Oficiální Výsledková listina Jindřichohradecká hodinovka
11. 5. 2016
veřejnost
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. |
1. |
Chlup |
Tomáš | BEACHWELL Pelhřimov | #22# | muži A | 1. |
Detail | |
2. |
Macek |
Petr | | #37# | muži B | 1. |
Detail | |
3. |
Klimeš |
Petr | SDH Třísov | #48# | muži B | 2. |
Detail | |
4. |
Jirák |
Lukáš | ÉSL HUMPOLEC | #68# | muži A | 2. |
Detail | |
5. |
Hommer |
Roman | Děti Kleti | #34# | muži C | 1. |
Detail | |
6. |
Malík |
Jakub | RUN TEAM Borovany | #49# | muži A | 3. |
Detail | |
7. |
Konárek |
Zdeněk | SuTri Prachatice | #51# | muži A | 4. |
Detail | |
8. |
Kopáček |
Pavel | Bežerovice | #45# | muži A | 5. |
Detail | |
9. |
Šustr |
Pavel | Liga 2000 Tábor | #54# | muži C | 2. |
Detail | |
10. |
Čejka |
Jiří | Včelná | #39# | muži B | 3. |
Detail | |
11. |
Hruska |
Lubos | 3L Team CB | #56# | muži B | 4. |
Detail | |
12. |
Rokos |
Lukáš | TJ Jiskra Třeboň | #31# | muži A | 6. |
Detail | |
13. |
Vondrášek |
Martin | TJ Jiskra Třeboň | #29# | muži A | 7. |
Detail | |
14. |
Ludvík |
Jan | BK Nezmar CB | #53# | muži B | 5. |
Detail | |
15. |
Černý |
Michal | ČEHÝ | #43# | muži B | 6. |
Detail | |
16. |
Chlupová |
Tereza | Kamenice nad Lipou | #28# | ženy | 1. |
Detail | |
17. |
Klíma |
Jiří | TC Dvořák ČB | #60# | muži D | 1. |
Detail | |
18. |
Macek |
Tomáš | České Budějovice | #36# | muži B | 7. |
Detail | |
19. |
Círal |
František | Dvory nad Lužnicí | #33# | muži B | 8. |
Detail | |
20. |
Ardamica |
David | Ardy team | #15# | muži B | 9. |
Detail | |
21. |
Rokos |
Ivan | TJ Jiskra Třeboň | #30# | muži D | 2. |
Detail | |
22. |
Pinl |
Michal | Rudolfov | #24# | muži C | 3. |
Detail | |
23. |
Habara |
Jan | Veselí nad lužnicí | #13# | muži B | 10. |
Detail | |
24. |
Stejskal |
Pavel | SK 4Dvory Č.Budějovice | #23# | muži B | 11. |
Detail | |
25. |
Pillar |
Ladislav | DTJ Lomnice nad Lužnicí | #21# | muži D | 3. |
Detail | |
26. |
Lebedová |
Olga | Hůrka | #40# | ženy | 2. |
Detail | |
27. |
Nosek |
Vladimír | SOS Jindřichův Hradec | #58# | muži D | 4. |
Detail | |
28. |
Svoboda |
Václav | JKM Č.Budějovice | #19# | muži D | 5. |
Detail | |
29. |
Pexa |
Martin | ČB | #47# | muži B | 12. |
Detail | |
30. |
Tomášová |
Gabriela | České Budějovice | #61# | ženy | 3. |
Detail | |
31. |
Gazda |
Martin | Bujanov | #35# | muži C | 4. |
Detail | |
32. |
Zlochová |
Simonka | Karel | #41# | ženy | 4. |
Detail | |
33. |
Štěpánek |
Kamil | České Budějovice | #64# | muži A | 8. |
Detail | |
34. |
Bartušková |
Jana | Češnovice | #38# | ženy | 5. |
Detail | |
35. |
Mikšl |
Rostislav | ESTIANS | #44# | muži B | 13. |
Detail | |
36. |
Vrobel |
Radim | České Budějovice | #46# | muži A | 9. |
Detail | |
37. |
Tausinger |
Igor | Crotalus Praha | #67# | muži D | 6. |
Detail | |
38. |
Stoupenec |
Richard | Dačice | #59# | muži C | 5. |
Detail | |
39. |
Nováčková |
Denisa | doudleby | #26# | ženy | 6. |
Detail | |
40. |
Toman |
Martin | SK Babice | #25# | muži B | 14. |
Detail | |
41. |
Kopřiva |
Josef | TC Dvořák | #57# | muži D | 7. |
Detail | |
42. |
Vejsada |
Marek | Ceske Budejovice | #18# | muži B | 15. |
Detail | |
43. |
Ardamica |
David | Ardy team | #16# | muži A | 10. |
Detail | |
44. |
Ševecová |
Zuzana | ÉSL HUMPOLEC | #69# | ženy | 7. |
Detail | |
45. |
Boháč |
Karel | LIGA 2000 TÁBOR | #55# | muži D | 8. |
Detail | |
46. |
Adámková |
Dana | Triatlon Tálín | #27# | ženy | 8. |
Detail | |
47. |
Svoboda |
Tomáš | JH Cycling | #52# | muži A | 11. |
Detail | |
48. |
Šoustar |
Lubomír | Katastrální úřad Č.Budějovice... | #66# | muži D | 9. |
Detail | |
49. |
Hýsková |
Šárka | ČEHÝ Č.Budějovice | #42# | ženy | 9. |
Detail | |
50. |
Blažek |
Bohuslav | ČB | #14# | muži D | 10. |
Detail | |
51. |
Křívánková |
Bohumila | TC Dvořák CB | #62# | ženy | 10. |
Detail | |
52. |
Mikšovský |
Zdenek | AK Včelná | #20# | muži D | 11. |
Detail | |
53. |
Šuler |
Václav | TJ Centropen Dačice | #63# | muži D | 12. |
Detail | |
54. |
Benedová |
Zdeňka | Jiskra Třeboň | #32# | ženy | 11. |
Detail | |
55. |
Šádková |
Beáta | Jindřichův Hradec | #65# | ženy | 12. |
Detail | |
56. |
Ardamicová |
Radka | ARDY TEAM | #17# | ženy | 13. |
Detail | |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |