Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
25. 11. 2018
8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy)
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta | mezičas | |
1. | Kuriš | Štěpán | ASK Slavia Praha | #395# | muži A | 1. | | | 00:29:18 | | 00:14:11.21 | | Detail |
2. | Pechek | Petr | TJ Maratonstav Úpice | #300# | muži A | 2. | | | 00:29:34 | +00:00:16 | 00:14:18.16 | | Detail |
3. | Polášek | Jan Ferdinand | MFF UK/JELITA.RUN | #299# | muži A | 3. | | | 00:29:47 | +00:00:29 | 00:14:26.48 | | Detail |
4. | Eremka | Libor | TJ Jiskra Humpolec | #334# | muži A | 4. | | | 00:30:09 | +00:00:51 | 00:14:43.80 | | Detail |
5. | Jindra | Adam | TJ Stodůlky Praha | #393# | muži A | 5. | | | 00:31:17 | +00:01:59 | 00:15:17.25 | | Detail |
6. | Blažek | Jaroslav | CZU Praha | #261# | muži A | 6. | | | 00:31:31 | +00:02:13 | 00:15:23.68 | | Detail |
7. | Svěchota | Ondřej | Spartak Praha 4 | #303# | muži A | 7. | | | 00:31:33 | +00:02:15 | 00:15:42.89 | | Detail |
8. | Konvalinka | Matěj | Kanoistika Sedlčany | #361# | muži A | 8. | | | 00:31:44 | +00:02:26 | 00:15:52.06 | | Detail |
9. | Holenda | Petr | TJ Slavoj BANES Pacov | #250# | muži B | 1. | | | 00:31:55 | +00:02:37 | 00:15:52.99 | | Detail |
10. | Rosol | Jiří | lomotiva beroun | #339# | muži B | 2. | | | 00:32:13 | +00:02:55 | 00:15:55.86 | | Detail |
11. | Kuna | Alois | Tábor | #337# | muži A | 9. | | | 00:32:20 | +00:03:02 | 00:16:09.26 | | Detail |
12. | Balcar | Aleš | ÓMON Praha | #201# | muži A | 10. | | | 00:32:54 | +00:03:36 | 00:16:21.36 | | Detail |
13. | Fořt | Martin | ELEVEN RUN TEAM | #230# | muži C | 1. | | | 00:32:58 | +00:03:40 | 00:16:34.84 | | Detail |
14. | Čtvrtníček | Jakub | BehejBrno.com | #345# | muži A | 11. | | | 00:33:04 | +00:03:46 | 00:16:33.51 | | Detail |
15. | Řehák | Vít | MITAS CYKLOHELIOS | #335# | muži A | 12. | | | 00:33:06 | +00:03:48 | 00:15:49.42 | | Detail |
16. | Punda | Václav | RBZ Praha | #382# | muži A | 13. | | | 00:33:08 | +00:03:50 | 00:16:16.18 | | Detail |
17. | Šimek | Petr | Žižkovský Tygři | #289# | muži A | 14. | | | 00:33:21 | +00:04:03 | 00:16:21.75 | | Detail |
18. | Sunka | Jan | Moravan Lounovice | #336# | muži B | 3. | | | 00:33:21 | +00:04:03 | 00:16:34.32 | | Detail |
19. | Frolík | Jan | TJ Tatran Železná Ruda | #215# | muži A | 15. | | | 00:33:27 | +00:04:09 | 00:16:23.57 | | Detail |
20. | Sobíšek | Martin | Dukla Praha | #350# | muži A | 16. | | | 00:33:31 | +00:04:13 | 00:16:21.01 | | Detail |
21. | Janda | Martin | KOB Dobruška | #391# | muži B | 4. | | | 00:33:37 | +00:04:19 | 00:16:31.54 | | Detail |
22. | Bravený | Vít | SK Praga | #327# | muži A | 17. | | | 00:33:45 | +00:04:27 | 00:16:27.84 | | Detail |
23. | Zahorec | Stanislav | SOSE | #306# | muži B | 5. | domácí muži 8 km | 1. | 00:33:47 | +00:04:29 | 00:16:38.66 | | Detail |
24. | Knyttl | Jan | KBELY Cycling Team | #249# | muži B | 6. | | | 00:33:51 | +00:04:33 | 00:16:30.08 | | Detail |
25. | Ježek | Jan | SK Svěrák | #287# | muži A | 18. | | | 00:33:54 | +00:04:36 | 00:16:36.81 | | Detail |
26. | Bartas | Jan | SK Babice | #312# | muži A | 19. | | | 00:33:56 | +00:04:38 | 00:16:41.65 | | Detail |
27. | Plášil | Matěj | TJ Sokol Senohraby | #325# | muži A | 20. | domácí muži 8 km | 2. | 00:34:09 | +00:04:51 | 00:16:23.38 | | Detail |
28. | Černý | Ondřej | Žižkovský Tygři | #358# | muži A | 21. | | | 00:34:11 | +00:04:53 | 00:16:57.47 | | Detail |
29. | Gabla | Martin | Ironpeople | #396# | muži B | 7. | | | 00:34:15 | +00:04:57 | 00:17:03.38 | | Detail |
30. | Smrčka | Miloš | BK Říčany | #340# | muži C | 2. | | | 00:34:15 | +00:04:57 | 00:16:41.91 | | Detail |
31. | Přinda | Lukáš | TJ Packa Praha | #218# | muži B | 8. | | | 00:34:20 | +00:05:02 | 00:16:41.91 | | Detail |
32. | Lebeda | Petr | Benešovský běžecký klub | #219# | muži B | 9. | | | 00:34:23 | +00:05:05 | 00:16:42.71 | | Detail |
33. | Veselý | Michal | BIKE NOTORIC | #192# | muži B | 10. | | | 00:34:28 | +00:05:10 | 00:16:54.57 | | Detail |
34. | Duchoň | David | Praha | #228# | muži B | 11. | | | 00:34:30 | +00:05:12 | 00:16:57.59 | | Detail |
35. | Podraský | Patrik | Sparta Praha | #364# | dorostenci starší | 1. | | | 00:34:35 | +00:05:17 | 00:16:49.66 | | Detail |
36. | Malačka | Milan | Oddíl OB Kotlářka | #214# | dorostenci starší | 2. | | | 00:34:37 | +00:05:19 | 00:17:23.55 | | Detail |
37. | Pejša | Jan | smí být prázdné | #237# | muži B | 12. | | | 00:34:42 | +00:05:24 | 00:17:17.85 | | Detail |
38. | Němec | Jan | Kolín | #275# | muži B | 13. | | | 00:34:45 | +00:05:27 | 00:17:06.59 | | Detail |
39. | Gazda | Vítězslav | Divišov | #207# | muži B | 14. | | | 00:34:49 | +00:05:31 | 00:17:00.07 | | Detail |
40. | Vaculík | Jiří | SK Babice | #313# | muži B | 15. | | | 00:34:59 | +00:05:41 | 00:17:28.70 | | Detail |
41. | Neuman | Josef | SKK SPARTAK CTYRKOLY | #222# | muži B | 16. | | | 00:35:04 | +00:05:46 | 00:17:10.07 | | Detail |
42. | Sobíšek | Tomáš | Sparta Praha | #351# | dorostenci starší | 3. | | | 00:35:08 | +00:05:50 | 00:17:21.14 | | Detail |
43. | Havlíčková | Barbora | Svojetice | #157# | ženy | 1. | | | 00:35:09 | +00:05:51 | 00:17:18.68 | | Detail |
44. | Lyžař | Kuba | DGP | #223# | muži A | 22. | | | 00:35:09 | +00:05:51 | 00:17:32.91 | | Detail |
45. | Jirásek | Tomáš | Running Stones | #297# | muži A | 23. | | | 00:35:09 | +00:05:51 | 00:17:35.39 | | Detail |
46. | Ďoubal | Miroslav | Kolovraty | #263# | muži B | 17. | | | 00:35:10 | +00:05:52 | 00:17:05.85 | | Detail |
47. | Werner | Lukáš | Zelená liška | #387# | muži A | 24. | | | 00:35:16 | +00:05:58 | 00:17:24.36 | | Detail |
48. | Andrle | Jakub | Kostelec n.Č.lesy | #195# | muži B | 18. | | | 00:35:23 | +00:06:05 | 00:17:20.30 | | Detail |
49. | Bartoň | Vojta | DGP | #224# | muži A | 25. | | | 00:35:27 | +00:06:09 | 00:17:32.03 | | Detail |
50. | Hofman | Jiří | | #363# | muži A | 26. | | | 00:35:32 | +00:06:14 | 00:17:16.40 | | Detail |
51. | Kašpar | Michal | RS VLAŠIM | #277# | muži B | 19. | | | 00:35:33 | +00:06:15 | 00:17:25.84 | | Detail |
52. | Lachout | Martin | Sedlčany | #315# | muži B | 20. | | | 00:35:39 | +00:06:21 | 00:17:43.76 | | Detail |
53. | Kahoun | Jan | Louňovice pod Blaníkem | #390# | muži A | 27. | | | 00:35:43 | +00:06:25 | 00:17:27.00 | | Detail |
54. | Nohejl | Tomáš | SK DNF Salming | #375# | muži C | 3. | | | 00:35:44 | +00:06:26 | 00:17:35.99 | | Detail |
55. | Pražák | Adam | Skuš Praha | #216# | muži B | 21. | | | 00:35:45 | +00:06:27 | 00:17:37.29 | | Detail |
56. | Počta | Jan | Sparta | #366# | muži A | 28. | | | 00:35:52 | +00:06:34 | 00:17:15.70 | | Detail |
57. | Sůsa | Jakub | Kanoistika Sedlčany | #248# | muži A | 29. | | | 00:35:55 | +00:06:37 | 00:17:17.80 | | Detail |
58. | Novotný | Lukáš | Kanoistika Sedlčany | #247# | dorostenci starší | 4. | | | 00:35:55 | +00:06:37 | 00:17:16.17 | | Detail |
59. | Hilgert | Luboš | Dukla | #385# | muži A | 30. | | | 00:35:57 | +00:06:39 | 00:17:28.28 | | Detail |
60. | Tichovská | Martina | SK Praga | #169# | ženy | 2. | | | 00:36:05 | +00:06:47 | 00:17:42.48 | | Detail |
61. | Šťastný | Jan | TJ Sokol Senohraby | #220# | muži B | 22. | domácí muži 8 km | 3. | 00:36:07 | +00:06:49 | 00:17:52.27 | | Detail |
62. | Bína | Jiří | Hrusice | #212# | muži B | 23. | | | 00:36:07 | +00:06:49 | 00:17:30.95 | | Detail |
63. | Zahorec | Adam | SOSE | #305# | dorostenci starší | 5. | domácí muži 8 km | 4. | 00:36:10 | +00:06:52 | 00:17:24.54 | | Detail |
64. | Jaborník | Karel | SK Babice | #309# | muži B | 24. | | | 00:36:10 | +00:06:52 | 00:17:27.08 | | Detail |
65. | Tupý | Marek | Česyk | #384# | muži B | 25. | | | 00:36:13 | +00:06:55 | 00:18:07.21 | | Detail |
66. | Brabec | Jakub | Sparta Praha | #367# | dorostenci starší | 6. | | | 00:36:16 | +00:06:58 | 00:18:19.89 | | Detail |
67. | Rychnovský | Matyáš | Veslaři Bohemians | #253# | dorostenci starší | 7. | | | 00:36:35 | +00:07:17 | 00:17:46.70 | | Detail |
68. | Treglerová | Daniela | Praha 4 | #147# | ženy | 3. | | | 00:36:37 | +00:07:19 | 00:18:46.75 | | Detail |
69. | Vizina | Petr | SK Babice | #311# | muži C | 4. | | | 00:36:39 | +00:07:21 | 00:17:49.73 | | Detail |
70. | Doležalová | Monika | OK Kamenice | #171# | ženy | 4. | | | 00:36:42 | +00:07:24 | 00:17:51.69 | | Detail |
71. | Smrčka | Petr | BK Říčany | #276# | muži B | 26. | | | 00:36:46 | +00:07:28 | 00:17:48.34 | | Detail |
72. | Borský | Michal | Sokol Rataje | #397# | muži B | 27. | | | 00:36:49 | +00:07:31 | 00:18:17.84 | | Detail |
73. | Podolák | Karel | Atletika Stará Boleslav | #267# | muži B | 28. | | | 00:36:50 | +00:07:32 | 00:18:21.72 | | Detail |
74. | Rieger | Jan | Progress cycle | #251# | muži B | 29. | | | 00:37:07 | +00:07:49 | 00:18:34.70 | | Detail |
75. | Fejgl | Michal | H. O. Přírodní vědy | #359# | muži B | 30. | | | 00:37:07 | +00:07:49 | 00:17:59.53 | | Detail |
76. | Hakl | Martin | SK Babice | #308# | muži A | 31. | | | 00:37:15 | +00:07:57 | 00:18:31.41 | | Detail |
77. | Skejťák | Martin | DGP | #225# | muži A | 32. | | | 00:37:15 | +00:07:57 | 00:18:32.49 | | Detail |
78. | Šindelář | Karel | Žižkovský tygři | #302# | muži B | 31. | | | 00:37:30 | +00:08:12 | 00:18:25.22 | | Detail |
79. | Leskin | Andrej | Praha | #379# | muži A | 33. | | | 00:37:38 | +00:08:20 | 00:18:44.14 | | Detail |
80. | Jindra | David | BRID Team | #392# | muži C | 5. | | | 00:37:39 | +00:08:21 | 00:18:39.70 | | Detail |
81. | Glajch | Martin | ChaBrusiči | #331# | muži B | 32. | | | 00:37:52 | +00:08:34 | 00:18:49.46 | | Detail |
82. | Mašek | Martin | Praha 5 | #342# | muži B | 33. | | | 00:37:55 | +00:08:37 | 00:18:45.11 | | Detail |
83. | Hanousek | Jakub | Praha 4 | #332# | muži A | 34. | | | 00:37:59 | +00:08:41 | 00:18:50.99 | | Detail |
84. | Bochenková | Martina | ČZU | #162# | ženy | 5. | | | 00:37:59 | +00:08:41 | 00:18:49.20 | | Detail |
85. | Michalik | Slavomír | Hlubočinka | #317# | muži C | 6. | | | 00:38:00 | +00:08:42 | 00:18:27.40 | | Detail |
86. | Krchňák | Roman | Vlašim | #316# | muži C | 7. | | | 00:38:00 | +00:08:42 | 00:18:34.93 | | Detail |
87. | Novák | Přemysl | Oddíl OB Kotlářka | #231# | dorostenci starší | 8. | | | 00:38:02 | +00:08:44 | 00:18:25.97 | | Detail |
88. | Zach | Petr | DGP | #208# | muži B | 34. | | | 00:38:08 | +00:08:50 | 00:18:37.25 | | Detail |
89. | Přibík | Martin | SK Praga | #281# | muži B | 35. | | | 00:38:11 | +00:08:53 | 00:18:54.60 | | Detail |
90. | Chaloupka | Přemysl | Silvini Madshus Team | #314# | muži B | 36. | | | 00:38:12 | +00:08:54 | 00:18:45.40 | | Detail |
91. | Ďurík | Peter | Praha | #290# | muži A | 35. | | | 00:38:13 | +00:08:55 | 00:19:04.75 | | Detail |
92. | Šulc | Miroslav | Divišov | #229# | muži C | 8. | | | 00:38:19 | +00:09:01 | 00:18:53.54 | | Detail |
93. | Šťovíček | Martin | SK Babice | #280# | muži B | 37. | | | 00:38:21 | +00:09:03 | 00:18:48.31 | | Detail |
94. | Blouďas | Petr | DGP | #292# | muži B | 38. | | | 00:38:23 | +00:09:05 | 00:18:47.88 | | Detail |
95. | Vávra | Radomír | Kerteam | #377# | muži C | 9. | | | 00:38:23 | +00:09:05 | 00:18:56.94 | | Detail |
96. | Kolanda | Čaj | DGP | #268# | muži B | 39. | | | 00:38:28 | +00:09:10 | 00:19:03.86 | | Detail |
97. | Barták | Václav | Kladno | #353# | muži A | 36. | | | 00:38:34 | +00:09:16 | 00:19:01.69 | | Detail |
98. | Fišer | Jiří | VSK MFF UK | #279# | muži A | 37. | | | 00:38:35 | +00:09:17 | 00:19:07.41 | | Detail |
99. | Pištěk | Petr | Příčovy | #236# | muži B | 40. | | | 00:38:39 | +00:09:21 | 00:19:01.87 | | Detail |
100. | Neuman | Jiří | KLM Praha | #338# | muži B | 41. | | | 00:38:45 | +00:09:27 | 00:19:02.54 | | Detail |
101. | Janáček | Jiří | Praha 4 | #190# | muži C | 10. | | | 00:38:47 | +00:09:29 | 00:19:19.14 | | Detail |
102. | Častvaj | Daniel | Mnichovice | #199# | muži B | 42. | | | 00:38:56 | +00:09:38 | 00:19:03.42 | | Detail |
103. | Kříž | Dušan | Benešov | #238# | muži B | 43. | | | 00:38:58 | +00:09:40 | 00:18:51.05 | | Detail |
104. | Hergsell | Jiří | Vrackovice | #374# | muži B | 44. | | | 00:39:00 | +00:09:42 | 00:19:02.00 | | Detail |
105. | Andrušík | Radek | Kanoistika Sedlčany | #245# | dorostenci starší | 9. | | | 00:39:08 | +00:09:50 | 00:19:53.58 | | Detail |
106. | Mátl | Radek | TK RADO | #265# | muži B | 45. | | | 00:39:12 | +00:09:54 | 00:19:04.95 | | Detail |
107. | Penc | Miroslav | Dukla Praha | #380# | muži B | 46. | | | 00:39:12 | +00:09:54 | 00:18:57.78 | | Detail |
108. | Elstner | Martin | Mnichovice | #298# | muži B | 47. | | | 00:39:16 | +00:09:58 | 00:19:33.31 | | Detail |
109. | Dvořák | Richard | Senohraby | #226# | dorostenci starší | 10. | domácí muži 8 km | 5. | 00:39:16 | +00:09:58 | 00:18:52.54 | | Detail |
110. | Kozubik | Michal | Kosetice | #269# | muži A | 38. | | | 00:39:17 | +00:09:59 | 00:19:14.71 | | Detail |
111. | Pechek | Prantišek | TJ Moretonstov Úpice | #373# | muži C | 11. | | | 00:39:23 | +00:10:05 | 00:19:18.68 | | Detail |
112. | Valasek | Stanislav | Cercany | #294# | muži B | 48. | | | 00:39:27 | +00:10:09 | 00:18:54.15 | | Detail |
113. | Khel | Richard | OK Sparta Praha | #196# | muži B | 49. | | | 00:39:43 | +00:10:25 | 00:19:43.67 | | Detail |
114. | Eichler | Ivo | USK Praha | #187# | muži C | 12. | | | 00:39:44 | +00:10:26 | 00:20:04.26 | | Detail |
115. | Chmelík | Martin | Quattro formaggi | #341# | muži C | 13. | | | 00:39:49 | +00:10:31 | 00:19:42.69 | | Detail |
116. | Kočovský | Miroslav | TJ Sokol Senohraby | #191# | muži B | 50. | domácí muži 8 km | 6. | 00:40:00 | +00:10:42 | 00:19:28.42 | | Detail |
117. | Adamcová | Andrea | Atletika Vlašim | #135# | ženy | 6. | | | 00:40:02 | +00:10:44 | 00:19:47.88 | | Detail |
118. | Fiala | Radovan | Benešov | #270# | muži B | 51. | | | 00:40:07 | +00:10:49 | 00:19:06.12 | | Detail |
119. | Rottová | Kateřina | SK Babice | #152# | ženy | 7. | | | 00:40:09 | +00:10:51 | 00:19:51.59 | | Detail |
120. | Veselý | Jan | TJ Sokol Senohraby | #200# | muži C | 14. | domácí muži 8 km | 7. | 00:40:10 | +00:10:52 | 00:19:27.38 | | Detail |
121. | Dufek | Pavel | DGP | #360# | muži B | 52. | | | 00:40:13 | +00:10:55 | 00:19:55.57 | | Detail |
122. | Vyčichlo | Tomáš | Spartan Gym | #394# | muži B | 53. | | | 00:40:14 | +00:10:56 | 00:19:54.94 | | Detail |
123. | Termer | Václav | Sparta Praha | #370# | dorostenci starší | 11. | | | 00:40:16 | +00:10:58 | 00:20:14.68 | | Detail |
124. | Křížová | Lenka | Benešovský běžecký klub | #136# | ženy | 8. | | | 00:40:17 | +00:10:59 | 00:19:48.18 | | Detail |
125. | Valsa | Radek | Kanoistika Sedlčany | #246# | dorostenci starší | 12. | | | 00:40:19 | +00:11:01 | 00:19:50.62 | | Detail |
126. | Jeníček | Michal | H. O. Přírodní vědy | #356# | muži B | 54. | | | 00:40:19 | +00:11:01 | 00:19:40.82 | | Detail |
127. | Rejman | Tomáš | Ómon Praha | #262# | muži B | 55. | | | 00:40:39 | +00:11:21 | 00:19:52.61 | | Detail |
128. | Limberková | Monika | Praha10 | #148# | ženy | 9. | | | 00:40:39 | +00:11:21 | 00:20:25.74 | | Detail |
129. | Kožinová | Zuzana | SK Praga | #156# | ženy | 10. | | | 00:40:43 | +00:11:25 | 00:20:29.93 | | Detail |
130. | Nemšovský | Petr | Praga Praha | #323# | muži B | 56. | | | 00:40:51 | +00:11:33 | 00:20:33.97 | | Detail |
131. | Mráz | Antonín | DGP | #274# | muži B | 57. | | | 00:40:54 | +00:11:36 | 00:20:07.44 | | Detail |
132. | Němec | Arnošt | | #322# | muži C | 15. | | | 00:41:00 | +00:11:42 | 00:20:13.75 | | Detail |
133. | Tůma | Jiří | Obchodní akademie Vlašim | #203# | muži C | 16. | | | 00:41:04 | +00:11:46 | 00:19:38.48 | | Detail |
134. | Moravec | Karel | Running Stones | #284# | muži A | 39. | | | 00:41:04 | +00:11:46 | 00:20:09.90 | | Detail |
135. | Malovcová | Monika | Říčany | #146# | ženy | 11. | | | 00:41:05 | +00:11:47 | 00:19:57.94 | | Detail |
136. | Folprecht | Eda | Slovan Zdravotnik Praha | #296# | muži B | 58. | | | 00:41:11 | +00:11:53 | 00:20:12.75 | | Detail |
137. | Brožík | František | Vlašim | #217# | muži C | 17. | | | 00:41:21 | +00:12:03 | 00:20:08.09 | | Detail |
138. | Skořepa | David | Praha 4 | #378# | muži B | 59. | | | 00:41:23 | +00:12:05 | 00:20:11.77 | | Detail |
139. | Najman | Jonáš | Lázně Bělohrad | #376# | muži A | 40. | | | 00:41:25 | +00:12:07 | 00:20:30.63 | | Detail |
140. | Navrátil | Zdeněk | Adidas Runners Prague | #210# | muži B | 60. | | | 00:41:26 | +00:12:08 | 00:20:19.93 | | Detail |
141. | Turek | Jiří | Chaloupky | #349# | muži C | 18. | | | 00:41:32 | +00:12:14 | 00:20:33.23 | | Detail |
142. | Mrva | Pavel | BKK - Popovice | #386# | muži C | 19. | | | 00:41:34 | +00:12:16 | 00:20:20.01 | | Detail |
143. | Rychnovský | Milan | Brno | #399# | muži B | 61. | | | 00:41:36 | +00:12:18 | 00:19:56.70 | | Detail |
144. | Jakešová | Klára | SK Babice | #153# | ženy | 12. | | | 00:41:38 | +00:12:20 | 00:20:04.99 | | Detail |
145. | Šimek | Christina | Žižkovský Tygři | #149# | ženy | 13. | | | 00:41:39 | +00:12:21 | 00:20:37.97 | | Detail |
146. | Maleček | Petr | TJ Sokol Suchdol | #333# | muži B | 62. | | | 00:41:41 | +00:12:23 | 00:20:18.95 | | Detail |
147. | Šítek | Michal | Celné | #301# | muži B | 63. | | | 00:41:48 | +00:12:30 | 00:20:29.56 | | Detail |
148. | Ptáček | Jiří | | #348# | muži A | 41. | | | 00:41:50 | +00:12:32 | 00:20:04.29 | | Detail |
149. | Sušánka | Bobík | DGP | #286# | muži C | 20. | | | 00:42:10 | +00:12:52 | 00:20:33.00 | | Detail |
150. | Polivka | Petr | Ski Vitkovice | #264# | muži B | 64. | | | 00:42:19 | +00:13:01 | 00:21:05.37 | | Detail |
151. | Skořepová | Alena | TJ Sokol Senohraby | #142# | ženy | 14. | domácí ženy 8 km | 1. | 00:42:44 | +00:13:26 | 00:20:34.80 | | Detail |
152. | Schöppelová | Lucie | Kladno | #164# | ženy | 15. | | | 00:42:48 | +00:13:30 | 00:21:15.62 | | Detail |
153. | John | Robert | Praha 4 | #307# | muži B | 65. | | | 00:42:54 | +00:13:36 | 00:21:34.67 | | Detail |
154. | Skřenková | Kristýna | Spolek Přátel | #170# | ženy | 16. | | | 00:42:57 | +00:13:39 | 00:21:51.98 | | Detail |
155. | Elstnerová | Monika | Mnichovice | #151# | ženy | 17. | | | 00:42:59 | +00:13:41 | 00:20:42.57 | | Detail |
156. | Labský | Zdeněk | | #352# | muži B | 66. | | | 00:43:10 | +00:13:52 | 00:21:24.08 | | Detail |
157. | Rašek | Filip | | #347# | muži A | 42. | | | 00:43:11 | +00:13:53 | 00:20:51.32 | | Detail |
158. | Balcar | Jaroslav | Senohraby | #357# | muži B | 67. | domácí muži 8 km | 8. | 00:43:14 | +00:13:56 | 00:21:08.91 | | Detail |
159. | Balcarová | Jana | ÓMON Praha | #129# | ženy | 18. | | | 00:43:17 | +00:13:59 | 00:21:08.74 | | Detail |
160. | Švec | Ladislav | Veslaři Bohemians | #256# | dorostenci starší | 13. | | | 00:43:20 | +00:14:02 | 00:21:28.44 | | Detail |
161. | Kopecký | Vít | Veslaři Bohemians | #257# | dorostenci starší | 14. | | | 00:43:22 | +00:14:04 | 00:21:20.69 | | Detail |
162. | Vejvodová | Kristyna | Kanoistika Sedlčany | #141# | ženy | 19. | | | 00:43:29 | +00:14:11 | 00:21:32.73 | | Detail |
163. | Stráněl | Jiří | SK Rover | #239# | muži B | 68. | | | 00:43:35 | +00:14:17 | 00:18:12.60 | | Detail |
164. | Stráněl | Jiří | SWIX team | #240# | muži A | 43. | | | 00:43:35 | +00:14:17 | 00:17:36.48 | | Detail |
165. | Hruška | Tomáš | Kbelští sokoli | #252# | muži B | 69. | | | 00:43:48 | +00:14:30 | 00:21:18.42 | | Detail |
166. | Bína | Šimon | TJ Sokol Senohraby | #211# | dorostenci starší | 15. | domácí muži 8 km | 9. | 00:43:57 | +00:14:39 | 00:21:11.97 | | Detail |
167. | Pecháček | Libor | Mnichovice | #206# | muži B | 70. | | | 00:44:01 | +00:14:43 | 00:21:06.97 | | Detail |
168. | Holubová | Tereza | Gatorade | #137# | ženy | 20. | | | 00:44:03 | +00:14:45 | 00:21:45.97 | | Detail |
169. | Balej | Jiří | OK Kamenice | #324# | muži B | 71. | | | 00:44:27 | +00:15:09 | 00:21:44.12 | | Detail |
170. | Pospíšil | Tomáš | . | #343# | muži C | 21. | | | 00:44:37 | +00:15:19 | 00:22:16.07 | | Detail |
171. | Přibík | Jan | SK Praga | #321# | muži C | 22. | | | 00:44:40 | +00:15:22 | 00:21:43.35 | | Detail |
172. | Všetula | Miroslav | Hrusice | #213# | muži B | 72. | | | 00:44:47 | +00:15:29 | 00:21:26.25 | | Detail |
173. | Borovička | Martin | STG Mělník | #355# | muži A | 44. | | | 00:44:48 | +00:15:30 | 00:20:48.04 | | Detail |
174. | Mráz | Pavel | DGP | #283# | muži B | 73. | | | 00:44:56 | +00:15:38 | 00:22:19.15 | | Detail |
175. | Hamouz | Jan | Ómon Praha | #295# | muži A | 45. | | | 00:45:11 | +00:15:53 | 00:22:14.05 | | Detail |
176. | Slunečko st. | Jindřich | BBK | #232# | muži B | 74. | | | 00:45:12 | +00:15:54 | 00:22:28.79 | | Detail |
177. | Cinka | Ivan | Benešovský běžecký klub | #185# | muži C | 23. | | | 00:45:17 | +00:15:59 | 00:21:54.52 | | Detail |
178. | Kožinová | Jana | SK Praga | #145# | ženy | 21. | | | 00:45:24 | +00:16:06 | 00:22:07.02 | | Detail |
179. | Klaška | Pavel | DKP | #328# | muži C | 24. | | | 00:45:24 | +00:16:06 | 00:22:21.39 | | Detail |
180. | Struk | Jiří | Gatorade | #221# | muži B | 75. | | | 00:45:28 | +00:16:10 | 00:21:49.50 | | Detail |
181. | Linhart | František | Adidas Prague Runners | #209# | muži B | 76. | | | 00:45:32 | +00:16:14 | 00:22:48.95 | | Detail |
182. | Plášil | Jan | TJ Sokol Senohraby | #326# | dorostenci starší | 16. | domácí muži 8 km | 10. | 00:45:46 | +00:16:28 | 00:22:00.90 | | Detail |
183. | Konvalinka | Štěpán | Kanoistika Sedlčany | #241# | dorostenci starší | 17. | | | 00:45:52 | +00:16:34 | 00:23:48.38 | | Detail |
184. | Vatěra | Václav | DGP | #344# | muži C | 25. | | | 00:45:54 | +00:16:36 | 00:22:44.82 | | Detail |
185. | Nový | Břetislav | SABZO Praha | #181# | muži C | 26. | | | 00:46:00 | +00:16:42 | 00:22:19.43 | | Detail |
186. | Ševčíková | Zuzana | Ómon Praha | #130# | ženy | 22. | | | 00:46:06 | +00:16:48 | 00:22:50.16 | | Detail |
187. | Bulandr | Leopard | DGP | #371# | muži C | 27. | | | 00:46:11 | +00:16:53 | 00:22:34.57 | | Detail |
188. | Mondshcein | Jaromír | Veslaři Bohemians | #259# | dorostenci starší | 18. | | | 00:46:17 | +00:16:59 | 00:22:53.56 | | Detail |
189. | Vytásek | Jaroslav | Senohraby | #202# | muži B | 77. | domácí muži 8 km | 11. | 00:46:17 | +00:16:59 | 00:22:24.57 | | Detail |
190. | Kohout | Kryštof | TJ Sokol Senohraby | #320# | dorostenci starší | 19. | domácí muži 8 km | 12. | 00:46:19 | +00:17:01 | 00:23:05.98 | | Detail |
191. | Slavíková | Štěpánka | DGP | #155# | ženy | 23. | | | 00:46:44 | +00:17:26 | 00:22:49.91 | | Detail |
192. | Ojrizinski | Tymoteusz | Veslaři Bohemians | #258# | dorostenci starší | 20. | | | 00:46:55 | +00:17:37 | 00:23:11.50 | | Detail |
193. | Karešová | Pavla | | #160# | ženy | 24. | | | 00:46:58 | +00:17:40 | 00:23:11.34 | | Detail |
194. | Fleissnerová | Barbora | | #166# | ženy | 25. | | | 00:47:15 | +00:17:57 | 00:23:30.97 | | Detail |
195. | Krása | David | Sokol Malá Strana | #189# | muži C | 28. | | | 00:47:34 | +00:18:16 | 00:23:12.83 | | Detail |
196. | Vevera | Tomáš | Winjay ISC Praha | #362# | muži A | 46. | | | 00:47:48 | +00:18:30 | 00:23:42.85 | | Detail |
197. | Hes | Zdeněk | Kanoistika Sedlčany | #243# | muži B | 78. | | | 00:47:55 | +00:18:37 | 00:23:50.88 | | Detail |
198. | Franěk | Petr | To rozchodíš! | #188# | muži C | 29. | | | 00:48:04 | +00:18:46 | 00:23:28.55 | | Detail |
199. | Šiml | Jan | Novis TK Praha | #291# | muži C | 30. | | | 00:48:04 | +00:18:46 | 00:23:26.35 | | Detail |
200. | Princ | Adam | Veslaři Bohemians | #255# | dorostenci starší | 21. | | | 00:48:05 | +00:18:47 | 00:23:36.37 | | Detail |
201. | Hrábek | Nikola | Sparta Praha | #369# | dorostenci starší | 22. | | | 00:48:13 | +00:18:55 | 00:21:47.28 | | Detail |
202. | Hálová | Petra | Benešovský běžecký klub | #131# | ženy | 26. | | | 00:48:20 | +00:19:02 | 00:23:45.60 | | Detail |
203. | Škvor | Petr | Veslaři Bohemians | #260# | muži C | 31. | domácí muži 8 km | 13. | 00:48:21 | +00:19:03 | 00:23:49.09 | | Detail |
204. | Doubravová | Lucie | Světice | #127# | ženy | 27. | | | 00:48:26 | +00:19:08 | 00:24:03.97 | | Detail |
205. | Budka | Ondřej | Kanoistika Sedlčany | #242# | dorostenci starší | 23. | | | 00:48:42 | +00:19:24 | 00:23:49.64 | | Detail |
206. | Říman | Petr | SK Babice | #266# | muži C | 32. | | | 00:48:44 | +00:19:26 | 00:23:56.77 | | Detail |
207. | Hrncirik | Jan | DGP | #293# | muži B | 79. | | | 00:48:47 | +00:19:29 | 00:24:17.67 | | Detail |
208. | Bialožytová | Tereza | SK Praga | #163# | ženy | 28. | | | 00:48:56 | +00:19:38 | 00:24:08.16 | | Detail |
209. | Frommová | Justýna | DGP | #133# | ženy | 29. | | | 00:49:00 | +00:19:42 | 00:23:46.33 | | Detail |
210. | Kadleček | Aleš | Kanoistika Sedlčany | #244# | muži B | 80. | | | 00:49:32 | +00:20:14 | 00:24:03.22 | | Detail |
211. | Vojta | Adam | Senohraby | #235# | dorostenci starší | 24. | domácí muži 8 km | 14. | 00:49:40 | +00:20:22 | 00:23:15.90 | | Detail |
212. | Samcová | Veronika | Kanoistika Sedlčany | #139# | ženy | 30. | | | 00:49:42 | +00:20:24 | 00:23:24.32 | | Detail |
213. | Kožina | Petr | SK Praga | #186# | muži C | 33. | | | 00:49:50 | +00:20:32 | 00:25:03.10 | | Detail |
214. | Ambler | Artur | Veslaři Bohemians | #254# | dorostenci starší | 25. | | | 00:49:52 | +00:20:34 | 00:25:23.12 | | Detail |
215. | Boumová | Aneta | Kanoistika Sedlčany | #138# | ženy | 31. | | | 00:50:07 | +00:20:49 | 00:23:48.81 | | Detail |
216. | Horsinková | Kateřina | Báječné ženy v běhu | #172# | ženy | 32. | | | 00:50:50 | +00:21:32 | 00:24:57.85 | | Detail |
217. | Štrosová | Alice | Bonbon Praha | #159# | ženy | 33. | | | 00:51:07 | +00:21:49 | 00:24:53.36 | | Detail |
218. | Procházková | Irena | TJ Sokol Senohraby | #158# | ženy | 34. | domácí ženy 8 km | 2. | 00:51:23 | +00:22:05 | 00:25:21.79 | | Detail |
219. | Tešovič | Jan | Sparta Praha | #368# | dorostenci starší | 26. | | | 00:51:23 | +00:22:05 | 00:25:13.13 | | Detail |
220. | Janoušek | Václav | Čtyřkoly | #383# | muži B | 81. | | | 00:52:05 | +00:22:47 | 00:26:27.10 | | Detail |
221. | Hrstka | Miroslav | TJ Sokol Jesenice | #365# | muži C | 34. | | | 00:52:09 | +00:22:51 | 00:25:33.46 | | Detail |
222. | Greiner | Pavel | Praha 4 | #194# | muži B | 82. | | | 00:52:22 | +00:23:04 | 00:25:23.63 | | Detail |
223. | Roučková | Kateřina | Průhonice | #154# | ženy | 35. | | | 00:52:51 | +00:23:33 | 00:25:46.04 | | Detail |
224. | Dvořák | Liboj | DGP | #372# | muži C | 35. | | | 00:53:03 | +00:23:45 | 00:25:33.46 | | Detail |
225. | Kratochvílová | Blažena | Světice | #168# | ženy | 36. | | | 00:53:27 | +00:24:09 | 00:26:40.62 | | Detail |
226. | Štros | Ota | Bonbon | #346# | muži C | 36. | | | 00:54:23 | +00:25:05 | 00:26:27.27 | | Detail |
227. | Kristenová | Anna | | #161# | ženy | 37. | | | 00:55:14 | +00:25:56 | 00:27:00.66 | | Detail |
228. | Fulín | Václav | BBK Benešov | #389# | muži C | 37. | | | 00:55:34 | +00:26:16 | 00:26:37.77 | | Detail |
229. | Kratinova | Renata | DGP | #150# | ženy | 38. | | | 00:55:40 | +00:26:22 | 00:27:22.35 | | Detail |
230. | Veverková | Daniela | Winjay ISC Praha | #167# | ženy | 39. | | | 00:55:54 | +00:26:36 | 00:27:37.14 | | Detail |
231. | Rajnyš | Stanislav | SK Lokomotiva Braník - Praha | #381# | muži C | 38. | | | 00:56:20 | +00:27:02 | 00:26:36.48 | | Detail |
232. | Votočková | Petra Emilie | DGP | #134# | ženy | 40. | | | 00:56:23 | +00:27:05 | 00:26:08.05 | | Detail |
233. | Daňková | Alena | NOK Zaječice | #143# | ženy | 41. | | | 00:57:01 | +00:27:43 | 00:27:06.35 | | Detail |
234. | Petrilák | Miroslav | OK Dobříš | #318# | muži C | 39. | | | 00:57:05 | +00:27:47 | 00:27:45.98 | | Detail |
235. | Nemeth | Marek | Mufloni Kunratice | #272# | muži B | 83. | | | 00:58:46 | +00:29:28 | 00:27:50.36 | | Detail |
236. | Novák | Jiří | SK ROVER | #182# | muži C | 40. | | | 00:58:57 | +00:29:39 | 00:29:21.79 | | Detail |
237. | Klaška | Pavel | DKP | #329# | muži A | 47. | | | 00:59:29 | +00:30:11 | 00:59:29.88 | | Detail |
238. | Luňák | Tomáš | SK Babice | #310# | muži B | 84. | | | 01:01:03 | +00:31:45 | 01:01:03.77 | | Detail |
239. | Dufková | Tania | | #165# | ženy | 42. | | | 01:02:22 | +00:33:04 | 00:30:02.98 | | Detail |
240. | Pavlík | Petr | Šenov u NJ, Klub přátel Velkéh... | #354# | muži B | 85. | | | 01:10:06 | +00:40:48 | 00:34:06.82 | | Detail |
241. | Šolta | Jakub | Světice | #193# | muži B | 86. | | | 01:14:30 | +00:45:12 | 01:14:30.36 | | Detail |
242. | Václav | Krejsa | | #388# | muži C | 41. | | | 02:20:53 | +01:51:35 | 01:10:14.80 | | Detail |
| Urbanec | Jan | Zaječice | #197# | muži B | | | | 00:00:00 | | Detail |
| Urbanec | Ondřej | Zaječice | #198# | dorostenci starší | | | | 00:00:00 | | Detail |
| Urbancová | Jaroslava | Zaječice | #128# | ženy | | | | 00:00:00 | | Detail |
| Mrázková | Michaela | Divišov | #132# | ženy | | | | 00:00:00 | | Detail |
| Podlipná | Denisa | Zaječice | #144# | ženy | | | | 00:00:00 | | Detail |
| | | | #173# | | | | | 00:00:00 | | Detail |
| | | | #174# | | | | | 00:00:00 | | Detail |
| | | | #175# | | | | | 00:00:00 | | Detail |
| | | | #176# | | | | | 00:00:00 | | Detail |
| | | | #177# | | | | | 00:00:00 | | Detail |
| | | | #178# | | | | | 00:00:00 | | Detail |
| | | | #179# | | | | | 00:00:00 | | Detail |
| | | | #180# | | | | | 00:00:00 | | Detail |
DNF | Mayer | Jan | Atletika Benešov | #184# | muži C | | | | | | 00:33:42.71 | | Detail |
DNF | Peřinka | Filip | TTT | #227# | muži A | | | | | | Detail |
DNS | Musil | Ladislav | Kbely Cycling team | #273# | muži C | | | | | | 01:05:46.57 | | Detail |
DNS | Pudilová | Vlaďka | Kanoistika Sedlčany | #140# | ženy | | | | | | 01:14:22.81 | | Detail |
DNS | Smetana | Karel | BBK | #183# | muži C | | | | | | Detail |
DNS | Chmelik | Martin | Quattro formaggi | #204# | muži C | | | | | | Detail |
DNS | Knapec | Milan | Morava | #205# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Slunečko ml. | Jindřich | BBK | #233# | muži A | | | | | | Detail |
DNS | Kos | Pavel | TJ Sokol Senohraby | #234# | muži B | | domácí muži 8 km | | | | Detail |
DNS | Zvolský | Ladislav | KOA Squad | #271# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Marek | Miloš | Pelhřimov | #278# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Pirk | Tomáš | | #282# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Pangrác | Pavel | Trutnov | #285# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Pospíšil | Vítek | DGP | #288# | muži C | | | | | | Detail |
DNS | Svěchota | Lukáš | Spartak Praha 4 | #304# | muži A | | | | | | Detail |
DNS | Chudožilov | Michal | Zlivice | #319# | muži A | | | | | | Detail |
DNS | Klaška | Pavel | DKP | #330# | dorostenci starší | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |