Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2019
6. 4. 2019

5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Hercegová LudmilaTrutnov#436#Zdo351.Ženy119.00:00:00-00:06:30.4Detail
2. Kučerová VeronikaZebry Nové Strašecí#559#Zdo351.Ženy57.00:00:00+00:06:27.27-00:45:31.6Detail
3. Jedlička JaroslavDětský domov se školou, Chrudim #489#Mdo501.Muži70.00:00:00+00:06:27.27-00:33:32.1Detail
4. Němeček RomanDětský domov se školou, Chrudim #619#Mdo601.Muži143.00:00:00+00:06:27.27-00:10:20.8Detail
5. Pejčochová LeonaHradec Králové#642#Zdo351.Ženy105.00:00:00+00:06:27.27-00:07:39.6Detail
6. Revúsová BarboaSolnice#698#Zdo351.Ženy197.00:00:00+00:06:27.27-00:07:36.2Detail
7. Fabiánová NicolaRychnov nad Kněžnou#400#Zdo351.Ženy203.00:00:00+00:06:27.27-00:07:37.1Detail
8. Rezková IlonaSmržov#699#Zdo351.Ženy104.00:00:00+00:06:27.27-00:07:40.7Detail
9. Lukáš Martin Pardubice#570#Mdo401.Muži185.00:00:00+00:06:27.27Detail
10. Lukáš Martin Pardubice#571#Mdo501.Muži186.00:00:00+00:06:27.27-00:42:16.9Detail
11. Aubrechtová ErikaKolín#306#Z35plus1.Ženy56.00:00:00+00:06:27.27-00:13:13.0Detail
12. Tláskalová SabinaTrutnov#789#Zdo351.Ženy207.00:00:00+00:06:27.27-00:13:03.4Detail
13. Fišerová VlastaChodovice#410#Z35plus1.Ženy20.00:00:00+00:06:27.27-00:39:02.4Detail
14. Spěváková KristýnaVelké Bílovice#732#Zdo351.Ženy195.00:00:00+00:06:27.27-00:51:57.0Detail
15. Novák MarekŠlapanice#623#Mdo401.Muži178.00:00:00+00:06:27.27-00:52:19.2Detail
16. Darvašová Monika zoo#371#Zdo351.Ženy14.00:00:00+00:06:27.27-01:05:33.0Detail
17. Adamcová EliškaPecka#302#Zdo351.Ženy121.00:00:00+00:06:27.27-00:11:59.6Detail
18. Pokorná KateřinaPraha#656#Zdo351.Ženy305.00:00:00+00:06:27.27-00:26:38.7Detail
19. Vyhnánková SoňaPardubice#835#Zdo351.Ženy304.00:00:00+00:06:27.27-00:26:30.7Detail
20. Čapek PetrSuchovršice#354#Mdo401.Muži23.00:00:00+00:06:27.27-00:12:52.7Detail
21. Maturová PavlaJablonec nad Nisou#588#Zdo351.Ženy184.00:00:00+00:06:27.27-00:23:54.7Detail
22. Kožaný JosefPraha#540#Mdo401.Muži54.00:00:00+00:06:27.27-00:26:32.6Detail
23. Čácha MilanJablonec nad Nisou#352#Mdo401.Muži169.00:00:00+00:06:27.27Detail
24. Pokorný JiříPraha#658#Mdo601.Muži140.00:00:00+00:06:27.27-00:08:47.4Detail
25. Sirová VeronikaDvůr Králové nad Labem#721#Zdo351.Ženy123.00:00:00+00:06:27.27-00:09:30.9Detail
26. Feixová MonikaDvůr Králové nad Labem#402#Zdo351.Ženy79.00:00:00+00:06:27.27-00:10:29.6Detail
27. Jirousková Pavla#GLADIATORACETEAM#499#Z35plus1.Ženy215.00:00:00+00:06:27.27-00:34:42.2Detail
28. FIGEROVÁ PetraVlčice#407#Z35plus1.Ženy24.00:00:00+00:06:27.27-00:08:48.2Detail
29. Vondrová DenisaRudník#827#Z35plus1.Ženy233.00:00:00+00:06:27.27-00:07:12.3Detail
30. Justová NatálieSmiřice#508#Zdo351.Ženy16.00:00:00+00:06:27.27-00:10:52.4Detail
31. Balcarová RomanaPraha#309#Z35plus1.Ženy22.00:00:00+00:06:27.27-00:08:53.7Detail
32. Syrový Filip#GLADIATORRACETEAM #747#Mdo401.Muži32.00:00:00+00:06:27.27-00:11:28.5Detail
33. Kreiselová SlávkaTrutnov#545#Z35plus1.Ženy138.00:00:00+00:06:27.27-00:09:53.7Detail
34. Králová PetraPardubice#542#Zdo351.Ženy47.00:00:00+00:06:27.27-00:18:48.0Detail
35. Nováček JiříBrno#622#Mdo401.Muži37.00:00:00+00:06:27.27-00:09:00.3Detail
36. Poncová LeaPraha#1127#Z35plus1.Ženy8.00:00:00+00:06:27.27Detail
37. Mikešová HelenaDvůr Králové nad Labem#597#Zdo351.Ženy160.00:00:00+00:06:27.27-00:05:43.6Detail
38. Johan MarekTenis Trutnov#503#Mdo401.Muži99.00:00:00+00:06:27.27-00:14:54.4Detail
39. Johan MarekTrutnov Oblanov#504#Mdo501.Muži98.00:00:00+00:06:27.27-00:45:00.5Detail
40. Brettschneiderová MonikaTrutnov#337#Zdo351.Ženy117.00:00:00+00:06:27.27-00:07:09.1Detail
41. Hrdinová JanaDvůr Králové nad Labem#458#Zdo351.Ženy281.00:00:00+00:06:27.27-00:07:39.1Detail
42. Baškovská RomanaNové Město nad Metují#315#Z35plus1.Ženy5.00:00:00+00:06:27.27-00:12:15.5Detail
43. Justová TerezaSmiřice#509#Zdo351.Ženy99.00:00:00+00:06:27.27-00:10:56.3Detail
44. Vlachynská KristýnaHaKi-run#821#Z35plus1.Ženy43.00:00:00+00:06:27.27-00:22:21.1Detail
45. Schejbalová MonikaHolice#719#Zdo351.Ženy128.00:00:00+00:06:27.27-00:40:52.6Detail
46. Beránková LenkaHradec Králové#14#Zdo351.Ženy223.00:00:00+00:06:27.27-00:07:30.7Detail
47. Bačová HanaSDH Smidary#307#Zdo351.Ženy224.00:00:00+00:06:27.27-00:08:32.5Detail
48. Trejbal PetrSDH Smidary#794#Mdo401.Muži179.00:00:00+00:06:27.27-00:08:33.4Detail
49. Bartoška VáclavTJ Dvůr Králové nad Labem#313#M60plus1.Muži197.00:00:00+00:06:27.27-00:55:44.8Detail
50. Nová MichaelaHostinné#621#Z35plus1.Ženy231.00:00:00+00:06:27.27-00:50:54.0Detail
51. Krásenská IlonaChomutov#543#Z35plus1.Ženy204.00:00:00+00:06:27.27-00:21:49.7Detail
52. Cvrček JanTrutnov#351#Mdo401.Muži132.00:00:00+00:06:27.27-00:08:50.5Detail
53. Vogelová AnnaŠneci v běhu#822#Zdo351.Ženy132.00:00:00+00:06:27.27-00:11:11.2Detail
54. Doležalová LadaRudník u Vrchlabí#380#Zdo351.Ženy279.00:00:00+00:06:27.27-00:09:00.9Detail
55. Doležal MartinRudník u Vrchlabí#379#Mdo601.Muži43.00:00:00+00:06:27.27-00:09:02.5Detail
56. Vacková KateřinaTrutnov#804#Zdo351.Ženy222.00:00:00+00:06:27.27-00:11:13.3Detail
57. Valigurská Anežkateam Pežka#808#Zdo351.Ženy94.00:00:00+00:06:27.27-00:09:28.0Detail
58. Karabinová Petrateam Pežka#516#Zdo351.Ženy106.00:00:00+00:06:27.27-00:09:28.2Detail
59. Vrbová MartinaHostinné#832#Z35plus1.Ženy252.00:00:00+00:06:27.27-00:50:39.3Detail
60. Lněnička JanUHK#568#Mdo401.Muži9.00:00:00+00:06:27.27Detail
61. Koberová AndreaPřelouč#524#Z35plus1.Ženy262.00:00:00+00:06:27.27-00:11:18.9Detail
62. Seitlová ZuzanaFitness club Slovany#716#Zdo351.Ženy120.00:00:00+00:06:27.27-00:41:21.9Detail
63. Vaníček JanSTR Česká Lípa#810#Mdo401.Muži108.00:00:00+00:06:27.27-00:34:43.5Detail
64. Mašindová KateřinaNechanice#584#Z35plus1.Ženy25.00:00:00+00:06:27.27Detail
65. Měřička PavelMostek Debrné#595#Mdo401.00:00:00+00:06:27.27-00:10:47.5Detail
66. Borůvková IvanaŠneci v běhu#336#Z35plus1.Ženy276.00:00:00+00:06:27.27-00:55:54.0Detail
67. Burešová VendulaRecany nad labem#346#Zdo351.Ženy313.00:00:00+00:06:27.27-00:11:18.8Detail
68. Kličková DrážaDvůr Králové#520#Z35plus1.Ženy126.00:00:00+00:06:27.27-00:05:44.8Detail
69. Havlíková HelenaPraha#432#Zdo351.Ženy161.00:00:00+00:06:27.27-00:08:35.7Detail
70. Hamplová LenkaDANKA#427#Z35plus1.Ženy131.00:00:00+00:06:27.27-00:04:31.2Detail
71. Halíková BarboraVrchlabí#426#Z35plus1.Ženy210.00:00:00+00:06:27.27-00:13:47.4Detail
72. Čiamporová VendulaDvůr Králové nad Labem#365#Zdo351.Ženy174.00:00:00+00:06:27.27-00:08:52.7Detail
73. Lelovská MonikaRakovník#577#Z35plus1.Ženy307.00:00:00+00:06:27.27-00:10:04.9Detail
74. Kejvalová KarolínaHradec Králové#518#Zdo351.Ženy239.00:00:00+00:06:27.27-00:06:20.6Detail
75. Červeňák DavidDětský domov se školou, Chrudim #357#Mdo401.Muži31.00:00:00+00:06:27.27Detail
76. Červeňák VlastimilDětský domov se školou, Chrudim #359#Mdo401.Muži181.00:00:00+00:06:27.27-00:08:11.0Detail
77. Dušek FilipDětský domov se školou, Chrudim #394#Mdo401.Muži57.00:00:00+00:06:27.27-00:08:12.0Detail
78. Izáková SáraDětský domov se školou, Chrudim #481#Zdo351.Ženy245.00:00:00+00:06:27.27-00:10:23.0Detail
79. Polák DavidDětský domov se školou, Chrudim #659#Mdo401.Muži182.00:00:00+00:06:27.27-00:08:16.6Detail
80. Rabušic MiloslavDětský domov se školou, Chrudim #686#Mdo401.Muži200.00:00:00+00:06:27.27-00:10:22.5Detail
81. Rybín JanDětský domov se školou, Chrudim #706#Mdo401.Muži56.00:00:00+00:06:27.27-00:07:45.7Detail
82. Zeman MiloslavDětský domov se školou, Chrudim #845#Mdo401.Muži40.00:00:00+00:06:27.27-00:10:06.3Detail
83. Rejmanová MarieProseč#697#Zdo351.Ženy81.00:00:00+00:06:27.27Detail
84. Slobodová VeronikaHradec Králové#728#Z35plus1.Ženy144.00:00:00+00:06:27.27-00:14:45.7Detail
85. Manová TaťánaJičín#869#Z35plus1.Ženy205.00:00:00+00:06:27.27-00:10:08.8Detail
86. Dubská RianaDětský domov se školou, Chrudim #391#Zdo351.Ženy318.00:00:00+00:06:27.27-00:10:20.9Detail
87. Jírů DanielaKouřim#500#Z35plus1.Ženy115.00:00:00+00:06:27.27-00:09:12.1Detail
88. Jírů DavidKouřim#501#Mdo501.Muži83.00:00:00+00:06:27.27-00:09:13.6Detail
89. Mach JaroslavJičín#868#Mdo401.Muži33.00:00:00+00:06:27.27Detail
90. Barton JanVrchlabi#312#Mdo401.Muži51.00:00:00+00:06:27.27Detail
91. Švandová LenkaOpočno#783#Zdo351.Ženy42.00:00:00+00:06:27.27-00:07:42.4Detail
92. švanda KarelOpočno#782#Mdo401.Muži93.00:00:00+00:06:27.27-00:07:45.0Detail
93. Hillayová MarcelaTelč#438#Z35plus1.Ženy135.00:00:00+00:06:27.27-00:17:35.2Detail
94. Pumrová JanaSulice#680#Z35plus1.Ženy108.00:00:00+00:06:27.27-00:09:04.5Detail
95. Dimitriadisová Simona Brno#377#Zdo351.Ženy286.00:00:00+00:06:27.27-00:09:02.2Detail
96. Máslová SimonaTrutnov#582#Zdo351.Ženy102.00:00:00+00:06:27.27-00:07:00.0Detail
97. Máslo Ondřej Trutnov#581#Mdo401.Muži145.00:00:00+00:06:27.27-00:07:00.9Detail
98. Matoulková JanaNová Paka#587#Z35plus1.Ženy134.00:00:00+00:06:27.27-00:49:30.0Detail
99. Celarová TerezaHostinné#347#Zdo351.Ženy226.00:00:00+00:06:27.27-00:09:58.7Detail
100. Polešovská VeronikaHostinné#661#Zdo351.Ženy228.00:00:00+00:06:27.27-00:09:58.0Detail
101. Čivrná RomanaVrchlabí#366#Zdo351.Ženy275.00:00:00+00:06:27.27-00:08:52.5Detail
102. Šípková JanaPardubice#762#Z35plus1.Ženy201.00:00:00+00:06:27.27-00:10:25.5Detail
103. Šlechtová Michaela Úpice #767#Zdo351.Ženy166.00:00:00+00:06:27.27-00:07:28.0Detail
104. Pešková Chramostová MichaelaDvůr Králové nad Labem#644#Z35plus1.Ženy173.00:00:00+00:06:27.27-00:08:50.9Detail
105. Mocek TomášPardubice#604#Mdo501.Muži5.00:00:00+00:06:27.27Detail
106. Žáčková ZuzanaPardubice#850#Zdo351.Ženy247.00:00:00+00:06:27.27-00:10:26.1Detail
107. Morcová HelenaHradec Králové#605#Zdo351.Ženy264.00:00:00+00:06:27.27-00:16:24.3Detail
108. goessaert helenePrague#417#Z35plus1.Ženy242.00:00:00+00:06:27.27-00:11:39.6Detail
109. dillen geertPrague#376#Mdo601.Muži129.00:00:00+00:06:27.27-00:11:37.8Detail
110. dillen boPrague#375#Zdo351.Ženy253.00:00:00+00:06:27.27-00:11:36.6Detail
111. de schepper KoPrague#372#Mdo401.Muži152.00:00:00+00:06:27.27-00:11:38.1Detail
112. Holečková AnnaNové Město nad Metují#445#Zdo351.Ženy169.00:00:00+00:06:27.27-00:08:56.7Detail
113. Šimáková LadaPříbram#756#Zdo351.Ženy91.00:00:00+00:06:27.27-00:09:23.9Detail
114. Štěpánková LuciePardubice#778#Zdo351.Ženy199.00:00:00+00:06:27.27-00:10:24.2Detail
115. Minaříková LucieHradec Králové#599#Zdo351.Ženy229.00:00:00+00:06:27.27-00:10:50.0Detail
116. Minaříková SimonaHradec Králové#600#Z35plus1.Ženy236.00:00:00+00:06:27.27-00:10:48.0Detail
117. Fenclová KateřinaStarý Plzenec#404#Zdo351.Ženy67.00:00:00+00:06:27.27-00:09:55.8Detail
118. Fencl MiroslavStarý Plzenec#403#Mdo401.Muži117.00:00:00+00:06:27.27-00:09:56.2Detail
119. Dušek MartinDvůr Králové nad Labem#395#Mdo401.Muži113.00:00:00+00:06:27.27-00:08:49.2Detail
120. BRICHOVA PAVLÍNADobravice#338#Z35plus1.Ženy278.00:00:00+00:06:27.27-00:08:51.1Detail
121. Šťastná TerezaPraha#774#Zdo351.Ženy90.00:00:00+00:06:27.27-00:09:22.1Detail
122. Voňka TomášPecka#828#Mdo401.Muži22.00:00:00+00:06:27.27-00:17:40.9Detail
123. Bubeník MartinAFK Semice#341#Mdo501.Muži13.00:00:00+00:06:27.27Detail
124. Fučíková LucieMostek 32, Mostek 544 75#415#Zdo351.Ženy232.00:00:00+00:06:27.27Detail
125. Špringr ZdeněkRtyně v Podkrkonoší#771#M60plus1.Muži68.00:00:00+00:06:27.27-00:13:50.5Detail
126. Špringrová IvonaRtyně v Podkrkonoší#772#Zdo351.Ženy4.00:00:00+00:06:27.27Detail
127. Belza MichalPraha#319#Mdo401.Muži110.00:00:00+00:06:27.27-00:09:15.0Detail
128. Hloušková TerezaDvůr Králové nad Labem#440#Zdo351.Ženy84.00:00:00+00:06:27.27-00:08:48.9Detail
129. Zimová KarolínaRtyně v Podkrkonoší#847#Zdo351.Ženy85.00:00:00+00:06:27.27-00:12:11.7Detail
130. Kotyk JiříPardubice#536#Mdo501.Muži75.00:00:00+00:06:27.27-00:49:24.6Detail
131. Bitnar JaroslavNáchod#328#Mdo501.Muži61.00:00:00+00:06:27.27-00:06:17.2Detail
132. Ságl MartinPardubice#711#Mdo401.Muži125.00:00:00+00:06:27.27-00:45:41.1Detail
133. Hrčka JanKarlovy Vary#456#Mdo401.Muži161.00:00:00+00:06:27.27-00:09:17.3Detail
134. Burdychová BarboraSmiřice#344#Zdo351.Ženy141.00:00:00+00:06:27.27-00:09:20.9Detail
135. Doubek LadislavČSOB Testing Praha#386#Mdo401.Muži102.00:00:00+00:06:27.27-00:09:23.6Detail
136. Paulů PetrHorní Branná#639#Mdo401.Muži26.00:00:00+00:06:27.27-00:23:56.2Detail
137. Přibylová PetraNové Město nad Metují#675#Zdo351.Ženy34.00:00:00+00:06:27.27-00:12:15.8Detail
138. Hrdinka Jirka Run4fun #457#Mdo401.Muži4.00:00:00+00:06:27.27Detail
139. Holá IvanaRudník#444#Zdo351.Ženy189.00:00:00+00:06:27.27-00:11:46.2Detail
140. Bucháček LukášTrutnov#342#Mdo401.Muži69.00:00:00+00:06:27.27-00:11:28.5Detail
141. Moupic OndřejRudník#608#Mdo401.Muži170.00:00:00+00:06:27.27-00:11:48.1Detail
142. Havlíková Iveta Dvůr Králové nad Labem#433#Z35plus1.Ženy92.00:00:00+00:06:27.27-00:08:21.7Detail
143. Havlík JakubDvůr Králové nad Labem#431#Mdo401.Muži137.00:00:00+00:06:27.27-00:08:19.2Detail
144. Vydra JosefRudník#833#Mdo501.Muži124.00:00:00+00:06:27.27-00:08:31.4Detail
145. Vydra TomášRudník#834#Mdo401.Muži201.00:00:00+00:06:27.27-00:08:47.2Detail
146. Suchardová KateřinaRadvanice#739#Zdo351.Ženy303.00:00:00+00:06:27.27-00:08:47.6Detail
147. Příhoda Jiří SpeedSki#676#Mdo501.Muži89.00:00:00+00:06:27.27Detail
148. Příhodová PavlínaHradec Králové#677#Z35plus1.Ženy17.00:00:00+00:06:27.27-00:05:44.2Detail
149. Marečková VeronikaChrudim#579#Z35plus1.Ženy33.00:00:00+00:06:27.27Detail
150. Tržilová Jana Ústí nad Labem #795#Zdo351.Ženy298.00:00:00+00:06:27.27-00:08:35.6Detail
151. Kodet AlešPraha#525#Mdo401.Muži162.00:00:00+00:06:27.27-00:52:04.7Detail
152. Tomšů JanPraha#792#Mdo401.Muži45.00:00:00+00:06:27.27-00:06:18.0Detail
153. Šamanová TerezaDvůr Králové nad Labem#750#Zdo351.Ženy158.00:00:00+00:06:27.27-00:10:21.4Detail
154. Stolinová PetraTrutnov#736#Zdo351.Ženy179.00:00:00+00:06:27.27-00:07:10.9Detail
155. Stolinová Kateřina Trutnov#735#Zdo351.Ženy177.00:00:00+00:06:27.27-00:07:11.0Detail
156. Tommová PavlínaZBV#791#Z35plus1.Ženy182.00:00:00+00:06:27.27-00:09:27.6Detail
157. Pultarová VeronikaHradec Králové#679#Zdo351.Ženy11.00:00:00+00:06:27.27-00:07:43.5Detail
158. Vymetal marianCHVALEČ#836#Mdo501.Muži135.00:00:00+00:06:27.27-00:06:51.5Detail
159. Bačová LenkaOh#308#Zdo351.Ženy225.00:00:00+00:06:27.27-00:08:31.7Detail
160. Záleská KarolínaTrutnov#517#Zdo351.Ženy164.00:00:00+00:06:27.27-00:10:28.5Detail
161. Viková PetraÚpice#820#Z35plus1.Ženy150.00:00:00+00:06:27.27-00:15:38.4Detail
162. Šoltysová BohdanaZdounky#770#Z35plus1.Ženy30.00:00:00+00:06:27.27-00:42:56.5Detail
163. knoppova kamilaHradec Králové 3#523#Z35plus1.Ženy114.00:00:00+00:06:27.27Detail
164. Sviastyn AlenaZdar nad orlici#740#Z35plus1.Ženy292.00:00:00+00:06:27.27-00:07:56.2Detail
165. Sviastyn FelixZdar nad orlici#741#Mdo501.Muži196.00:00:00+00:06:27.27-00:07:58.0Detail
166. Sekanina TomášAK Moravská Třebová#717#Mdo401.Muži12.00:00:00+00:06:27.27-00:12:13.1Detail
167. Musilová ErikaAK Moravská Třebová#618#Zdo351.Ženy3.00:00:00+00:06:27.27Detail
168. Zoubková BarboraMC Český ráj#849#Zdo351.Ženy1.00:00:00+00:06:27.27-00:04:12.7Detail
169. Nováková Martina Skřivany#624#Z35plus1.Ženy113.00:00:00+00:06:27.27-00:12:04.3Detail
170. Radoňová BarboraDolní Branná#690#Zdo351.Ženy314.00:00:00+00:06:27.27-00:06:44.3Detail
171. Palasová VěraJablonec nad Nisou#638#Z35plus1.Ženy259.00:00:00+00:06:27.27-00:06:37.6Detail
172. Radoň Tomáš Dolní Branná#689#Mdo401.Muži209.00:00:00+00:06:27.27-00:06:34.0Detail
173. Medunová PetraČSOB a.s.#590#Z35plus1.Ženy100.00:00:00+00:06:27.27Detail
174. Dufková LucieJaroměř#392#Z35plus1.Ženy213.00:00:00+00:06:27.27Detail
175. Kubiasová KateřinaTyčka a kulička#556#Z35plus1.Ženy2.00:00:00+00:06:27.27-00:07:27.6Detail
176. Dufková VeronikaDvůr Králové nad Labem#393#Zdo351.Ženy165.00:00:00+00:06:27.27-00:09:37.3Detail
177. Zachová KamilaČSOB#843#Zdo351.Ženy116.00:00:00+00:06:27.27-00:09:40.6Detail
178. Kristková Markéta Hradec Králové #548#Zdo351.Ženy63.00:00:00+00:06:27.27-00:46:08.0Detail
179. Kristek Dušan Holýšov #547#Mdo601.Muži130.00:00:00+00:06:27.27-00:45:04.1Detail
180. Zachová Jana Nové Město nad Metují#842#Zdo351.Ženy221.00:00:00+00:06:27.27-00:09:38.9Detail
181. Junková NikolaZálesní Lhota#507#Zdo351.Ženy68.00:00:00+00:06:27.27Detail
182. Kopčilová MarkétaRUN4FUN#527#Z35plus1.Ženy260.00:00:00+00:06:27.27-00:10:22.8Detail
183. Mlejnek TomášHradec Králové#603#Mdo401.Muži27.00:00:00+00:06:27.27-00:37:57.2Detail
184. Kalenská Ilona Musher club JCC #513#Zdo351.Ženy45.00:00:00+00:06:27.27-00:13:00.3Detail
185. Dědečková KristýnaTřebechovice pod Orebem#373#Zdo351.Ženy310.00:00:00+00:06:27.27-00:09:23.5Detail
186. Grulichová EliškaTřebechovice pod Orebem#418#Zdo351.Ženy311.00:00:00+00:06:27.27-00:09:23.7Detail
187. Červený DavidChlivce #362#Mdo501.Muži50.00:00:00+00:06:27.27-00:07:13.8Detail
188. Šimonová MagdalenaLiberec#759#Z35plus1.Ženy50.00:00:00+00:06:27.27-00:07:39.1Detail
189. Červený Vítek Chlivce #363#Mdo401.Muži48.00:00:00+00:06:27.27-00:08:48.9Detail
190. Kalvasová Monika*#514#Z35plus1.Ženy36.00:00:00+00:06:27.27-00:10:02.1Detail
191. Pajorová Michaela Pardubice#637#Zdo351.Ženy6.00:00:00+00:06:27.27Detail
192. Václavíková VěraHostinné#805#Z35plus1.Ženy82.00:00:00+00:06:27.27-00:10:21.4Detail
193. Lhotová MarkétaRudník#565#Zdo351.Ženy188.00:00:00+00:06:27.27-00:11:47.6Detail
194. Motlová EvaDvůr Králové nad Labem#607#Z35plus1.Ženy129.00:00:00+00:06:27.27-00:15:18.6Detail
195. Šamanová MarcelaBílá Třemešná#749#Z35plus1.Ženy251.00:00:00+00:06:27.27-00:09:58.2Detail
196. Vávrová EvaDolní Brusnice#811#Z35plus1.Ženy250.00:00:00+00:06:27.27-00:10:00.1Detail
197. Vanclová VeronikaJilemnice#809#Zdo351.Ženy198.00:00:00+00:06:27.27-00:06:41.8Detail
198. Svoboda LukášYellow House#743#Mdo501.Muži15.00:00:00+00:06:27.27-00:13:03.8Detail
199. Svoboda AlanYellow House#742#Mdo401.Muži109.00:00:00+00:06:27.27-00:13:03.5Detail
200. Tikalová LucieSezemice#788#Z35plus1.Ženy12.00:00:00+00:06:27.27Detail
201. Šidová VeronikaSmirice#753#Zdo351.Ženy295.00:00:00+00:06:27.27-00:09:20.4Detail
202. Švorcová IrenaTEAM OF QUEENS#785#Zdo351.Ženy152.00:00:00+00:06:27.27-00:21:38.5Detail
203. Skálová GabrielaHradec Králové#723#Zdo351.Ženy89.00:00:00+00:06:27.27-00:10:22.7Detail
204. Svobodová LeonaZBV#746#Z35plus1.Ženy15.00:00:00+00:06:27.27-00:09:25.5Detail
205. Jindráková Markéta Hradec Králové#495#Zdo351.Ženy168.00:00:00+00:06:27.27-00:08:56.8Detail
206. Šrůtková PetraČeská Skalice#773#Zdo351.Ženy261.00:00:00+00:06:27.27-00:43:57.5Detail
207. Šulcová MagdalénaTeam of Queens#780#Zdo351.Ženy65.00:00:00+00:06:27.27-00:09:48.6Detail
208. Pavlík JanHradec Králové#640#Mdo401.Muži158.00:00:00+00:06:27.27-00:04:29.2Detail
209. Petera JanCyklobanda.cz#646#Mdo401.Muži127.00:00:00+00:06:27.27-00:09:45.7Detail
210. Bienová VeronikaChlumec nad Cidlinou#324#Zdo351.Ženy190.00:00:00+00:06:27.27-00:10:16.6Detail
211. Částka JanChoceň#355#Mdo401.Muži73.00:00:00+00:06:27.27-00:05:46.3Detail
212. Prudičová KristýnaHolice#674#Zdo351.Ženy26.00:00:00+00:06:27.27-00:05:43.5Detail
213. Mercelová NatálieTřebechovice pod Orebem#593#Zdo351.Ženy53.00:00:00+00:06:27.27Detail
214. Mercelová NatálieTřebechovice pod Orebem#594#Z35plus1.Ženy54.00:00:00+00:06:27.27-00:08:48.1Detail
215. Vencláková Kateřina Hradec Králové#816#Z35plus1.Ženy62.00:00:00+00:06:27.27-00:10:17.9Detail
216. Šichová MarcelaHradec Králové#754#Z35plus1.Ženy122.00:00:00+00:06:27.27-00:10:18.2Detail
217. Horska SvetlanaVrchlabi#454#Z35plus1.Ženy46.00:00:00+00:06:27.27-00:18:03.0Detail
218. Vosáhlo VítTj Lokomotiva Trutnov#829#Mdo401.Muži6.00:00:00+00:06:27.27Detail
219. Hach Lukᚊtefko Running Team#421#Mdo401.Muži8.00:00:00+00:06:27.27Detail
220. Cohorna LukášNové Město nad Metují#349#Mdo401.Muži59.00:00:00+00:06:27.27-00:08:15.5Detail
221. Chroboková Lenka54401 Dvůr Králové nad Labem#479#Z35plus1.Ženy101.00:00:00+00:06:27.27-00:56:19.6Detail
222. Chroboková Johana54401 Dvůr Králové nad Labem#478#Zdo351.Ženy109.00:00:00+00:06:27.27-00:56:22.5Detail
223. Kottová MonikaHradec Králové#441#Mdo401.Muži121.00:00:00+00:06:27.27-00:26:44.6Detail
224. Beneš MichalBenátky nad Jizerou#321#Mdo501.Muži72.00:00:00+00:06:27.27-00:48:40.5Detail
225. Fantová MarieNové Město nad Metují#401#Z35plus1.Ženy41.00:00:00+00:06:27.27-00:07:52.6Detail
226. Barnetová Prudičová VěraČSOB#311#Zdo351.Ženy248.00:00:00+00:06:27.27-00:12:06.8Detail
227. Müller RomanHradec Králové#613#Mdo401.Muži11.00:00:00+00:06:27.27Detail
228. Matějovic PetrMost#585#Mdo501.Muži88.00:00:00+00:06:27.27-00:09:53.3Detail
229. Chabrová Martina Chomutov #472#Z35plus1.Ženy133.00:00:00+00:06:27.27-00:09:56.1Detail
230. Seitl JanDvůr Králové nad Labem#715#Mdo401.Muži112.00:00:00+00:06:27.27-00:41:21.0Detail
231. Zahradník RadekSolnice#841#Mdo401.Muži115.00:00:00+00:06:27.27-00:07:27.2Detail
232. Šitina TomášČerníkovice#764#Mdo401.Muži85.00:00:00+00:06:27.27-00:07:22.9Detail
233. Poledník Michal Canicross Beskydy #660#Mdo401.Muži2.00:00:00+00:06:27.27Detail
234. Košťál LukášSRTG Trutnov#533#Mdo401.Muži84.00:00:00+00:06:27.27-00:07:18.8Detail
235. Košťál PetrSRTG Trutnov#534#Mdo601.Muži120.00:00:00+00:06:27.27-00:05:50.0Detail
236. Klouček DanielDvůr Králové nad Labem#522#Mdo401.Muži149.00:00:00+00:06:27.27-00:10:19.5Detail
237. Petřík JiříDvůr Králové nad Labem#649#Mdo401.Muži97.00:00:00+00:06:27.27-00:07:50.1Detail
238. Chrpová DenisaDvůr Králové nad Labem#480#Zdo351.Ženy183.00:00:00+00:06:27.27-00:07:40.9Detail
239. Blaha JanDvůr Králové nad Labem#330#Mdo401.Muži104.00:00:00+00:06:27.27-00:07:52.0Detail
240. Písař MartinTeam CykloTrener#653#Mdo401.Muži7.00:00:00+00:06:27.27Detail
241. Šilar FilipVysoké Mýto#755#Mdo401.Muži183.00:00:00+00:06:27.27-00:19:30.2Detail
242. Krausová MarkétaČeská Třebová#544#Zdo351.Ženy238.00:00:00+00:06:27.27-00:19:29.0Detail
243. Zima MatějTJ Lokomotiva Trutnov#846#Mdo401.Muži1.00:00:00+00:06:27.27Detail
244. Coufalová ŠárkaČeské Meziříčí#350#Zdo351.Ženy269.00:00:00+00:06:27.27-00:10:59.7Detail
245. Nosková EliškaHostinné#620#Zdo351.Ženy272.00:00:00+00:06:27.27-00:10:59.9Detail
246. Rudolová Marie4FUN Náchod#703#Zdo351.Ženy124.00:00:00+00:06:27.27-00:09:59.4Detail
247. Ptáčková MariePtáčči#678#Zdo351.Ženy71.00:00:00+00:06:27.27-00:34:49.2Detail
248. Hůlková MichaelaNáchod#468#Zdo351.Ženy125.00:00:00+00:06:27.27-00:09:59.6Detail
249. Doškářová IlonaHolín#385#Z35plus1.Ženy202.00:00:00+00:06:27.27-00:13:19.8Detail
250. Doškář ŠimonHolín#384#Mdo401.Muži174.00:00:00+00:06:27.27-00:13:15.0Detail
251. Hušková JanaSilvini Madshus team#470#Z35plus1.Ženy7.00:00:00+00:06:27.27-00:09:35.1Detail
252. Hynek OttoNáchod#471#Mdo501.Muži91.00:00:00+00:06:27.27-00:09:04.1Detail
253. Holicky BohumirPardubice#447#Mdo401.Muži107.00:00:00+00:06:27.27-00:12:20.7Detail
254. Vavřínová LuciePardubice#812#Z35plus1.Ženy83.00:00:00+00:06:27.27-00:12:20.8Detail
255. Rousková JanaHradec Králové#702#Z35plus1.Ženy27.00:00:00+00:06:27.27-00:12:37.3Detail
256. Hornychová JanaKolomuty#453#Z35plus1.Ženy61.00:00:00+00:06:27.27-00:12:52.0Detail
257. Hornych JakubHoJa Kolomuty#451#Mdo401.Muži30.00:00:00+00:06:27.27-00:12:54.4Detail
258. Hornych JanHoJa Kolomuty#452#Mdo501.Muži17.00:00:00+00:06:27.27Detail
259. Frinta TomášHRONOV#413#Mdo401.Muži64.00:00:00+00:06:27.27-00:08:12.5Detail
260. Dopita MarekNáchod#383#Mdo401.Muži123.00:00:00+00:06:27.27-00:30:45.0Detail
261. Věchet JaroslavHradec Králové#814#Mdo401.Muži49.00:00:00+00:06:27.27-00:11:36.3Detail
262. Ságnerová HanaHradec Králové#712#Z35plus1.Ženy149.00:00:00+00:06:27.27-00:11:52.8Detail
263. Čermáková RomanaDvůr Králové nad Labem#356#Z35plus1.Ženy178.00:00:00+00:06:27.27-00:07:13.1Detail
264. Raabová KarinTrutnov#683#Zdo351.Ženy323.00:00:00+00:06:27.27-00:20:56.5Detail
265. Raabová MarcelaTrutnov#684#Z35plus1.Ženy322.00:00:00+00:06:27.27-00:20:59.9Detail
266. Raabe PetrTrutnov#682#Mdo601.Muži208.00:00:00+00:06:27.27-00:09:49.0Detail
267. Doležalová MichaelaNový Bydžov#382#Zdo351.Ženy167.00:00:00+00:06:27.27-00:10:15.1Detail
268. Ježková JanaChlumec n.c#493#Zdo351.Ženy147.00:00:00+00:06:27.27-00:10:14.2Detail
269. Vostrčilová MartinaVysoké Mýto#830#Z35plus1.Ženy155.00:00:00+00:06:27.27-00:11:33.1Detail
270. Novotná Denisa Mokrý banditi #627#Zdo351.Ženy35.00:00:00+00:06:27.27Detail
271. Barešová KateřinaChlumec nad Cidlinou#310#Zdo351.Ženy146.00:00:00+00:06:27.27-00:10:15.4Detail
272. Skořepa MartinStarobucké Debrné#724#Mdo501.Muži87.00:00:00+00:06:27.27-00:11:16.4Detail
273. Linhart LukášSK Nové Město nad Metují#567#Mdo401.Muži19.00:00:00+00:06:27.27-00:11:32.5Detail
274. Fikarová KateřinaDvůr Králové nad Labem#408#Zdo351.Ženy145.00:00:00+00:06:27.27-00:09:37.8Detail
275. Kopecká Martina#GLADIATORRACETEAM#528#Zdo351.Ženy75.00:00:00+00:06:27.27-00:11:46.2Detail
276. Žďárská MichaelaSloupno#851#Zdo351.Ženy257.00:00:00+00:06:27.27-00:13:24.4Detail
277. Milata Tomáš Nový Bydžov#598#Mdo401.Muži150.00:00:00+00:06:27.27-00:13:24.2Detail
278. Kozák JanHradec Králové#539#Mdo401.Muži71.00:00:00+00:06:27.27-00:16:23.1Detail
279. ježková iva Dvůr Králové nad Labem#492#Z35plus1.Ženy280.00:00:00+00:06:27.27-00:07:42.0Detail
280. Ráliš TomášStaré Hradiště#691#Mdo501.Muži34.00:00:00+00:06:27.27-00:15:39.5Detail
281. Šulcová SimonaSK Gladiator gym#781#Zdo351.Ženy217.00:00:00+00:06:27.27-00:07:58.5Detail
282. Bönsch Vojtěch Dvůr Králové nad Labem#335#Mdo401.Muži67.00:00:00+00:06:27.27Detail
283. Prudič PetrHolice#673#Mdo401.Muži96.00:00:00+00:06:27.27-00:12:06.2Detail
284. Burešová LucieMK Hafling Driving team#345#Zdo351.Ženy13.00:00:00+00:06:27.27-00:09:17.0Detail
285. Valentová AlenaTrutnov#807#Z35plus1.Ženy285.00:00:00+00:06:27.27-00:07:36.3Detail
286. Wetterová AdrianaTrutnov#839#Zdo351.Ženy31.00:00:00+00:06:27.27-00:07:36.6Detail
287. Szekérová IvaTřebechovice p.O.#748#Zdo351.Ženy209.00:00:00+00:06:27.27-00:11:21.5Detail
288. Hrůza DominikMěřín#466#Mdo401.Muži21.00:00:00+00:06:27.27-00:04:18.9Detail
289. Jedlička LukášJičín#490#Mdo401.Muži38.00:00:00+00:06:27.27-00:07:26.3Detail
290. Tojnarová JolanaNáchod#790#Z35plus1.Ženy37.00:00:00+00:06:27.27-00:08:51.5Detail
291. Kubánková MichaelaČeská Skalice#555#Zdo351.Ženy283.00:00:00+00:06:27.27-00:09:06.3Detail
292. Rychterová JitkaČeská Skalice#708#Zdo351.Ženy192.00:00:00+00:06:27.27-00:09:08.1Detail
293. Urbanová MarieNáchod#803#Z35plus1.Ženy243.00:00:00+00:06:27.27-00:34:01.5Detail
294. Jarolímková KláraDvůr Králové nad Labem#487#Zdo351.Ženy218.00:00:00+00:06:27.27-00:07:56.9Detail
295. Jarolímek TomášDvůr Králové nad Labem#486#Mdo401.Muži24.00:00:00+00:06:27.27-00:07:55.0Detail
296. Skořepová LadislavaVlkov#725#Z35plus1.Ženy171.00:00:00+00:06:27.27-00:13:16.4Detail
297. Hofmann VojtěchTrutnov#443#Mdo401.Muži92.00:00:00+00:06:27.27-00:11:26.8Detail
298. Hofmann TomášTrutnov#442#Mdo401.Muži78.00:00:00+00:06:27.27-00:11:13.8Detail
299. Férová NikolaTrutnov#405#Zdo351.Ženy291.00:00:00+00:06:27.27-00:11:14.8Detail
300. Ryšavý MartinPro music prolog bike#709#Mdo401.Muži195.00:00:00+00:06:27.27-00:11:26.2Detail
301. Darebná PetraSKP Maják#370#Zdo351.Ženy97.00:00:00+00:06:27.27-00:32:54.6Detail
302. Smejkal LukášTanvald#729#Mdo401.Muži141.00:00:00+00:06:27.27-00:32:55.0Detail
303. Halas MilanLipník nad Bečvou#425#Mdo501.Muži46.00:00:00+00:06:27.27-00:23:17.4Detail
304. Drbohlav JiříLomnice nad Popelkou#388#Mdo501.Muži10.00:00:00+00:06:27.27Detail
305. Drbohlavová LenkaLomnice nad Popelkou#389#Z35plus1.Ženy19.00:00:00+00:06:27.27-00:12:11.8Detail
306. Runštuk DavidVelká Jesenice#704#Mdo401.Muži36.00:00:00+00:06:27.27Detail
307. Damianidisova EleniDvůr Králové nad Labem #369#Zdo351.Ženy234.00:00:00+00:06:27.27-00:09:51.2Detail
308. Foldová Janula Dvůr kralove nad labem #411#Z35plus1.Ženy176.00:00:00+00:06:27.27-00:09:50.6Detail
309. Christov AssenSofia#477#Mdo601.Muži66.00:00:00+00:06:27.27-00:46:14.1Detail
310. Kopsová JiřinaChoceň#529#Z35plus1.Ženy156.00:00:00+00:06:27.27Detail
311. Purm MichalYellow House#681#Mdo401.Muži29.00:00:00+00:06:27.27Detail
312. Stuchlíková JanaNové Město nad Metují#737#Z35plus1.Ženy284.00:00:00+00:06:27.27-00:08:10.3Detail
313. Slavík Ondřej Nové Město nad Metují#727#Mdo501.Muži193.00:00:00+00:06:27.27-00:08:13.3Detail
314. Votočková DenisaTrutnov#831#Zdo351.Ženy103.00:00:00+00:06:27.27-00:06:06.8Detail
315. Slavík MarekNové Město nad Metují#726#Mdo401.Muži192.00:00:00+00:06:27.27-00:08:10.7Detail
316. Škoda OndřejDvůr Králové nad Labem#765#Mdo401.Muži207.00:00:00+00:06:27.27-00:14:42.0Detail
317. Bendáková EliškaTrutnov#320#Zdo351.Ženy175.00:00:00+00:06:27.27-00:14:41.9Detail
318. Tylšová DanielaTriatlon Team Trutnov#801#Z35plus1.Ženy9.00:00:00+00:06:27.27-00:13:50.0Detail
319. Voldán JakubBěžouni z Klánovického lesa#825#Mdo401.Muži90.00:00:00+00:06:27.27-00:48:50.1Detail
320. Machek MiroslavDoubravice#573#Mdo501.Muži82.00:00:00+00:06:27.27-00:08:51.4Detail
321. Kohout VojtěchDvůr Králové#526#Mdo401.Muži16.00:00:00+00:06:27.27-00:11:49.0Detail
322. Bátovská AndreaPardubice#861#Z35plus1.Ženy180.00:00:00+00:06:27.27-00:09:53.9Detail
323. Tesař David#873#Mdo401.Muži3.00:00:00+00:06:27.27Detail
324. Habr PetrŽernov pro radost#420#Mdo609.Muži14.00:20:28+00:26:55.2700:20:23.97Detail
325. Jedlička JakubDětský domov se školou, Chrudim #488#Mdo4090.Muži18.00:21:41+00:28:08.2700:21:28.94Detail
326. Mašek KubaŽižkov Independent#583#Mdo4091.Muži20.00:21:45+00:28:12.2700:21:41.39Detail
327. Ráliš TomášStaré Hradiště#692#Mdo4092.Muži25.00:22:43+00:29:10.2700:22:34.46Detail
328. Jirak JosefHorovice#497#Mdo4093.Muži28.00:23:14+00:29:41.2700:22:51.91Detail
329. Čáp RichardČeské Meziříčí#353#Mdo4094.Muži35.00:23:47+00:30:14.2700:23:23.44Detail
330. Svobodová KláraPajp tým#745#Zdo35121.Ženy10.00:24:01+00:30:28.2700:23:58.58Detail
331. Novohradský PavelKostelec nad Orlicí#626#Mdo4095.Muži39.00:24:06+00:30:33.2700:23:30.35Detail
332. Rabas PavelDětský domov se školou, Chrudim #685#Mdo4096.Muži41.00:24:14+00:30:41.2700:23:57.02Detail
333. Jarolímek DanBílá Třemešná#483#Mdo4097.Muži42.00:24:26+00:30:53.2700:24:01.99Detail
334. Pich JanLibňatov#651#Mdo4098.Muži44.00:24:33+00:31:00.2700:24:06.61Detail
335. Bujárek MatoušDvůr Králové nad Labem#343#Mdo4099.Muži47.00:24:51+00:31:18.2700:24:31.36Detail
336. Melega TomášTrutnov#591#Mdo40100.Muži52.00:25:10+00:31:37.2700:24:46.58Detail
337. Sokol AndrejDětský domov se školou, Chrudim #731#Mdo40101.Muži53.00:25:20+00:31:47.2700:25:04.21Detail
338. Pavlišta PetrTrutnov#641#Mdo40102.Muži55.00:25:35+00:32:02.27Detail
339. Šišma MartinHradec Králové#763#Mdo40103.Muži58.00:25:40+00:32:07.2700:25:18.56Detail
340. Šimerdová LýdieHradec Kralové#757#Zdo35122.Ženy18.00:25:41+00:32:08.2700:25:20.31Detail
341. Hušek JaroslavSilvini Madshus team#469#Mdo5025.Muži60.00:25:47+00:32:14.2700:25:43.36Detail
342. Jirák VojtěchMostek#498#Mdo40104.Muži62.00:25:49+00:32:16.27Detail
343. Fišera MarekPraha#409#Mdo40105.Muži63.00:25:54+00:32:21.2700:25:18.51Detail
344. Kubíčková MartinaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem #558#Z35plus81.Ženy21.00:25:56+00:32:23.2700:25:30.17Detail
345. Uhlíř JiříSpy#802#Mdo5026.Muži65.00:26:00+00:32:27.27Detail
346. Peterková Veronika Olomouc #647#Zdo35123.Ženy23.00:26:04+00:32:31.2700:25:59.56Detail
347. Munzar JanDvůr Králové n/L#617#Mdo5027.Muži74.00:26:22+00:32:49.2700:26:11.18Detail
348. Mráčková PavlínaDK - NL#611#Zdo35124.Ženy28.00:26:28+00:32:55.2700:26:24.12Detail
349. Mráček PavelDK - NL#610#Mdo5028.Muži76.00:26:28+00:32:55.2700:26:24.34Detail
350. Písecký AlešGastro safari #654#Mdo40106.Muži77.00:26:28+00:32:55.2700:26:08.73Detail
351. Pešta DanielDětský domov se školou, Chrudim #645#Mdo40107.Muži79.00:26:37+00:33:04.2700:26:22.25Detail
352. Vávra VáclavHradec Králové#672#Mdo40108.Muži80.00:26:38+00:33:05.2700:26:14.22Detail
353. Tamchyna JakubŘíčany#786#Mdo40109.Muži81.00:26:42+00:33:09.2700:26:07.33Detail
354. Müllerová Karolina Hradec Králové #614#Z35plus82.Ženy29.00:26:48+00:33:15.2700:26:19.10Detail
355. Joska Radek Hradec králové #505#Mdo6010.Muži86.00:26:54+00:33:21.2700:26:40.62Detail
356. Smolíková AlenaJaroměř #730#Zdo35125.Ženy32.00:27:01+00:33:28.2700:26:56.14Detail
357. Klimplová Alena Palčáci #521#Zdo35126.Ženy38.00:27:27+00:33:54.2700:26:44.41Detail
358. Horký TomášPardubice#733#Z35plus83.Ženy39.00:27:27+00:33:54.2700:26:46.58Detail
359. Hájková HankaCafe Bajer#422#Zdo35127.Ženy40.00:27:27+00:33:54.2700:26:45.24Detail
360. Růžička OndřejVoleč#705#Mdo40110.Muži94.00:27:33+00:34:00.2700:26:59.33Detail
361. Rapčan LadislavPajp tým#696#Mdo40111.Muži95.00:27:35+00:34:02.2700:27:31.86Detail
362. Čížkovská DominikaTeréňačky a Smráďa#367#Zdo35128.Ženy44.00:27:42+00:34:09.2700:27:07.41Detail
363. Košťál VáclavHořice#535#Mdo40112.Muži100.00:27:47+00:34:14.2700:27:37.77Detail
364. Hošek CtiborHradec Králové#455#Mdo5029.Muži101.00:27:48+00:34:15.2700:27:38.81Detail
365. Štěpán Martin Běrunice #776#Mdo40113.Muži103.00:27:58+00:34:25.2700:27:23.90Detail
366. Attl Lukáš Trutnov#305#Mdo40114.Muži105.00:28:10+00:34:37.2700:27:47.10Detail
367. Hajná HanaPilníkov#423#Z35plus84.Ženy48.00:28:15+00:34:42.2700:27:41.04Detail
368. Andělová MonikaPilníkov #303#Zdo35129.Ženy49.00:28:15+00:34:42.2700:27:42.03Detail
369. Hajný PavelPilníkov#424#Mdo5030.Muži106.00:28:15+00:34:42.2700:27:40.94Detail
370. Koudelková BáraPlavecký klub Hradec Králové#537#Zdo35130.Ženy51.00:28:20+00:34:47.2700:27:59.24Detail
371. Svobodová AdrianaYellow House#744#Zdo35131.Ženy52.00:28:20+00:34:47.2700:27:57.80Detail
372. Jana PekárkováPraha#482#Z35plus85.Ženy55.00:28:23+00:34:50.2700:28:02.56Detail
373. Rýdlová MichaelaHradec Králové#707#Z35plus86.Ženy58.00:28:43+00:35:10.2700:28:20.09Detail
374. Miháliková LudmilaSTR Česká Lípa#596#Zdo35132.Ženy59.00:28:43+00:35:10.2700:28:30.82Detail
375. Žemlička Martin Sopřeč#854#Mdo40115.Muži111.00:28:46+00:35:13.2700:28:39.51Detail
376. Fliegerová SáraSkřivany#779#Zdo35133.Ženy60.00:28:53+00:35:20.2700:28:28.33Detail
377. Bros RomanDvůr Králové nad Labem#339#Mdo40116.Muži114.00:28:56+00:35:23.2700:28:28.41Detail
378. Bernardová PavlaČervený Kostelec#323#Zdo35134.Ženy64.00:28:59+00:35:26.2700:28:36.03Detail
379. Dvořáková Andrea Hořice#398#Zdo35135.Ženy66.00:29:02+00:35:29.2700:28:51.72Detail
380. Munzar JanCarla.Kupkolo.cz#616#Mdo40117.Muži116.00:29:06+00:35:33.2700:28:54.68Detail
381. Hejdová MartinaBrno#435#Zdo35136.Ženy69.00:29:18+00:35:45.2700:28:58.69Detail
382. Vojtěchová DianaBroumov#824#Z35plus87.Ženy70.00:29:26+00:35:53.2700:29:17.06Detail
383. Malinová MiroslavaSmiřice#576#Z35plus88.Ženy72.00:29:28+00:35:55.2700:29:16.21Detail
384. Horálek LukášKramolna#449#Mdo40118.Muži118.00:29:29+00:35:56.2700:28:58.26Detail
385. Červinka DanielHradec Králové#364#Mdo40119.Muži119.00:29:30+00:35:57.2700:28:57.42Detail
386. Luxová SabinaNáchod#572#Zdo35137.Ženy73.00:29:35+00:36:02.2700:29:02.68Detail
387. Brož JanNové Město nad Metují#340#Mdo40120.Muži122.00:29:36+00:36:03.2700:29:03.76Detail
388. Rodrová JanaValdice#701#Zdo35138.Ženy74.00:29:37+00:36:04.2700:29:12.70Detail
389. Rálišová IdaStaré Hradiště#693#Zdo35139.Ženy76.00:29:41+00:36:08.2700:29:19.75Detail
390. Piňosová MichaelaNáchod#652#Zdo35140.Ženy77.00:29:42+00:36:09.2700:29:18.51Detail
391. Plíštilová JanaČeská Skalice#655#Zdo35141.Ženy78.00:29:42+00:36:09.2700:29:18.96Detail
392. Bláha AdamHradec Králové#329#Mdo40121.Muži126.00:29:44+00:36:11.2700:29:01.52Detail
393. Morkus LukášDětský domov se školou, Chrudim #606#Mdo40122.Muži128.00:29:56+00:36:23.2700:29:40.15Detail
394. Pospíšilová LucieDvůr Králové nad Labem#668#Zdo35142.Ženy80.00:29:59+00:36:26.2700:29:34.58Detail
395. Volejník PetrSemín#826#Mdo40123.Muži131.00:30:07+00:36:34.2700:29:28.92Detail
396. Vymetalová KláraLoko trutnov#837#Zdo35143.Ženy86.00:30:08+00:36:35.2700:29:45.85Detail
397. Šimůnková Tereza Náchod#761#Zdo35144.Ženy87.00:30:09+00:36:36.2700:29:37.77Detail
398. Hudrliková VendulaHavlovice (okr.Trutnov)#467#Zdo35145.Ženy88.00:30:09+00:36:36.2700:29:40.42Detail
399. Hanák OndřejTrutnov#428#Mdo40124.Muži133.00:30:09+00:36:36.2700:29:35.30Detail
400. Dobeš RadimTeréňačky a Smráďa#378#Mdo40125.Muži134.00:30:10+00:36:37.2700:29:36.39Detail
401. Ryšavý PetrJívka#710#Mdo5031.Muži136.00:30:11+00:36:38.2700:29:34.71Detail
402. Petrák MichalChotěvice 159#648#Mdo40126.Muži138.00:30:12+00:36:39.2700:29:46.54Detail
403. Herzogová NatálieHronov#437#Zdo35146.Ženy93.00:30:13+00:36:40.2700:29:40.26Detail
404. Košín MartinLitomyšl#531#Mdo40127.Muži139.00:30:16+00:36:43.2700:29:49.99Detail
405. Košínová  MonikaChoceň#532#Zdo35147.Ženy95.00:30:16+00:36:43.2700:29:49.67Detail
406. Tunklová PetraČeská Skalice#796#Zdo35148.Ženy96.00:30:18+00:36:45.2700:29:55.75Detail
407. Šedivá AndreaDvůr Králové nad Labem#752#Zdo35149.Ženy98.00:30:22+00:36:49.2700:29:47.09Detail
408. Malina František Smiřice#575#Mdo6011.Muži142.00:30:22+00:36:49.2700:30:09.52Detail
409. Prokůpek JanDvůr Králové nad Labem#671#Mdo40128.Muži144.00:30:23+00:36:50.2700:29:47.64Detail
410. Civínová BarboraDvůr Králové nad Labem#348#Zdo35150.Ženy107.00:30:36+00:37:03.2700:30:10.71Detail
411. Secký MichalJaroměř #714#Mdo40129.Muži146.00:30:37+00:37:04.2700:30:08.28Detail
412. Mrázová KristýnaRoudnice nad Labem#612#Zdo35151.Ženy110.00:30:39+00:37:06.2700:30:18.38Detail
413. Chaloupková BarboraPraha#474#Zdo35152.Ženy111.00:30:40+00:37:07.2700:30:17.63Detail
414. Křemenská JanaTrutnov#554#Z35plus89.Ženy112.00:30:43+00:37:10.2700:30:38.35Detail
415. Horálek Tomáš Kramolna#450#Mdo40130.Muži147.00:30:48+00:37:15.2700:30:16.03Detail
416. Kubíček MartinBrno#557#Mdo40131.Muži148.00:30:50+00:37:17.2700:30:16.95Detail
417. Pelcová KateřinaBrno#643#Zdo35153.Ženy118.00:30:50+00:37:17.2700:30:17.72Detail
418. Oralová PetraKaliméro#635#Z35plus90.Ženy127.00:31:08+00:37:35.2700:30:40.14Detail
419. Bělská LenkaKlub Kalimero#318#Zdo35154.Ženy130.00:31:10+00:37:37.2700:30:43.77Detail
420. Petřina MartinChlumec nad Cidlinou#650#Mdo40132.Muži151.00:31:23+00:37:50.2700:30:49.32Detail
421. Drábková SimonaStará Paka#387#Zdo35155.Ženy136.00:31:24+00:37:51.2700:30:47.91Detail
422. Švestková AnetaSRTG Česká Třebová #784#Zdo35156.Ženy137.00:31:26+00:37:53.2700:30:58.45Detail
423. Novotná PetraPraha#628#Zdo35157.Ženy139.00:31:28+00:37:55.2700:31:08.92Detail
424. Pompa MarianDětský domov se školou, Chrudim #664#Mdo40133.Muži153.00:31:34+00:38:01.27Detail
425. Frisová Dita Sokol Jasenná#414#Z35plus91.Ženy140.00:31:37+00:38:04.2700:31:07.30Detail
426. Kulda MartinÚpice#560#Mdo5032.Muži154.00:31:37+00:38:04.2700:30:59.17Detail
427. Hrubý LukášZvůlecký slimáci#464#Mdo40134.Muži155.00:31:38+00:38:05.2700:31:18.06Detail
428. Blažková AdrianaJasenná#334#Z35plus92.Ženy142.00:31:43+00:38:10.2700:31:15.07Detail
429. Krohová LucieBrada#549#Zdo35158.Ženy143.00:31:46+00:38:13.2700:31:17.47Detail
430. Melichar OldrichCasia Trutnov#592#Mdo40135.Muži156.00:31:48+00:38:15.2700:31:27.33Detail
431. Turko JuliusDětský domov se školou, Chrudim #797#Mdo40136.Muži157.00:31:53+00:38:20.2700:31:38.98Detail
432. Krejčová JanaŽamberk#546#Zdo35159.Ženy148.00:31:54+00:38:21.2700:31:21.69Detail
433. Zavoralová MarkétaDětský domov se školou, Chrudim #844#Z35plus93.Ženy151.00:31:57+00:38:24.2700:31:43.16Detail
434. Kružík TomášDětský domov se školou, Chrudim #553#Mdo40137.Muži159.00:31:58+00:38:25.2700:31:40.02Detail
435. Holečková RadkaTrutnov#446#Z35plus94.Ženy153.00:32:01+00:38:28.2700:31:44.35Detail
436. Blažek JanJasenná#333#Mdo40138.Muži160.00:32:04+00:38:31.2700:31:34.97Detail
437. Novohradská LenkaKostelec nad Orlicí#625#Z35plus95.Ženy154.00:32:04+00:38:31.2700:31:23.18Detail
438. Škodová SoňaKostelec nad Orlicí#766#Zdo35160.Ženy157.00:32:15+00:38:42.2700:31:35.58Detail
439. Hrubešová IvanaDětský domov se školou, Chrudim #462#Zdo35161.Ženy159.00:32:17+00:38:44.2700:31:59.10Detail
440. Hlaváčková AndreaMiskolezy#439#Zdo35162.Ženy162.00:32:45+00:39:12.2700:32:21.73Detail
441. Absolonová NikolaDětský domov se školou, Chrudim#301#Zdo35163.Ženy163.00:32:50+00:39:17.2700:32:33.99Detail
442. Zaal JiříHradec Králové#840#Mdo5033.Muži163.00:32:57+00:39:24.2700:32:17.79Detail
443. Lhotský RadekTrutnov#566#Mdo5034.Muži164.00:32:59+00:39:26.2700:32:41.76Detail
444. Rambousek JakubMilovice#694#Mdo40139.Muži165.00:33:01+00:39:28.27Detail
445. Mervart VojtěchDolní Nemojov#858#Mdo40140.Muži166.00:33:01+00:39:28.2700:32:38.22Detail
446. Vopršalová MiroslavaDolní Nemojov#857#Z35plus96.Ženy170.00:33:01+00:39:28.2700:32:24.96Detail
447. Gulkáš MikulášDětský domov se školou, Chrudim #419#Mdo40141.Muži167.00:33:02+00:39:29.2700:32:48.05Detail
448. Brychtová Veronikajičín#859#Zdo35164.Ženy172.00:33:06+00:39:33.2700:32:30.59Detail
449. Oppl Ladislav Praha #632#Mdo6012.Muži168.00:33:07+00:39:34.2700:32:36.45Detail
450. Rezková PetraJaroměř#700#Z35plus97.Ženy181.00:33:13+00:39:40.2700:32:51.01Detail
451. Šolcová KristinaDvůr Králové nad Labem#769#Zdo35165.Ženy185.00:33:20+00:39:47.2700:32:40.51Detail
452. Erbanová RenataDvůr Králové nad Labem#399#Z35plus98.Ženy186.00:33:20+00:39:47.2700:32:40.96Detail
453. Vecková HanaBáječné ženy v běhu#813#Z35plus99.Ženy187.00:33:23+00:39:50.2700:32:51.44Detail
454. Šárka NehasilováKolín#751#Z35plus100.Ženy191.00:33:33+00:40:00.2700:32:52.92Detail
455. Hanzl MarcelPraha 4#430#Mdo5035.Muži171.00:33:33+00:40:00.2700:32:52.80Detail
456. Ašenbrenerová PetraDvůr Králové nad Labem#304#Zdo35166.Ženy193.00:33:34+00:40:01.2700:32:55.87Detail
457. Krumlovský LukášDrobovice#551#Mdo5036.Muži172.00:33:35+00:40:02.2700:32:55.19Detail
458. Chlumcová DianaHronov#476#Zdo35167.Ženy194.00:33:35+00:40:02.2700:33:01.46Detail
459. Jindrová TerezaSobotka#496#Zdo35168.Ženy196.00:33:39+00:40:06.2700:33:03.07Detail
460. Kupcová KvětaJičín#563#Zdo35169.Ženy200.00:33:49+00:40:16.2700:33:39.16Detail
461. Blažej LukášDvůr Králové nad Labem#332#Mdo40142.Muži173.00:33:50+00:40:17.2700:33:11.30Detail
462. Lehký MartinNová Paka#564#Mdo40143.Muži175.00:33:55+00:40:22.2700:33:11.48Detail
463. Bláhová AdélaHradec Králové#331#Zdo35170.Ženy206.00:33:57+00:40:24.2700:33:25.15Detail
464. Kameníková MiroslavaTrutnov#515#Z35plus101.Ženy208.00:34:00+00:40:27.2700:33:43.19Detail
465. Vojtěch FilipBroumov#823#Mdo5037.Muži176.00:34:04+00:40:31.2700:33:55.00Detail
466. Ponikelský PetrDvůr Králové nad Labem#666#Mdo40144.Muži177.00:34:08+00:40:35.2700:33:32.16Detail
467. Ponikelská AndreaDvůr Králové nad Labem#665#Zdo35171.Ženy211.00:34:08+00:40:35.2700:33:31.89Detail
468. Maternová PetraPřezletický šneček#586#Z35plus102.Ženy212.00:34:12+00:40:39.2700:33:31.57Detail
469. Kilevniková EvaJaroměř#519#Z35plus103.Ženy214.00:34:14+00:40:41.2700:33:52.09Detail
470. Hrušová Vlasáková VeronikaHradec Králové#465#Zdo35172.Ženy216.00:34:18+00:40:45.2700:33:39.00Detail
471. Dušek RomanPraha#396#Mdo40145.Muži180.00:34:18+00:40:45.2700:33:49.42Detail
472. Selingerová AnetaHolka z veteriny#718#Zdo35173.Ženy219.00:34:24+00:40:51.2700:34:02.36Detail
473. Steflovicova EvaPraha#734#Z35plus104.Ženy220.00:34:33+00:41:00.2700:34:02.50Detail
474. Vajsarová TerezaTrutnov#806#Zdo35174.Ženy227.00:34:56+00:41:23.2700:34:23.15Detail
475. Bírová MichaelaDětský domov se školou, Chrudim #327#Zdo35175.Ženy230.00:34:58+00:41:25.2700:34:42.55Detail
476. Dušková MonikaPraha#397#Zdo35176.Ženy235.00:35:13+00:41:40.2700:34:43.69Detail
477. Pražská HelenaPraha#670#Zdo35177.Ženy237.00:35:24+00:41:51.2700:34:50.41Detail
478. Chaloupka Vojtěch Dětský domov se školou, Chrudim #473#Mdo40146.Muži184.00:35:31+00:41:58.2700:35:17.23Detail
479. Handrejchová MichaelaBožetice#429#Zdo35178.Ženy240.00:35:35+00:42:02.2700:35:12.82Detail
480. Kovářová VendulaSemín#538#Zdo35179.Ženy241.00:35:37+00:42:04.2700:35:00.12Detail
481. Červeňák TomášDětský domov se školou, Chrudim #358#Mdo40147.Muži187.00:35:44+00:42:11.2700:35:30.86Detail
482. Šmídová GabrielaSTG Česká Třebová#768#Z35plus105.Ženy244.00:35:48+00:42:15.2700:35:20.43Detail
483. Bílová NikolŽižkov Independent#326#Zdo35180.Ženy246.00:35:53+00:42:20.2700:35:37.00Detail
484. Pokorná VeronikaRadvanice#657#Z35plus106.Ženy249.00:36:00+00:42:27.2700:35:17.52Detail
485. Tamchynová AlexandraŘíčany#787#Zdo35181.Ženy254.00:36:15+00:42:42.2700:35:39.96Detail
486. Hrubá NikolaZvůlecký slimáci#461#Zdo35182.Ženy255.00:36:18+00:42:45.2700:35:56.56Detail
487. šimková vladimíradvůr králové nad labem#758#Zdo35183.Ženy256.00:36:21+00:42:48.2700:36:17.30Detail
488. Jiřičková BarboraNová Paka#502#Zdo35184.Ženy258.00:36:31+00:42:58.2700:35:58.57Detail
489. Šimůnek PatrikHorka u Staré Paky#760#Mdo40148.Muži188.00:36:32+00:42:59.2700:35:59.12Detail
490. Žemličková RomanaSopřeč#855#Z35plus107.Ženy263.00:36:41+00:43:08.2700:36:18.65Detail
491. Bartuscheková EliškaDětský domov se školou, Chrudim #314#Zdo35185.Ženy265.00:36:51+00:43:18.2700:36:36.95Detail
492. Novotný GabrielVlčí Habřina#629#Mdo40149.Muži189.00:37:10+00:43:37.2700:36:28.64Detail
493. Vystrčilová JanaČeské Budějovice#838#Z35plus108.Ženy266.00:37:10+00:43:37.2700:36:28.93Detail
494. Müllerová MonikaVlčí Habřina#615#Z35plus109.Ženy267.00:37:11+00:43:38.2700:36:27.24Detail
495. Novotný OndřejVlčí Habřina#630#Mdo5038.Muži190.00:37:11+00:43:38.2700:36:28.49Detail
496. Bek MichalHradec Králové#317#Mdo40150.Muži191.00:37:16+00:43:43.2700:36:34.23Detail
497. Králíčková MarcelaHradec Králové#541#Zdo35186.Ženy268.00:37:16+00:43:43.2700:36:34.94Detail
498. Kultová KristýnaTrutnov#562#Zdo35187.Ženy270.00:37:35+00:44:02.2700:37:13.29Detail
499. Kultová AlenaTrutnov#561#Z35plus110.Ženy271.00:37:35+00:44:02.2700:37:13.38Detail
500. Mizerová Alena Libáň#601#Zdo35188.Ženy273.00:37:44+00:44:11.2700:37:31.27Detail
501. Tykalová MajkaBáječné ženy v běhu#798#Zdo35189.Ženy274.00:37:47+00:44:14.2700:37:17.53Detail
502. Fialová VendulaJirny#406#Zdo35190.Ženy277.00:38:33+00:45:00.2700:37:53.84Detail
503. Schejbalová ZuzanaČelákovice#720#Zdo35191.Ženy282.00:38:44+00:45:11.2700:38:04.83Detail
504. Doležalová LucieLánov#381#Z35plus111.Ženy287.00:39:07+00:45:34.2700:38:35.46Detail
505. Kadavá JessicaVrchlabí#510#Zdo35192.Ženy288.00:39:13+00:45:40.2700:38:40.05Detail
506. Kadavý JíříVrchlabí#511#Mdo6013.Muži194.00:39:14+00:45:41.2700:38:40.24Detail
507. Pacholíková Michaela Česká Skalice#636#Zdo35193.Ženy289.00:39:17+00:45:44.2700:38:50.06Detail
508. Chater TerezaDětský domov se školou, Chrudim #475#Zdo35194.Ženy290.00:39:24+00:45:51.2700:39:10.57Detail
509. Salayová AnežkaJičín#713#Zdo35195.Ženy293.00:39:34+00:46:01.2700:39:24.54Detail
510. Mizerová AnnaJičín#602#Zdo35196.Ženy294.00:39:35+00:46:02.2700:39:24.01Detail
511. Tylšová AnnaDolní Radechová#800#Zdo35197.Ženy296.00:39:51+00:46:18.2700:39:20.63Detail
512. Tylšová AdélaDolní Radechová#799#Zdo35198.Ženy297.00:39:51+00:46:18.2700:39:21.67Detail
513. Radil JosefDětský domov se školou, Chrudim #688#Mdo40151.Muži198.00:40:21+00:46:48.2700:40:02.44Detail
514. Beneš Miroslav Dětský domov se školou, Chrudim #322#Mdo40152.Muži199.00:40:21+00:46:48.2700:40:08.79Detail
515. Pospíšilová Lucie Trutnov #667#Zdo35199.Ženy299.00:40:28+00:46:55.2700:39:49.90Detail
516. Zörklerová AndreaBatňovice #848#Zdo35200.Ženy300.00:40:29+00:46:56.2700:39:49.75Detail
517. Hrubá LenkaZvůlecký slimáci#460#Zdo35201.Ženy301.00:40:35+00:47:02.2700:40:14.30Detail
518. Kosařová PetraPraha#530#Z35plus112.Ženy302.00:41:08+00:47:35.2700:40:37.24Detail
519. Jarolímek PavelBílá Třemešná#485#Mdo6014.Muži202.00:42:04+00:48:31.2700:41:37.50Detail
520. Jarolímek DavidBílá Třemešná#484#Mdo40153.Muži203.00:42:04+00:48:31.2700:41:40.39Detail
521. Drholcová LucieHostinné#390#Zdo35202.Ženy306.00:42:12+00:48:39.2700:41:56.87Detail
522. Rambousková MarcelaMilovice#695#Zdo35203.Ženy308.00:42:17+00:48:44.2700:41:42.41Detail
523. Medrano NataliaHostinne#589#Zdo35204.Ženy309.00:42:20+00:48:47.2700:42:04.86Detail
524. Kaleja MarekDětský domov se školou, Chrudim #512#Mdo40154.Muži204.00:42:27+00:48:54.2700:42:11.80Detail
525. Hejcmanová KristýnaDětský domov se školou, Chrudim #434#Zdo35205.Ženy312.00:42:29+00:48:56.2700:42:11.70Detail
526. Pollák PatrikDětský domov se školou, Chrudim #662#Mdo40155.Muži205.00:43:05+00:49:32.27Detail
527. Bílková Ilona Dětský domov se školou, Chrudim #325#Z35plus113.Ženy315.00:43:05+00:49:32.27Detail
528. Čmelíková ŠárkaTeréňačky a Smráďa#368#Zdo35206.Ženy316.00:43:11+00:49:38.2700:42:38.20Detail
529. Červeňáková KristýnaDětský domov se školou, Chrudim #361#Zdo35207.Ženy317.00:43:30+00:49:57.27Detail
530. Žemlička Martin Sopřeč#853#Mdo5039.Muži206.00:43:49+00:50:16.2700:43:31.26Detail
531. Červeňáková DarinaDětský domov se školou, Chrudim #360#Zdo35208.Ženy319.00:43:59+00:50:26.2700:43:44.83Detail
532. Opplová VeronikaPraha 5#634#Zdo35209.Ženy320.00:44:26+00:50:53.2700:43:55.73Detail
533. Opplová Miroslava Praha #633#Z35plus114.Ženy321.00:44:26+00:50:53.2700:43:55.54Detail
534. Suchá Marie Krabčice #738#Z35plus115.Ženy324.00:45:26+00:51:53.2700:44:48.65Detail
535. Marcinková LucieDětský domov se školou, Chrudim #578#Zdo35210.Ženy325.00:46:30+00:52:57.2700:46:14.74Detail
536. Pollák TomášDětský domov se školou, Chrudim #663#Mdo40156.Muži210.00:46:30+00:52:57.2700:46:14.53Detail
537. Rácová KristinaDětský domov se školou, Chrudim #687#Zdo35211.Ženy326.00:48:28+00:54:55.27Detail
538. Lorenzová Michaela Vrchlabí #569#Zdo35212.Ženy327.01:07:09+01:13:36.2701:06:23.09Detail
539. Baťová Bc. Laďka Kunčice nad Labem 111#316#Zdo35213.Ženy328.01:07:09+01:13:36.2701:06:23.92Detail
Žďárský PetrDětský domov se školou, Chrudim #852#Mdo40Muži00:00:00Detail
Frei Lubomír Dětský domov se školou, Chrudim #412#Mdo50Muži00:00:00Detail
Horakova PavlinaDvur Kralove nad Labem#448#Zdo35Ženy00:00:00Detail
Prášková EvaProseč#669#Z35plusŽeny00:00:00Detail
Jelínková SimonaHradec Králové#491#Zdo35Ženy00:00:00Detail
Veselý Daniel Doubravice#817#Mdo40Muži00:00:00Detail
Veverková JanaDoubravice #819#Zdo35Ženy00:00:00Detail
Jungwirth KarelNáchod#506#Mdo40Muži00:00:00Detail
Mareš DavidDětský domov se školou, Chrudim #580#Mdo40Muži00:00:00Detail
Veselý JosefFly united#818#Mdo40Muži00:00:00Detail
Štefániková MáriaPraha#775#Zdo35Ženy00:00:00Detail
Kroutil PavelPraha#550#Mdo40Muži00:00:00Detail
Tomšů VeronikaPraha#793#Zdo35Ženy00:00:00Detail
Vejtasová Ilona Holice#815#Z35plusŽeny00:00:00Detail
Štěpánková Daniela Velké Poříči#777#Zdo35Ženy00:00:00Detail
Diblík Václav Kostelec nad Orlicí#374#Mdo60Muži00:00:00Detail
Gabor Kuba Gastro safari #416#Mdo40Muži00:00:00Detail
Mráček AlešHradečáci#609#Mdo40Muži00:00:00Detail
Jíčínský Ondřej Hradečáci#494#Mdo40Muži00:00:00Detail
Krupička JindřichMělník#552#Mdo40Muži00:00:00Detail
Machova LenkaAmazonka#574#Zdo35Ženy00:00:00Detail
Hrubý JakubPardubice#463#Mdo40Muži00:00:00Detail
Hrubá IvetaPardubice#459#Zdo35Ženy00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz