Výsledková listina Borecký půlmaraton
16. 3. 2019

půlmaraton


# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. Kozlík LukášMělník#181#CZEMMuži A1.muži1.01:14:50Detail
2. Řenč TomášBěžci Slaný#422#CZEMMuži A2.muži2.01:17:38+00:02:48Detail
3. Čivrný JiříAK Semily#39#CZEMMuži A3.muži3.01:18:32+00:03:42Detail
4. Flegl VlastimilVrchlabí#66#CZEMMuži A4.muži4.01:20:41+00:05:51Detail
5. Mach TomasDHL ITS Prague#253#CZEMMuži A5.muži5.01:21:17+00:06:27Detail
6. Nováček TomášSDH Kamenná#324#CZEMMuži A6.muži6.01:21:42+00:06:52Detail
7. Václavík JiříSK Babice#560#CZEMMuži A7.muži7.01:22:25+00:07:35Detail
8. Šonovský DominikFK Neratovice#538#CZEMMuži A8.muži8.01:22:29+00:07:39Detail
9. Pecina JakubRun the word#532#CZEMMuži A9.muži9.01:23:04+00:08:14Detail
10. Kudrna DavidSK Slavoj Čáslav#213#CZEMMuži B1.muži10.01:23:25+00:08:35Detail
11. Kupidlovský DanielStodůlky#224#CZEMMuži B2.muži11.01:24:59+00:10:09Detail
12. Havelka PetrELEVEN RUN TEAM#82#CZEMMuži B3.muži12.01:26:13+00:11:23Detail
13. Seidl MiroslavOB Říčany#427#CZEMMuži B4.muži13.01:27:02+00:12:12Detail
14. Šemotl RobinAC Mariánské Lázně#452#CZEMMuži A10.muži14.01:27:09+00:12:19Detail
15. Kauler MartinTJ Sokol Mšeno#150#CZEMMuži B5.muži15.01:28:53+00:14:03Detail
16. Baláž OndřejVarnsdorf#5#CZEMMuži A11.muži16.01:29:09+00:14:19Detail
17. Bureš JanCk slavoj terezín cyklo city#28#CZEMMuži A12.muži17.01:29:57+00:15:07Detail
18. Klvaň NorbertSokol Kolín#547#CZEMMuži B6.muži18.01:29:57+00:15:07Detail
19. Rosenkranz DavidBěžci Slaný#413#CZEMMuži A13.muži19.01:30:23+00:15:33Detail
20. Malý JiříPraha 6#266#CZEMMuži B7.muži20.01:30:30+00:15:40Detail
21. Buk JindřichSKOB Roudnice nad Labem#26#CZEMMuži A14.muži21.01:30:44+00:15:54Detail
22. Feix Ivo#59#CZEMMuži B8.muži22.01:31:23+00:16:33Detail
23. Kvarta SlavomirPostrizin#229#CZEMMuži B9.muži23.01:31:38+00:16:48Detail
24. Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav#562#CZEMMuži A15.muži24.01:32:04+00:17:14Detail
25. Mitura KarelNeratovice#555#CZEMMuži A16.muži25.01:32:14+00:17:24Detail
26. Holoubek MichalTJ KVS Štětí #89#CZEMJunioři1.muži26.01:32:16+00:17:26Detail
27. Knébl OndřejMalý Rohozec#160#CZEMMuži A17.muži27.01:32:24+00:17:34Detail
28. Kuban JiřīSK OB Chrast#195#CZEMMuži A18.muži28.01:32:45+00:17:55Detail
29. Franc PetrMladá Boleslav#67#CZEMMuži B10.muži29.01:32:52+00:18:02Detail
30. Vecko MilanBježci z Roudnicka#488#CZEMMuži A19.muži30.01:32:58+00:18:08Detail
31. Unger MiroslavMost#477#CZEMMuži B11.muži31.01:33:03+00:18:13Detail
32. Vašina JIří#557#CZEMMuži B12.muži32.01:33:30+00:18:40Detail
33. Krupička TomášIronsport Nutristar#539#CZEMMuži A20.muži33.01:33:31+00:18:41Detail
34. Kujan ReneKralupy nad Vltavou#216#CZEMMuži B13.muži34.01:34:17+00:19:27Detail
35. Kočí VojtěchSK BOX Mělník#169#CZEMMuži B14.muži35.01:34:34+00:19:44Detail
36. Mužík TomášSC Radotín#290#CZEMMuži A21.muži36.01:34:53+00:20:03Detail
37. Fejtek JakubBěžci Slaný#60#CZEMMuži A22.muži37.01:34:58+00:20:08Detail
38. Bönisch RadekSokol Říčany#24#CZEMMuži B15.muži38.01:34:59+00:20:09Detail
39. Kačer CtiborRun the World#148#CZEMMuži A23.muži39.01:35:19+00:20:29Detail
40. Vizina PetrSK Babice#495#CZEMMuži C1.muži40.01:35:53+00:21:03Detail
41. Novák LukášMarveláci #336#CZEMMuži A24.muži41.01:36:19+00:21:29Detail
42. Zemánek MilanStribrna skalice#520#CZEMMuži B16.muži42.01:36:30+00:21:40Detail
43. Fajgl LubošSokol Cítov#56#CZEMMuži B17.muži43.01:36:47+00:21:57Detail
44. Beneš JanVarnsdorf#13#CZEMMuži A25.muži44.01:37:10+00:22:20Detail
45. Barcal Richarddos amigos#8#CZEMMuži A26.muži45.01:37:48+00:22:58Detail
46. Imiálek MichalLitoměřice#114#CZEMMuži A27.muži46.01:38:19+00:23:29Detail
47. Rieger Jan Progress Cycle#410#CZEMMuži B18.muži47.01:38:20+00:23:30Detail
48. Charpentier Mickael#999#CZEMMuži A28.muži48.01:38:29+00:23:39Detail
49. Zikán VáclavMilovičtí běžci#522#CZEMMuži B19.muži49.01:38:46+00:23:56Detail
50. Koláčný VáclavMělník#174#CZEMMuži A29.muži50.01:38:54+00:24:04Detail
51. Hudec JanPraha#93#CZEMMuži A30.muži51.01:39:08+00:24:18Detail
52. Bláhovec Tomáš#568#CZEMMuži A31.muži52.01:39:28+00:24:38Detail
53. Matějka JosefPark Cafe / ČAU#271#CZEMMuži B20.muži53.01:39:41+00:24:51Detail
54. Stránský JiříMTBO Kralupy#570#CZEMMuži C2.muži54.01:39:41+00:24:51Detail
55. Čermák MichalPeak Korzhenevskaya Summit Team#34#CZEMMuži A32.muži55.01:40:00+00:25:10Detail
56. Vála Vojtěchběhat umí každý#480#CZEMMuži A33.muži56.01:40:02+00:25:12Detail
57. Bobák Marek#541#CZEMMuži B21.muži57.01:40:28+00:25:38Detail
58. Šmíd JiříTJ Neratovice#458#CZEMMuži A34.muži58.01:40:32+00:25:42Detail
59. Burian MartinĎáblice Stars#29#CZEMMuži B22.muži59.01:40:45+00:25:55Detail
60. Hampejsová MartinaŠNECI na MAX#76#CZEFŽeny C1.ženy1.01:40:58+00:26:08Detail
61. Beránek LukášPeak Korzhenevskaya Summit Team#15#CZEMMuži A35.muži60.01:41:08+00:26:18Detail
62. Hegner FilipPUNK, PLEASURE & PAIN !!!#85#CZEMMuži A36.muži61.01:41:18+00:26:28Detail
63. Jirků PetraPUNK, PLEASURE & PAIN !!!#143#CZEFŽeny A1.ženy2.01:41:21+00:26:31Detail
64. Štefan RadimRun the World#463#CZEMMuži B23.muži62.01:41:34+00:26:44Detail
65. Rottová Kateřina čekatelka SK Babice#414#CZEFŽeny B1.ženy3.01:41:36+00:26:46Detail
66. Malý MartinTJ Kly#542#CZEMMuži A37.muži63.01:41:39+00:26:49Detail
67. SVOBODA PetrSK MAXTRI LIBEREC#446#CZEMMuži C3.muži64.01:41:47+00:26:57Detail
68. Prchal PavelGP Kolín#401#CZEMMuži D1.muži65.01:41:50+00:27:00Detail
69. Chlebovský JanVK Slavia Praha#105#CZEMJunioři2.muži66.01:41:55+00:27:05Detail
70. Jakoubek AlešKlub na hřišti Velký Borek#118#CZEMMuži B24.muži67.01:41:57+00:27:07Detail
71. Beck ZdeněkNo Limit#11#CZEMMuži B25.muži68.01:42:01+00:27:11Detail
72. Šebesta VáclavKlub na hřišti Velký Borek#450#CZEMMuži A38.muži69.01:42:03+00:27:13Detail
73. Hejtíková GabrielaAuto Došek#556#CZEFŽeny B2.ženy4.01:42:09+00:27:19Detail
74. Prchal David#399#CZEMMuži B26.muži70.01:42:11+00:27:21Detail
75. Vrlová JanaPraha#508#CZEFŽeny C2.ženy5.01:42:18+00:27:28Detail
76. Kamánek StanislavDýmka míru#573#CZEMMuži A39.muži71.01:42:21+00:27:31Detail
77. Babický Jan#4#CZEMMuži A40.muži72.01:42:21+00:27:31Detail
78. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#345#CZEMMuži B27.muži73.01:42:44+00:27:54Detail
79. Krejzar PavelZáběhlice#186#CZEMMuži B28.muži74.01:42:48+00:27:58Detail
80. Polanský JanPraha#396#CZEMMuži B29.muži75.01:42:53+00:28:03Detail
81. Grusz FilipProdej mi pivo#551#CZEMMuži A41.muži76.01:43:23+00:28:33Detail
82. Samek KamilKostelní Hlavno#423#CZEMMuži B30.muži77.01:43:33+00:28:43Detail
83. Kučera MartinKolín#209#CZEMMuži A42.muži78.01:43:45+00:28:55Detail
84. Varejkova EliskaMilostovice#487#CZEFŽeny A2.ženy6.01:43:48+00:28:58Detail
85. Trhoň JanSHM Klub Neratovice#474#CZEMMuži B31.muži79.01:43:50+00:29:00Detail
86. Matiašek JanPraha Base camp#553#CZEMMuži B32.muži80.01:43:51+00:29:01Detail
87. Zelenka jiříStráž nad Nisou#517#CZEMMuži B33.muži81.01:43:55+00:29:05Detail
88. Kůla JanNeratovice#217#CZEMMuži A43.muži82.01:44:12+00:29:22Detail
89. Novák JanMarveláci#334#CZEMMuži A44.muži83.01:44:14+00:29:24Detail
90. Valda PavelLiběchov#482#CZEMMuži B34.muži84.01:44:20+00:29:30Detail
91. Bušil MichalLedčice#31#CZEMMuži B35.muži85.01:44:37+00:29:47Detail
92. Jakubczak KonradDebeściak Adidas Runners#119#PolandMMuži B36.muži86.01:44:41+00:29:51Detail
93. Phillips MonikaBěhat umí každý #393#CZEFŽeny B3.ženy7.01:44:44+00:29:54Detail
94. Palír Vojtěchadidas Runners Prague#352#CZEMMuži A45.muži87.01:44:45+00:29:55Detail
95. Bílek OndřejPraha#20#CZEMMuži A46.muži88.01:44:50+00:30:00Detail
96. Vyšín StanislavSpeedy Pugs Dolní Chabry#510#CZEMMuži C4.muži89.01:45:01+00:30:11Detail
97. Vošlajer ZdeněkPerun Sitné#507#CZEMMuži B37.muži90.01:45:05+00:30:15Detail
98. Prchal Pavel#400#CZEMMuži B38.muži91.01:45:07+00:30:17Detail
99. Münich Lukáš#289#CZEMMuži A47.muži92.01:45:13+00:30:23Detail
100. Odstrčil Petr#537#CZEMMuži B39.muži93.01:45:15+00:30:25Detail
101. Fiksel JanMladá Boleslav#62#CZEMMuži A48.muži94.01:45:28+00:30:38Detail
102. Lomdal JaroslavMK Kladno#543#CZEMMuži B40.muži95.01:45:35+00:30:45Detail
103. Hnízdil StanislavCK Záluží-tým Mirka Zbuzka#87#CZEMMuži B41.muži96.01:45:40+00:30:50Detail
104. Pavel MichalČelakovice#360#CZEMMuži B42.muži97.01:45:51+00:31:01Detail
105. Valín TomášMělník#484#CZEMMuži A49.muži98.01:45:52+00:31:02Detail
106. Šromovský VojtěchKladno#459#CZEMMuži A50.muži99.01:45:55+00:31:05Detail
107. Šulcová EliškaPeak Korzhenevskaya Summit Team#468#CZEFŽeny A3.ženy8.01:46:03+00:31:13Detail
108. Vyšínová MarkétaSpeedy Pugs Dolní Chabry#511#CZEFŽeny B4.ženy9.01:46:14+00:31:24Detail
109. Černý Jiří25A#37#CZEMMuži B43.muži100.01:46:17+00:31:27Detail
110. Mraček JanMělník#285#CZEMMuži C5.muži101.01:46:37+00:31:47Detail
111. Štamfest MiloslavLobkovice#460#CZEMMuži C6.muži102.01:46:41+00:31:51Detail
112. Riečičiár VáclavŠtětí#409#CZEMMuži C7.muži103.01:46:42+00:31:52Detail
113. Dlouhý VladimirDlouháni Roudnice#42#CZEMMuži C8.muži104.01:46:43+00:31:53Detail
114. Němec ArnoštKolín#305#CZEMMuži C9.muži105.01:46:44+00:31:54Detail
115. Flegl VlastimilBrtev#536#CZEMMuži D2.muži106.01:47:01+00:32:11Detail
116. Stuchlý PavelBrozany nad Ohří#443#CZEMMuži A51.muži107.01:47:12+00:32:22Detail
117. Beránek JanTj Sokol Černožice#14#CZEMMuži A52.muži108.01:47:15+00:32:25Detail
118. Dočekal JanKlub na hřišti Velký Borek#43#CZEMMuži A53.muži109.01:47:24+00:32:34Detail
119. Kubeš PavelFUN club Vojty Šromovského#574#CZEMMuži B44.muži110.01:47:26+00:32:36Detail
120. Staňkovič OndřejMladá Boleslav#436#CZEMMuži A54.muži111.01:47:34+00:32:44Detail
121. Miluničová Rita Běžci Slaný#284#CZEFŽeny B5.ženy10.01:47:40+00:32:50Detail
122. Kotačka VítFirefly#178#CZEMMuži B45.muži112.01:47:47+00:32:57Detail
123. Zelenka VladimirKladno#518#CZEMMuži C10.muži113.01:47:51+00:33:01Detail
124. Macháč JanBroumov - Bylnice#552#CZEMMuži A55.muži114.01:47:57+00:33:07Detail
125. Hyhlík Jakub#567#CZEMMuži A56.muži115.01:48:14+00:33:24Detail
126. Šusta DavidPraha venkov západ#563#CZEMMuži A57.muži116.01:48:21+00:33:31Detail
127. VYKOUKAL JaroslavSK MAXTRI LIBEREC#509#CZEMMuži C11.muži117.01:48:37+00:33:47Detail
128. Bulíř RadoslavČeský Brod#27#CZEMMuži B46.muži118.01:48:52+00:34:02Detail
129. Roberts ShaunMelbourne#411#AUSMMuži A58.muži119.01:48:53+00:34:03Detail
130. Palírová Terezaadidas Runners Prague#356#CZEFŽeny A4.ženy11.01:49:02+00:34:12Detail
131. Koubek JenikAlways bright side#179#CZEMMuži B47.muži120.01:49:08+00:34:18Detail
132. Pekárek OndřejVšetaty#389#CZEMMuži B48.muži121.01:49:30+00:34:40Detail
133. Hulínský LukášSPARTAN GYM#95#CZEMMuži A59.muži122.01:49:32+00:34:42Detail
134. Procházka PavelMarveláci#402#CZEMMuži A60.muži123.01:49:35+00:34:45Detail
135. Melichar VladimírLuigi Cocotti#280#CZEMMuži A61.muži124.01:49:44+00:34:54Detail
136. Kocík VojtěchPraha#164#CZEMMuži A62.muži125.01:50:14+00:35:24Detail
137. Pröller MiroslavČeská Lípa#404#CZEMMuži B49.muži126.01:50:34+00:35:44Detail
138. Hušek RadekRun the World#98#CZEMMuži B50.muži127.01:50:36+00:35:46Detail
139. Müller RichardVeletín#287#CZEMMuži A63.muži128.01:50:46+00:35:56Detail
140. Bittner MiloslavTJ Decathlon#22#CZEMMuži B51.muži129.01:50:48+00:35:58Detail
141. Štreba JaroslavBěžci Slaný#465#CZEMMuži B52.muži130.01:50:56+00:36:06Detail
142. Šebesta KarelNupaky#566#CZEMMuži A64.muži131.01:51:01+00:36:11Detail
143. Funda Radek25A#70#CZEMMuži B53.muži132.01:51:05+00:36:15Detail
144. Krýsová EliškaRunjinak#191#CZEFŽeny A5.ženy12.01:51:08+00:36:18Detail
145. Pospíšilová KateřinaHolešov#398#CZEFŽeny A6.ženy13.01:51:28+00:36:38Detail
146. Schon MartinBěhat umí každý#429#CZEMMuži A65.muži133.01:51:47+00:36:57Detail
147. Dvořák AlešMexická vlna#49#CZEMMuži A66.muži134.01:51:58+00:37:08Detail
148. Hvězda PetrGYM Boys Otrokovice#99#CZEMMuži A67.muži135.01:52:20+00:37:30Detail
149. Zelenda RadekMOST#516#CZEMMuži A68.muži136.01:52:35+00:37:45Detail
150. Šelicha JosefBěžci Slaný#451#CZEMMuži B54.muži137.01:53:03+00:38:13Detail
151. Ludvik MartinA - team#249#CZEMMuži B55.muži138.01:53:19+00:38:29Detail
152. Veselý VladimírHasiči Neratovice#492#CZEMMuži B56.muži139.01:53:33+00:38:43Detail
153. Bernard LukášMělník#19#CZEMJunioři3.muži140.01:53:36+00:38:46Detail
154. Andr VáclavKralupy nad Vltavou#2#CZEMMuži A69.muži141.01:54:04+00:39:14Detail
155. Urbánek MichalBěžci Slaný#478#CZEMMuži A70.muži142.01:54:10+00:39:20Detail
156. Diepolt JiříEmalondi Praha#41#CZEMMuži B57.muži143.01:54:17+00:39:27Detail
157. Krupička FrantišekKrupičáci#190#CZEMMuži B58.muži144.01:54:19+00:39:29Detail
158. Srna RobertPraha#435#CZEMMuži B59.muži145.01:54:20+00:39:30Detail
159. Albrecht JanHO Boryš#1#CZEMMuži A71.muži146.01:54:25+00:39:35Detail
160. Petrányi RadoslavBonbon#391#SVKMMuži A72.muži147.01:54:30+00:39:40Detail
161. Ježek VojtěchBježci#129#CZEMMuži C12.muži148.01:54:34+00:39:44Detail
162. Nádhera PetrHradec Králové#296#CZEMMuži C13.muži149.01:54:45+00:39:55Detail
163. Hasnedlová IvaDěčín#80#CZEFŽeny C3.ženy14.01:54:56+00:40:06Detail
164. Doupník Jaromír Telč#46#CZEMMuži A73.muži150.01:55:01+00:40:11Detail
165. Rovný MichalMladá Boleslav#415#CZEMMuži A74.muži151.01:55:07+00:40:17Detail
166. Jasinski VáclavBiskupcovi#128#CZEMMuži A75.muži152.01:55:09+00:40:19Detail
167. Matuška VojtěchLuigi Cocotti#277#CZEMJunioři4.muži153.01:55:12+00:40:22Detail
168. Filip MartinMělník#64#CZEMMuži B60.muži154.01:55:17+00:40:27Detail
169. Skočdopole Petr#888#CZEMMuži B61.muži155.01:55:29+00:40:39Detail
170. Myslivec RadekKleneč#292#CZEMMuži B62.muži156.01:55:38+00:40:48Detail
171. Rajkova NadaPraha#407#CZEFŽeny A7.ženy15.01:55:41+00:40:51Detail
172. Oplt RudolfPraha#351#CZEMMuži A76.muži157.01:56:04+00:41:14Detail
173. Štikar JosefMilovičtí běžci#464#CZEMMuži D3.muži158.01:56:05+00:41:15Detail
174. Černý Martin#38#CZEMMuži A77.muži159.01:56:20+00:41:30Detail
175. Bittnerová ZuzanaTJ Liga 100 Praha#23#CZEFŽeny B6.ženy16.01:56:20+00:41:30Detail
176. Faů RomanNové strašecí#58#CZEMMuži A78.muži160.01:56:22+00:41:32Detail
177. Thorovsky StanislavMasters#472#CZEMMuži B63.muži161.01:56:26+00:41:36Detail
178. Pelán StanislavBěžci Slaný#390#CZEMMuži C14.muži162.01:56:29+00:41:39Detail
179. Pilzová MirkaiThinkBeer#394#CZEFŽeny C4.ženy17.01:56:35+00:41:45Detail
180. Duda MiroslavSKOB Roudnice nad Labem#48#CZEMMuži A79.muži163.01:56:37+00:41:47Detail
181. Frey EduardKČT Kralupy nad Vltavou#68#CZEMMuži D4.muži164.01:56:42+00:41:52Detail
182. Zapletal PetrZlate Hory#513#CZEMMuži C15.muži165.01:57:48+00:42:58Detail
183. Navrátil JiříBříství#304#CZEMMuži A80.muži166.01:57:55+00:43:05Detail
184. Šmejkal Milan SK Velký Borek #457#CZEMMuži C16.muži167.01:58:10+00:43:20Detail
185. Kubin MiroslavPraha 10#205#CZEMMuži B64.muži168.01:58:15+00:43:25Detail
186. Kubcová Eva#201#CZEFŽeny B7.ženy18.01:58:20+00:43:30Detail
187. Laryšová RadkaLiveCross#233#CZEFŽeny B8.ženy19.01:58:39+00:43:49Detail
188. Demčák DávidPraha#40#CZEMMuži A81.muži169.01:58:40+00:43:50Detail
189. Rozsívalová MarkétaMilovice#416#CZEFŽeny B9.ženy20.01:58:41+00:43:51Detail
190. Borovan AlešSK Dědci#558#CZEMMuži B65.muži170.01:59:03+00:44:13Detail
191. Maláčová MonikaMilovičtí běžci#264#CZEFŽeny B10.ženy21.01:59:04+00:44:14Detail
192. Šťastná RadkaČeská Lípa#461#CZEFŽeny B11.ženy22.01:59:17+00:44:27Detail
193. Davidová NikolaHardcore Treninky#554#CZEFŽeny A8.ženy23.01:59:46+00:44:56Detail
194. Čechová ŠárkaBiskupcovi#33#CZEFŽeny A9.ženy24.01:59:50+00:45:00Detail
195. Hulínský RomanSpartan Gym#96#CZEMMuži B66.muži171.01:59:52+00:45:02Detail
196. Šarochová Petra-#447#CZEFŽeny B12.ženy25.01:59:57+00:45:07Detail
197. Janoušova Pavlína Jo Elán Praha #124#CZEFŽeny B13.ženy26.01:59:57+00:45:07Detail
198. Vápeník PetrTaste run#572#CZEMMuži A82.muži172.01:59:59+00:45:09Detail
199. Jaroš MartinBježci z Roudnicka#127#CZEMMuži B67.muži173.02:00:02+00:45:12Detail
200. Trochta PavelKlub na Hřišti Velký Borek#475#CZEMMuži B68.muži174.02:00:05+00:45:15Detail
201. Hnízdová Klára#88#CZEFŽeny A10.ženy27.02:00:05+00:45:15Detail
202. Šíma ZdeněkSlivenec#455#CZEMMuži C17.muži175.02:00:22+00:45:32Detail
203. Vítek AlešA-team#494#CZEMMuži B69.muži176.02:00:30+00:45:40Detail
204. Kupec RomanA - Team#218#CZEMMuži B70.muži177.02:00:50+00:46:00Detail
205. Novotný RadislavCírkev bratrská#344#CZEMMuži B71.muži178.02:00:59+00:46:09Detail
206. Paszyc Matouš#357#CZEMMuži A83.muži179.02:01:11+00:46:21Detail
207. Zelenkovâ AliceKladno#519#CZEFŽeny D1.ženy28.02:01:15+00:46:25Detail
208. Kopecká MagdaVeletín#176#CZEFŽeny A11.ženy29.02:01:18+00:46:28Detail
209. Fadrhows PetrHudradla TD#533#CZEMMuži A84.muži180.02:01:24+00:46:34Detail
210. Valínová DagmarMělník#485#CZEFŽeny C5.ženy30.02:01:29+00:46:39Detail
211. FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC#63#CZEMMuži C18.muži181.02:01:29+00:46:39Detail
212. Faltysová SimonaMilovičtí běžci#57#CZEFŽeny B14.ženy31.02:01:49+00:46:59Detail
213. Khorelová KristýnaNusle#152#CZEFŽeny A12.ženy32.02:01:56+00:47:06Detail
214. RYGÁL LiborSK MAXTRI LIBEREC#418#CZEMMuži C19.muži182.02:02:06+00:47:16Detail
215. Burianová JanaPraha 9#30#CZEFŽeny B15.ženy33.02:02:09+00:47:19Detail
216. Bartůněk DavidMělník#9#CZEMMuži A85.muži183.02:02:17+00:47:27Detail
217. Langerová MichaelaLiběchov#230#CZEFŽeny B16.ženy34.02:02:20+00:47:30Detail
218. Sova JanMP Praha#433#CZEMMuži C20.muži184.02:02:32+00:47:42Detail
219. Malecký JiříKVM1881#265#CZEMMuži B72.muži185.02:03:07+00:48:17Detail
220. Černohlávková KvětaHoření Vinice#36#CZEFŽeny B17.ženy35.02:03:11+00:48:21Detail
221. Kohout DavidMělník #172#CZEMMuži A86.muži186.02:03:15+00:48:25Detail
222. Holý FilipPlzeň#90#CZEMMuži A87.muži187.02:03:18+00:48:28Detail
223. Viktorin FrantišekByšice#493#CZEMMuži B73.muži188.02:03:25+00:48:35Detail
224. Prokeš Martin#534#CZEMMuži A88.muži189.02:04:04+00:49:14Detail
225. Lešner JakubÚstí nad Labem#246#CZEMMuži A89.muži190.02:04:17+00:49:27Detail
226. Kubová MichaelaTriatlon Mladá Boleslav#206#CZEFŽeny B18.ženy36.02:04:35+00:49:45Detail
227. Štrojsová PetraHO Boryš#546#CZEFŽeny A13.ženy37.02:05:29+00:50:39Detail
228. Stanislav MartinLuigi Cocotti#527#CZEMMuži B74.muži191.02:05:44+00:50:54Detail
229. Gabko PetrMost#71#CZEMMuži C21.muži192.02:05:46+00:50:56Detail
230. Jankotová Sandra#123#CZEFŽeny A14.ženy38.02:05:56+00:51:06Detail
231. Běloch OndřejNeratovice#12#CZEMMuži A90.muži193.02:06:24+00:51:34Detail
232. Baran RichardPraha#6#CZEMMuži B75.muži194.02:07:03+00:52:13Detail
233. Kurc Antonín Hasiči Kly #225#CZEMMuži B76.muži195.02:07:11+00:52:21Detail
234. Brzobohatý MiroslavTJ Byšice#549#CZEMMuži C22.muži196.02:07:17+00:52:27Detail
235. Dolejš JanTJ Sokol Unhošť#44#CZEMMuži E1.muži197.02:07:22+00:52:32Detail
236. Hliněná Kateřina#530#CZEFŽeny A15.ženy39.02:07:24+00:52:34Detail
237. Šenberk JiříMělník#453#CZEMMuži B77.muži198.02:07:38+00:52:48Detail
238. Valentová KvětoslavaHasiči Praha#483#CZEFŽeny D2.ženy40.02:07:45+00:52:55Detail
239. Matějková JanaBáječné ženy v běhu#272#CZEFŽeny A16.ženy41.02:07:45+00:52:55Detail
240. Machatková IvanaPraha#254#CZEFŽeny B19.ženy42.02:07:55+00:53:05Detail
241. Pröllerová PetraČeská Lípa#405#CZEFŽeny C6.ženy43.02:08:16+00:53:26Detail
242. Kubeš Václav#565#CZEMMuži A91.muži199.02:08:38+00:53:48Detail
243. Eliášková KláraSolopysky#52#CZEFŽeny B20.ženy44.02:08:46+00:53:56Detail
244. Kluzák PetrKPP Praha#548#CZEMMuži C23.muži200.02:08:51+00:54:01Detail
245. Hron MichalRokycany#92#CZEMMuži C24.muži201.02:08:54+00:54:04Detail
246. Kozlík OtakarRadioklub OK1OMY Hostovice#182#CZEMMuži D5.muži202.02:09:16+00:54:26Detail
247. Švihlová KateřinaKRK#531#CZEFŽeny B21.ženy45.02:09:30+00:54:40Detail
248. Tesaříková JindřiškaOleška#471#CZEFŽeny C7.ženy46.02:10:20+00:55:30Detail
249. Rys Jakub#420#CZEMMuži A92.muži203.02:10:22+00:55:32Detail
250. Král JiříKly#183#CZEMMuži B78.muži204.02:10:32+00:55:42Detail
251. Filip MartinMělník#65#CZEMJunioři5.muži205.02:10:41+00:55:51Detail
252. Eliášek PetrSolopysky#51#CZEMMuži B79.muži206.02:10:43+00:55:53Detail
253. Novák MartinLibiš#340#CZEMJunioři6.muži207.02:11:06+00:56:16Detail
254. Novák JanLibiš#331#CZEMMuži B80.muži208.02:11:08+00:56:18Detail
255. Beránek MichalBěžci Slaný#16#CZEMMuži A93.muži209.02:11:18+00:56:28Detail
256. Kurc MartinHasiči Kly#228#CZEMMuži B81.muži210.02:11:25+00:56:35Detail
257. Řápek VáclavAVC Praha#421#CZEMMuži E2.muži211.02:11:41+00:56:51Detail
258. Dvořák MartinMělník#50#CZEMMuži A94.muži212.02:11:51+00:57:01Detail
259. Dostál Zdeněk Kojetice#45#CZEMMuži A95.muži213.02:11:59+00:57:09Detail
260. Žižka JanHořín#524#CZEMMuži B82.muži214.02:12:22+00:57:32Detail
261. Zapletal PavelZlate Hory#512#CZEMMuži A96.muži215.02:12:30+00:57:40Detail
262. Hanč MiloslavSlavia Jelenice#77#CZEMMuži C25.muži216.02:12:32+00:57:42Detail
263. Nowak DanielKřupavý krab#346#CZEMMuži B83.muži217.02:12:54+00:58:04Detail
264. Endler VítJelenice#54#CZEMMuži B84.muži218.02:13:12+00:58:22Detail
265. Hájek OndřejKlub na hřišti Velký Borek#74#CZEMMuži B85.muži219.02:13:14+00:58:24Detail
266. Valda PetrLuigi Cocotti#529#CZEMMuži B86.muži220.02:13:22+00:58:32Detail
267. Bobák Daniel#540#CZEMMuži A97.muži221.02:13:49+00:58:59Detail
268. Chalupová Vladimíra#101#CZEFŽeny B22.ženy47.02:13:53+00:59:03Detail
269. Jiráňová TamaraRTW#140#CZEFŽeny B23.ženy48.02:14:19+00:59:29Detail
270. Švach FilipJílové u Prahy#470#CZEMMuži A98.muži222.02:14:19+00:59:29Detail
271. Nádmera JiříHradec Králové#561#CZEMMuži A99.muži223.02:14:39+00:59:49Detail
272. Bařtipánová IvanaBonbon#10#CZEFŽeny C8.ženy49.02:14:55+01:00:05Detail
273. Maláč PatrikMilovičtí běžci#256#CZEMMuži B87.muži224.02:14:56+01:00:06Detail
274. Beránková HanaHavlíčkův Brod#17#CZEFŽeny B24.ženy50.02:14:59+01:00:09Detail
275. Stránský JiříCvikov#441#CZEMMuži C26.muži225.02:15:36+01:00:46Detail
276. Tumová MonikaPlzeň#476#CZEFŽeny B25.ženy51.02:16:20+01:01:30Detail
277. Chlebovský EduardMělník#102#CZEMMuži B88.muži226.02:16:21+01:01:31Detail
278. Myslíková KarolínaStředokluky#291#CZEFŽeny B26.ženy52.02:16:24+01:01:34Detail
279. Marounková JaroslavaiThinkBeer#270#CZEFŽeny D3.ženy53.02:16:32+01:01:42Detail
280. Sloup PetrNeratovice#432#CZEMMuži A100.muži227.02:16:55+01:02:05Detail
281. Šimková AlenaVšechlapy#456#CZEFŽeny B27.ženy54.02:17:00+01:02:10Detail
282. Rak Matyáš#571#CZEMMuži A101.muži228.02:17:14+01:02:24Detail
283. Schicketranz Marek#564#CZEMMuži A102.muži229.02:17:30+01:02:40Detail
284. Veselá AnitaSDH Chloumek#490#CZEFŽeny C9.ženy55.02:18:10+01:03:20Detail
285. Stránský MichalCvikov#442#CZEMMuži A103.muži230.02:18:24+01:03:34Detail
286. Havlíček LukášMělník#84#CZEMMuži A104.muži231.02:19:06+01:04:16Detail
287. Štrombach PetrMělník #466#CZEMMuži A105.muži232.02:19:06+01:04:16Detail
288. Hloušek MichalCloud infrastack#559#CZEMMuži A106.muži233.02:19:06+01:04:16Detail
289. Svatoň TomášLiveCross Neratovicet#445#CZEMMuži B89.muži234.02:19:49+01:04:59Detail
290. Krumbholzová ÁlaJinej gang Litoměřice #189#CZEFŽeny C10.ženy56.02:19:50+01:05:00Detail
291. Matušík AlešMilovice#274#CZEMMuži A107.muži235.02:20:16+01:05:26Detail
292. Kubíček JanPraha#203#CZEMMuži B90.muži236.02:20:43+01:05:53Detail
293. Skramuský JosefKluky#430#CZEMMuži B91.muži237.02:20:53+01:06:03Detail
294. Linhart MatějA-Team#247#CZEMMuži A108.muži238.02:21:08+01:06:18Detail
295. Korecká BlankaŠneci v běhu#177#CZEFŽeny C11.ženy57.02:21:20+01:06:30Detail
296. Procházková DanaBříza#403#CZEFŽeny B28.ženy58.02:21:20+01:06:30Detail
297. Hlava PavelLibiš#86#CZEMMuži B92.muži239.02:21:36+01:06:46Detail
298. Saňa JiříEnduroklub Liazka#424#CZEMMuži B93.muži240.02:21:46+01:06:56Detail
299. Urbánková AnnaŘepín#479#CZEFŽeny A17.ženy59.02:21:47+01:06:57Detail
300. Zumr David#569#CZEMMuži A109.muži241.02:22:27+01:07:37Detail
301. Kašša RomanDolní Beřkovice#149#CZEMMuži B94.muži242.02:22:43+01:07:53Detail
302. Klementová DoubravkaKralupy nad Vltavou#155#CZEFŽeny A18.ženy60.02:23:01+01:08:11Detail
303. Antoš MichalPraha 9#3#CZEMMuži A110.muži243.02:23:13+01:08:23Detail
304. Žižková TerezaHořín#525#CZEFŽeny A19.ženy61.02:23:20+01:08:30Detail
305. Šuma PetrPolepy#469#CZEMMuži B95.muži244.02:23:54+01:09:04Detail
306. Ravčuková KateřinaSS Poodří#550#CZEFŽeny B29.ženy62.02:24:33+01:09:43Detail
307. Ondráček Adam#350#CZEMMuži A111.muži245.02:24:58+01:10:08Detail
308. Chovaňák PetrNeratovice#111#CZEMMuži C27.muži246.02:25:05+01:10:15Detail
309. Fajgl JiříMělník#55#CZEMMuži B96.muži247.02:27:48+01:12:58Detail
310. Šiklová EditaŠneci v běhu #454#CZEFŽeny B30.ženy63.02:28:09+01:13:19Detail
311. Pospíšek MiroslavČAU#397#CZEMMuži C28.muži248.02:28:32+01:13:42Detail
312. Kašša Pavel#528#CZEMMuži A112.muži249.02:29:13+01:14:23Detail
313. Petříkov DanielSkalsko#392#CZEMMuži B97.muži250.02:29:32+01:14:42Detail
314. Vizner LudekSpartan Race Team Vratno#496#CZEMMuži B98.muži251.02:29:33+01:14:43Detail
315. Šebesta PetrŽivonín#448#CZEMMuži B99.muži252.02:29:41+01:14:51Detail
316. Roblíková MarkétaMilovičtí běžci#412#CZEFŽeny C12.ženy64.02:30:26+01:15:36Detail
317. Chlebovský MartinBěleč#107#CZEMMuži B100.muži253.02:31:25+01:16:35Detail
318. Semerád Petr#428#CZEMMuži B101.muži254.02:32:46+01:17:56Detail
319. Matušíková HanaMilovice#276#CZEFŽeny B31.ženy65.02:32:57+01:18:07Detail
320. Valda KamilJanova Ves#481#CZEMMuži A113.muži255.02:33:37+01:18:47Detail
321. Stránská PetraCvikov#439#CZEFŽeny C13.ženy66.02:34:40+01:19:50Detail
322. Takandl Jan#526#CZEMMuži B102.muži256.02:34:43+01:19:53Detail
323. Kuda LukasLitomerice#211#CZEMMuži A114.muži257.02:35:32+01:20:42Detail
324. Černá EvaByšice#35#CZEFŽeny C14.ženy67.02:36:03+01:21:13Detail
325. Krejčová MartinaPraha 10 - Dubeč#184#CZEFŽeny B32.ženy68.02:36:08+01:21:18Detail
326. Hyža MiroslavKřupavý krab#100#CZEMMuži B103.muži258.02:37:57+01:23:07Detail
327. Beránková JitkaBěžci Slaný#18#CZEFŽeny B33.ženy69.02:40:28+01:25:38Detail
328. Bílek TomášDolní Beřkovice#21#CZEMMuži A115.muži259.02:40:48+01:25:58Detail
329. Cappelletti Litomyská MartinaLhotka#32#CZEFŽeny A20.ženy70.02:41:15+01:26:25Detail
330. Večlová Alexandra Báječné ženy v běhu #489#CZEFŽeny D4.ženy71.02:42:09+01:27:19Detail
331. Źárová Miroslava#515#CZEFŽeny B34.ženy72.02:43:08+01:28:18Detail
332. Novák VojtěchJudo Neratovice#342#CZEMJunioři7.muži260.02:46:00+01:31:10Detail
333. Hulínská RenátaSpartan Gym#94#CZEFŽeny C15.ženy73.02:46:48+01:31:58Detail
334. Podmelova VilmaČAU#395#CZEFŽeny D5.ženy74.02:48:38+01:33:48Detail
335. Horská Vlasta#91#CZEFŽeny B35.ženy75.02:50:50+01:36:00Detail
336. Nádherová HanaHradec Králové#301#CZEFŽeny C16.ženy76.03:32:39+02:17:49Detail
Šulc František#467#CZEMMuži Amuži00:00:00Detail
Elzner PetrŽabčice#53#CZEMMuži Amuži00:00:00Detail
Rychlá Renáta#419#CZEFŽeny Bženy00:00:00Detail
Srba JaromírPraha - Březiněves#434#CZEMMuži Amuži00:00:00Detail
Sedláčková MartinaMilovičtí běžci#426#CZEFŽeny Bženy00:00:00Detail
Zubíček JanČSOB Na Zdraví#523#CZEMMuži Amuži00:00:00Detail
Kocik Vaclav#161#CZEMMuži Bmuži00:00:00Detail
Barcal OldrichMratin#7#CZEMMuži Amuži00:00:00Detail
Kolesár Martin#544#CZEMMuži Bmuži00:00:00Detail
Kliment LiborLive corss#545#CZEMMuži Amuži00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz