Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
25. 11. 2018

4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Maleček JakubTJ Dukla Praha#116#muži open1.00:16:36Detail
2. Gregorová KamilaMizuno team#49#ženy B1.00:16:48+00:00:12Detail
3. Petrilák MatoušOK Dobříš#108#muži open2.00:17:07+00:00:31Detail
4. Trutna JanTJ Sokol Velké Meziříčí#119#muži open3.00:17:22+00:00:46Detail
5. Smrčka MilošBK Říčany#93#muži D1.00:17:24+00:00:48Detail
6. Bauer JiříTJ Dukla Praha#110#muži open4.00:17:29+00:00:53Detail
7. Kožina ŠtěpánSK AKTIS#102#muži open5.00:17:35+00:00:59Detail
8. Treglerová MichaelaPraha 4#36#ženy A1.00:18:16+00:01:40Detail
9. Přibylová EliškaKK Výstavby#48#ženy A2.00:18:19+00:01:43Detail
10. Valentová KláraTJ Dukla Praha#60#ženy A3.00:18:28+00:01:52Detail
11. Souček MilanSokol Plavsko#74#muži D2.00:18:38+00:02:02Detail
12. Hach Lukᚊtefko Running Team#117#muži open6.00:18:38+00:02:02Detail
13. Vnouček KarelASK - Hrdlořezy#118#muži open7.00:18:49+00:02:13Detail
14. Jahoda VojtěchSOSE#121#muži open8.00:18:49+00:02:13Detail
15. Chalupníková ArankaTJ Dukla Praha#61#ženy A4.00:18:50+00:02:14Detail
16. Kopecká Alena#40#ženy B2.00:19:15+00:02:39Detail
17. Kynclová ZuzanaVelké Popovice#11#ženy B3.00:19:17+00:02:41Detail
18. Svoboda DominikSki Senohraby#100#muži open9.domácí muži 4 km1.00:19:29+00:02:53Detail
19. Duchoňová AndreaASK Slavia Praha#29#ženy A5.00:19:30+00:02:54Detail
20. Sajdlová JanaŽižkovský Tygři#70#ženy A6.00:19:31+00:02:55Detail
21. Svěchota MatyášUSK Praha#104#muži open10.00:19:41+00:03:05Detail
22. Baldrianová BarboraSlovan Praha Zdravotník#28#ženy B4.00:20:05+00:03:29Detail
23. Třísková KatarínaPraha 6#33#ženy B5.00:20:43+00:04:07Detail
24. Svěchotová HanaSpartak Praha 4#41#ženy B6.00:20:45+00:04:09Detail
25. Šťastný PavelTJ Sokol Senohraby#99#muži open11.domácí muži 4 km2.00:20:53+00:04:17Detail
26. Laciga ZdeněkSlovan Praha Zdravotník#111#muži D3.00:21:01+00:04:25Detail
27. Skořepa MatějTJ Sokol Senohraby #107#muži open12.domácí muži 4 km3.00:21:02+00:04:26Detail
28. Janauer DanielPraha#106#muži open13.00:21:03+00:04:27Detail
29. Přibylová EvaSokol Nusle#46#ženy B7.00:21:09+00:04:33Detail
30. Mališová KarlaSabzo #4#ženy C1.00:21:40+00:05:04Detail
31. Radová DanielaAtletika Benešov#62#dorostenky starší1.00:21:40+00:05:04Detail
32. Gregor JaroslavBěchovice#92#muži D4.00:21:43+00:05:07Detail
33. Záhorec JonášSenohraby#122#muži open14.domácí muži 4 km4.00:21:51+00:05:15Detail
34. Pašek FrantišekOK Kamenice#112#muži open15.00:21:58+00:05:22Detail
35. Součková MarkétaRBZ Praha#67#ženy A7.00:22:05+00:05:29Detail
36. Lukášová MirkaPraha#9#ženy C2.00:22:13+00:05:37Detail
37. Zahorcova LucieSOSE#44#ženy B8.domácí ženy 4 km1.00:22:25+00:05:49Detail
38. Rádl PavelPyšely#94#muži D5.00:22:49+00:06:13Detail
39. Sehnac AdrienSC Radotín#124#muži D6.00:22:51+00:06:15Detail
40. Pancířová LucieTJ Sokol Senohraby#20#ženy B9.domácí ženy 4 km2.00:23:10+00:06:34Detail
41. Malina TomášKanoistika Sedlčany#98#muži open16.00:23:12+00:06:36Detail
42. Kumstová JanaTJ Sokol Senohraby#26#dorostenky starší2.domácí ženy 4 km3.00:23:17+00:06:41Detail
43. Treglerová AlicePraha 4#37#ženy B10.00:23:18+00:06:42Detail
44. Vlachynská LibušeTurbomošt Lhota#8#ženy C3.00:23:19+00:06:43Detail
45. Čižinský JaromírSABZO Praha#96#muži D7.00:23:21+00:06:45Detail
46. Lukáš JakubSokol Čakovice#109#muži open17.00:23:29+00:06:53Detail
47. Eugenio MartaIronpeople#73#ženy B11.00:23:30+00:06:54Detail
48. Rudišarová MartinaTJ Sokol Senohraby#27#ženy A8.domácí ženy 4 km4.00:23:35+00:06:59Detail
49. Kohout FilipTJ Sokol Senohraby#125#muži open18.domácí muži 4 km5.00:23:52+00:07:16Detail
50. Krejčík AlešPoříčí n. Sázavou#113#muži open19.00:24:10+00:07:34Detail
51. Pakostová HanaPGP#54#ženy B12.00:24:11+00:07:35Detail
52. Plášilová KateřinaTJ Sokol Senohraby#63#ženy B13.domácí ženy 4 km5.00:24:19+00:07:43Detail
53. Doležalová MichaelaSK Trefa#69#ženy A9.00:24:20+00:07:44Detail
54. Jeníčková IrenaH. O. Přírodní vědy#53#ženy B14.00:24:22+00:07:46Detail
55. Fialová BlankaBKK Benešov#68#ženy B15.00:24:26+00:07:50Detail
56. Součková NatálieAC Sparta Praha kanoistika#59#dorostenky starší3.00:24:27+00:07:51Detail
57. Zadražilová AnežkaSparta Praha#58#dorostenky starší4.00:24:27+00:07:51Detail
58. Doupovcova MartinaTJ Sokol Senohraby#18#ženy B16.domácí ženy 4 km6.00:24:28+00:07:52Detail
59. Schöppelová JanaKladno#52#ženy C4.00:24:32+00:07:56Detail
60. Doupovec PetrTJ Sokol Senohraby#97#muži open20.domácí muži 4 km6.00:24:32+00:07:56Detail
61. Všetečka JanKanoistika Sedlčany#101#muži open21.00:24:40+00:08:04Detail
62. Vejrych LukášSenohraby#115#muži open22.domácí muži 4 km7.00:24:47+00:08:11Detail
63. Kunstová LenkaTJ Sokol Senohraby#17#ženy B17.domácí ženy 4 km7.00:25:00+00:08:24Detail
64. Hamouzová TerezaÓMON PRAHA#12#ženy A10.00:25:04+00:08:28Detail
65. STANISLAV MichalSK Zlíchov#103#muži open23.00:25:08+00:08:32Detail
66. Jámborová EmaAdrien Eelixir Elite Team#71#dorostenky starší5.00:25:11+00:08:35Detail
67. Šimečková RadkaTJ Sokol Senohraby#25#ženy B18.domácí ženy 4 km8.00:25:13+00:08:37Detail
68. Spilková EliškaTJ Sokol Senohraby#50#dorostenky starší6.domácí ženy 4 km9.00:25:18+00:08:42Detail
69. Moch IvanSabzo Praha#126#muži D8.00:25:26+00:08:50Detail
70. Picková JanaNový Knín#35#ženy B19.00:25:45+00:09:09Detail
71. Strejček JiříPraha 10#123#muži open24.00:26:04+00:09:28Detail
72. Rydlová Jarmilarunning witch#5#ženy C5.00:26:17+00:09:41Detail
73. Kleinová Martina Praha 6 #45#ženy B20.00:26:55+00:10:19Detail
74. Pokorná Věnceslavaatletika Hostivař#2#ženy C6.00:26:56+00:10:20Detail
75. Pavlíková BarboraKlub Přátel Velkého Javorníku#65#ženy B21.00:27:01+00:10:25Detail
76. Vilímek StanislavBenešovský běžecký klub#95#muži D9.00:27:21+00:10:45Detail
77. Podoláková MarcelaBrandýs nad Labem#64#ženy B22.00:27:48+00:11:12Detail
78. Smrčková PavlínaBK Říčany#30#ženy B23.00:28:00+00:11:24Detail
79. Janeček Jaroslav SABZO Praha#91#muži D10.00:28:20+00:11:44Detail
80. Soldátová KateřinaPraha 4#43#ženy B24.00:28:23+00:11:47Detail
81. Šárová AndreaVotice#15#ženy A11.00:28:33+00:11:57Detail
82. Andriková BlankaTJ Senohraby#57#ženy B25.domácí ženy 4 km10.00:28:38+00:12:02Detail
83. Vozobulová LenkaSenohraby#38#ženy B26.domácí ženy 4 km11.00:28:44+00:12:08Detail
84. Řehák JanPraha#120#muži open25.00:29:00+00:12:24Detail
85. Stejskalová Martina Praha 9#39#ženy B27.00:29:06+00:12:30Detail
86. Nosková MichaelaHO Přírodní vědy#72#ženy A12.00:29:08+00:12:32Detail
87. Khelová PetraOK Sparta Praha#32#ženy B28.00:29:12+00:12:36Detail
88. Čeljuska MartinČerčany#105#muži open26.00:29:24+00:12:48Detail
89. Hesová KláraKanoistika Sedlčany#19#ženy A13.00:30:00+00:13:24Detail
90. Vatěrová Hana#51#ženy B29.00:30:18+00:13:42Detail
91. Čiháková ŠárkaTJ Sokol Senohraby#47#ženy B30.domácí ženy 4 km12.00:30:59+00:14:23Detail
92. Čeljusková AlenaČerčany#10#ženy C7.00:31:23+00:14:47Detail
93. Pechová IvetaBBK#55#ženy B31.00:32:34+00:15:58Detail
94. Bečváříková AlexandraTýnec nad Sázavou#56#ženy B32.00:32:35+00:15:59Detail
95. Soukalová HelenaHovorčovice#16#ženy B33.00:32:49+00:16:13Detail
96. Poslušná KarlaTJ Sokol Senohraby#22#dorostenky starší7.domácí ženy 4 km13.00:32:53+00:16:17Detail
97. Paldusová KláraSenohraby#23#ženy A14.domácí ženy 4 km14.00:32:56+00:16:20Detail
98. Břicháčová VeronikaMnichovice#31#ženy B34.00:33:22+00:16:46Detail
99. Zeidlerová JarmilaBK Benešov#3#ženy C8.00:33:58+00:17:22Detail
100. Merasicka DagmarContinental Automotive Czech Republic#6#ženy C9.00:35:49+00:19:13Detail
101. Požgayová JanaBonbon Praha#1#ženy C10.00:37:41+00:21:05Detail
102. Tučková HelenaDGP#66#ženy C11.00:41:06+00:24:30Detail
#75#00:00:00Detail
#76#00:00:00Detail
#77#00:00:00Detail
#78#00:00:00Detail
#79#00:00:00Detail
#80#00:00:00Detail
#81#00:00:00Detail
#82#00:00:00Detail
#83#00:00:00Detail
#84#00:00:00Detail
#85#00:00:00Detail
#86#00:00:00Detail
#87#00:00:00Detail
#88#00:00:00Detail
#89#00:00:00Detail
#90#00:00:00Detail
DNF Franěk EmilBoot Camp#114#muži DDNF Detail
DNS Holubová PetraOmon Praha#13#ženy ADNS Detail
DNS Karasová KamilaÓmon Praha#14#ženy ADNS Detail
DNS Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu#7#ženy CDNS Detail
DNS Jeníková PetraSpartak Praha 4#21#ženy ADNS Detail
DNS Mrázová RenátaSokol Hodkovičky#34#ženy BDNS Detail
DNS Svobodova LauraSki Senohraby#24#dorostenky staršíIZSDNS Detail
DNS Malkusová Nicole#42#ženy ADNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz