Oficiální Výsledková listina Borecký půlmaraton
16. 3. 2019

týmy

Nejmenší počet členů týmu: 3

Typ soutěže: běžný součet časů

Limit započítávaných výsledků: 3

1. Běžci Slaný - 04:22:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŘenčTomáš#422M01:17:37.55
2.RosenkranzDavid#413M01:30:22.11
3.FejtekJakub#60M01:34:57.07
4.MiluničováRita #284F01:47:39.82
5.ŠtrebaJaroslav#465M01:50:55.27
6.ŠelichaJosef#451M01:53:02.79
7.UrbánekMichal#478M01:54:09.86
8.PelánStanislav#390M01:56:28.76
9.BeránekMichal#16M02:11:17.37
10.BeránkováJitka#18F02:40:27.89

2. Run the World - 04:39:54

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PecinaJakub#532M01:23:03.99
2.KačerCtibor#148M01:35:18.13
3.ŠtefanRadim#463M01:41:33.74
4.HušekRadek#98M01:50:35.63

3. Peak Korzhenevskaya Summit Team - 05:07:08

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČermákMichal#34M01:39:59.02
2.BeránekLukáš#15M01:41:07.95
3.ŠulcováEliška#468F01:46:02.24

4. Marveláci - 05:10:05

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NovákLukáš#336M01:36:18.76
2.NovákJan#334M01:44:13.83
3.ProcházkaPavel#402M01:49:34.81

5. Klub na hřišti Velký Borek - 05:11:21

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JakoubekAleš#118M01:41:56.75
2.ŠebestaVáclav#450M01:42:02.41
3.DočekalJan#43M01:47:23.03
4.TrochtaPavel#475M02:00:04.13
5.HájekOndřej#74M02:13:13.57

6. Běhat umí každý - 05:16:30

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VálaVojtěch#480M01:40:01.17
2.PhillipsMonika#393F01:44:43.10
3.SchonMartin#429M01:51:46.01

7. SK MAXTRI LIBEREC - 05:31:50

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SVOBODAPetr#446M01:41:46.79
2.VYKOUKALJaroslav#509M01:48:36.36
3.FILINGERZbyněk #63M02:01:28.81
4.RYGÁLLibor#418M02:02:05.96

8. Milovičtí běžci - 05:33:52

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZikánVáclav#522M01:38:45.98
2.ŠtikarJosef#464M01:56:04.18
3.MaláčováMonika#264F01:59:03.02
4.FaltysováSimona#57F02:01:48.76
5.MaláčPatrik#256M02:14:55.32
6.RoblíkováMarkéta#412F02:30:25.61
SedláčkováMartina#426F00:00:00.00

9. A - Team - 05:54:36

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LudvikMartin#249M01:53:18.34
2.VítekAleš#494M02:00:29.99
3.KupecRoman#218M02:00:49.41
4.LinhartMatěj#247M02:21:07.34

Spartan Gym

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HulínskáRenáta#94F02:46:47.30