Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2019
28. 9. 2019

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Miler JiříLAWI STARS MB#243#M1.M41-491.00:34:52Detail
2. Flegl VlastimilJelenice#28#M2.M31-401.00:35:14+00:00:22Detail
3. Honzíček MichalKRB Chrudim#269#M3.M31-402.00:36:34+00:01:42Detail
4. Pálka PavelChýně#291#M4.M41-492.00:38:05+00:03:13Detail
5. Hatina PetrCítov#179#M5.M31-403.IZS1.00:38:14+00:03:22Detail
6. Koláčný VáclavPČR#66#M6.M31-404.IZS2.00:38:16+00:03:24Detail
7. Šonský DominikRTW#209#M7.Mdo301.00:38:23+00:03:31Detail
8. Michálek MichalMlazice#259#M8.M41-493.00:38:34+00:03:42Detail
9. Šimek PavelPraha 3#215#M9.M41-494.00:38:38+00:03:46Detail
10. Zhgir EvgeniiaPraha 6#281#F1.Z31-401.00:38:42+00:03:50Detail
11. Kačer CtiborRun the World#1#M10.M31-405.00:39:10+00:04:18Detail
12. Majercik MiroslavF.C. Vsetaty#112#M11.Mdo302.00:39:23+00:04:31Detail
13. Hušek ml. RadekAtletika Neratovice#126#M12.junioři1.00:39:32+00:04:40Detail
14. Procházka PavelMělník#84#M13.Mdo303.00:39:46+00:04:54Detail
15. Novák LukášHoštka#138#M14.Mdo304.00:39:46+00:04:54Detail
16. Slavíková Eva#249#F2.Z31-402.00:39:51+00:04:59Detail
17. Knespl VojtechRun the World#22#M15.Mdo305.00:40:00+00:05:08Detail
18. Fajgl LubošSokol Cítov#193#M16.M41-495.IZS3.00:40:18+00:05:26Detail
19. Mašek MartinTK Novis Praha#13#M17.M41-496.00:40:24+00:05:32Detail
20. Steiner JiříMělník#4#M18.M31-406.00:40:26+00:05:34Detail
21. Hubrová KláraAC Sparta Praha#273#F3.Z31-403.00:40:45+00:05:53Detail
22. Prchal DavidNelahozeves#274#M19.M31-407.00:41:01+00:06:09Detail
23. Hofmannová AdélaAC Čáslav#218#F4.Zdo301.00:41:06+00:06:14Detail
24. Bohoněk MilošRun the World#23#M20.Mdo306.00:41:07+00:06:15Detail
25. Babický JanHZS Mělník#17#M21.Mdo307.IZS4.00:41:24+00:06:32Detail
26. Čeřovský LuděkČejetice#221#M22.Mdo308.00:41:37+00:06:45Detail
27. Tříska JaroslavVSK Humanita Praha#284#M23.M41-497.00:41:52+00:07:00Detail
28. Králová Veronika RUN THE WORLD#77#F5.Z41-491.00:41:53+00:07:01Detail
29. Odstrčil PetrMělník#233#M24.M41-498.00:41:59+00:07:07Detail
30. Bradáčová MartinaMaratón klub Kladno#207#F6.Z41-492.00:42:07+00:07:15Detail
31. Vabroušek MichalLokomotiva BEROUN#182#M25.M41-499.00:42:16+00:07:24Detail
32. Veselý VladimírMělník#165#M26.M41-4910.IZS5.00:42:18+00:07:26Detail
33. Mosca MassimilianoBrandýs nad Labem - Stará Boleslav#187#M27.M31-408.00:42:22+00:07:30Detail
34. Hušek RadekKly#127#M28.M41-4911.00:42:32+00:07:40Detail
35. Hnatkova Nataša Libiš#254#F7.Z41-493.00:42:39+00:07:47Detail
36. Svoboda OndřejGumy z úterý#125#M29.M31-409.00:42:39+00:07:47Detail
37. Přáda VladanLiaz Vehlovice#159#M30.Mdo309.00:42:45+00:07:53Detail
38. Ondrůšek LiborPraha 8#61#M31.M50plus1.00:42:51+00:07:59Detail
39. Hochmanová PavlaSK Babice#225#F8.Z41-494.00:42:52+00:08:00Detail
40. Vítek VojtěchRun the World CZ#121#M32.Mdo3010.00:42:56+00:08:04Detail
41. Riečičiár Václav Štětí #88#M33.M50plus2.00:42:57+00:08:05Detail
42. Štukbauer MichalHospic Kralupy#228#M34.M31-4010.00:43:01+00:08:09Detail
43. Scheu HaraldLMB#278#M35.M50plus3.00:43:06+00:08:14Detail
44. Kotvalová Hanka #242#F9.Zdo302.00:43:13+00:08:21Detail
45. Štefan RadimRun the World#176#M36.M41-4912.00:43:24+00:08:32Detail
46. Kratka LuciePraha4#89#F10.Z41-495.00:43:25+00:08:33Detail
47. Olšová VeronikaTRI SKI Horní Počernice#92#F11.Zdo303.00:43:30+00:08:38Detail
48. Prchal Pavel#275#M37.M41-4913.00:43:30+00:08:38Detail
49. Štukbauerová DenisaTriexpert #135#F12.Zdo304.00:43:43+00:08:51Detail
50. Černý OndřejPraha 1#186#M38.M31-4011.00:43:44+00:08:52Detail
51. Valda PavelLiběchov#95#M39.M41-4914.00:43:57+00:09:05Detail
52. Vetešník Ladislav Ski Polevsko #97#M40.M31-4012.00:44:00+00:09:08Detail
53. Suchanová KateřinaPraha#158#F13.Zdo305.00:44:01+00:09:09Detail
54. Zaremba JanReebok Run Crew#285#M41.M31-4013.00:44:08+00:09:16Detail
55. Dočekal JanŽeny v běhu#128#M42.M31-4014.00:44:27+00:09:35Detail
56. Šnajdr FilipLuigi Cocotti#298#M43.M41-4915.00:44:27+00:09:35Detail
57. Zikmund JiříRTW#230#M44.M41-4916.00:44:30+00:09:38Detail
58. Adamík RenéRPR#224#M45.M41-4917.00:44:48+00:09:56Detail
59. Myslivcová DenisaLípa nad Orlicí#180#F14.Z41-496.00:45:07+00:10:15Detail
60. Drahý PetrCHOMUTOV#211#M46.M50plus4.00:45:08+00:10:16Detail
61. Šebek PetrAgáta#271#M47.M41-4918.00:45:37+00:10:45Detail
62. Hurt Lukáš Horní Počernice#94#M48.M31-4015.00:45:40+00:10:48Detail
63. Slíva PetrObříství#81#M49.M41-4919.00:45:40+00:10:48Detail
64. Brzobohatý Miroslavunipetrol#70#M50.M50plus5.00:45:43+00:10:51Detail
65. Vraj Pavel#219#M51.M41-4920.00:45:47+00:10:55Detail
66. Ježek OldřichArboeko Obříství#96#M52.M50plus6.00:45:56+00:11:04Detail
67. Cibula VítAccu-Chek Team#299#M53.M41-4921.00:46:00+00:11:08Detail
68. McAlorum HelenaRunCzech #99#F15.Z31-404.00:46:10+00:11:18Detail
69. Prudil PavelRun the World#38#M54.M50plus7.00:46:17+00:11:25Detail
70. Valsová ZuzanaVK Slavia Praha#251#F16.Zdo306.00:46:30+00:11:38Detail
71. Paley DmitryMINIB#145#M55.Mdo3011.00:46:34+00:11:42Detail
72. Krupička František#262#M56.M41-4922.00:46:36+00:11:44Detail
73. Mrákota MiroslavMrakeni#244#M57.M41-4923.00:46:37+00:11:45Detail
74. Dvořák AlešNeratovice - Mlékojedy#164#M58.M31-4016.00:46:39+00:11:47Detail
75. Pavlů MichalMělník#261#M59.M41-4924.00:46:41+00:11:49Detail
76. Krása MichallPraha 5#227#M60.M41-4925.00:47:03+00:12:11Detail
77. Koudelková IvaRun the World#74#F17.Z31-405.00:47:04+00:12:12Detail
78. Král StanislavRun the World#72#M61.M41-4926.00:47:06+00:12:14Detail
79. Hausman Martin Mělník #65#M62.M50plus8.00:47:10+00:12:18Detail
80. Smetana LukasVeltrusy#90#M63.Mdo3012.00:47:14+00:12:22Detail
81. Jehlička JiříJehla team#8#M64.M41-4927.00:47:18+00:12:26Detail
82. Seeman PavelChodeč#147#M65.M50plus9.00:47:19+00:12:27Detail
83. Orgoníková DanielaMělník#214#F18.Zdo307.00:47:22+00:12:30Detail
84. Heller DaliborMnichovo Hradiště#223#M66.M41-4928.00:47:22+00:12:30Detail
85. Melichar VladimírLuigi Cocotti#10#M67.M31-4017.00:47:31+00:12:39Detail
86. Čejka MartinNeratovice#288#M68.M50plus10.00:47:35+00:12:43Detail
87. Holec MichalTJ TK Neratovice#206#M69.Mdo3013.00:47:45+00:12:53Detail
88. Žákovec JiříBKPB Plzeň#283#M70.M41-4929.00:47:49+00:12:57Detail
89. Jaňovka JanPraha#53#M71.M31-4018.00:48:02+00:13:10Detail
90. Veselý Tomáš Rozběháme Česko #71#M72.M31-4019.00:48:07+00:13:15Detail
91. Švihla TomášKRK#258#M73.M41-4930.00:48:14+00:13:22Detail
92. Pospíšil MilanBrandýs nad Labem#296#M74.M31-4020.00:48:15+00:13:23Detail
93. Bureš VladimírDoksy#200#M75.M41-4931.00:48:22+00:13:30Detail
94. Szőkölová KateřinaBrtníky#73#F19.Z31-406.00:48:33+00:13:41Detail
95. Bradáč VáclavVK Roudnice#265#M76.M31-4021.00:48:44+00:13:52Detail
96. Hejna JanŘíčany#45#M77.M41-4932.00:48:44+00:13:52Detail
97. Kubešová AnnaRozběháme Roudnici#107#F20.Z41-497.00:48:44+00:13:52Detail
98. Cervenka JanVeselí nad Moravou#15#M78.M31-4022.00:48:52+00:14:00Detail
99. Šebesta VáclavRousovice#115#M79.Mdo3014.00:48:57+00:14:05Detail
100. Vinšová MichaelaBenátky nad Jizerou#85#F21.Zdo308.00:49:09+00:14:17Detail
101. Lenochová LenkaAtletika Neratovice#64#F22.Z41-498.00:49:23+00:14:31Detail
102. Kasinová Barbora#drymtym#208#F23.Z31-407.00:49:29+00:14:37Detail
103. Šesták JindřichASP#139#M80.M50plus11.00:49:31+00:14:39Detail
104. Šebková PetraAgáta#270#F24.Z41-499.00:49:40+00:14:48Detail
105. Novák PavelRun the World#91#M81.M31-4023.00:49:51+00:14:59Detail
106. Sankot JakubMělník#69#M82.M31-4024.00:49:59+00:15:07Detail
107. Lhotska JanaKovarstvi Soucek Team Benatky#232#F25.Z41-4910.00:50:05+00:15:13Detail
108. Novák VáclavVšetaty#264#M83.Mdo3015.00:50:07+00:15:15Detail
109. Urban JiříBrandýs nad Labem#75#M84.Mdo3016.00:50:09+00:15:17Detail
110. Šporcl RadekBěžecký klub SPOLANA#252#M85.M50plus12.00:50:11+00:15:19Detail
111. Lhotsky MichalKovarstvi Soucek Team Benatky#231#M86.M41-4933.00:50:14+00:15:22Detail
112. Bohoněk MilošMělník Chloumek#154#M87.M50plus13.00:50:16+00:15:24Detail
113. Bohoňková IvanaRTW#162#F26.Z50plus1.00:50:16+00:15:24Detail
114. Valínová DagmarMělník#9#F27.Z41-4911.00:50:18+00:15:26Detail
115. Križanová Veronika#163#F28.Z31-408.00:50:18+00:15:26Detail
116. Horáková LadislavaSlaný#93#F29.Zdo309.00:50:20+00:15:28Detail
117. Netušilová Marta#156#F30.Z41-4912.00:50:22+00:15:30Detail
118. Šulejová ŠárkaToniczech#282#F31.Z31-409.00:50:25+00:15:33Detail
119. Zapletal PavelZlaté Hory #220#M88.M31-4025.00:50:31+00:15:39Detail
120. Michal JosefMlazice#267#M89.M41-4934.00:50:37+00:15:45Detail
121. Janko TomášPraha#178#M90.M41-4935.00:50:46+00:15:54Detail
122. Müllerová PavlínaChomutov#260#F32.Z31-4010.00:50:48+00:15:56Detail
123. Nesvadbová EliškaŽatec#40#F33.Z31-4011.00:50:48+00:15:56Detail
124. Blažíček TomášMINIB#146#M91.Mdo3017.00:51:02+00:16:10Detail
125. Beneš JiříHolubice#226#M92.M31-4026.00:51:04+00:16:12Detail
126. Líman LukášLIAZ VEHLOVICE#160#M93.M31-4027.00:51:08+00:16:16Detail
127. Rakyta PavelRun the World#280#M94.M31-4028.00:51:09+00:16:17Detail
128. Pláteníková MarkétaBaštecké běhny#222#F34.Z31-4012.00:51:10+00:16:18Detail
129. Myková EliškaÚstí nad Labem#199#F35.Z31-4013.00:51:15+00:16:23Detail
130. Bartoň OndřejKropáčova Vrutice#48#M95.M41-4936.00:51:20+00:16:28Detail
131. Macejko WalterGladiators - Kralupy nad Vltavou#292#M96.M31-4029.00:51:20+00:16:28Detail
132. Matoušek LubošMost#134#M97.Mdo3018.00:51:24+00:16:32Detail
133. Jelínek RomanMělník#277#M98.M41-4937.00:51:25+00:16:33Detail
134. Vlčková PetraKřenek#34#F36.Z41-4913.00:51:29+00:16:37Detail
135. Egrešiová LenkaLitoměřice#78#F37.Z50plus2.00:51:47+00:16:55Detail
136. Černá JanaHorni Počernice#151#F38.Z31-4014.00:51:51+00:16:59Detail
137. Navara Ladislav Neratovice #167#M99.M31-4030.00:51:56+00:17:04Detail
138. Mojžíšová BarboraMělník#29#F39.Zdo3010.00:51:58+00:17:06Detail
139. Matoušek JanMělník#44#M100.M41-4938.00:51:59+00:17:07Detail
140. Gerken Hanno#192#M101.M31-4031.00:52:04+00:17:12Detail
141. Bednář OndřejPraha#213#M102.M31-4032.00:52:05+00:17:13Detail
142. Hildprandtová Simona Running ladies#248#F40.juniorky1.00:52:20+00:17:28Detail
143. Kubálek JanSázava#82#M103.Mdo3019.00:52:21+00:17:29Detail
144. Zelenka MartinRun The World#7#M104.M41-4939.00:52:23+00:17:31Detail
145. Hliněná KateřinaLuigi Cocotti#297#F41.Z31-4015.00:52:25+00:17:33Detail
146. Hildprandtová EvaRunning ladies#205#F42.Z50plus3.00:52:25+00:17:33Detail
147. Knespl Jan Mělník#132#M105.Mdo3020.00:52:27+00:17:35Detail
148. Tuháčková KateřinaPraha 8#83#F43.Zdo3011.00:52:27+00:17:35Detail
149. Kačerová LenkaRun the World#119#F44.Z31-4016.IZS6.00:52:29+00:17:37Detail
150. Stanko Honza#250#M106.M41-4940.00:52:30+00:17:38Detail
151. Vojáček AlešMINIB#142#M107.M41-4941.00:52:32+00:17:40Detail
152. Kobrle DanielMělník#43#M108.M31-4033.00:52:36+00:17:44Detail
153. Švihlová KateřinaKRK#257#F45.Z41-4914.00:52:38+00:17:46Detail
154. Jiráňová TamaraRTW#39#F46.Z41-4915.00:52:44+00:17:52Detail
155. Vonostránská MichaelaTravčice#49#F47.Z31-4017.00:52:51+00:17:59Detail
156. Pračko MilanPraha#120#M109.Mdo3021.00:53:06+00:18:14Detail
157. Myška PetrMělník#55#M110.M31-4034.00:53:09+00:18:17Detail
158. Štelcíková BarboraVelký Borek#172#F48.Zdo3012.00:53:14+00:18:22Detail
159. Krůpa JakubRoudnice nad Labem#76#M111.M31-4035.00:53:17+00:18:25Detail
160. Dvořák JiříNeratovice#289#M112.M31-4036.00:53:21+00:18:29Detail
161. Peníšková HanaPraha#33#F49.Z31-4018.00:53:22+00:18:30Detail
162. Harášková SimonaMK CYKLO DECIN#256#F50.Zdo3013.00:53:32+00:18:40Detail
163. Knický MilanMK CYKLO DECIN#255#M113.M31-4037.00:53:32+00:18:40Detail
164. Stránský MichalKometa Bethlehem#113#M114.Mdo3022.00:53:33+00:18:41Detail
165. Zdeňková Lenka#212#F51.Zdo3014.00:53:44+00:18:52Detail
166. Machalická Lubica#60#F52.Z50plus4.00:53:45+00:18:53Detail
167. Strakoš MartinPříbor#290#M115.M31-4038.00:53:49+00:18:57Detail
168. Štefan JakubRun the World#175#M116.junioři2.00:53:57+00:19:05Detail
169. Veselá AnitaSDH Chloumek#21#F53.Z50plus5.00:54:01+00:19:09Detail
170. Kukla JanKovářství Souček Benátky#216#M117.M41-4942.00:54:11+00:19:19Detail
171. Chmura VítPraha#287#M118.M31-4039.00:54:19+00:19:27Detail
172. Majovský Josef#272#M119.M31-4040.00:54:22+00:19:30Detail
173. Škoríková MiroslavaBabice#238#F54.Zdo3015.IZS7.00:54:24+00:19:32Detail
174. Pánková TerezaZlonín#153#F55.Z31-4019.00:54:41+00:19:49Detail
175. Boušková StanislavaRunning ladies#203#F56.Z41-4916.00:54:46+00:19:54Detail
176. Polachová Markéta Lomnice nad Popelkou#169#F57.Zdo3016.00:54:51+00:19:59Detail
177. Srba JaromírBřeziněves#42#M120.M31-4041.00:54:52+00:20:00Detail
178. Havlíček LukášMělník#63#M121.M31-4042.00:54:53+00:20:01Detail
179. Cimlerová LenkaRoudnice nad Labem#108#F58.Z41-4917.00:54:53+00:20:01Detail
180. Čáslavková Barborasky4run.cz#202#F59.Z41-4918.00:55:02+00:20:10Detail
181. Urbánková AnnaŘepín#114#F60.Zdo3017.00:55:14+00:20:22Detail
182. Krákora JanPraha#50#M122.M41-4943.00:55:27+00:20:35Detail
183. Lacková ZuzanaBašť#245#F61.Z31-4020.00:55:32+00:20:40Detail
184. Netušil Lukáš#157#M123.M41-4944.00:55:38+00:20:46Detail
185. Melichar DavidHorní Beřkovice - 1A#124#M124.M31-4043.00:55:39+00:20:47Detail
186. Černohlávek MartinVšetaty#263#M125.Mdo3023.00:56:04+00:21:12Detail
187. Vronová ZuzanaJenichov#266#F62.Z31-4021.00:56:11+00:21:19Detail
188. Kasalý Přemysl Jenštejn #236#M126.M41-4945.00:56:12+00:21:20Detail
189. Hošek JakubMělník#18#M127.M31-4044.00:56:24+00:21:32Detail
190. Janouchová LenkaŠneci v běhu#32#F63.Z41-4919.00:56:29+00:21:37Detail
191. Šesták VojtěchRaptus#5#M128.Mdo3024.00:56:34+00:21:42Detail
192. Stránský JiříCvikov#57#M129.M50plus14.00:56:37+00:21:45Detail
193. Janková KristýnaPraha 8#177#F64.Z41-4920.00:57:08+00:22:16Detail
194. Nourse ŠtěpánkaRunning Ladies#279#F65.Z41-4921.00:57:19+00:22:27Detail
195. Šubrtová RenataTriatlon Team Měchenice#294#F66.Z50plus6.00:57:24+00:22:32Detail
196. Kočvarová LadislavaStrančické střely ve vývoji#189#F67.Z41-4922.00:57:29+00:22:37Detail
197. Abrtová KatkaRoudnice nad Labem#210#F68.Z41-4923.00:57:30+00:22:38Detail
198. Navarova PetraNeratovice#168#F69.Z31-4022.00:57:32+00:22:40Detail
199. Rudolfová PavlaČesky běžecký klub #229#F70.Z41-4924.00:57:46+00:22:54Detail
200. Hart MichalKyskovice#41#M130.M31-4045.00:57:59+00:23:07Detail
201. Vaněk TomášOstrý #24#M131.M31-4046.00:58:01+00:23:09Detail
202. Lotterová Andrea#104#F71.Z31-4023.00:58:40+00:23:48Detail
203. Drápalová Tereza#268#F72.Z41-4925.00:59:09+00:24:17Detail
204. Nováková MonikaMINIB#148#F73.Z31-4024.00:59:24+00:24:32Detail
205. Glimmer LukášHostivice#237#M132.M50plus15.00:59:24+00:24:32Detail
206. Štruplová Eva#246#F74.Z41-4926.00:59:58+00:25:06Detail
207. Macková EvaKřenek#35#F75.Z50plus7.00:59:59+00:25:07Detail
208. Krátká KateřinaPraha 4 Kamýk#171#F76.juniorky2.01:00:02+00:25:10Detail
209. Nováková Katka#204#F77.Z31-4025.01:00:04+00:25:12Detail
210. Doudová ZuzanaDobříš#295#F78.Z41-4927.01:00:14+00:25:22Detail
211. Macáková DanaKralupy nad Vltavou#253#F79.Z31-4026.01:00:17+00:25:25Detail
212. Pěknicová JanaMexická vlna#161#F80.Z31-4027.IZS8.01:00:29+00:25:37Detail
213. Stránská PetraCvikov#56#F81.Z50plus8.01:00:35+00:25:43Detail
214. Kábrtová PavlínaTrutnov#184#F82.Zdo3018.01:00:43+00:25:51Detail
215. Mejzr MiloslavMINIB#143#M133.Mdo3025.01:00:59+00:26:07Detail
216. Vopatová LucieVysoká u Mělníka#118#F83.Z31-4028.01:01:05+00:26:13Detail
217. Królová Hana Kralupy nad Vltavou#19#F84.Z41-4928.01:01:08+00:26:16Detail
218. Polak JanMelnik#62#M134.M31-4047.01:01:36+00:26:44Detail
219. Krejzová MiloslavaMělník#247#F85.Z31-4029.01:01:38+00:26:46Detail
220. Boháčová MonikaHorní Beřkovice - 1A#123#F86.Z31-4030.01:01:47+00:26:55Detail
221. Babinská MarkétaŠtětí#110#F87.Z31-4031.01:02:39+00:27:47Detail
222. Lusková Markéta#194#F88.Z41-4929.01:02:43+00:27:51Detail
223. Kačerová Michaela#191#F89.Z31-4032.01:02:44+00:27:52Detail
224. Mazourková IlonaPraha 4#196#F90.Z41-4930.01:02:44+00:27:52Detail
225. Pudelková Vendula Kroměříž #239#F91.Zdo3019.01:02:55+00:28:03Detail
226. Blumentritová SimonaAdventní běhání#140#F92.Z41-4931.01:02:56+00:28:04Detail
227. Kuklová IlonaKovářství Souček Benátky#217#F93.Z41-4932.01:02:57+00:28:05Detail
228. Maříková HanaPraha 8#137#F94.Z50plus9.01:03:04+00:28:12Detail
229. Kalvodová EvaRunning Ladies#241#F95.Z41-4933.01:03:43+00:28:51Detail
230. Hájek KarelStrančické střely ve vývoji#190#M135.M41-4946.01:03:54+00:29:02Detail
231. Zelinová KvětaMělník#181#F96.Z41-4934.01:03:57+00:29:05Detail
232. Pazourková MartinaMělník#174#F97.Z41-4935.01:03:58+00:29:06Detail
233. Dočekalová JanaŽeny v běhu#129#F98.Z31-4033.01:04:16+00:29:24Detail
234. Dvořáková VlaďkaPolabské běhny#109#F99.Z31-4034.01:04:22+00:29:30Detail
235. Vábererová MartinaDěčín#111#F100.Z41-4936.01:04:30+00:29:38Detail
236. Valachová MartinaKralupy nad Vltavou#276#F101.Z31-4035.01:04:40+00:29:48Detail
237. Solovská KateřinaPolabské běhny#234#F102.Z41-4937.01:04:57+00:30:05Detail
238. Štelcíková LudmilaVelký Borek#173#F103.Z41-4938.01:05:07+00:30:15Detail
239. Kuttelwascherová MartinaKladno#170#F104.Z41-4939.01:05:18+00:30:26Detail
240. Weberová LucieLitoměřice#197#F105.Z31-4036.01:06:29+00:31:37Detail
241. Weber JosefLitoměřice#198#M136.M31-4048.01:06:30+00:31:38Detail
242. Pecháčová EvaVelké Přílepy#11#F106.Z41-4940.01:06:53+00:32:01Detail
243. Brtna FrantišekVelké Přílepy#12#M137.M50plus16.01:06:56+00:32:04Detail
244. Růžičková JiřinaHlízov#86#F107.Z31-4037.01:07:00+00:32:08Detail
245. Macejko Zošiaková MartinaGladiators - Kralupy nad Vltavou#293#F108.Z31-4038.01:07:03+00:32:11Detail
246. Luskova RadkaPraha 10#195#F109.Z31-4039.01:07:20+00:32:28Detail
247. Typoltová JanaCítoliby#58#F110.Z31-4040.01:07:25+00:32:33Detail
248. Bernardová ZdeňkaRadonice nad Ohří#59#F111.Z31-4041.01:07:26+00:32:34Detail
249. Vavříková RomanaKly#240#F112.Zdo3020.01:07:31+00:32:39Detail
250. Chmurová Focherová LuciePraha#286#F113.Z31-4042.01:08:13+00:33:21Detail
251. Hájková LenkaStrančice#188#F114.Z41-4941.01:09:15+00:34:23Detail
252. Hájková ŠárkaVelvary#130#F115.Z41-4942.01:09:48+00:34:56Detail
253. Bolina PavelPraha#51#M138.M31-4049.01:10:24+00:35:32Detail
254. Burešová ZuzanaDoksy#201#F116.Z31-4043.01:12:24+00:37:32Detail
255. Šnaiberková Markéta Mělník#152#F117.Z41-4943.01:14:11+00:39:19Detail
256. Andruš JanMINIB#144#M139.M31-4050.01:16:18+00:41:26Detail
257. Pandiová AnetaMINIB#141#F118.Z31-4044.01:19:42+00:44:50Detail
258. Plachá KvětušeMINIB#149#F119.Z41-4944.01:19:44+00:44:52Detail
259. Steinová ViktorieMělník#185#F120.juniorky3.01:21:06+00:46:14Detail
260. Steinová JitkaMělník#6#F121.Z31-4045.01:22:18+00:47:26Detail
261. Stein JanMělník#183#M140.M41-4947.01:22:19+00:47:27Detail
262. Vlková Monika Mladá Boleslav #79#F122.Z41-4945.01:23:22+00:48:30Detail
263. Kunzová KláraPraha#52#F123.Z31-4046.01:25:36+00:50:44Detail
264. Hájek LukášDancaVideo.cz#122#M141.M31-4051.01:29:40+00:54:48Detail
DNS Čechura JiříČistý sport#235#MM50plusDNS Detail
DNS Spackova GabrielaSTB BC Draci#67#FZdo30DNS Detail
DNS Soukup PetrSTB BC Draci#68#MM31-40IZSDNS Detail
DNS Horáková MarcelaŠneci v běhu#117#FZ31-40DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz