Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
25. 11. 2018

8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy) Kategorie muži A

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. Kuriš ŠtěpánASK Slavia Praha#395#00:29:1900:14:11.21Detail
2. Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice#300#00:29:35+00:00:1600:14:18.16Detail
3. Polášek Jan FerdinandMFF UK/JELITA.RUN#299#00:29:48+00:00:2900:14:26.48Detail
4. Eremka LiborTJ Jiskra Humpolec#334#00:30:10+00:00:5100:14:43.80Detail
5. Jindra AdamTJ Stodůlky Praha#393#00:31:18+00:01:5900:15:17.25Detail
6. Blažek JaroslavCZU Praha #261#00:31:32+00:02:1300:15:23.68Detail
7. Svěchota OndřejSpartak Praha 4#303#00:31:34+00:02:1500:15:42.89Detail
8. Konvalinka MatějKanoistika Sedlčany#361#00:31:45+00:02:2600:15:52.06Detail
9. Kuna AloisTábor#337#00:32:21+00:03:0200:16:09.26Detail
10. Balcar AlešÓMON Praha#201#00:32:55+00:03:3600:16:21.36Detail
11. Čtvrtníček JakubBehejBrno.com#345#00:33:05+00:03:4600:16:33.51Detail
12. Řehák VítMITAS CYKLOHELIOS#335#00:33:07+00:03:4800:15:49.42Detail
13. Punda VáclavRBZ Praha#382#00:33:09+00:03:5000:16:16.18Detail
14. Šimek PetrŽižkovský Tygři#289#00:33:22+00:04:0300:16:21.75Detail
15. Frolík JanTJ Tatran Železná Ruda#215#00:33:28+00:04:0900:16:23.57Detail
16. Sobíšek MartinDukla Praha#350#00:33:32+00:04:1300:16:21.01Detail
17. Bravený VítSK Praga#327#00:33:46+00:04:2700:16:27.84Detail
18. Ježek JanSK Svěrák#287#00:33:55+00:04:3600:16:36.81Detail
19. Bartas JanSK Babice#312#00:33:57+00:04:3800:16:41.65Detail
20. Plášil MatějTJ Sokol Senohraby#325#domácí muži 8 km2.00:34:10+00:04:5100:16:23.38Detail
21. Černý OndřejŽižkovský Tygři#358#00:34:12+00:04:5300:16:57.47Detail
22. Lyžař KubaDGP#223#00:35:10+00:05:5100:17:32.91Detail
23. Jirásek TomášRunning Stones#297#00:35:10+00:05:5100:17:35.39Detail
24. Werner LukášZelená liška#387#00:35:17+00:05:5800:17:24.36Detail
25. Bartoň VojtaDGP#224#00:35:28+00:06:0900:17:32.03Detail
26. Hofman Jiří#363#00:35:33+00:06:1400:17:16.40Detail
27. Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem#390#00:35:44+00:06:2500:17:27.00Detail
28. Počta JanSparta#366#00:35:53+00:06:3400:17:15.70Detail
29. Sůsa JakubKanoistika Sedlčany#248#00:35:56+00:06:3700:17:17.80Detail
30. Hilgert LubošDukla#385#00:35:58+00:06:3900:17:28.28Detail
31. Hakl MartinSK Babice#308#00:37:16+00:07:5700:18:31.41Detail
32. Skejťák MartinDGP#225#00:37:16+00:07:5700:18:32.49Detail
33. Leskin AndrejPraha#379#00:37:39+00:08:2000:18:44.14Detail
34. Hanousek JakubPraha 4#332#00:38:00+00:08:4100:18:50.99Detail
35. Ďurík PeterPraha#290#00:38:14+00:08:5500:19:04.75Detail
36. Barták VáclavKladno#353#00:38:35+00:09:1600:19:01.69Detail
37. Fišer JiříVSK MFF UK#279#00:38:36+00:09:1700:19:07.41Detail
38. Kozubik MichalKosetice#269#00:39:18+00:09:5900:19:14.71Detail
39. Moravec KarelRunning Stones#284#00:41:05+00:11:4600:20:09.90Detail
40. Najman JonášLázně Bělohrad#376#00:41:26+00:12:0700:20:30.63Detail
41. Ptáček Jiří#348#00:41:51+00:12:3200:20:04.29Detail
42. Rašek Filip#347#00:43:12+00:13:5300:20:51.32Detail
43. Stráněl JiříSWIX team#240#00:43:36+00:14:1700:17:36.48Detail
44. Borovička MartinSTG Mělník#355#00:44:49+00:15:3000:20:48.04Detail
45. Hamouz JanÓmon Praha#295#00:45:12+00:15:5300:22:14.05Detail
46. Vevera TomášWinjay ISC Praha#362#00:47:49+00:18:3000:23:42.85Detail
47. Klaška Pavel DKP#329#00:59:30+00:30:1100:59:29.88Detail
DNF Peřinka FilipTTT#227#DNF Detail
DNS Slunečko ml. JindřichBBK#233#DNS Detail
DNS Svěchota LukášSpartak Praha 4#304#DNS Detail
DNS Chudožilov MichalZlivice#319#DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz