Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
25. 11. 2018

8 km (starší dorostenci, muži, zdatné ženy) Kategorie muži B

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. HOLENDA PetrTJ Slavoj BANES Pacov#25000:31:5600:15:52.99Detail
2. ROSOL Jiřílomotiva beroun#33900:32:14+00:00:1800:15:55.86Detail
3. SUNKA JanMoravan Lounovice#33600:33:22+00:01:2600:16:34.32Detail
4. JANDA MartinKOB Dobruška#39100:33:38+00:01:4200:16:31.54Detail
5. ZAHOREC StanislavSOSE#306domácí muži 8 km1.00:33:48+00:01:5200:16:38.66Detail
6. KNYTTL JanKBELY Cycling Team#24900:33:52+00:01:5600:16:30.08Detail
7. GABLA MartinIronpeople#39600:34:16+00:02:2000:17:03.38Detail
8. PŘINDA LukášTJ Packa Praha#21800:34:21+00:02:2500:16:41.91Detail
9. LEBEDA PetrBenešovský běžecký klub#21900:34:24+00:02:2800:16:42.71Detail
10. VESELÝ MichalBIKE NOTORIC#19200:34:29+00:02:3300:16:54.57Detail
11. DUCHOŇ DavidPraha#22800:34:31+00:02:3500:16:57.59Detail
12. PEJŠA Jansmí být prázdné#23700:34:43+00:02:4700:17:17.85Detail
13. NĚMEC JanKolín#27500:34:46+00:02:5000:17:06.59Detail
14. GAZDA VítězslavDivišov#20700:34:50+00:02:5400:17:00.07Detail
15. VACULÍK JiříSK Babice#31300:35:00+00:03:0400:17:28.70Detail
16. NEUMAN JosefSKK SPARTAK CTYRKOLY#22200:35:05+00:03:0900:17:10.07Detail
17. ĎOUBAL MiroslavKolovraty#26300:35:11+00:03:1500:17:05.85Detail
18. ANDRLE JakubKostelec n.Č.lesy#19500:35:24+00:03:2800:17:20.30Detail
19. KAŠPAR MichalRS VLAŠIM#27700:35:34+00:03:3800:17:25.84Detail
20. LACHOUT MartinSedlčany#31500:35:40+00:03:4400:17:43.76Detail
21. PRAŽÁK AdamSkuš Praha#21600:35:46+00:03:5000:17:37.29Detail
22. ŠŤASTNÝ JanTJ Sokol Senohraby#220domácí muži 8 km3.00:36:08+00:04:1200:17:52.27Detail
23. BÍNA JiříHrusice#21200:36:08+00:04:1200:17:30.95Detail
24. JABORNÍK KarelSK Babice#30900:36:11+00:04:1500:17:27.08Detail
25. TUPÝ MarekČesyk#38400:36:14+00:04:1800:18:07.21Detail
26. SMRČKA PetrBK Říčany#27600:36:47+00:04:5100:17:48.34Detail
27. BORSKÝ MichalSokol Rataje#39700:36:50+00:04:5400:18:17.84Detail
28. PODOLÁK KarelAtletika Stará Boleslav#26700:36:51+00:04:5500:18:21.72Detail
29. RIEGER JanProgress cycle#25100:37:08+00:05:1200:18:34.70Detail
30. FEJGL MichalH. O. Přírodní vědy#35900:37:08+00:05:1200:17:59.53Detail
31. ŠINDELÁŘ KarelŽižkovský tygři#30200:37:31+00:05:3500:18:25.22Detail
32. GLAJCH MartinChaBrusiči#33100:37:53+00:05:5700:18:49.46Detail
33. MAŠEK MartinPraha 5#34200:37:56+00:06:0000:18:45.11Detail
34. ZACH PetrDGP#20800:38:09+00:06:1300:18:37.25Detail
35. PŘIBÍK MartinSK Praga#28100:38:12+00:06:1600:18:54.60Detail
36. CHALOUPKA PřemyslSilvini Madshus Team#31400:38:13+00:06:1700:18:45.40Detail
37. ŠŤOVÍČEK MartinSK Babice#28000:38:22+00:06:2600:18:48.31Detail
38. BLOUĎAS PetrDGP#29200:38:24+00:06:2800:18:47.88Detail
39. KOLANDA ČajDGP#26800:38:29+00:06:3300:19:03.86Detail
40. PIŠTĚK PetrPříčovy#23600:38:40+00:06:4400:19:01.87Detail
41. NEUMAN JiříKLM Praha#33800:38:46+00:06:5000:19:02.54Detail
42. ČASTVAJ DanielMnichovice#19900:38:57+00:07:0100:19:03.42Detail
43. KŘÍŽ DušanBenešov#23800:38:59+00:07:0300:18:51.05Detail
44. HERGSELL JiříVrackovice#37400:39:01+00:07:0500:19:02.00Detail
45. MÁTL RadekTK RADO#26500:39:13+00:07:1700:19:04.95Detail
46. PENC MiroslavDukla Praha#38000:39:13+00:07:1700:18:57.78Detail
47. ELSTNER MartinMnichovice#29800:39:17+00:07:2100:19:33.31Detail
48. VALASEK StanislavCercany#29400:39:28+00:07:3200:18:54.15Detail
49. KHEL RichardOK Sparta Praha#19600:39:44+00:07:4800:19:43.67Detail
50. KOČOVSKÝ MiroslavTJ Sokol Senohraby#191domácí muži 8 km6.00:40:01+00:08:0500:19:28.42Detail
51. FIALA RadovanBenešov#27000:40:08+00:08:1200:19:06.12Detail
52. DUFEK PavelDGP#36000:40:14+00:08:1800:19:55.57Detail
53. VYČICHLO TomášSpartan Gym#39400:40:15+00:08:1900:19:54.94Detail
54. JENÍČEK MichalH. O. Přírodní vědy#35600:40:20+00:08:2400:19:40.82Detail
55. REJMAN TomášÓmon Praha#26200:40:40+00:08:4400:19:52.61Detail
56. NEMŠOVSKÝ PetrPraga Praha#32300:40:52+00:08:5600:20:33.97Detail
57. MRÁZ AntonínDGP#27400:40:55+00:08:5900:20:07.44Detail
58. FOLPRECHT EdaSlovan Zdravotnik Praha#29600:41:12+00:09:1600:20:12.75Detail
59. SKOŘEPA DavidPraha 4#37800:41:24+00:09:2800:20:11.77Detail
60. NAVRÁTIL ZdeněkAdidas Runners Prague#21000:41:27+00:09:3100:20:19.93Detail
61. RYCHNOVSKÝ MilanBrno#39900:41:37+00:09:4100:19:56.70Detail
62. MALEČEK PetrTJ Sokol Suchdol#33300:41:42+00:09:4600:20:18.95Detail
63. ŠÍTEK MichalCelné#30100:41:49+00:09:5300:20:29.56Detail
64. POLIVKA PetrSki Vitkovice#26400:42:20+00:10:2400:21:05.37Detail
65. JOHN RobertPraha 4#30700:42:55+00:10:5900:21:34.67Detail
66. LABSKÝ Zdeněk#35200:43:11+00:11:1500:21:24.08Detail
67. BALCAR JaroslavSenohraby#357domácí muži 8 km8.00:43:15+00:11:1900:21:08.91Detail
68. STRÁNĚL JiříSK Rover#23900:43:36+00:11:4000:18:12.60Detail
69. HRUŠKA TomášKbelští sokoli#25200:43:49+00:11:5300:21:18.42Detail
70. PECHÁČEK LiborMnichovice#20600:44:02+00:12:0600:21:06.97Detail
71. BALEJ JiříOK Kamenice#32400:44:28+00:12:3200:21:44.12Detail
72. VŠETULA MiroslavHrusice#21300:44:48+00:12:5200:21:26.25Detail
73. MRÁZ Pavel DGP#28300:44:57+00:13:0100:22:19.15Detail
74. SLUNEČKO ST. Jindřich BBK#23200:45:13+00:13:1700:22:28.79Detail
75. STRUK JiříGatorade#22100:45:29+00:13:3300:21:49.50Detail
76. LINHART FrantišekAdidas Prague Runners#20900:45:33+00:13:3700:22:48.95Detail
77. VYTÁSEK JaroslavSenohraby#202domácí muži 8 km11.00:46:18+00:14:2200:22:24.57Detail
78. HES ZdeněkKanoistika Sedlčany#24300:47:56+00:16:0000:23:50.88Detail
79. HRNCIRIK JanDGP#29300:48:48+00:16:5200:24:17.67Detail
80. KADLEČEK AlešKanoistika Sedlčany#24400:49:33+00:17:3700:24:03.22Detail
81. JANOUŠEK VáclavČtyřkoly#38300:52:06+00:20:1000:26:27.10Detail
82. GREINER PavelPraha 4#19400:52:23+00:20:2700:25:23.63Detail
83. NEMETH MarekMufloni Kunratice#27200:58:47+00:26:5100:27:50.36Detail
84. LUŇÁK TomášSK Babice#31001:01:04+00:29:0801:01:03.77Detail
85. PAVLÍK PetrŠenov u NJ, Klub přátel Velkého Javorníku...#35401:10:07+00:38:1100:34:06.82Detail
86. ŠOLTA JakubSvětice#19301:14:31+00:42:3501:14:30.36Detail
URBANEC JanZaječice#19700:00:00Detail
DNS KNAPEC MilanMorava#205DNS Detail
DNS KOS PavelTJ Sokol Senohraby#234domácí muži 8 kmDNS Detail
DNS ZVOLSKÝ LadislavKOA Squad#271DNS Detail
DNS MAREK MilošPelhřimov#278DNS Detail
DNS PIRK Tomáš#282DNS Detail
DNS PANGRÁC PavelTrutnov#285DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz