Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2019
6. 4. 2019

2 km dětský

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Gumanova ValerieTrutnov#58#D151.00:06:09Detail
2. Kubíček Matěj TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem #125#CH151.00:07:26+00:01:17.61Detail
3. Jakubsky TomasPecka#78#CH152.00:08:01+00:01:52.61Detail
4. Malich AntonínTJ Dvůr Králové nad Labem#141#CH153.00:08:19+00:02:10.61Detail
5. Vaněk LukášBrno#269#CH121.00:08:19+00:02:10.61Detail
6. Kareš MatoušHorní Ředice#91#CH122.00:08:24+00:02:15.61Detail
7. Kubíčková Kateřina TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem #126#D152.00:08:31+00:02:22.61Detail
8. Jakubsky LukasPecka #77#CH123.00:08:35+00:02:26.61Detail
9. Kubát DanielHradec Králové#118#CH154.00:08:37+00:02:28.61Detail
10. Fiala HonzaPardubice#41#CH124.00:08:48+00:02:39.61Detail
11. Drbohlavová AnnaLSK Lomnice nad Popelkou#33#D121.00:08:49+00:02:40.61Detail
12. Vondra MatějRudník#287#CH155.00:08:51+00:02:42.61Detail
13. Malichová AgataTrutnov#142#D153.00:08:58+00:02:49.61Detail
14. Vaněk ŠimonBrno#270#CH125.00:08:59+00:02:50.61Detail
15. Drbohlavová KarolínaLSK Lomnice nad Popelkou#34#D154.00:09:01+00:02:52.61Detail
16. Malichová TerezaTrutnov#144#D122.00:09:10+00:03:01.61Detail
17. Kubátová NatálieHeadec Králové#121#D123.00:09:17+00:03:08.61Detail
18. Klimešová NicolDvůr Králové nad Labem#99#D124.00:09:27+00:03:18.61Detail
19. Rejman DominikProseč#202#CH126.00:09:32+00:03:23.61Detail
20. Čejka SamuelTriathlon Team Chrudim#25#CH127.00:09:33+00:03:24.61Detail
21. Stejskal FilipHarrachov#227#CH128.00:09:34+00:03:25.61Detail
22. Klimešová MonikaDvůr Králové nad Labem#98#D125.00:09:36+00:03:27.61Detail
23. Zgoni NikiPardubice#295#D155.00:09:38+00:03:29.61Detail
24. Kunc JanTJ Atletika Dvůr Králové n.L.#133#CH129.00:09:41+00:03:32.61Detail
25. Tribula ŠtěpánOsice, Polizy#259#CH156.00:09:44+00:03:35.61Detail
26. Novotná VeronikaOsice#170#D156.00:09:47+00:03:38.61Detail
27. Pekárková KateřinaPraha#180#D126.00:09:49+00:03:40.61Detail
28. Pacholík MaxZálesní Lhota #175#CH1210.00:09:51+00:03:42.61Detail
29. Červený Kryštof Chlivce #29#CH1211.00:09:55+00:03:46.61Detail
30. Kubíková AmelieSAFARI GASTRO#128#D157.00:09:56+00:03:47.61Detail
31. Valenová ValentýnaHC Mžany#264#D127.00:09:58+00:03:49.61Detail
32. Bartošová BarboraDvůr Králové nad Labem#9#D128.00:10:06+00:03:57.61Detail
33. Bodlák MatějSAFARI GASTRO#16#CH1212.00:10:06+00:03:57.61Detail
34. Spíchalová BarboraTrutnov#866#D129.00:10:07+00:03:58.61Detail
35. Doležalová TheaRudník u Vrchlabí#32#D1210.00:10:10+00:04:01.61Detail
36. Šťastná EliškaTrutnov#245#D1211.00:10:11+00:04:02.61Detail
37. Novotná BarboraOsice#167#D1212.00:10:11+00:04:02.61Detail
38. Dvořáková DanielaJaroměř#864#D1213.00:10:12+00:04:03.61Detail
39. Kučera DavidJaroměř #129#CH1213.00:10:21+00:04:12.61Detail
40. Poděbradský TomášJaroměř#187#CH1214.00:10:22+00:04:13.61Detail
41. Tylšová AdélaDolní Radechová#260#D158.00:10:27+00:04:18.61Detail
42. Hájek Štěpán ČSOB na zdraví #60#CH1215.00:10:30+00:04:21.61Detail
43. Dušek JonášDvůr Králové nad Labem#38#CH1216.00:10:34+00:04:25.61Detail
44. Kubátová AmálieHradec Králové#119#D1214.00:10:39+00:04:30.61Detail
45. Johnová TerezaNechanice#86#D159.00:10:41+00:04:32.61Detail
46. Ulvr Adam CK Carla.kupkolo.cz#261#CH157.00:10:43+00:04:34.61Detail
47. Mráček JakubDK - NL#160#CH1217.00:10:43+00:04:34.61Detail
48. Sitná AmáliePětihosty#212#D1215.00:10:44+00:04:35.61Detail
49. Rejmanová AnnaProseč#203#D1216.00:10:44+00:04:35.61Detail
50. Sitný SebastiánPětihosty#215#CH1218.00:10:46+00:04:37.61Detail
51. Mašín Šimon SAFARI GASTRO#146#CH1219.00:10:46+00:04:37.61Detail
52. Havlík LukášDvůr Králové nad Labem#63#CH1220.00:10:46+00:04:37.61Detail
53. Viktorin JanPardubice#281#CH1221.00:10:46+00:04:37.61Detail
54. Kavková KristýnaPraha#93#D1510.00:10:47+00:04:38.61Detail
55. Němcová AdrianaPraha#162#D1217.00:10:47+00:04:38.61Detail
56. Figera JakubVlčice#46#CH1222.00:10:48+00:04:39.61Detail
57. Krejčí MatějMK Nová Paka#113#CH1223.00:10:55+00:04:46.61Detail
58. Medikusova JulieNemojov#150#D1511.00:10:57+00:04:48.61Detail
59. Svobodová LucieTrutnov#236#D1218.00:10:57+00:04:48.61Detail
60. Fialová NelaPardubice#42#D1219.00:11:02+00:04:53.61Detail
61. Spíchal VojtěchTrutnov#867#CH1224.00:11:03+00:04:54.61Detail
62. Svajdlerova LucieRudník#232#D1220.00:11:04+00:04:55.61Detail
63. Vaněk Tomáš Trutnov #272#CH1225.00:11:05+00:04:56.61Detail
64. Valešová ZuzanaDvůr Králové#268#D1221.00:11:07+00:04:58.61Detail
65. Klička JaroslavDvůr Králové nad Labem#96#CH158.00:11:08+00:04:59.61Detail
66. Večeřová Hana SofieHradec Králové#279#D1222.00:11:08+00:04:59.61Detail
67. Kubátová KláraSokol Sudenec#120#D1223.00:11:14+00:05:05.61Detail
68. Vlachynský LiborDTJ HK#283#CH1226.00:11:16+00:05:07.61Detail
69. Holeček KarelVertyňští#67#CH1227.00:11:19+00:05:10.61Detail
70. Figera LukášVlčice#47#CH1228.00:11:20+00:05:11.61Detail
71. Snížek JakubNemojov#223#CH1229.00:11:20+00:05:11.61Detail
72. Tomanová TerezaBrandýs nad Labem#254#D1512.00:11:23+00:05:14.61Detail
73. Druckerová TerezaBernartice#35#D1513.00:11:23+00:05:14.61Detail
74. Benešová VeronikaBenátky na Jizerou#1098#D1224.00:11:28+00:05:19.61Detail
75. Dušek JanDvůr Králové nad Labem#37#CH159.00:11:30+00:05:21.61Detail
76. Halasová KateřinaLipník nad Bečvou#61#D1225.00:11:36+00:05:27.61Detail
77. Pokorná EliškaTrutnov#189#D1226.00:11:36+00:05:27.61Detail
78. Vaněk Tobiáš Trutnov#271#CH1230.00:11:41+00:05:32.61Detail
79. Zima JakubSparťan#296#CH1231.00:11:43+00:05:34.61Detail
80. Honsová Kristýna Praha#70#D1227.00:11:43+00:05:34.61Detail
81. Hřebíček Marek Ústístí nad Orlicí#73#CH1232.00:11:45+00:05:36.61Detail
82. Munzarová MájaCarla.Kupkolo.cz#161#D71.00:11:46+00:05:37.61Detail
83. Zvoníček VojtěchHořice#299#CH1233.00:11:47+00:05:38.61Detail
84. Christov Assen Sofia#75#CH1234.00:11:50+00:05:41.61Detail
85. Trejbal KryštofTrutnov#256#CH1235.00:11:50+00:05:41.61Detail
86. Večeřa MikulášHradec Králové#275#CH1236.00:11:52+00:05:43.61Detail
87. Gumanova Matylda Trutnov#57#D1228.00:11:53+00:05:44.61Detail
88. Nováková AlžbětaHradec Králové#164#D1229.00:11:54+00:05:45.61Detail
89. Holubcová AnežkaLánov#69#D1230.00:11:56+00:05:47.61Detail
90. Havlíková VeronikaDvůr Králové nad Labem#64#D72.00:11:57+00:05:48.61Detail
91. Tribula RobinOsice, Polizy#258#CH1237.00:11:59+00:05:50.61Detail
92. Guman TadesTrutnov#55#CH1238.00:12:00+00:05:51.61Detail
93. Krumlovská BáraDrobovice#115#D1514.00:12:01+00:05:52.61Detail
94. Blažek DanielSvoboda nad Upou#15#CH1239.00:12:07+00:05:58.61Detail
95. Kubátová PavlaSokol Sudenec#122#D1231.00:12:08+00:05:59.61Detail
96. Stejskalová AnnaHarrachov#228#D1515.00:12:13+00:06:04.61Detail
97. Poděbradský MatyášJaroměř#186#CH1240.00:12:14+00:06:05.61Detail
98. Novotná LenkaCarla.kupkolo.cz#168#D1232.00:12:16+00:06:07.61Detail
99. Novotná MagdalénaOsice#169#D1233.00:12:19+00:06:10.61Detail
100. Dufek MichalJaroměř#36#CH1510.00:12:19+00:06:10.61Detail
101. Tomancová BarboraDvůr Králové nad Labem#253#D1516.00:12:21+00:06:12.61Detail
102. Barton BrunoVrchlabi#5#CH71.00:12:21+00:06:12.61Detail
103. Kosáčková AliceSokol Studenec#107#D1234.00:12:22+00:06:13.61Detail
104. Bartonova MedaVrchlabi#6#D73.00:12:24+00:06:15.61Detail
105. Bartoška JakubBílá Třemešná#8#CH1241.00:12:26+00:06:17.61Detail
106. Bodláková LilienSAFARI GASTRO#17#D1235.00:12:28+00:06:19.61Detail
107. Kotyk MichalPardubice#112#CH1242.00:12:28+00:06:19.61Detail
108. Cerny Karel Praha 10#20#CH1243.00:12:35+00:06:26.61Detail
109. Krumlovská AdélaDrobovice#114#D1236.00:12:38+00:06:29.61Detail
110. Vrba RadimHostinné#289#CH1244.00:12:40+00:06:31.61Detail
111. Voldán LukášBěžouni z Klánovického lesa#286#CH1245.00:12:40+00:06:31.61Detail
112. Pešek JiříDvůr Králové nad Labem#182#CH1246.00:12:40+00:06:31.61Detail
113. Pekárková KarolínaPraha#179#D74.00:12:41+00:06:32.61Detail
114. Malichová LenkaTJ Dvůr Králové nad Labem#143#1.00:12:47+00:06:38.61Detail
115. Smrž MikulášMělník, tým LoTři#220#CH1247.00:12:48+00:06:39.61Detail
116. Valenčík Adam Červený Kostelec#263#CH1248.00:12:50+00:06:41.61Detail
117. Nývlt VáclavČervený Kostelec#172#CH1249.00:12:50+00:06:41.61Detail
118. Kotoušová Kateřina Dvůr Králové nad Labem#110#D75.00:12:50+00:06:41.61Detail
119. Pumr JakubSulice#199#CH1250.00:12:51+00:06:42.61Detail
120. Hanuš Richard JosefZlíčko#62#CH1251.00:12:51+00:06:42.61Detail
121. Šturmová DinaDvůr Králové nad Labem#248#D76.00:12:54+00:06:45.61Detail
122. Paschoutová TerezaPardubice#176#D1517.00:12:57+00:06:48.61Detail
123. Svobodová TerezaTrutnov#238#D1518.00:12:58+00:06:49.61Detail
124. Tomancová Andrea Dvůr Králové nad Labem#252#D1237.00:13:02+00:06:53.61Detail
125. Paulusová Adélka Rosice u Chrasti#177#D1238.00:13:05+00:06:56.61Detail
126. Příhodová PetraHradec Králové#196#D1519.00:13:06+00:06:57.61Detail
127. Kalinová MichaelaHradec Králové#87#D1239.00:13:06+00:06:57.61Detail
128. Lukášová RozáliePardubice#140#D1240.00:13:07+00:06:58.61Detail
129. Votroubek MaximSvídnický Extrém Team#288#CH72.00:13:08+00:06:59.61Detail
130. Mareček FilipAtletika Chrudim#145#CH1252.00:13:09+00:07:00.61Detail
131. Beneš VojtěchBenátky nad Jizerou#12#CH1511.00:13:16+00:07:07.61Detail
132. Rambousková NelaMilovice#201#D77.00:13:17+00:07:08.61Detail
133. Suchá TerezaGym Jaroměř #229#D1241.00:13:24+00:07:15.61Detail
134. Vydrová KarolínaRudník#291#D1242.00:13:24+00:07:15.61Detail
135. Pešková AlexandraDvůr Králové nad Labem#184#D1520.00:13:25+00:07:16.61Detail
136. Alexander AdamPraha Pitkovice#2#CH1253.00:13:27+00:07:18.61Detail
137. Filipová TerezaTrutnov#49#D1521.00:13:29+00:07:20.61Detail
138. Filip OndřejTrutnov#48#CH1512.00:13:29+00:07:20.61Detail
139. Suchánková EliškaNáchod#230#D1243.00:13:29+00:07:20.61Detail
140. Vrbicky JaroslavČervený Kostelec#290#CH1254.00:13:32+00:07:23.61Detail
141. Mašínová NatálieSAFARI GASTRO#148#D1522.00:13:35+00:07:26.61Detail
142. Thamová EliškaTrutnov#251#D1244.00:13:36+00:07:27.61Detail
143. Kopecká AdélaAtletika Jaroměř#104#D1523.00:13:36+00:07:27.61Detail
144. Kopecký VojtěchAtletika Jaroměř#106#CH1513.00:13:36+00:07:27.61Detail
145. Knopp TadeášHradec Králové 3#102#CH1255.00:13:42+00:07:33.61Detail
146. Viktorinová BáraPardubice#282#D1245.00:13:44+00:07:35.61Detail
147. Pokorná AnežkaTrutnov#188#D1246.00:13:45+00:07:36.61Detail
148. Konvalinová NelaNový Bydžov#103#D1524.00:13:45+00:07:36.61Detail
149. Šimek ŠtěpánZŠ Schulzovy sady#241#CH1256.00:13:48+00:07:39.61Detail
150. Morávek Dominik Jaroměř#158#CH1257.00:13:49+00:07:40.61Detail
151. Abelyova IzabelaRudník#1#D1247.00:13:50+00:07:41.61Detail
152. Sitny KristianPětihosty#214#CH73.00:13:50+00:07:41.61Detail
153. Křepelka MatějHulk#117#CH1258.00:13:51+00:07:42.61Detail
154. Kopecký LadislavAtletika Jaroměř#105#CH1259.00:13:51+00:07:42.61Detail
155. Stoklasova BarboraPřelouč #870#2.00:13:54+00:07:45.61Detail
156. Košťálová VeronikaHořice#108#D1248.00:13:55+00:07:46.61Detail
157. Hřebíčková MarieÚstí nad Orlicí#74#D1249.00:13:57+00:07:48.61Detail
158. Medikus TobíkNemojov#149#CH1260.00:13:58+00:07:49.61Detail
159. Jarolímová TerezaDvůr Králové nad Labem#83#D1250.00:13:58+00:07:49.61Detail
160. Čermáková LauraBenešov#26#D1251.00:14:00+00:07:51.61Detail
161. Janáčková AnetaLázně Bělohrad#80#D1252.00:14:19+00:08:10.61Detail
162. Lhotský JanTrutnov#136#CH1261.00:14:21+00:08:12.61Detail
163. Koštířová TimeaPřerov nad Labem#109#D78.00:14:30+00:08:21.61Detail
164. Šubr TeodorHořice#250#CH74.00:14:31+00:08:22.61Detail
165. Klčo EmilyPardubice#94#D1253.00:14:32+00:08:23.61Detail
166. Vlček VítTrutnov#285#CH1262.00:14:33+00:08:24.61Detail
167. Vlček Jakub Trutnov#284#CH1263.00:14:33+00:08:24.61Detail
168. Zindulková AdrianaTrutnov#297#D1254.00:14:35+00:08:26.61Detail
169. Baťková MichaelaBernartice#11#D1255.00:14:36+00:08:27.61Detail
170. Kaplan JanHradec Králové#89#CH75.00:14:44+00:08:35.61Detail
171. Křemenský FilipTrutnov#116#CH1264.00:14:45+00:08:36.61Detail
172. Smržová MagdalénaMělník, tým LoTři#222#D79.00:14:45+00:08:36.61Detail
173. Smržová Anna MarieMělník, tým LoTři#221#D710.00:14:45+00:08:36.61Detail
174. Lhotský MatyášTrutnov#137#CH76.00:14:47+00:08:38.61Detail
175. Bursíková NoemiPraha#18#D1256.00:14:54+00:08:45.61Detail
176. Kuncová AlžbětaTJ Atletika Dvůr Králové n.L.#134#D1257.00:14:56+00:08:47.61Detail
177. Skrbková NelaZálesní Lhota#217#D1258.00:14:59+00:08:50.61Detail
178. Tomanová ZuzanaBrandýs nad Labem#255#D711.00:15:00+00:08:51.61Detail
179. Fialova SimonaPřelouč #43#3.00:15:04+00:08:55.61Detail
180. Nová KarolínaHostinné#163#D712.00:15:10+00:09:01.61Detail
181. Janatová JolanaZálesní Lhota #81#D713.00:15:11+00:09:02.61Detail
182. Siska Isabella RoseLeicester UK#211#D714.00:15:14+00:09:05.61Detail
183. Knap JanDvůr Králové nad Labem#100#CH77.00:15:17+00:09:08.61Detail
184. Sitná RozáliePětihosty#213#D1259.00:15:19+00:09:10.61Detail
185. Pešek RadimDvůr Králové nad Labem#183#CH1514.00:15:20+00:09:11.61Detail
186. Kaplan PavelHradec Králové#90#CH1265.00:15:25+00:09:16.61Detail
187. Skrbková BeátaZálesní Lhota#216#D1260.00:15:26+00:09:17.61Detail
188. Zavřel LukášKroměříž#293#CH1266.00:15:26+00:09:17.61Detail
189. Suchý JaroslavKrabčice #231#CH1267.00:15:34+00:09:25.61Detail
190. Peneva KremenaSofia#181#4.00:15:35+00:09:26.61Detail
191. Johanová AnikaGymnastika Trutnov#85#D1261.00:15:35+00:09:26.61Detail
192. Ponikelská EmilyPonik Racing#190#D715.00:15:38+00:09:29.61Detail
193. Ponikelský JáchymPonik Racin#192#CH78.00:15:39+00:09:30.61Detail
194. Ponikelská RozáriePonik Racing #191#D716.00:15:39+00:09:30.61Detail
195. valentová barboracerekvice nad bystřicí#265#D1262.00:15:44+00:09:35.61Detail
196. Sýkorová EliškaPřepychy#239#D1525.00:15:44+00:09:35.61Detail
197. Knapová AdélaDvůr Králové nad Labem#101#D717.00:15:45+00:09:36.61Detail
198. Bartoš MatyášHradec Králové #7#CH79.00:15:51+00:09:42.61Detail
199. Skýba DANIELSkuteč#218#CH710.00:16:01+00:09:52.61Detail
200. Mikešová VeronikaDvůr Králové nad Labem#152#D1263.00:16:02+00:09:53.61Detail
201. Mikešová ZuzanaDvůr Králové nad Labem#153#D718.00:16:03+00:09:54.61Detail
202. Šoltysová JasmínaZdounky#243#D1264.00:16:03+00:09:54.61Detail
203. Ságl JakubPardubice#207#CH711.00:16:09+00:10:00.61Detail
204. Kličková BarboraDvůr Králové nad Labem#97#D719.00:16:25+00:10:16.61Detail
205. Svobodová AdélaTrutnov#234#D720.00:16:25+00:10:16.61Detail
206. Veteška MichaelRTYNĚ V PODKRKONOŠÍ #280#CH1268.00:16:26+00:10:17.61Detail
207. Ságlová AdélaPardubice#208#D1265.00:16:26+00:10:17.61Detail
208. Nováková LeaŠlapanice#165#D721.00:16:28+00:10:19.61Detail
209. Holečková JanaVertyňští#68#D722.00:16:30+00:10:21.61Detail
210. Guman TomasTrutnov#56#CH712.00:16:37+00:10:28.61Detail
211. Rakušanová NelaPondělní dietáři#200#D723.00:16:38+00:10:29.61Detail
212. Večeřa ViktorHK#277#CH1269.00:16:55+00:10:46.61Detail
213. Sýkorová NelaPřepychy#240#D1266.00:16:57+00:10:48.61Detail
214. Liška JakubHradec Králové #138#CH713.00:17:02+00:10:53.61Detail
215. Hainiš PavelTrutnov#59#CH1270.00:17:06+00:10:57.61Detail
216. Paulusová BarboraRosice u Chrasti #178#D724.00:17:18+00:11:09.61Detail
217. Císař Jakub Pardubice#22#CH714.00:17:18+00:11:09.61Detail
218. Kotoušová TerezaDvůr Králové nad Labem#111#D725.00:17:20+00:11:11.61Detail
219. Mizera AntonínTrutnov#155#CH715.00:17:22+00:11:13.61Detail
220. Puhlovský Adámek Chrudim#198#CH716.00:17:25+00:11:16.61Detail
221. Mašindová Eliška Nechanice#147#D726.00:17:39+00:11:30.61Detail
222. Jára PatrikPraha#82#CH717.00:17:53+00:11:44.61Detail
223. Losenická TerezaSvoboda nad Úpou#139#D1267.00:17:54+00:11:45.61Detail
224. Zavřel PetrKroměříž#294#CH718.00:18:12+00:12:03.61Detail
225. Šrůtková KateČeská Skalice#244#D727.00:18:17+00:12:08.61Detail
226. Christova Katerina Sofia#76#5.00:18:20+00:12:11.61Detail
227. Oliva KryštofHradec Kralove#173#CH719.00:18:21+00:12:12.61Detail
228. Plšková ElenaHradec Králové#185#D728.00:18:34+00:12:25.61Detail
229. Moravec Jan Hradec Králové#157#CH720.00:18:35+00:12:26.61Detail
230. Šimková Michaela lvíče MŠ Roháčova#242#D729.00:18:38+00:12:29.61Detail
231. Moravcová VeronikaHradec Králové#156#D1268.00:18:54+00:12:45.61Detail
232. Morávek Tomáš Jaroměř#159#CH721.00:19:00+00:12:51.61Detail
233. Hromádková AnnaHradec Králové#71#D730.00:19:09+00:13:00.61Detail
234. Fišerová TýnkaChodovice#51#D731.00:19:10+00:13:01.61Detail
235. Hromádková EmaHradec Králové#72#D1269.00:19:10+00:13:01.61Detail
236. Kameník KarelTrutnov#88#CH722.00:19:15+00:13:06.61Detail
237. Růžička DanielVoleč#204#CH723.00:19:33+00:13:24.61Detail
238. Růžičková SofieVoleč#205#D732.00:19:46+00:13:37.61Detail
239. Schejbal JiříkHolice#210#6.00:19:48+00:13:39.61Detail
240. Trejbalová StelaTrutnov#257#D733.00:19:55+00:13:46.61Detail
241. černá mariehorní černůtky#27#D1526.00:19:58+00:13:49.61Detail
242. Fantová Tereza Nové Hrady#40#D1270.00:20:10+00:14:01.61Detail
243. Kulhavý FilipNové Hrady#132#CH724.00:20:11+00:14:02.61Detail
244. Otradovský FilipDvůr Králové nad Labem#174#CH725.00:20:16+00:14:07.61Detail
245. Janáček JanLázně Bělohrad#79#CH726.00:20:29+00:14:20.61Detail
246. Seitlová VeronikaDvůr Králové nad Labem#209#D734.00:20:29+00:14:20.61Detail
247. Fišerová LiliChodovice#50#D735.00:20:57+00:14:48.61Detail
248. Cerna AnnaPraha 10#19#D736.00:21:01+00:14:52.61Detail
249. valentová kateřina cerekvice nad bystřicí#267#D1271.00:22:12+00:16:03.61Detail
250. spanyikové adela krkonošské matky#225#D737.00:22:12+00:16:03.61Detail
251. spanyik alexanderkrkonošské matky#224#CH727.00:22:13+00:16:04.61Detail
252. valentová karolínacerekvice nad bystřicí#266#D1272.00:22:14+00:16:05.61Detail
253. Vajda KrisztinaVrchlabí#262#D738.00:22:17+00:16:08.61Detail
254. Zvoníček Marek Hořice#298#CH1515.00:22:27+00:16:18.61Detail
255. Wiesner AntonínHořice#292#CH728.00:22:28+00:16:19.61Detail
256. Vašíř Vojtěch Pardubice#273#CH729.00:22:40+00:16:31.61Detail
257. Prokopová SofieDvůr Králové#195#D739.00:22:41+00:16:32.61Detail
258. Štveráková AmálkaL+L team #249#D740.00:23:28+00:17:19.61Detail
259. Folberger FilipRudnik#52#CH1516.00:23:33+00:17:24.61Detail
260. Folbergerova AndreaRudnik#53#D741.00:23:34+00:17:25.61Detail
261. Hladíková AnnaKvinteto Prosecco#66#D742.00:24:09+00:18:00.61Detail
262. Chuda MiroslavRudník#154#CH730.00:24:23+00:18:14.61Detail
263. Kubicová AnetaDvůr Králové nad Labem#123#D1527.00:24:53+00:18:44.61Detail
264. Klička JakubDvůr Králové nad Labem#95#CH731.00:25:21+00:19:12.61Detail
265. Kučerová Kristýna Jaroměř #130#D743.00:25:26+00:19:17.61Detail
266. Nymsa KryštofHradec Králové#171#CH732.00:25:34+00:19:25.61Detail
267. Červená KristýnkaChlivce #28#D744.00:25:45+00:19:36.61Detail
268. Dančuková AdélaSendražice#30#D745.00:27:07+00:20:58.61Detail
269. Ptáčková EmmaPtáččci#197#D746.00:27:09+00:21:00.61Detail
270. Fanta Tadeáš Nové Hrady#39#CH733.00:28:56+00:22:47.61Detail
271. Smejkalová BeátkaTanvald#219#D747.00:29:18+00:23:09.61Detail
272. Darebný ŠtěpánSKP Maják#31#CH734.00:29:19+00:23:10.61Detail
273. Laštovička MatějZlatá Olešnice#135#CH735.00:29:22+00:23:13.61Detail
274. Fiedlerová RozálieTrutnov#45#D748.00:35:03+00:28:54.61Detail
275. Fiedlerová MagdalénaTrutnov#44#D749.00:35:03+00:28:54.61Detail
276. Michálková Klaudie Hradec Králové#151#D750.00:41:07+00:34:58.61Detail
Bakulová LauraSEMILY#3#D1200:00:00Detail
Štěpánková Eliška Zlatá Olešnice #247#D700:00:00Detail
Štěpánková Barbora Zlatá Olešnice #246#D700:00:00Detail
Svobodová Karolína Hradec Králové #235#D1200:00:00Detail
Svobodová SylvaHradec Králové #237#00:00:00Detail
Prášek VáclavProseč#194#CH1200:00:00Detail
Prášek JakubProseč#193#CH1200:00:00Detail
Kuková MartinaDvůr Králové n/L#131#00:00:00Detail
Járová Aneta Praha#84#D1200:00:00Detail
Grúňová Helena Jaroměř#54#D1200:00:00Detail
Baše MatějDvůr Králové nad Labem#10#CH700:00:00Detail
Kubíček JiříDvůr Králové nad Labem#124#CH1200:00:00Detail
Cerny VasekPraha 10#21#CH1200:00:00Detail
Kavka PetrPraha#92#CH1200:00:00Detail
Svědirohová NatálieSAFARI GASTRO#233#D1500:00:00Detail
Čabart FilipPraha#24#CH700:00:00Detail
Hejduková Anna Vrchlabí #65#D1200:00:00Detail
Novotna AnezkaVrchlabi#166#D1200:00:00Detail
Řeháková EliškaTřebihošť #206#D1500:00:00Detail
DNS Srna PetrMíša běží!!!#226#Detail
DNS Večeřa MartinHK#274#Detail
DNS Večeřová GabrielaHK#278#Detail
DNS Večeřa PetrHradec Králové#276#Detail
DNS Kubík MatějTrutnov#127#CH7Detail
DNS Bakulová RozárieSEMILY#4#D7Detail
DNS Čabart EmaPraha#23#D7Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz