Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
25. 11. 2018

dětské/žákovské trati

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Míčková KarolínaChrást nad Sázavou#704#pidižákyně mladší1.00:00:13.31Detail
2. Schusová EliškaŘevnice#689#pidižákyně mladší2.00:00:15.92+00:00:02.60Detail
3. Pospíšilová EliškaTJ Sokol Senohraby#738#pidižákyně mladší3.00:00:16.48+00:00:03.16Detail
4. Chalupecký Martin#631#pidižáci mladší1.00:00:17.01+00:00:03.69Detail
5. Pakosta VojtěchPGP#649#pidižáci mladší2.00:00:17.50+00:00:04.18Detail
6. Pušková TerezaBike Trans Poříčí#733#pidižákyně mladší4.00:00:18.64+00:00:05.32Detail
7. Parýzek JakubMnichovice#742#pidižáci mladší3.00:00:18.85+00:00:05.53Detail
8. Křížová ElenAtletika Benešov#691#pidižákyně mladší5.00:00:19.82+00:00:06.50Detail
9. Nohejl Kristian#734#pidižáci mladší4.00:00:19.98+00:00:06.66Detail
10. Pavliščová AnnaATIPIC#722#pidižákyně starší1.00:00:19.98+00:00:06.66Detail
11. Lehovec JosefAtletika Jižní Město#739#pidižáci starší1.00:00:20.00+00:00:06.68Detail
12. Řeháková ValerieAtletika Benešov#679#pidižákyně starší2.00:00:20.39+00:00:07.07Detail
13. Straka Adam TJ Sokol Senohraby#503#pidižáci starší2.00:00:20.46+00:00:07.14Detail
14. Nohejl Fabian#735#pidižáci mladší5.00:00:20.76+00:00:07.44Detail
15. Pavliščová JosefínaATIPIC#723#pidižákyně mladší6.00:00:21.00+00:00:07.68Detail
16. Macák David#661#pidižáci starší3.00:00:21.95+00:00:08.63Detail
17. Bína MikulášTJ Sokol Senohraby#637#pidižáci starší4.00:00:21.95+00:00:08.63Detail
18. Růžičková LídaTJ Sokol Senohraby#511#pidižákyně starší3.00:00:22.21+00:00:08.89Detail
19. Záhorcová AnežkaTJ Sokol Senohraby#693#pidižákyně starší4.00:00:22.22+00:00:08.90Detail
20. Nyklová Kristýna#746#pidižákyně starší5.00:00:22.23+00:00:08.91Detail
21. Kohout ProkopTJ Sokol Senohraby#571#pidižáci mladší6.00:00:23.00+00:00:09.68Detail
22. Chmátalová Klára#630#pidižákyně mladší7.00:00:23.17+00:00:09.85Detail
23. Chmátalová Lucie#629#pidižákyně starší6.00:00:23.44+00:00:10.12Detail
24. Mrázová Lucie Slovan Praha Zdravotník#672#pidižákyně starší7.00:00:23.73+00:00:10.41Detail
25. Pancíř TomášTJ Sokol Senohraby#740#pidižáci starší5.00:00:23.83+00:00:10.51Detail
26. Šulcová Sára#677#pidižákyně starší8.00:00:24.04+00:00:10.72Detail
27. Přinda BartolomějŠlapka Praha#744#pidižáci mladší7.00:00:24.20+00:00:10.88Detail
28. Hruška Filip#730#pidižáci starší6.00:00:24.47+00:00:11.15Detail
29. Doupovcova KristynaTJ Sokol Senohraby#582#pidižákyně starší9.00:00:24.76+00:00:11.44Detail
30. Kalendová MarieTJ Sokol Senohraby#510#pidižákyně starší10.00:00:25.05+00:00:11.73Detail
31. Veselý VáclavTJ Sokol Senohraby#570#pidižáci starší7.00:00:25.14+00:00:11.82Detail
32. Pazderová JanaMnichovice#669#pidižákyně starší11.00:00:25.23+00:00:11.91Detail
33. Pakostová AnnaPGP #648#pidižákyně starší12.00:00:25.39+00:00:12.07Detail
34. Knyttl Vojta#725#pidižáci starší8.00:00:25.60+00:00:12.28Detail
35. Hanzl JosefTJ Sokol Senohraby#747#pidižáci starší9.00:00:26.03+00:00:12.71Detail
36. Tlamichová AliceTJ Sokol Senohraby#619#pidižákyně starší13.00:00:26.17+00:00:12.85Detail
37. Vaňková AlenaTJ Sokol Senohraby#653#pidižákyně starší14.00:00:26.28+00:00:12.96Detail
38. Přibíková LuciePGP#650#pidižákyně starší15.00:00:26.91+00:00:13.59Detail
39. Parýzková LucieTJ Sokol Senohraby#743#pidižákyně starší16.00:00:27.23+00:00:13.91Detail
40. Dufek HugoDGP#655#pidižáci starší10.00:00:27.29+00:00:13.97Detail
41. Matějů Antonín Sild team#737#pidižáci mladší8.00:00:27.37+00:00:14.05Detail
42. Hanušová AnnaSpartak Modřany#714#pidižákyně mladší8.00:00:28.06+00:00:14.74Detail
43. Pavlišče Štěpán ATIPIC#721#pidižáci mladší9.00:00:28.42+00:00:15.10Detail
44. Rakova Eva Praha 3#711#pidižákyně starší17.00:00:28.87+00:00:15.55Detail
45. Havlín Lukáš#749#pidižáci mladší10.00:00:29.09+00:00:15.77Detail
46. Čiháková AdélaTJ Sokol Senohraby#736#pidižákyně starší18.00:00:29.59+00:00:16.27Detail
47. Hilgertová Anežka#748#pidižákyně mladší9.00:00:29.63+00:00:16.31Detail
48. Berka MichalPraha#565#pidižáci mladší11.00:00:31.78+00:00:18.46Detail
49. Kratochvíl Mika#719#pidižáci starší11.00:00:32.46+00:00:19.14Detail
50. Palata FrantišekRagby Říčany#609#pidižáci starší12.00:00:32.74+00:00:19.42Detail
51. Pancířová ViktorieTJ Sokol Senohraby#741#pidižákyně mladší10.00:00:33.92+00:00:20.60Detail
52. Struková AndělkaGatorade#751#pidižákyně mladší11.00:00:34.28+00:00:20.96Detail
53. Gašpar PetrRS Vlašim#708#pidižáci mladší12.00:00:36.91+00:00:23.59Detail
54. Kratochvílová Anna#718#pidižákyně starší19.00:00:38.34+00:00:25.02Detail
55. Leskina Amelia#745#pidižákyně mladší12.00:01:00.60+00:00:47.28Detail
56. Šulc ŠimonSK Posázavan#676#minižáci mladší1.00:01:02.73+00:00:49.41Detail
57. Mandík MichalAtletika Jižní Město#533#minižáci mladší2.00:01:03.52+00:00:50.20Detail
58. Palata MikešRagby Říčany#611#minižáci mladší3.00:01:06.65+00:00:53.33Detail
59. Jámborová Ema#673#minižákyně mladší1.00:01:07.07+00:00:53.75Detail
60. Tlamichová BarboraTJ Sokol Senohraby#620#minižákyně mladší2.00:01:07.48+00:00:54.16Detail
61. Zdechovský JakubAtletika Človíček#663#minižáci mladší4.00:01:07.94+00:00:54.62Detail
62. Chilý MaxRugby Babice#729#minižáci mladší5.00:01:08.82+00:00:55.50Detail
63. Veselá JulieTJ Sokol Senohraby#569#minižákyně mladší3.00:01:10.38+00:00:57.06Detail
64. Vatěrová Amálie#531#minižákyně mladší4.00:01:10.78+00:00:57.46Detail
65. Šimečková AnnaTJ Sokol Senohraby#509#minižákyně mladší5.00:01:12.81+00:00:59.49Detail
66. Valasek AdamCercany#694#minižáci mladší6.00:01:13.37+00:01:00.05Detail
67. Roučková ViktoriePrůhonice#728#minižákyně mladší6.00:01:13.71+00:01:00.39Detail
68. Skořepová EliškaTJ Sokol Senohraby#502#minižákyně mladší7.00:01:14.07+00:01:00.75Detail
69. Douda VojtěchTJ Sokol Senohraby#703#minižáci mladší7.00:01:15.31+00:01:01.99Detail
70. Sunkova SaraMoravan Lounovice#607#minižákyně mladší8.00:01:15.62+00:01:02.30Detail
71. Straková KarolínaTJ Sokol Senohraby#504#minižákyně mladší9.00:01:17.18+00:01:03.86Detail
72. Baldrian JosefSlovan Praha Zdravotník#626#minižáci mladší8.00:01:17.31+00:01:03.99Detail
73. Řezáč TomášKanoistika Sedlčany#523#minižáci mladší9.00:01:17.94+00:01:04.62Detail
74. Hanuš JakubSpartak Modřany#713#minižáci mladší10.00:01:18.06+00:01:04.74Detail
75. Hes VaclavKanoistika Sedlčany#516#minižáci mladší11.00:01:18.22+00:01:04.90Detail
76. Lazák MatyášSpartak Modřany#536#minižáci mladší12.00:01:18.44+00:01:05.12Detail
77. Flor DavidAtletika Hostivař#678#minižáci mladší13.00:01:19.01+00:01:05.69Detail
78. Horázný NikolasSenohraby#696#minižáci mladší14.00:01:19.07+00:01:05.75Detail
79. Vozobule ŠtěpánLBS Sport team#682#minižáci mladší15.00:01:19.29+00:01:05.97Detail
80. Klimperová AdélaAtletika Český Brod#720#minižákyně mladší10.00:01:19.47+00:01:06.15Detail
81. Možíšová MagdalénaTJ Sokol Senohraby#589#minižákyně mladší11.00:01:19.55+00:01:06.23Detail
82. Maredová LucieTJ Sokol Senohraby#599#minižákyně mladší12.00:01:20.13+00:01:06.81Detail
83. Douda OndřejTJ Sokol Senohraby#702#minižáci mladší16.00:01:20.28+00:01:06.96Detail
84. Knyttl Lukáš#726#minižáci mladší17.00:01:20.71+00:01:07.39Detail
85. Kalendová LucieTJ Sokol Senohraby#508#minižákyně mladší13.00:01:20.72+00:01:07.40Detail
86. Chmelík TomášSokol Dolní Počernice#640#minižáci mladší18.00:01:22.39+00:01:09.07Detail
87. Chalupecká Veronika#628#minižákyně mladší14.00:01:23.11+00:01:09.79Detail
88. Poslušná KarlaTJ Sokol Senohraby#657#minižákyně mladší15.00:01:24.57+00:01:11.25Detail
89. Kašparová MichaelaRS VLAŠIM#706#minižákyně mladší16.00:01:25.57+00:01:12.25Detail
90. Balcar JindřichTJ Sokol Senohraby#665#pidižáci mladší13.00:01:26.52+00:01:13.20Detail
91. Hartmanová TerezaDukla Praha#596#minižákyně mladší17.00:01:26.77+00:01:13.45Detail
92. Anderle TobiášTJ Sokol Senohraby#526#minižáci mladší19.00:01:26.99+00:01:13.67Detail
93. Lukášová Lucie ZŠ Livingstone#731#minižákyně mladší18.00:01:27.94+00:01:14.62Detail
94. Kratochvíl Devi#717#minižáci mladší20.00:01:28.00+00:01:14.68Detail
95. Hanzlová KateřinaTJ Sokol Senohraby#506#minižákyně mladší19.00:01:28.43+00:01:15.11Detail
96. Havlíčková ZuzanaSvojetice#601#minižákyně mladší20.00:01:30.02+00:01:16.70Detail
97. Roučková JuliePrůhonice#727#minižákyně mladší21.00:01:30.09+00:01:16.77Detail
98. Baumgartlová LucieSK Aktis Praha#660#minižákyně mladší22.00:01:32.47+00:01:19.15Detail
99. Pantáková SáraTJ Sokol Senohraby#535#minižákyně mladší23.00:01:33.92+00:01:20.60Detail
100. Dufková PavlaDGP#654#minižákyně mladší24.00:01:34.28+00:01:20.96Detail
101. Přasličáková LindaKanoistika Sedlčany#525#minižákyně mladší25.00:01:35.43+00:01:22.11Detail
102. Kadlečkova EvaKanoistika Sedlčany#519#minižákyně mladší26.00:01:39.79+00:01:26.47Detail
103. Frenclová AlžbětaKřivoklát#705#minižákyně mladší27.00:01:42.88+00:01:29.56Detail
104. Schusová MarieŘevnice#688#minižákyně mladší28.00:01:52.75+00:01:39.43Detail
105. Kovář JanKontakt BB#605#minižáci starší1.00:02:04.04+00:01:50.72Detail
106. Šťastný PavelTJ Sokol Senohraby#530#minižáci starší2.00:02:04.80+00:01:51.48Detail
107. Kopecký MatoušTj Sokol Hrusice#656#minižáci starší3.00:02:04.81+00:01:51.49Detail
108. Geist PatrikTJ Sokol Říčany#686#minižáci starší4.00:02:07.72+00:01:54.40Detail
109. Řezáč AdamKanoistika Sedlčany#522#minižáci starší5.00:02:11.73+00:01:58.41Detail
110. Hartmanová KateřinaDukla Praha#597#minižákyně starší1.00:02:13.92+00:02:00.60Detail
111. Pavliščová MarieATIPIC#724#minižákyně starší2.00:02:15.26+00:02:01.94Detail
112. Řeháková LauraAtletika Benešov#680#minižákyně starší3.00:02:17.41+00:02:04.09Detail
113. Burianová VandaŠSK Újezd nad Lesy#563#minižákyně starší4.00:02:19.12+00:02:05.80Detail
114. Záhorec JonášTJ Sokol Senohraby#692#minižáci starší6.00:02:19.33+00:02:06.01Detail
115. Duchoňová AlicePraha#685#minižákyně starší5.00:02:21.18+00:02:07.86Detail
116. Friedl Max#675#minižáci starší7.00:02:21.95+00:02:08.63Detail
117. Dolejš AlbertOlymp Praha#560#minižáci starší8.00:02:22.23+00:02:08.91Detail
118. Zdechovská EliškaSparta Praha#662#minižákyně starší6.00:02:23.46+00:02:10.14Detail
119. Bednářová MatyldaKanoistika Sedlčany#515#minižákyně starší7.00:02:25.20+00:02:11.88Detail
120. Carmine NicolAtletika Jižní Město#697#minižákyně starší8.00:02:26.52+00:02:13.20Detail
121. Pilát VáclavOlymp Praha#561#minižáci starší9.00:02:27.46+00:02:14.14Detail
122. Doupovec OndrejTJ Sokol Senohraby#583#minižáci starší10.00:02:27.65+00:02:14.33Detail
123. Havlíčková VeronikaSK Babice#600#minižákyně starší9.00:02:27.72+00:02:14.40Detail
124. Šrogl JáchymRugby Babice#621#minižáci starší11.00:02:27.96+00:02:14.64Detail
125. Podhradská NikolaSK Sokol Zlatníky#670#minižákyně starší10.00:02:28.50+00:02:15.18Detail
126. Mráz VáclavTJ Sokol Říčany#687#minižáci starší12.00:02:28.60+00:02:15.28Detail
127. Štěch Ondřej#716#minižáci starší13.00:02:29.14+00:02:15.82Detail
128. Daněk DanielTJ Sokol Senohraby#709#minižáci starší14.00:02:29.30+00:02:15.98Detail
129. Gajda PetrTJ Slovan Zdravotník#700#minižáci starší15.00:02:29.63+00:02:16.31Detail
130. Kříž MatějAtletika Benešov#690#minižáci starší16.00:02:29.73+00:02:16.41Detail
131. Teclová Stela EsterMirošovice#557#minižákyně starší11.00:02:29.89+00:02:16.57Detail
132. Šťovíček VojtaRUGBY Babice#614#minižáci starší17.00:02:30.24+00:02:16.92Detail
133. Folprecht LukasSlovan Zdravotnik Praha#667#minižáci starší18.00:02:30.79+00:02:17.47Detail
134. Ponrt VaclavMirosovice#712#minižáci starší19.00:02:31.36+00:02:18.04Detail
135. Nemšovská MagdalenaPraga Praha#658#minižákyně starší12.00:02:31.59+00:02:18.27Detail
136. Bínová ViktorieTJ Sokol Senohraby#638#minižákyně starší13.00:02:31.61+00:02:18.29Detail
137. Hruška LukášTJ Sokol Senohraby#699#minižáci starší20.00:02:33.28+00:02:19.96Detail
138. Mareš AdamATIPIC Jílové u Prahy#710#minižáci starší21.00:02:33.74+00:02:20.42Detail
139. Pejša MatějKanoistika Sedlčany#521#minižáci starší22.00:02:34.65+00:02:21.33Detail
140. Mairich MichalSenohraby#701#minižáci starší23.00:02:38.34+00:02:25.02Detail
141. Štěch Martin#715#minižáci starší24.00:02:38.54+00:02:25.22Detail
142. Kordík AntonínAtipic Jílové#645#minižáci starší25.00:02:39.34+00:02:26.02Detail
143. Petriláková Amálie RebekaOK Dobříš#555#minižákyně starší14.00:02:40.51+00:02:27.19Detail
144. Stejskalová MartinaŠSK Újezd nad lesy #707#minižákyně starší15.00:02:41.41+00:02:28.09Detail
145. Vytásek LukášTJ Sokol Senohraby#684#minižáci starší26.00:02:42.69+00:02:29.37Detail
146. Hanzlová KarolínaTJ Sokol Senohraby#505#minižákyně starší16.00:02:43.43+00:02:30.11Detail
147. Kotiš MartinTJ Sokol Senohraby#623#minižáci starší27.00:02:43.62+00:02:30.30Detail
148. Sunkova BertaMoravan Lounovice#606#minižákyně starší17.00:02:44.20+00:02:30.88Detail
149. Gašová EsterAtipic Jílové u Prahy#698#minižákyně starší18.00:02:45.10+00:02:31.78Detail
150. Pazdera TomášMnichovice#668#minižáci starší28.00:02:47.28+00:02:33.96Detail
151. Herinková LucieTJ Sokol Senohraby#541#minižákyně starší19.00:02:47.37+00:02:34.05Detail
152. Malá ViktorieSokol Senohraby#664#minižákyně starší20.00:02:47.76+00:02:34.44Detail
153. Češková Hana Lucie#590#minižákyně starší21.00:02:48.07+00:02:34.75Detail
154. Horázný DominikSenohraby#695#minižáci starší29.00:02:50.71+00:02:37.39Detail
155. Mrázová EmaSlovan Praha Zdravotník#671#minižákyně starší22.00:02:55.85+00:02:42.53Detail
156. Dvořáková KateřinaAtipic#674#minižákyně starší23.00:02:59.86+00:02:46.54Detail
157. Kuiper SimonaTJ Slovan Zdravotník#644#minižákyně starší24.00:03:00.94+00:02:47.62Detail
158. Spěšná DanielaVK Smíchov#546#minižákyně starší25.00:03:25.83+00:03:12.51Detail
159. Kuiper NelaTJ Slovan Zdravotník#681#minižákyně starší26.00:03:32.33+00:03:19.01Detail
160. Přibíková TerezaPGP#647#minižákyně starší27.00:03:52.84+00:03:39.52Detail
161. Mandíková DanielaAtletika Jižní Město#532#žákyně mladší1.00:04:05.10+00:03:51.78Detail
162. Burian JáchymŠSK Újezd nad Lesy#562#žáci mladší1.00:04:09.77+00:03:56.45Detail
163. Machalický JanŠSK Újezd nad Lesy#643#žáci mladší2.00:04:10.45+00:03:57.13Detail
164. Palata MatějRagby Říčany#610#žáci mladší3.00:04:10.54+00:03:57.22Detail
165. Kučerová KarolínaAtletika Benešov#652#žákyně mladší2.00:04:12.91+00:03:59.59Detail
166. Tabulka Štěpán#635#žáci mladší4.00:04:14.49+00:04:01.17Detail
167. Šimečková KateřinaTJ Sokol Senohraby#507#žákyně mladší3.00:04:15.75+00:04:02.43Detail
168. Navrátil RobertSpartak Modřany#538#žáci mladší5.00:04:18.15+00:04:04.83Detail
169. Hruška OndřejMirošovice#633#žáci mladší6.00:04:23.04+00:04:09.72Detail
170. Kličková BarboraSpartak Praha 4#598#žákyně mladší4.00:04:29.42+00:04:16.10Detail
171. Houda VítekKanoistika Sedlčany#518#žáci mladší7.00:04:33.47+00:04:20.15Detail
172. Kotišová KarolínaTJ Sokol Senohraby#624#žákyně mladší5.00:04:36.50+00:04:23.18Detail
173. Rada TobiášAtletika Benešov#566#žáci mladší8.00:04:36.66+00:04:23.34Detail
174. Mrázová JulieTJ Slovan Zdravotník#636#žákyně mladší6.00:04:37.98+00:04:24.66Detail
175. Lávička AntonínDraci Říčany#588#žáci mladší9.00:04:40.53+00:04:27.21Detail
176. Šťastná LucieTJ Sokol Senohraby#529#žákyně mladší7.00:04:41.03+00:04:27.71Detail
177. Havrdová LindaSK Slavia Praha#578#žákyně mladší8.00:04:42.21+00:04:28.89Detail
178. Horadová ElaSenohraby#594#žákyně mladší9.00:04:42.46+00:04:29.14Detail
179. Vozobulová ViktorkaLBS Sport team#683#žákyně mladší10.00:04:43.24+00:04:29.92Detail
180. Láska Lukáš#618#žáci mladší10.00:04:43.86+00:04:30.54Detail
181. Lazák TomášSpartak Modřany#537#žáci mladší11.00:04:44.83+00:04:31.51Detail
182. Hrušková VeronikaMirošovice#634#žákyně mladší11.00:04:45.39+00:04:32.07Detail
183. Vejrychová NikolaTJ Sokol Senohraby#592#žákyně mladší12.00:04:47.52+00:04:34.20Detail
184. Zelená BarboraTJ Sokol Senohraby#540#žákyně mladší13.00:04:50.10+00:04:36.78Detail
185. Pebnt JanTK Radošovice#543#žáci mladší12.00:04:52.84+00:04:39.52Detail
186. Poldavf LeilaVK Smíchov#545#žákyně mladší14.00:04:57.23+00:04:43.91Detail
187. Hončík RichardKanoistika Sedlčany#517#žáci mladší13.00:04:57.35+00:04:44.03Detail
188. Beránek RadimVolejbal Bavorov#580#žáci mladší14.00:04:57.36+00:04:44.04Detail
189. Vondrák OndřejTJ Sokol Senohraby#602#žáci mladší15.00:05:04.38+00:04:51.06Detail
190. Doupovcova KlaraTJ Sokol Senohraby#581#žákyně mladší15.00:05:08.71+00:04:55.39Detail
191. Malá SáraSokol Senohraby#666#žákyně mladší16.00:05:14.65+00:05:01.33Detail
192. Šťovíčková Vendula T.J. Sokol Říčany a Radošovice#615#žákyně mladší17.00:05:17.39+00:05:04.07Detail
193. Zahrádka VítSki Senohraby#642#žáci mladší16.00:05:20.81+00:05:07.49Detail
194. Valsová VeronikaKanoistika Sedlčany#524#žákyně mladší18.00:05:23.12+00:05:09.80Detail
195. Kordíková AnnaAtipic Jílové#646#žákyně mladší19.00:05:27.90+00:05:14.58Detail
196. Jonáková VeronikaTJ Sokol Říčany#574#žákyně mladší20.00:05:29.70+00:05:16.38Detail
197. Pejša JanKanoistika Sedlčany#520#žáci mladší17.00:05:42.83+00:05:29.51Detail
198. Zikmund JanVK Smíchov#552#žáci mladší18.00:05:55.15+00:05:41.83Detail
199. Novotný Jakub ASK Slavia Praha#608#Dorostenci mladší1.00:06:00.04+00:05:46.72Detail
200. Kopecký VítTJ Sokol Senohraby#547#Dorostenci mladší2.00:06:00.38+00:05:47.06Detail
201. Smrčková EliškaTJ Sokol Maxičky#622#žákyně mladší21.00:06:01.49+00:05:48.17Detail
202. Chmelíková AdélaSokol Dolní Počernice#641#žákyně mladší22.00:06:04.57+00:05:51.25Detail
203. Bolehovský MichalTJ Slovan Zdravotník#513#Dorostenci mladší3.00:06:17.89+00:06:04.57Detail
204. Češka Jiří PavelSpartak Praha#591#žáci starší1.00:06:25.41+00:06:12.09Detail
205. Jahoda VojtěchTJ Sokol Senohraby#632#žáci starší2.00:06:28.70+00:06:15.38Detail
206. Kopecký JonášTJ Sokol Senohraby#549#žáci starší3.00:06:28.96+00:06:15.64Detail
207. Dolejš MarekAtletika Jižní Město#559#žáci starší4.00:06:31.67+00:06:18.35Detail
208. Kopecký ŠtěpánTJ Sokol Senohraby#548#žáci starší5.00:06:36.74+00:06:23.42Detail
209. Procházka JindřichASK Slavia Praha#586#žáci starší6.00:06:53.07+00:06:39.75Detail
210. Novák MatějVK Smíchov#551#Dorostenci mladší4.00:06:53.69+00:06:40.37Detail
211. Skořepa MatějTJ Sokol Senohraby #501#žáci starší7.00:06:53.70+00:06:40.38Detail
212. Svoboda DominikSki Senohraby#616#žáci starší8.00:06:53.71+00:06:40.39Detail
213. Nemšovský FilipPraga Praha#659#žáci starší9.00:06:55.41+00:06:42.09Detail
214. Hartmanová BarboraDukla Praha#595#Dorostenky mladší1.00:07:01.93+00:06:48.61Detail
215. Jonáková LucieT.J. Sokol Říčany a Radošovice#558#žákyně starší1.00:07:05.20+00:06:51.88Detail
216. Svoboda Vojtěch LBS Sport Team#585#žáci starší10.00:07:08.45+00:06:55.13Detail
217. Vaculíková EditaDukla Praha#527#Dorostenky mladší2.00:07:12.08+00:06:58.76Detail
218. Chmátalová Adéla#573#žákyně starší2.00:07:16.70+00:07:03.38Detail
219. Bolehovský DanielTJ Slovan Zdravotník#577#žáci starší11.00:07:19.47+00:07:06.15Detail
220. Škarda JanŠSK Újezd nad lesy#604#žáci starší12.00:07:21.32+00:07:08.00Detail
221. Kindl OndřejSK Jeseniova#514#žáci starší13.00:07:27.76+00:07:14.44Detail
222. Chmátal David#576#žáci starší14.00:07:28.76+00:07:15.44Detail
223. Ludvíčková PetraAtletika Benešov#528#žákyně starší3.00:07:37.59+00:07:24.27Detail
224. Schöppel KarelKladno#639#žáci starší15.00:07:37.76+00:07:24.44Detail
225. Štrosová Aneta#512#žákyně starší4.00:07:42.83+00:07:29.51Detail
226. KUČEROVÁ ANETAATLETIKA BENEŠOV#651#žákyně starší5.00:07:44.24+00:07:30.92Detail
227. Drábová EliškaŠSK Újezd nad Lesy#568#žákyně starší6.00:07:50.63+00:07:37.31Detail
228. Petriláková Anežka RozárieOK Dobříš#556#Dorostenky mladší3.00:08:04.90+00:07:51.58Detail
229. Radová DanielaAtletika Benešov#567#žákyně starší7.00:08:05.13+00:07:51.81Detail
230. Svobodová AgátaLBS Sport Team#584#žákyně starší8.00:08:13.48+00:08:00.16Detail
231. Kohout FilipTJ Sokol Senohraby#572#žáci starší16.00:08:15.81+00:08:02.49Detail
232. Nováková MarkétaVK Smíchov#544#žákyně starší9.00:08:18.92+00:08:05.60Detail
233. Pelantová MartinaOB Říčany#542#žákyně starší10.00:08:26.49+00:08:13.17Detail
234. Svobodova LauraSki Senohraby#617#žákyně starší11.00:08:26.89+00:08:13.57Detail
235. Račková EmaOB Říčany#539#žákyně starší12.00:08:28.19+00:08:14.87Detail
236. Frkalová MíšaLBS Team #579#žákyně starší13.00:08:32.43+00:08:19.11Detail
237. Feix AdamŠSK Újezd nad lesy#625#žáci starší17.00:08:33.72+00:08:20.40Detail
238. Horad JonášSenohraby#593#žáci starší18.00:08:34.50+00:08:21.18Detail
239. Nováková LucieVK Smíchov#550#Dorostenky mladší4.00:08:38.39+00:08:25.07Detail
240. Baldrian TomášSlovan Praha Zdravotník#627#žáci starší19.00:08:47.93+00:08:34.61Detail
241. Švábová JulieSpartak Modřany#564#žákyně starší14.00:09:31.29+00:09:17.97Detail
242. Dzhavlahh NasťaVK Smíchov#554#žákyně starší15.00:09:40.71+00:09:27.39Detail
243. Měřínská AnetaVK Smíchov#553#žákyně starší16.00:09:48.19+00:09:34.87Detail
244. Hanušková AnežkaŠSK Újezd nad Lesy#575#Dorostenky mladší5.00:10:37.51+00:10:24.19Detail
245. Benešová AdélaTJ Sokol Senohraby#612#žákyně starší17.00:11:54.63+00:11:41.31Detail
246. Vondráková KateřinaTJ Sokol Senohraby#603#žákyně starší18.00:11:54.89+00:11:41.57Detail
247. Kocábková AlžbětaTJ Sokol Senohraby#613#žákyně starší19.00:11:55.35+00:11:42.03Detail
Panták TomášTJ Sokol Senohraby#534#pidižáci staršíDetail
Procházka OndřejBeach Braník#587#pidižáci staršíDetail
Lukášová VeronikaMŠ Třeboradice#732#pidižákyně staršíDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz