Mareš |
Vojtěch | Tylovka | #19# | M3 | 13. | 01:55:08 | +00:36:01 | Detail |
29. |
Heider |
David | Praha | #45# | M3 | 14. | 01:55:22 | +00:36:15 | Detail |
30. |
Kubásek |
Jakub | Děčín | #21# | M1 | 12. | 01:55:44 | +00:36:37 | Detail |
31. |
Zach |
Jan | Děčín | #246# | M1 | 13. | 01:55:45 | +00:36:38 | Detail |
32. |
Budín |
Pavel | Děčín | #20# | M1 | 14. | 01:56:05 | +00:36:58 | Detail |
33. |
Claudia |
Beckert | BSG Ostsächsische Sparkasse Dr... | #5# | Z3 | 3. | 01:56:34 | +00:37:27 | Detail |
34. |
Erik |
Beckert | BSG Ostsächsische Sparkasse Dr... | #4# | M3 | 15. | 01:56:34 | +00:37:27 | Detail |
35. |
Křeček |
Tomáš | Děčín 1 | #43# | M1 | 15. | 01:57:06 | +00:37:59 | Detail |
36. |
Hospodka |
Jakub | Team Šuemel | #24# | M1 | 16. | 01:57:33 | +00:38:26 | Detail |
37. |
Svěrač |
Imrich | Ofbike.cz | #25# | M3 | 16. | 01:58:18 | +00:39:11 | Detail |
38. |
Wanzel |
Richard | Děčín | #229# | M1 | 17. | 01:58:28 | +00:39:21 | Detail |
39. |
Pytlík |
Tomáš | Respect Finance | #1# | M3 | 17. | 01:59:59 | +00:40:52 | Detail |
40. |
Sasková |
Dagmar | Děčín | #230# | Z3 | 4. | 02:00:51 | +00:41:44 | Detail |
41. |
Hlaváček |
Jiří | SK HOŠTICE | #285# | M3 | 18. | 02:01:32 | +00:42:25 | Detail |
42. |
Čermáková |
Lucie | Děčín | #287# | Z1 | 3. | 02:04:07 | +00:45:00 | Detail |
43. |
Hanousková |
Lenka | Decin | #296# | Z1 | 4. | 02:04:07 | +00:45:00 | Detail |
44. |
Pecková |
Jiřina | Ústí nad Labem | #295# | Z3 | 5. | 02:06:22 | +00:47:15 | Detail |
45. |
Turek |
David | Česká Kamenice | #2# | M3 | 19. | 02:08:52 | +00:49:45 | Detail |
46. |
Strnadová |
Viktoria | VK Slávia | #39# | Z1 | 5. | 02:10:25 | +00:51:18 | Detail |
47. |
Strnad |
Miroslav | Děčín | #38# | M3 | 20. | 02:10:25 | +00:51:18 | Detail |
48. |
Šestořádová |
Martina | Hromparta | #190# | Z3 | 6. | 02:11:11 | +00:52:04 | Detail |
49. |
Jirásková |
Linda | Hromparta | #260# | Z3 | 7. | 02:11:11 | +00:52:04 | Detail |
50. |
Dugová |
Barbora | Praha | #30# | Z1 | 6. | 02:13:26 | +00:54:19 | Detail |
51. |
Janek |
Ondřej | Železný Brod | #284# | M1 | 18. | 02:14:10 | +00:55:03 | Detail |
52. |
Česnek |
Tomáš | | #291# | M3 | 21. | 02:15:42 | +00:56:35 | Detail |
53. |
Chmelík |
Bedřich | Benešov nad Ploučnicí | #274# | M3 | 22. | 02:16:14 | +00:57:07 | Detail |
54. |
Kneprová |
Kateřina | SRTG Děčín | #288# | Z1 | 7. | 02:18:27 | +00:59:20 | Detail |
55. |
Šoltysová |
Kateřina | Hromparta | #13# | Z3 | 8. | 02:18:30 | +00:59:23 | Detail |
56. |
Tenkrát |
Milan | Drmonok | #270# | M1 | 19. | 02:19:28 | +01:00:21 | Detail |
57. |
Matějová |
Radka | Děčín | #6# | Z3 | 9. | 02:21:10 | +01:02:03 | Detail |
58. |
Rychnovský |
Ivan | Team Šuemel | #28# | M3 | 23. | 02:21:10 | +01:02:03 | Detail |
59. |
Kadlubiec |
Marina | Děčín | #16# | Z1 | 8. | 02:23:00 | +01:03:53 | Detail |
60. |
Šuryček |
Stanislav | SRTG Děčín | #289# | M3 | 24. | 02:24:57 | +01:05:50 | Detail |
61. |
Bašová |
Blanka | Most | #286# | Z3 | 10. | 02:25:15 | +01:06:08 | Detail |
62. |
Pokora |
Lukáš | MS Praha | #279# | M1 | 20. | 02:29:06 | +01:09:59 | Detail |
63. |
Hulova |
Kristyna | Decin | #17# | Z1 | 9. | 02:32:33 | +01:13:26 | Detail |
64. |
Hula |
Radek | Decin | #18# | M3 | 25. | 02:32:33 | +01:13:26 | Detail |
65. |
Kšírová |
Květa | TJ Nučničky | #297# | Z3 | 11. | 03:13:59 | +01:54:52 | Detail |
DNF |
Řehák |
Jiří | MS Praha | #223# | M1 | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |