Oficiální Výsledková listina Borecký půlmaraton
16. 3. 2019

týmy

Nejmenší počet členů týmu: 3

Typ soutěže: běžný součet časů

Limit započítávaných výsledků: 3

Běžci Slaný

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.ŘenčTomáš#422MMuži A2/11501:17:37.55
2.RosenkranzDavid#413MMuži A13/11501:30:22.11
3.FejtekJakub#60MMuži A22/11501:34:57.07
4.MiluničováRita #284FŽeny B5/3501:47:39.82
5.ŠtrebaJaroslav#465MMuži B52/10301:50:55.27
6.ŠelichaJosef#451MMuži B54/10301:53:02.79
7.UrbánekMichal#478MMuži A70/11501:54:09.86
8.PelánStanislav#390MMuži C14/2801:56:28.76
9.BeránekMichal#16MMuži A93/11502:11:17.37
10.BeránkováJitka#18FŽeny B33/3502:40:27.89

Run the World

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.PecinaJakub#532MMuži A9/11501:23:03.99
2.KačerCtibor#148MMuži A23/11501:35:18.13
3.ŠtefanRadim#463MMuži B23/10301:41:33.74
4.HušekRadek#98MMuži B50/10301:50:35.63

Peak Korzhenevskaya Summit Team

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.ČermákMichal#34MMuži A32/11501:39:59.02
2.BeránekLukáš#15MMuži A35/11501:41:07.95
3.ŠulcováEliška#468FŽeny A3/2001:46:02.24

Marveláci

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.NovákLukáš#336MMuži A24/11501:36:18.76
2.NovákJan#334MMuži A44/11501:44:13.83
3.ProcházkaPavel#402MMuži A60/11501:49:34.81

Klub na hřišti Velký Borek

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.JakoubekAleš#118MMuži B24/10301:41:56.75
2.ŠebestaVáclav#450MMuži A38/11501:42:02.41
3.DočekalJan#43MMuži A53/11501:47:23.03
4.TrochtaPavel#475MMuži B68/10302:00:04.13
5.HájekOndřej#74MMuži B85/10302:13:13.57

Běhat umí každý

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.VálaVojtěch#480MMuži A33/11501:40:01.17
2.PhillipsMonika#393FŽeny B3/3501:44:43.10
3.SchonMartin#429MMuži A65/11501:51:46.01

SK MAXTRI LIBEREC

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.SVOBODAPetr#446MMuži C3/2801:41:46.79
2.VYKOUKALJaroslav#509MMuži C11/2801:48:36.36
3.FILINGERZbyněk #63MMuži C18/2802:01:28.81
4.RYGÁLLibor#418MMuži C19/2802:02:05.96

Milovičtí běžci

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.ZikánVáclav#522MMuži B19/10301:38:45.98
2.ŠtikarJosef#464MMuži D3/501:56:04.18
3.MaláčováMonika#264FŽeny B10/3501:59:03.02
4.FaltysováSimona#57FŽeny B14/3502:01:48.76
5.MaláčPatrik#256MMuži B87/10302:14:55.32
6.RoblíkováMarkéta#412FŽeny C12/1602:30:25.61
SedláčkováMartina#426FŽeny B0/3500:00:00.00

A - Team

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.LudvikMartin#249MMuži B55/10301:53:18.34
2.VítekAleš#494MMuži B69/10302:00:29.99
3.KupecRoman#218MMuži B70/10302:00:49.41
4.LinhartMatěj#247MMuži A108/11502:21:07.34

Spartan Gym

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.HulínskáRenáta#94FŽeny C15/1602:46:47.30