Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
25. 11. 2018

4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open) Kategorie ženy B

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Gregorová KamilaMizuno team#49#00:16:48Detail
2. Kopecká Alena#40#00:19:15+00:02:27Detail
3. Kynclová ZuzanaVelké Popovice#11#00:19:17+00:02:29Detail
4. Baldrianová BarboraSlovan Praha Zdravotník#28#00:20:05+00:03:17Detail
5. Třísková KatarínaPraha 6#33#00:20:43+00:03:55Detail
6. Svěchotová HanaSpartak Praha 4#41#00:20:45+00:03:57Detail
7. Přibylová EvaSokol Nusle#46#00:21:09+00:04:21Detail
8. Zahorcova LucieSOSE#44#domácí ženy 4 km1.00:22:25+00:05:37Detail
9. Pancířová LucieTJ Sokol Senohraby#20#domácí ženy 4 km2.00:23:10+00:06:22Detail
10. Treglerová AlicePraha 4#37#00:23:18+00:06:30Detail
11. Eugenio MartaIronpeople#73#00:23:30+00:06:42Detail
12. Pakostová HanaPGP#54#00:24:11+00:07:23Detail
13. Plášilová KateřinaTJ Sokol Senohraby#63#domácí ženy 4 km5.00:24:19+00:07:31Detail
14. Jeníčková IrenaH. O. Přírodní vědy#53#00:24:22+00:07:34Detail
15. Fialová BlankaBKK Benešov#68#00:24:26+00:07:38Detail
16. Doupovcova MartinaTJ Sokol Senohraby#18#domácí ženy 4 km6.00:24:28+00:07:40Detail
17. Kunstová LenkaTJ Sokol Senohraby#17#domácí ženy 4 km7.00:25:00+00:08:12Detail
18. Šimečková RadkaTJ Sokol Senohraby#25#domácí ženy 4 km8.00:25:13+00:08:25Detail
19. Picková JanaNový Knín#35#00:25:45+00:08:57Detail
20. Kleinová Martina Praha 6 #45#00:26:55+00:10:07Detail
21. Pavlíková BarboraKlub Přátel Velkého Javorníku#65#00:27:01+00:10:13Detail
22. Podoláková MarcelaBrandýs nad Labem#64#00:27:48+00:11:00Detail
23. Smrčková PavlínaBK Říčany#30#00:28:00+00:11:12Detail
24. Soldátová KateřinaPraha 4#43#00:28:23+00:11:35Detail
25. Andriková BlankaTJ Senohraby#57#domácí ženy 4 km10.00:28:38+00:11:50Detail
26. Vozobulová LenkaSenohraby#38#domácí ženy 4 km11.00:28:44+00:11:56Detail
27. Stejskalová Martina Praha 9#39#00:29:06+00:12:18Detail
28. Khelová PetraOK Sparta Praha#32#00:29:12+00:12:24Detail
29. Vatěrová Hana#51#00:30:18+00:13:30Detail
30. Čiháková ŠárkaTJ Sokol Senohraby#47#domácí ženy 4 km12.00:30:59+00:14:11Detail
31. Pechová IvetaBBK#55#00:32:34+00:15:46Detail
32. Bečváříková AlexandraTýnec nad Sázavou#56#00:32:35+00:15:47Detail
33. Soukalová HelenaHovorčovice#16#00:32:49+00:16:01Detail
34. Břicháčová VeronikaMnichovice#31#00:33:22+00:16:34Detail
DNS Mrázová RenátaSokol Hodkovičky#34#DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz