Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2019
6. 4. 2019

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Vokrouhlík Michal/#1171#Mdo401.Muži1.00:33:58Detail
2. Čivrný JiříSemily#935#Mdo402.Muži2.00:34:05+00:00:07.11Detail
3. Vagenknecht Frantisek ASTER Jicin#1154#Mdo501.Muži3.00:35:30+00:01:32.11Detail
4. Rakušan VojtěchPONDĚLNÍ DIETÁŘÍ#1099#Mdo403.Muži4.00:36:37+00:02:39.11Detail
5. Jančík BořekSvartes Hořice#1002#Mdo601.Muži5.00:37:17+00:03:19.11Detail
6. Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim#932#Mdo404.Muži6.00:37:35+00:03:37.11Detail
7. Hak TomášVítězná#960#Mdo502.Muži7.00:37:39+00:03:41.11Detail
8. Kozák Ondřej#1034#Mdo405.Muži8.00:38:00+00:04:02.11Detail
9. Červený JakubTj Lokomotiva Trutnov#934#Mdo406.Muži9.00:38:57+00:04:59.11Detail
10. Hejda MartinDobruška#963#Mdo407.Muži10.00:39:05+00:05:07.11Detail
11. Vomastek PetrTvanadeje.cz#631#Mdo408.Muži11.00:39:49+00:05:51.11Detail
12. Kahl VáclavPředměřice nad Labem#1011#Mdo409.Muži12.00:40:02+00:06:04.11Detail
13. Janáček AdamMatiti#999#Mdo4010.Muži13.00:40:08+00:06:10.11Detail
14. Habr MartinTJ Sokol Olešnice#957#Mdo4011.Muži14.00:40:11+00:06:13.11Detail
15. Kahánek RadekAK Bažantnice Bělohrad#1009#Mdo4012.Muži15.00:40:20+00:06:22.11Detail
16. Koudelka DrahomirMeixner Consulting#1031#Mdo503.Muži16.00:40:29+00:06:31.11Detail
17. Brádle PetrDobrá Voda u Hořic#921#Mdo602.Muži17.00:40:33+00:06:35.11Detail
18. FIGERA MichalVlčice#949#Mdo504.Muži18.00:41:07+00:07:09.11Detail
19. Kozáková DenisaHvězda Pardubice#1035#Z35plus1.Ženy1.00:41:18+00:07:20.11Detail
20. Koutník LumírA.O. Spartak Vrchlabí#1033#Mdo603.Muži19.00:41:31+00:07:33.11Detail
21. Jindřišek MartinHorní Branná#1006#Mdo4013.Muži20.00:41:44+00:07:46.11Detail
22. Brendl JanHoděšovice#923#Mdo505.Muži21.00:42:13+00:08:15.11Detail
23. Pekárek  MichalPraha#872#Mdo4014.Muži22.00:42:25+00:08:27.11Detail
24. Pospíšil JaroslavNový Bydžov#1093#Mdo506.Muži23.00:42:37+00:08:39.11Detail
25. Bláhovec JiříQC Group#916#Mdo4015.Muži24.00:42:45+00:08:47.11Detail
26. Slavík DominikNotorici Horní Branná#1112#Mdo4016.Muži25.00:42:56+00:08:58.11Detail
27. Luběna MartinDvůr Králové nad Labem#1052#Mdo4017.Muži26.00:43:01+00:09:03.11Detail
28. Homola Prokop24/7 Gym by Attitude#865#Mdo4018.Muži27.00:43:08+00:09:10.11Detail
29. Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové nad Labem#1180#Mdo507.Muži28.00:43:35+00:09:37.11Detail
30. Valena TomášHC Mžany#1158#Mdo508.Muži29.00:43:37+00:09:39.11Detail
31. Valášek JanHronov #1156#Mdo4019.Muži30.00:43:41+00:09:43.11Detail
32. Pajer Jan#GLADIATORRACETEAM#1079#Mdo4020.Muži31.00:43:45+00:09:47.11Detail
33. Kirsch RadomírTriatlon Team Trutnov#1016#Mdo509.Muži32.00:44:04+00:10:06.11Detail
34. Dunda PavelAC 1866#942#Mdo4021.Muži33.00:44:13+00:10:15.11Detail
35. Martinec TomášRychnov nad Kněžnou#1053#Mdo4022.Muži34.00:44:57+00:10:59.11Detail
36. pullman miroslavJablonec nad Nisou#1096#M60plus1.Muži35.00:45:07+00:11:09.11Detail
37. Hladíková LucieSDH Nahořany#970#Zdo351.Ženy2.00:45:15+00:11:17.11Detail
38. Tomášek Jakub Police nad Metují #1144#Mdo4023.Muži36.00:45:23+00:11:25.11Detail
39. Hrneček JanCrnci#985#Mdo4024.Muži37.00:45:37+00:11:39.11Detail
40. Hrneček PavelCrnci#986#Mdo5010.Muži38.00:45:45+00:11:47.11Detail
41. Fischer SamuelSafari Park Dvůr Králové#950#Mdo4025.Muži39.00:45:59+00:12:01.11Detail
42. Krupička FrantišekMělník#1041#Mdo4026.Muži40.00:45:59+00:12:01.11Detail
43. Janák JaroslavDolní Brusnice#1000#Mdo4027.Muži41.00:46:07+00:12:09.11Detail
44. Smola JosefNáchod#1114#Mdo4028.Muži42.00:46:09+00:12:11.11Detail
45. Žukovský PavelVysoké Mýto#1184#Mdo4029.Muži43.00:46:13+00:12:15.11Detail
46. Krupička FrantišekMělník#1040#Mdo5011.Muži44.00:46:16+00:12:18.11Detail
47. Neradová SylvaLázně Bohdaneč#1069#Zdo352.Ženy3.00:46:16+00:12:18.11Detail
48. Krejčová LucieL+L team / ČBK#1038#Zdo353.Ženy4.00:46:37+00:12:39.11Detail
49. Šmíd JakubHorka u Staré Paky#1131#Mdo4030.Muži45.00:46:41+00:12:43.11Detail
50. Siegl JosefSvídnický Extrém Team#1109#Mdo5012.Muži46.00:46:45+00:12:47.11Detail
51. Kadavý Jíří Vrchlabí#1008#Mdo4031.Muži47.00:46:46+00:12:48.11Detail
52. Nyklíček OndřejUpice#1076#Mdo5013.Muži48.00:46:48+00:12:50.11Detail
53. Nyklíček LuděkBratři v triků Úpice #862#Mdo5014.Muži49.00:46:48+00:12:50.11Detail
54. Imlauf PavelHTW#994#Mdo4032.Muži50.00:46:49+00:12:51.11Detail
55. Čtvrtečka OndřejKvasiny#936#Mdo4033.Muži51.00:46:53+00:12:55.11Detail
56. Seneta JakubDvůr Králové#1107#Mdo4034.Muži52.00:46:54+00:12:56.11Detail
57. Voldán TomášBěžouni z Klánovického lesa#1172#Mdo5015.Muži53.00:47:15+00:13:17.11Detail
58. Schejbal JiříBěháme v Holicích a okolí#1108#Mdo4035.Muži54.00:47:24+00:13:26.11Detail
59. Krejčová PavlínaNovopacké pivo#1039#Z35plus2.Ženy5.00:47:25+00:13:27.11Detail
60. Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka#948#Zdo354.Ženy6.00:47:29+00:13:31.11Detail
61. Šporer Lukáš Dvůr Králové nad Labem #1134#Mdo4036.Muži55.00:47:31+00:13:33.11Detail
62. Samek OndřejZdobín#1106#Mdo4037.Muži56.00:47:36+00:13:38.11Detail
63. Pešek MichalDvůr Králové nad Labem#1085#Mdo4038.Muži57.00:47:39+00:13:41.11Detail
64. Moravec MichalBěžci z Černošic#1061#Mdo4039.Muži58.00:47:42+00:13:44.11Detail
65. Otradovský TomášKrkonošský deník#1078#Mdo5016.Muži59.00:47:54+00:13:56.11Detail
66. Vecka MichalBáječné ženy v běhu#1163#Mdo4040.Muži60.00:47:55+00:13:57.11Detail
67. Šrámek JanTrutnov#1136#Mdo4041.Muži61.00:48:13+00:14:15.11Detail
68. Vomocil JanTrutnov#1175#Mdo4042.Muži62.00:48:14+00:14:16.11Detail
69. Fejk PetrVrchlabí #946#Mdo4043.Muži63.00:48:17+00:14:19.11Detail
70. Motal JanNemojov#1063#Mdo5017.Muži64.00:48:18+00:14:20.11Detail
71. Šílová Vendula24/7 Gym by Attitude#860#Zdo355.Ženy7.00:48:19+00:14:21.11Detail
72. Šimůnek JaroslavRudník#1130#Mdo4044.Muži65.00:48:26+00:14:28.11Detail
73. Zeman OndřejPraha#1183#Mdo4045.Muži66.00:48:27+00:14:29.11Detail
74. Andres ZdenekHolice#901#Mdo4046.Muži67.00:48:38+00:14:40.11Detail
75. Matuška MartinOhnišov#1055#Mdo4047.Muži68.00:48:55+00:14:57.11Detail
76. Pavel JiříSovětice#1081#Mdo5018.Muži69.00:49:06+00:15:08.11Detail
77. Horák Jiří Bike Team KC Jaroměř #979#Mdo5019.Muži70.00:49:08+00:15:10.11Detail
78. Čech MartinŘíčany#931#Mdo4048.Muži71.00:49:15+00:15:17.11Detail
79. Šporer MartinDvůr Králové nad Labem#1135#Mdo5020.Muži72.00:49:21+00:15:23.11Detail
80. Košťálová OlgaHořice#1028#Z35plus3.Ženy8.00:49:23+00:15:25.11Detail
81. Švadlák PetrSvídnický Extrém Team#1141#Mdo5021.Muži73.00:49:27+00:15:29.11Detail
82. Stebal MartinSvídnický Extrém Team#1118#Mdo4049.Muži74.00:49:27+00:15:29.11Detail
83. Honzík JaroslavSvídnický Extrém Team#976#Mdo4050.Muži75.00:49:27+00:15:29.11Detail
84. Rejman MarekSvídnický Extrém Team#1100#Mdo5022.Muži76.00:49:27+00:15:29.11Detail
85. Suchý JaroslavKrabčice #1121#Mdo4051.Muži77.00:49:30+00:15:32.11Detail
86. Kalivoda OndřejOlympia Spartan Training Kutná Hora#1013#Mdo4052.Muži78.00:49:31+00:15:33.11Detail
87. Kunovjánková MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora#1048#Zdo356.Ženy9.00:49:31+00:15:33.11Detail
88. Kořínek MartinMMK - Pardubice#1025#Mdo604.Muži79.00:49:44+00:15:46.11Detail
89. Holubec RadekLánov#974#Mdo5023.Muži80.00:49:45+00:15:47.11Detail
90. RUSNAK STEPANKapitáni Vltava#1104#Mdo5024.Muži81.00:49:53+00:15:55.11Detail
91. Herzig Radek4FUN Náchod#967#Mdo4053.Muži82.00:50:05+00:16:07.11Detail
92. Materna MichalPřezletický šneček#1054#Mdo4054.Muži83.00:50:08+00:16:10.11Detail
93. Hlaváčová ZuzanaHolín#972#Zdo357.Ženy10.00:50:11+00:16:13.11Detail
94. Flegel JanDvůr Králové nad Labem#951#Mdo5025.Muži84.00:50:13+00:16:15.11Detail
95. Baškovská KateřinaHolky z Vršovky#907#Zdo358.Ženy11.00:50:14+00:16:16.11Detail
96. Klikoš JiříA-team#1018#Mdo4055.Muži85.00:50:22+00:16:24.11Detail
97. Horáček JakubDvur Králove Nad Labem#977#Mdo4056.Muži86.00:50:43+00:16:45.11Detail
98. Koňák LadislavTrutnov#1023#Mdo4057.Muži87.00:50:49+00:16:51.11Detail
99. Novotná EliškaHradec Králové#1072#Zdo359.Ženy12.00:50:52+00:16:54.11Detail
100. Knap JanDvůr Králové nad Labem#1019#Mdo5026.Muži88.00:50:55+00:16:57.11Detail
101. Hůlek Michal Hradec Králové#990#Mdo4058.Muži89.00:50:58+00:17:00.11Detail
102. Kdoulová MirkaSovětice#1015#Zdo3510.Ženy13.00:51:09+00:17:11.11Detail
103. Beneš MartinDvůr Králové nad Labem#910#Mdo5027.Muži90.00:51:15+00:17:17.11Detail
104. Slavkovský MilanDum spiro spero#1113#Mdo5028.Muži91.00:51:19+00:17:21.11Detail
105. Pham Tien AnhPlzeň#1089#Mdo4059.Muži92.00:51:22+00:17:24.11Detail
106. Ha Duc DuongPlzeň#956#Mdo4060.Muži93.00:51:28+00:17:30.11Detail
107. Jakl PetrDS Klokan#998#Mdo5029.Muži94.00:51:31+00:17:33.11Detail
108. Medikus Štěpán Chvalkovice#1058#Mdo5030.Muži95.00:51:32+00:17:34.11Detail
109. Balák JiříAeroklub Zbraslavice#906#Mdo5031.Muži96.00:51:43+00:17:45.11Detail
110. Tomek PetrDvůr Králové nad Labem#1145#Mdo5032.Muži97.00:51:43+00:17:45.11Detail
111. Novotný VladimírOsice#1075#Mdo5033.Muži98.00:51:47+00:17:49.11Detail
112. Krejcar RadekDvůr Králové nad Labem#1037#Mdo5034.Muži99.00:51:54+00:17:56.11Detail
113. Pohlová KláraDvůr Králové nad Labem#1090#Z35plus4.Ženy14.00:51:55+00:17:57.11Detail
114. Vojtíšek DavidHradec Králové#1170#Mdo4061.Muži100.00:52:05+00:18:07.11Detail
115. Šíl PetrtRUtNov#1128#Mdo5035.Muži101.00:52:16+00:18:18.11Detail
116. Tomková Veronika Dvůr Králové nad Labem #1146#Zdo3511.Ženy15.00:52:20+00:18:22.11Detail
117. Pavlu MichalMelnik#1083#Mdo5036.Muži102.00:52:20+00:18:22.11Detail
118. Konvalina LukášRychnov nad Kněžnou#1024#Mdo4062.Muži103.00:52:28+00:18:30.11Detail
119. Vodičková GabrielaHradec Králové#1169#Zdo3512.Ženy16.00:52:30+00:18:32.11Detail
120. Křivský VladimírPobřeží Kocoviny#1045#Mdo4063.Muži104.00:52:30+00:18:32.11Detail
121. Zelenka PetrPraha#1182#Mdo5037.Muži105.00:52:34+00:18:36.11Detail
122. Cézová PavlínaLysá nad Labem#930#Zdo3513.Ženy17.00:52:36+00:18:38.11Detail
123. Holeček MirekNové Město nad Metují#973#Mdo5038.Muži106.00:52:37+00:18:39.11Detail
124. Voldánová EvaBěžouni z Klánovického lesa#1173#Z35plus5.Ženy18.00:52:44+00:18:46.11Detail
125. Müller MichalSRTG Česká Třebová#1065#Mdo4064.Muži107.00:52:54+00:18:56.11Detail
126. Roček DavidPardubice#1101#Mdo5039.Muži108.00:52:55+00:18:57.11Detail
127. Jacques KateřinaBěžecká škola Miloše Škorpila Praha #997#Z35plus6.Ženy19.00:52:56+00:18:58.11Detail
128. Wolf KarelPraha#1178#Mdo5040.Muži109.00:52:56+00:18:58.11Detail
129. Šimek MilanDvůr Králové nad Labem#1129#Mdo4065.Muži110.00:53:02+00:19:04.11Detail
130. Zavřel RomanKroměříž#1181#Mdo5041.Muži111.00:53:13+00:19:15.11Detail
131. Petrová KateřinaHořice#1087#Z35plus7.Ženy20.00:53:13+00:19:15.11Detail
132. Vágnerová OlgaSněžné#1155#Z35plus8.Ženy21.00:53:14+00:19:16.11Detail
133. Vondra VaclavRudník#1176#Mdo605.Muži112.00:53:20+00:19:22.11Detail
134. Hrdlička JosefHradec Králové#984#Mdo4066.Muži113.00:53:32+00:19:34.11Detail
135. Tichý ŠtěpánNové Město nad Metuji#1142#Mdo4067.Muži114.00:53:33+00:19:35.11Detail
136. Polák DanielDvůr Králové nad Labem#1091#Mdo4068.Muži115.00:53:35+00:19:37.11Detail
137. Polák MichalDvůr Králové nad Labem#1092#Mdo4069.Muži116.00:53:36+00:19:38.11Detail
138. Kolovratník FrantišekAC1866#1021#Mdo4070.Muži117.00:53:36+00:19:38.11Detail
139. Hrubý JakubZvůlecký slimáci#988#Mdo4071.Muži118.00:53:37+00:19:39.11Detail
140. Gončarov JurijPraha#953#Mdo4072.Muži119.00:53:38+00:19:40.11Detail
141. Matušková VeronikaMilovice u Hořic#1056#Z35plus9.Ženy22.00:53:45+00:19:47.11Detail
142. Houška PetrChrášťany#982#Mdo5042.Muži120.00:53:58+00:20:00.11Detail
143. Petr MartinTrutnov#1086#Mdo5043.Muži121.00:54:00+00:20:02.11Detail
144. Dunda PavelAC 1866#943#Mdo5044.Muži122.00:54:09+00:20:11.11Detail
145. Pumr MilanSulice#1097#Mdo5045.Muži123.00:54:12+00:20:14.11Detail
146. Prudič MartinHolice#1095#Mdo4073.Muži124.00:54:16+00:20:18.11Detail
147. Kolovratník JanAC 1866#1022#Mdo5046.Muži125.00:54:26+00:20:28.11Detail
148. Šefcová EvaSKI Police nad Metují#1126#Z35plus10.Ženy23.00:54:29+00:20:31.11Detail
149. Děd TadeášBrno#939#Mdo4074.Muži126.00:54:30+00:20:32.11Detail
150. Kubica DušanDvůr Králové nad Labem#1046#Mdo5047.Muži127.00:54:38+00:20:40.11Detail
151. Sixta MiroslavSK Dobruška#1110#Mdo606.Muži128.00:54:38+00:20:40.11Detail
152. Hrubešová HelenaBroumov#987#Z35plus11.Ženy24.00:54:41+00:20:43.11Detail
153. Vavřínková Eva Royal bay #1162#Z35plus12.Ženy25.00:54:41+00:20:43.11Detail
154. Hartmanová JanaOpočno#962#Zdo3514.Ženy26.00:54:46+00:20:48.11Detail
155. Janatková KateřinaPraha#1001#Zdo3515.Ženy27.00:54:56+00:20:58.11Detail
156. Záruba JiříPraha#1179#Mdo4075.Muži129.00:54:56+00:20:58.11Detail
157. Steflovic MartinPraha#1119#Mdo5048.Muži130.00:55:01+00:21:03.11Detail
158. Synek JanVrchlabí #1124#Mdo4076.Muži131.00:55:04+00:21:06.11Detail
159. Grmolec LukášVrchlabí#954#Mdo4077.Muži132.00:55:04+00:21:06.11Detail
160. Krejcar JakubDvůr Králové nad Labem#1036#Mdo4078.Muži133.00:55:07+00:21:09.11Detail
161. Spíchalová JitkaTrutnov#1117#Z35plus13.Ženy28.00:55:11+00:21:13.11Detail
162. Spíchal LuděkTrutnov#1116#Mdo5049.Muži134.00:55:11+00:21:13.11Detail
163. Koblasová JanaDvůr Králové nad Labem#1020#Zdo3516.Ženy29.00:55:14+00:21:16.11Detail
164. Páv MichalDvůr Králové n/L#1080#Mdo4079.Muži135.00:55:18+00:21:20.11Detail
165. Střelbová LenkaBraník (Praha 4)#1120#Z35plus14.Ženy30.00:55:26+00:21:28.11Detail
166. Tůma DavidChrudim#1151#Mdo4080.Muži136.00:55:31+00:21:33.11Detail
167. Petržílek ZdeněkKRB Chrudim#1088#M60plus2.Muži137.00:55:33+00:21:35.11Detail
168. Navrátil VlastimilHradec Králové#1067#M60plus3.Muži138.00:55:35+00:21:37.11Detail
169. Bezděková NatalieHradec Králové#914#Zdo3517.Ženy31.00:55:44+00:21:46.11Detail
170. Bezděková Iveta Hradec Králové#912#Z35plus15.Ženy32.00:55:54+00:21:56.11Detail
171. Lelovski PetrRakovník#1074#Mdo4081.Muži139.00:55:55+00:21:57.11Detail
172. Kouřilová DominikaSYMBIO#1032#Zdo3518.Ženy33.00:56:11+00:22:13.11Detail
173. Blahova HelenaTJ Sokol Dřevěnice#915#Z35plus16.Ženy34.00:56:15+00:22:17.11Detail
174. Kaplanová DenisaRychnov nad Kněžnou#1014#Zdo3519.Ženy35.00:56:16+00:22:18.11Detail
175. Milan HornychTrutnov#1060#Mdo4082.Muži140.00:56:23+00:22:25.11Detail
176. Novák MartinSkřivany#1070#Mdo5050.Muži141.00:56:42+00:22:44.11Detail
177. Urban Jan#876#Mdo4083.Muži142.00:56:48+00:22:50.11Detail
178. Antoš RadekGrady Run#903#Mdo5051.Muži143.00:56:54+00:22:56.11Detail
179. Nováková RadomíraHradec Králové#1071#Z35plus17.Ženy36.00:57:00+00:23:02.11Detail
180. Ivanka RichardKlášterec nad Ohří#995#Mdo4084.Muži144.00:57:00+00:23:02.11Detail
181. Rulfová AlenaDvůr Králové nad Labem#1103#Zdo3520.Ženy37.00:57:01+00:23:03.11Detail
182. Andrlová PetraDolní Brusnice#902#Zdo3521.Ženy38.00:57:01+00:23:03.11Detail
183. Tylšová PavlínaBáječné ženy v běhu#1152#Z35plus18.Ženy39.00:57:03+00:23:05.11Detail
184. Motlová MonikaÚstí nad Orlicí#1064#Zdo3522.Ženy40.00:57:03+00:23:05.11Detail
185. Henclová PetraTřebechovice pod Orebem#966#Zdo3523.Ženy41.00:57:13+00:23:15.11Detail
186. Orlík VladimírPardubice Dukla#D#1077#Mdo4085.Muži145.00:57:21+00:23:23.11Detail
187. Blažek MartinACS Rýchory#918#Mdo5052.Muži146.00:57:29+00:23:31.11Detail
188. Košťál PetrSRTG Trutnov#1027#Mdo4086.Muži147.00:57:42+00:23:44.11Detail
189. Šulcová ŠárkaGladiator Gym#1140#Zdo3524.Ženy42.00:58:06+00:24:08.11Detail
190. Morávek StanislavGladiator Gym#1062#Mdo4087.Muži148.00:58:08+00:24:10.11Detail
191. Kottová EvaHradec Králové#1030#Z35plus19.Ženy43.00:58:14+00:24:16.11Detail
192. Kott MilanHradec Králové#1029#Mdo5053.Muži149.00:58:15+00:24:17.11Detail
193. Rudelová PetraÚpice#1102#Z35plus20.Ženy44.00:58:24+00:24:26.11Detail
194. Křepelka KarelPro radost#1042#Mdo4088.Muži150.00:58:25+00:24:27.11Detail
195. Prostecká LenkaPříbram#1094#Zdo3525.Ženy45.00:58:28+00:24:30.11Detail
196. Cézová MarcelaLysá nad Labem#929#Z35plus21.Ženy46.00:58:35+00:24:37.11Detail
197. Vecková Barborastghk#1164#Zdo3526.Ženy47.00:58:48+00:24:50.11Detail
198. Chutný Vojtěchstghk#993#Mdo4089.Muži151.00:58:48+00:24:50.11Detail
199. Trousil DavidAC GoMango Högner#1148#Mdo4090.Muži152.00:58:52+00:24:54.11Detail
200. Trdla JiříJablonec nad Nisou#1147#Mdo4091.Muži153.00:59:04+00:25:06.11Detail
201. Hlaváček RomanGaySoft betterTeam HK#971#Mdo4092.Muži154.00:59:05+00:25:07.11Detail
202. Tomanová VendulaBrandýs nad Labem#1143#Z35plus22.Ženy48.00:59:09+00:25:11.11Detail
203. Báčová KristýnaPardubice#905#Zdo3527.Ženy49.00:59:11+00:25:13.11Detail
204. janečková zuzanaMartin#1003#Z35plus23.Ženy50.00:59:16+00:25:18.11Detail
205. Daráni JakubPraha#938#Mdo4093.Muži155.00:59:19+00:25:21.11Detail
206. Pavelková LucieSAFARI GASTRO#1082#Zdo3528.Ženy51.00:59:19+00:25:21.11Detail
207. Rabas Přemysl Safari Park Dvůr Králové#13#Mdo607.Muži156.00:59:23+00:25:25.11Detail
208. Hladík MartinRokytnice v Orlických horách#969#Mdo4094.Muži157.00:59:24+00:25:26.11Detail
209. Müllerová JuditaHradec Králové#1066#Zdo3529.Ženy52.00:59:24+00:25:26.11Detail
210. Horníček DominikDobruška#980#Mdo4095.Muži158.00:59:36+00:25:38.11Detail
211. Dvořáková ŠtepánkaOpočno#945#Zdo3530.Ženy53.00:59:38+00:25:40.11Detail
212. Samek PetrZábřezí-Řečice#875#M60plus4.Muži159.01:00:03+00:26:05.11Detail
213. Nedeliaková AndreaLiberec#1068#Z35plus24.Ženy54.01:00:04+00:26:06.11Detail
214. Volfová ŠárkaDvůr Králové nad Labem#1174#Zdo3531.Ženy55.01:00:06+00:26:08.11Detail
215. Valášek VáclavDvůr Králové nad Labem #1157#Mdo4096.Muži160.01:00:28+00:26:30.11Detail
216. Brčák PavelPraha #922#Mdo4097.Muži161.01:00:36+00:26:38.11Detail
217. Jílková Lucie Praha #1005#Z35plus25.Ženy56.01:00:36+00:26:38.11Detail
218. Večeřa MartinHK#1165#Mdo5054.Muži162.01:00:46+00:26:48.11Detail
219. Klička JaroslavDvůr Králové nad Labem#1017#Mdo5055.Muži163.01:01:11+00:27:13.11Detail
220. Václavek PetrOlomouc#1153#Mdo608.Muži164.01:01:14+00:27:16.11Detail
221. Šafková KateřinaDvůr Králové nad Labem#1125#Zdo3532.Ženy57.01:01:21+00:27:23.11Detail
222. Groh Jiří OTTO BAR#955#Mdo4098.Muži165.01:01:22+00:27:24.11Detail
223. Judová PetraTrutnov#1007#Z35plus26.Ženy58.01:01:40+00:27:42.11Detail
224. Kujan RenéKlub rychlých nohou ČSOB#1047#Mdo5056.Muži166.01:01:41+00:27:43.11Detail
225. Bureš RomanBureho LEATHERMANi#927#Mdo4099.Muži167.01:01:42+00:27:44.11Detail
226. Večeřa PetrHradec Králové#1166#Mdo5057.Muži168.01:01:44+00:27:46.11Detail
227. Christoph DavidLBC Nové Město nad Metuji#992#Mdo5058.Muži169.01:01:57+00:27:59.11Detail
228. Čudová AndreaHradec Králové#937#Zdo3533.Ženy59.01:01:58+00:28:00.11Detail
229. Felgr ZdeněkDvůr Králové nad Labem#947#Mdo40100.Muži170.01:02:02+00:28:04.11Detail
230. Novotná KateřinaDvůr Králové n/L#1073#Z35plus27.Ženy60.01:02:11+00:28:13.11Detail
231. Slámová KateřinaHradec Králové#1111#Zdo3534.Ženy61.01:02:15+00:28:17.11Detail
232. Kalhousová TerezaHradec Králové#1012#Zdo3535.Ženy62.01:02:15+00:28:17.11Detail
233. Bujárek JosefDvůr Králové nad Labem#926#Mdo40101.Muži171.01:02:19+00:28:21.11Detail
234. Šmídová VendulaDvůr Králové nad Labem#1132#Zdo3536.Ženy63.01:02:19+00:28:21.11Detail
235. Křepelová LeonaNovoměstský hvězdy #1043#Z35plus28.Ženy64.01:02:22+00:28:24.11Detail
236. Svobodová TerezaTrutnov#1123#Zdo3537.Ženy65.01:02:31+00:28:33.11Detail
237. Šternerová HanaHradec Králové#1139#Z35plus29.Ženy66.01:02:33+00:28:35.11Detail
238. Langer Martin Ústí nad Orlicí#1049#Mdo5059.Muži172.01:02:45+00:28:47.11Detail
239. Šremrová StanislavaPraha#1137#Zdo3538.Ženy67.01:02:51+00:28:53.11Detail
240. Šmiková IlonaRokytnice nad Jizerou#1133#Z35plus30.Ženy68.01:02:52+00:28:54.11Detail
241. Šťastná DanaKruh zdraví Chrudim#1138#Z35plus31.Ženy69.01:03:20+00:29:22.11Detail
242. Sahánková MilanaZa Rudníček#1105#Z35plus32.Ženy70.01:03:24+00:29:26.11Detail
243. Borkovcová TerezaPardubice#919#Zdo3539.Ženy71.01:03:25+00:29:27.11Detail
244. Vaňková NikolaÚstí nad Orlicí#1159#Zdo3540.Ženy72.01:03:27+00:29:29.11Detail
245. Dekoj ViktorDuo Prosecco#940#Mdo40102.Muži173.01:03:40+00:29:42.11Detail
246. Izaiaszová TerezaHolice#996#Zdo3541.Ženy73.01:04:08+00:30:10.11Detail
247. Grůňová MarkétaDvůr Králové nad Labem#722#Zdo3542.Ženy74.01:04:19+00:30:21.11Detail
248. Le Que OliverSafari Park Dvůr Králové#1051#Mdo40103.Muži174.01:04:21+00:30:23.11Detail
249. Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM#965#Zdo3543.Ženy75.01:04:32+00:30:34.11Detail
250. Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM#964#Mdo40104.Muži175.01:04:33+00:30:35.11Detail
251. Bezděková KristýnaHradec Králové#913#Zdo3544.Ženy76.01:05:09+00:31:11.11Detail
252. Křišťanová BarboraHradec Králové #1044#Zdo3545.Ženy77.01:05:17+00:31:19.11Detail
253. Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice#952#Z35plus33.Ženy78.01:05:29+00:31:31.11Detail
254. Bečáková ZuzkaZuzanečka MP 207 #909#Zdo3546.Ženy79.01:05:48+00:31:50.11Detail
255. Kahánková VeronikaVrchlabí#1010#Zdo3547.Ženy80.01:05:57+00:31:59.11Detail
256. Trousilová PavlínaAC Gomango Högner#1150#Z35plus34.Ženy81.01:06:17+00:32:19.11Detail
257. Vaňková PavlaÚstí nad Orlicí#1160#Z35plus35.Ženy82.01:07:08+00:33:10.11Detail
258. Langerová ViolaÚstí nad Orlicí#1050#Z35plus36.Ženy83.01:07:08+00:33:10.11Detail
259. Hřebícková DanaÚstí nad Orlicí#989#Z35plus37.Ženy84.01:07:19+00:33:21.11Detail
260. Vosyková EvaNovoměstský hvězdy#1177#Z35plus38.Ženy85.01:07:50+00:33:52.11Detail
261. Hyjánek JaroslavSafari Park Dvůr Králové#991#Mdo5060.Muži176.01:07:55+00:33:57.11Detail
262. Haimy GalSafari Park Dvůr Králové#958#Z35plus39.Ženy86.01:07:55+00:33:57.11Detail
263. Hajnyš TomášSafari Park Dvůr Králové#959#Mdo609.Muži177.01:08:25+00:34:27.11Detail
264. Dvořáková SimonaOpočno#944#Z35plus40.Ženy87.01:08:53+00:34:55.11Detail
265. Blatská Hana Rokycany #917#Zdo3548.Ženy88.01:09:07+00:35:09.11Detail
266. Hozakova KaterinaMělník#983#Z35plus41.Ženy89.01:09:24+00:35:26.11Detail
267. Vávrová MilenaSTG Mělník#1161#Z35plus42.Ženy90.01:09:33+00:35:35.11Detail
268. Bebjaková KatarínaHradec Králové#908#Zdo3549.Ženy91.01:09:38+00:35:40.11Detail
269. Pechanová SandraTrutnov#1084#Zdo3550.Ženy92.01:10:41+00:36:43.11Detail
270. Cedidla Aleš Náchod#928#Mdo40105.Muži178.01:10:56+00:36:58.11Detail
271. Hanušová DagmarLiberec#961#Z35plus43.Ženy93.01:11:00+00:37:02.11Detail
272. Trousilová AdélaAC GoMango Högner#1149#Zdo3551.Ženy94.01:12:14+00:38:16.11Detail
273. Brokeš JanBohdikov#924#Mdo40106.Muži179.01:13:46+00:39:48.11Detail
274. Hladík JosefDuo Prosecco#968#Mdo5061.Muži180.01:13:57+00:39:59.11Detail
275. Beránková EvaHradec Králové#911#Z35plus44.Ženy95.01:15:48+00:41:50.11Detail
276. Vo Thanh HuyPlzeň#1168#Mdo40107.Muži181.01:15:51+00:41:53.11Detail
277. Arnoštová AdélaBílá Třemešná#904#Zdo3552.Ženy96.01:16:15+00:42:17.11Detail
278. Drongová AnežkaBohdíkov#941#Zdo3553.Ženy97.01:16:29+00:42:31.11Detail
279. Brokešová AnnaBohdíkov#925#Zdo3554.Ženy98.01:16:29+00:42:31.11Detail
Houdek JakubRun magazine team#981#Mdo40Muži00:00:00Detail
Holubová Zuzana Hradec Králové#975#Zdo35Ženy00:00:00Detail
Matys Vladimír Hradec Králové CHDP Sport Division#1057#Mdo40Muži00:00:00Detail
Svoboda Aleš Hradec Králové #1122#Mdo50Muži00:00:00Detail
Kořínková TerezaPardubice#1026#Zdo35Ženy00:00:00Detail
Ježek JosefPraha 3#1004#Mdo50Muži00:00:00Detail
Čermák TomášPraha#933#Mdo40Muži00:00:00Detail
Bošák DanielVápenná#920#Mdo40Muži00:00:00Detail
Horáček PavelČervený Kostelec#978#Mdo40Muži00:00:00Detail
Soukup MilanTJ Znojmo#1115#Mdo60Muži00:00:00Detail
Vitvarová Tereza Šumperk #1167#Zdo35Ženy00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz