Oficiální Výsledková listina Bušmuž triatlon
31. 8. 2019

junioři

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Diviš PetrBSK cyklo-market #50#1216kluci nejstarší1.00:07:22.4800:01:13.8200:06:08.66Detail
2. Lukáš Matěj#46#1212kluci starší1.00:07:59.34+00:00:36.8500:01:11.2000:06:48.14Detail
3. Veselý Vojta#49#1215kluci nejstarší2.00:08:11.61+00:00:49.1200:01:22.2900:06:49.31Detail
4. Buršík Martin BSK Cyklomarket junior#66#1232kluci mladší1.00:08:21.56+00:00:59.0700:01:26.7200:06:54.84Detail
5. Roubín MatějPunkáči#38#1204kluci starší2.00:09:02.84+00:01:40.3500:01:36.8700:07:25.96Detail
6. Červenka Daniel#68#1234benjamínci kluci1.00:09:11.62+00:01:49.1300:01:31.0100:07:40.61Detail
7. Viková Natálie#59#1225holky nejstarší1.00:09:11.80+00:01:49.3100:01:17.2900:07:54.51Detail
8. Rychtařík Pepa#43#1209kluci mladší2.00:09:29.36+00:02:06.8700:01:28.7800:08:00.58Detail
9. Nebeský OndřejTábor#56#1222kluci starší3.00:09:35.65+00:02:13.1600:01:25.3900:08:10.26Detail
10. Zahorska Marička#35#1201holky starší1.00:09:37.20+00:02:14.7100:01:23.8300:08:13.36Detail
11. Sýkora MartinStop Těžbě Zlata Mokrsko#45#1211benjamínci kluci2.00:09:56.56+00:02:34.0700:01:40.7500:08:15.80Detail
12. Buršík MatoušNový Knín#67#1233benjamínci kluci3.00:10:20.17+00:02:57.6800:01:42.2900:08:37.87Detail
13. Hrdinka Viktor#54#1220benjamínci kluci4.00:10:25.33+00:03:02.8400:01:38.0900:08:47.24Detail
14. Herštík Filip#60#1226kluci mladší3.00:10:34.28+00:03:11.7900:01:34.5600:08:59.72Detail
15. Přichystalovà JosefinaU Fousatýho dítěte #28#1237holky starší2.00:10:40.51+00:03:18.0200:01:31.0300:09:09.48Detail
16. Lukášová Amálie#47#1213holky mladší1.00:10:41.51+00:03:19.0200:01:29.6300:09:11.88Detail
17. Březina Václav Buš#62#1228benjamínci kluci5.00:10:52.87+00:03:30.3800:01:39.8900:09:12.98Detail
18. Přichystal JachymU Fousatýho ditete#70#1236kluci mladší4.00:10:54.28+00:03:31.7900:01:32.3300:09:21.95Detail
19. Pilousek Róza#57#1223holky mladší2.00:11:19.54+00:03:57.0500:01:32.8300:09:46.70Detail
20. Drahozal Michal#40#1206kluci mladší5.00:11:23.01+00:04:00.5200:01:27.4600:09:55.54Detail
21. Březina Antonín Buš#61#1227kluci mladší6.00:11:24.43+00:04:01.9400:01:42.5500:09:41.88Detail
22. Drahozal Dominik#39#1205kluci mladší7.00:11:35.98+00:04:13.4900:01:45.0100:09:50.96Detail
23. Kryl MatějPraha#58#1224benjamínci kluci6.00:11:39.47+00:04:16.9800:01:35.1500:10:04.31Detail
24. Červenka Vojta#69#1235benjamínci kluci7.00:11:46.35+00:04:23.8600:01:45.8200:10:00.52Detail
25. Synek Alexandr#51#1217benjamínci kluci8.00:11:49.68+00:04:27.1900:01:53.8600:09:55.82Detail
26. Amler RobinBSK Nový Knín#37#1203kluci mladší8.00:11:51.45+00:04:28.9600:01:28.6300:10:22.82Detail
27. Hodr Jakub#44#1210kluci mladší9.00:12:01.55+00:04:39.0600:01:38.1200:10:23.42Detail
28. Buršík MarekNový Knín#65#1231benjamínci kluci9.00:12:29.85+00:05:07.3600:01:44.7600:10:45.08Detail
29. Amler BrunoNový Knín#36#1202benjamínci kluci10.00:12:35.65+00:05:13.1600:01:42.9000:10:52.75Detail
30. Romes Seba#63#1229benjamínci kluci11.00:12:39.27+00:05:16.7800:01:47.0400:10:52.22Detail
31. Burešová Ája#55#1221holky mladší3.00:12:50.91+00:05:28.4200:01:47.9200:11:02.99Detail
32. Gottwald Jonáš#64#1230benjamínci kluci12.00:12:53.61+00:05:31.1200:01:39.6500:11:13.96Detail
33. Drahozalová Natálie#41#1207benjamínci holky1.00:13:21.28+00:05:58.7900:01:50.6400:11:30.64Detail
34. Müller Robin#52#1218benjamínci kluci13.00:13:24.78+00:06:02.2900:01:49.7000:11:35.08Detail
35. Hejňáková Alžběta#42#1208benjamínci holky2.00:14:26.99+00:07:04.5000:01:54.5900:12:32.40Detail
36. Müller Filip#53#1219benjamínci kluci14.00:15:20.85+00:07:58.3600:01:37.2300:13:43.61Detail
37. Vojtíšek Matyáš Buš #48#1214kluci starší4.00:17:28.21+00:10:05.7200:01:18.9100:16:09.30Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz