Výsledková listina Hruboskalský půlmaraton
27. 4. 2019

12 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kovář JáchymMizuno team#642#muži1.00:48:58Detail
2. Schorná PavlaMizuno team#643#ženy1.00:49:47+00:00:49.69Detail
3. Stephan Gerber#673#muži2.00:50:46+00:01:48.69Detail
4. Špína JaroslavRovensko Pod Troskakama#345#muži3.00:51:15+00:02:17.69Detail
5. Schulhof JanKSM Hrádek#212#muži4.00:55:05+00:06:07.69Detail
6. Wolf FilipMalá Skála#1#muži5.00:55:06+00:06:08.69Detail
7. Šmídek OndřejXDENT#314#muži6.00:57:44+00:08:46.69Detail
8. Holátko KarelTriatlon MB#318#muži7.00:58:58+00:10:00.69Detail
9. Gittler VladislavFrýdlant#658#muži8.01:00:09+00:11:11.69Detail
10. Hons Lukáš #525#muži9.01:01:07+00:12:09.69Detail
11. Poláček OndřejPraha#489#muži10.01:01:41+00:12:43.69Detail
12. Cerny JakubPraha 10#645#muži11.01:01:51+00:12:53.69Detail
13. Svobodová KateřinaČKS SKI Jilemnice#352#ženy2.01:02:05+00:13:07.69Detail
14. Korandová PetraDobřichovice#420#ženy3.01:02:25+00:13:27.69Detail
15. Pförtner JaromírPraha#557#muži12.01:02:31+00:13:33.69Detail
16. Weidlich TomášUSK Pardubice#447#muži13.01:02:41+00:13:43.69Detail
17. Kapletová MonikaRohozecAmulet#631#ženy4.01:04:52+00:15:54.69Detail
18. Hanuš StanislavVrchlabí#627#muži14.01:04:56+00:15:58.69Detail
19. Rincon Perdiguero Jose MariaRychnov#674#muži15.01:05:01+00:16:03.69Detail
20. Filippi PavelPraha#470#muži16.01:05:04+00:16:06.69Detail
21. Blažej KryštofPraha#160#muži17.01:05:52+00:16:54.69Detail
22. Jurček MartinHavířov#596#muži18.01:05:53+00:16:55.69Detail
23. Maderová MagdaJilemnice#625#ženy5.01:06:04+00:17:06.69Detail
24. Vedral Patrik#672#muži19.01:07:09+00:18:11.69Detail
25. Povolný Josef#671#muži20.01:07:33+00:18:35.69Detail
26. Macháček TomášPečky#71#muži21.01:08:18+00:19:20.69Detail
27. Šestáková EliškaKeblice#592#ženy6.01:08:23+00:19:25.69Detail
28. Kovaříková DanielaJimmy's club#613#ženy7.01:08:49+00:19:51.69Detail
29. Kolátor AlešMTB MEL Jihlava#531#muži22.01:09:15+00:20:17.69Detail
30. Žáková OlgaALPIN CLUB AŠ#36#ženy8.01:09:19+00:20:21.69Detail
31. Vágnerová OlgaSněžné#623#ženy9.01:09:43+00:20:45.69Detail
32. Ertelt MarekPraha 9#159#muži23.01:09:59+00:21:01.69Detail
33. Šímová KarolínaMladá Boleslav#339#ženy10.01:10:12+00:21:14.69Detail
34. Janouš JiříPraha#178#muži24.01:10:25+00:21:27.69Detail
35. Smutná Pavla Running Lions#272#ženy11.01:10:34+00:21:36.69Detail
36. Nešporová KamilaDobřichovice#144#ženy12.01:10:35+00:21:37.69Detail
37. Rygál LiborSK MAXTRI LIBEREC#461#muži25.01:10:36+00:21:38.69Detail
38. Pavlík VáclavPraha#383#muži26.01:10:56+00:21:58.69Detail
39. Loňková LenkaMont Blanc#7#ženy13.01:11:00+00:22:02.69Detail
40. Skramuský KamilTTT#499#muži27.01:11:07+00:22:09.69Detail
41. Mudra KarelFrýdlant#101#muži28.01:11:37+00:22:39.69Detail
42. Pilnáček MatoušLiberec#614#muži29.01:11:54+00:22:56.69Detail
43. Martišová PetraHoPe#474#ženy14.01:12:02+00:23:04.69Detail
44. Drdla DanielNova Trojka#342#muži30.01:12:28+00:23:30.69Detail
45. Fraňková AlexandraHoroguru#380#ženy15.01:12:34+00:23:36.69Detail
46. Florian MartinSedmihorky#555#muži31.01:12:56+00:23:58.69Detail
47. Zeman MartinJesenný#295#muži32.01:13:01+00:24:03.69Detail
48. Roll MartinOOB Albrechtice nad Orlici#177#muži33.01:13:11+00:24:13.69Detail
49. Škrdlová AnnaJihlava#640#ženy16.01:13:23+00:24:25.69Detail
50. Trčka FilipDVBLOG TEAM#549#muži34.01:13:31+00:24:33.69Detail
51. Polák HynekTJ Sokol Záluží#20#muži35.01:13:45+00:24:47.69Detail
52. Pešková AlenaHrubá Skála#655#ženy17.01:13:58+00:25:00.69Detail
53. Kučera PetrJičín#67#muži36.01:14:01+00:25:03.69Detail
54. Vosátka JanMnichovice#351#muži37.01:14:14+00:25:16.69Detail
55. Wańková DitaVrchlabí#410#ženy18.01:14:24+00:25:26.69Detail
56. Brož DavidLibiš#446#muži38.01:14:31+00:25:33.69Detail
57. Kašpar Jan 1996Veltruby#458#muži39.01:14:41+00:25:43.69Detail
58. Kašpar TomášVeltruby#457#muži40.01:14:41+00:25:43.69Detail
59. Dobešová JanaLiveCross#535#ženy19.01:14:49+00:25:51.69Detail
60. Vybulka JakubTeplice#189#muži41.01:14:49+00:25:51.69Detail
61. Vanoušek MiroslavKvětnice#120#muži42.01:14:56+00:25:58.69Detail
62. Ceé LukášBežecký oddíl haptičtí Krasavci#520#muži43.01:15:03+00:26:05.69Detail
63. Horáková JindraPardubice 12#419#ženy20.01:15:10+00:26:12.69Detail
64. Grégr Vladimír#201#muži44.01:15:18+00:26:20.69Detail
65. Valouch ViktorPraha#158#muži45.01:15:26+00:26:28.69Detail
66. Lukášek JiříPoděbrady#360#muži46.01:15:30+00:26:32.69Detail
67. Drobek JakubRun for life Zábědov#109#muži47.01:15:43+00:26:45.69Detail
68. Chocholoušová KateřinaPraha#479#ženy21.01:16:17+00:27:19.69Detail
69. Koudelka RadekTurnov #638#muži48.01:16:24+00:27:26.69Detail
70. Piskova IlonaMont Blanc#3#ženy22.01:16:49+00:27:51.69Detail
71. Kinčíková GabrielaPraha#552#ženy23.01:16:50+00:27:52.69Detail
72. Kinčík OndrejPraha#553#muži49.01:16:51+00:27:53.69Detail
73. Rejcha MilanVelká Hleďsebe#184#muži50.01:16:55+00:27:57.69Detail
74. Vojtíšek Michal Praha 4#175#muži51.01:17:02+00:28:04.69Detail
75. Červená PetraPraha#281#ženy24.01:17:17+00:28:19.69Detail
76. Dufek Patrik#678#muži52.01:17:21+00:28:23.69Detail
77. Samseli VeronikaLovosice#567#ženy25.01:17:27+00:28:29.69Detail
78. Peršl RadanaHasičky Praha Miškovice#413#ženy26.01:18:00+00:29:02.69Detail
79. Kelnar ZuzanaKarviná#445#ženy27.01:18:14+00:29:16.69Detail
80. Blažková MarkétaPraha#635#ženy28.01:18:28+00:29:30.69Detail
81. Šedivý MichalShadouz#654#muži53.01:18:28+00:29:30.69Detail
82. Červenková MarkétaPraha 5#636#ženy29.01:18:29+00:29:31.69Detail
83. Bělohoubek MilanSrtg Mladá Boleslav#538#muži54.01:18:31+00:29:33.69Detail
84. Halířová EvaOK Jiskra Nový Bor#490#ženy30.01:18:46+00:29:48.69Detail
85. Maiová KateřinaLiberec#467#ženy31.01:18:50+00:29:52.69Detail
86. Tauschová KláraRoztoky#394#ženy32.01:18:55+00:29:57.69Detail
87. Lajn TomášTJ Kly#449#muži55.01:19:31+00:30:33.69Detail
88. Klímová Kateřina SKIALP KLUB TETŘÍVEK #444#ženy33.01:19:33+00:30:35.69Detail
89. Pekařová MichaelaTurnov#378#ženy34.01:19:52+00:30:54.69Detail
90. Footttit DenisaPraha#463#ženy35.01:19:56+00:30:58.69Detail
91. Dufková GabrielaDream team#505#ženy36.01:19:58+00:31:00.69Detail
92. Kopp DavidPraha#46#muži56.01:20:26+00:31:28.69Detail
93. Kapiteir Anne#676#ženy37.01:20:46+00:31:48.69Detail
94. Rudolf JanMladá Boleslav#228#muži57.01:20:50+00:31:52.69Detail
95. Šímová JanaMladá Boleslav#227#ženy38.01:20:51+00:31:53.69Detail
96. Odehnalová Klára#BPDL#5#ženy39.01:21:01+00:32:03.69Detail
97. Svobodova StepankaZeleneč v Čechách#416#ženy40.01:21:03+00:32:05.69Detail
98. Cabadaj JanChotětov#248#muži58.01:21:22+00:32:24.69Detail
99. Kleinerová TerezaLiberec-Vratislavice nad Nisou#344#ženy41.01:22:28+00:33:30.69Detail
100. Adamik Jan Skins Adamik #548#muži59.01:22:41+00:33:43.69Detail
101. Sadílková ZuzanaBC Nová Trojka#259#ženy42.01:23:50+00:34:52.69Detail
102. Grosman DanielBC Nová Trojka#260#muži60.01:23:51+00:34:53.69Detail
103. Kostková Jitka Běžci Chomutov#279#ženy43.01:24:14+00:35:16.69Detail
104. Kuklová ZuzanaJablonecké Mattonky#393#ženy44.01:24:26+00:35:28.69Detail
105. Štěrba VojtěchČeské Budějovice#147#muži61.01:26:20+00:37:22.69Detail
106. Frintová Anna Mnichovo Hradiště#247#ženy45.01:27:47+00:38:49.69Detail
107. Trešlová Veronika Anna Kamenice #418#ženy46.01:28:07+00:39:09.69Detail
108. Kadlec PetrKostelec u Křížků#574#muži62.01:28:08+00:39:10.69Detail
109. Zabloudilova ZdeňkaKamenice#564#ženy47.01:28:08+00:39:10.69Detail
110. Pavelka JanÚstí nad Labem#385#muži63.01:28:26+00:39:28.69Detail
111. Klečková LibušeSTG Strupčice#396#ženy48.01:28:32+00:39:34.69Detail
112. Najman PetrHrubá Skála#518#muži64.01:29:30+00:40:32.69Detail
113. Mevaldová AndreaTanvald#399#ženy49.01:29:36+00:40:38.69Detail
114. Kučerová JitkaČeská lipa #231#ženy50.01:29:36+00:40:38.69Detail
115. Zemanová KateřinaJesenný#294#ženy51.01:29:46+00:40:48.69Detail
116. Hovorková JanaČeská Lípa#476#ženy52.01:30:36+00:41:38.69Detail
117. Nožička JakubČeská Lípa#475#muži65.01:30:36+00:41:38.69Detail
118. Kapiteir Renske#677#ženy53.01:30:38+00:41:40.69Detail
119. Kapiteir Paul#675#muži66.01:30:39+00:41:41.69Detail
120. Kotrbatá MartinaKrnsko#299#ženy54.01:30:43+00:41:45.69Detail
121. Nemeth MarekMufloni Kunratice#421#muži67.01:30:45+00:41:47.69Detail
122. Bretová Kristýna Hořice#141#ženy55.01:30:45+00:41:47.69Detail
123. Antalová SaskieLitoměřice#140#ženy56.01:30:48+00:41:50.69Detail
124. Veselková Helena#54#ženy57.01:31:05+00:42:07.69Detail
125. Suchopárková RenataČeská Lípa#221#ženy58.01:31:10+00:42:12.69Detail
126. Poláková Olga#23#ženy59.01:32:07+00:43:09.69Detail
127. Srbová Michaela#57#ženy60.01:32:29+00:43:31.69Detail
128. Stary OldřichKamenický Šenov#61#muži68.01:32:29+00:43:31.69Detail
129. Mejsnarová PetraDream team#504#ženy61.01:32:44+00:43:46.69Detail
130. Doleželová Markéta Olomouc#129#ženy62.01:33:02+00:44:04.69Detail
131. Doležel Zdeněk Olomouc#130#muži69.01:33:03+00:44:05.69Detail
132. Varhaníkova LucieČeská pojišťovna#293#ženy63.01:33:28+00:44:30.69Detail
133. Pirný JakubPraha#282#muži70.01:34:21+00:45:23.69Detail
134. Šéfl MichalBukovno#381#muži71.01:34:37+00:45:39.69Detail
135. Schwarzová RomanaPlanetka B 612 , Praha #174#ženy64.01:34:57+00:45:59.69Detail
136. Šámalová AnetaPraha 6 - Bubeneč#172#ženy65.01:34:59+00:46:01.69Detail
137. Štětka JardaHosín#551#muži72.01:35:10+00:46:12.69Detail
138. Bugno TomášHruboskalák#77#muži73.01:35:46+00:46:48.69Detail
139. Štěrbová KateřinaČeské Budějovice#73#ženy66.01:35:49+00:46:51.69Detail
140. Jizbová JanaBřezovice#363#ženy67.01:38:25+00:49:27.69Detail
141. Malý Jiří#319#muži74.01:40:12+00:51:14.69Detail
142. Malá Tereza#320#ženy68.01:40:12+00:51:14.69Detail
143. Fabian KamilPraha#328#muži75.01:42:49+00:53:51.69Detail
144. Bednářová HanaNové Město na Moravě#327#ženy69.01:42:49+00:53:51.69Detail
145. Kolátorová PavlínaMTB MEL Jihlava#532#ženy70.01:49:32+01:00:34.69Detail
146. Duchoňová Petra#111#ženy71.02:04:26+01:15:28.69Detail
147. Šafařík KarelBeroun#230#muži76.02:13:08+01:24:10.69Detail
148. Šimralová MiriamBeroun#229#ženy72.02:13:08+01:24:10.69Detail
Zítková MichaelaTurnov#312#ženy00:00:00Detail
Plachá AndreaHrupla Náchod#424#ženy00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz