Neoficiální Výsledková listina Prague Park Race - Průhonický park
30. 3. 2019

14 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Janů JanMizuno team#479#M201.00:46:20Detail
2. Maceček TomášSalomon/BUFF#500#M202.00:49:33+00:03:13Detail
3. Kratochvíl MilošHvězda Pardubice#136#M401.00:50:58+00:04:38Detail
4. Toman FrantisekPraha 9#357#M301.00:52:33+00:06:13Detail
5. Rada JanŠtefko running team#77#M501.00:53:06+00:06:4600:53:04.97Detail
6. Landovský LukášJablonec nad Nisou#277#M203.00:53:20+00:07:0000:53:18.47Detail
7. Novák Jakub#120#M204.00:53:36+00:07:1600:53:35.46Detail
8. Sandecki Mark#270#M302.00:53:54+00:07:3400:53:51.85Detail
9. Semenchukov MaximRunning Cheff#216#M303.00:54:27+00:08:07Detail
10. Fic MartinSTS Chvojkovice Brod "B"#290#M402.00:55:04+00:08:4400:55:01.92Detail
11. Marecek JiriPraha 2#442#M403.00:55:10+00:08:5000:55:08.80Detail
12. Hutha HenrikChimangoRuns#170#M205.00:55:17+00:08:5700:55:14.74Detail
13. Madron MilošRozběháme Česko#113#M404.00:55:47+00:09:27Detail
14. Hejnyš DanielVEXTA#195#M405.00:56:09+00:09:4900:56:07.22Detail
15. Klvaň NorbertSokol Kolín#497#M406.00:56:18+00:09:58Detail
16. Karchňák JanTJ MDDM Ostrov#198#M206.00:57:01+00:10:41Detail
17. Svoboda RobertBajker.eu#458#M407.00:57:14+00:10:5400:57:11.14Detail
18. Johanovský TomášOddíl OB Kotlářka#436#M304.00:57:27+00:11:07Detail
19. Pavlík DavidŠneci v běhu#73#M305.00:57:43+00:11:2300:57:38.27Detail
20. Bari FilipRunning Lions#377#M306.00:57:54+00:11:3400:57:52.53Detail
21. Sofín LuděkPraha#140#M408.00:58:24+00:12:04Detail
22. Škrabálek JanAtletiko Šneko#212#M409.00:58:36+00:12:16Detail
23. Rohlicek RadekPraha#443#M307.00:58:37+00:12:1700:58:29.26Detail
24. Perrin Thomas Fox run#472#M4010.00:58:56+00:12:36Detail
25. Milata Tomáš#402#M308.00:59:08+00:12:4800:59:04.83Detail
26. Vaněk PavelPraha#267#M502.00:59:17+00:12:57Detail
27. Reiterman Jakub#502#M309.00:59:21+00:13:0100:59:18.38Detail
28. Čermák PetrPocemkamdeš#366#M3010.00:59:26+00:13:0600:59:22.89Detail
29. Svoboda MiroslavRunning Lions#325#M4011.00:59:49+00:13:2900:59:45.13Detail
30. Němeček DavidPraha#466#M4012.00:59:51+00:13:3100:59:48.17Detail
31. Pyle MichaelSedgefield Harriers#246#M3011.01:00:03+00:13:4300:59:49.79Detail
32. Juhás MarekKrakovské běhny#176#M3012.01:00:04+00:13:44Detail
33. Hanuš PetrHanušovi pankáči#174#M4013.01:00:08+00:13:4801:00:05.66Detail
34. Stoklasa OndřejOpava#371#M3013.01:00:10+00:13:5001:00:05.08Detail
35. Bittner MiroslavTTT#22#M4014.01:00:16+00:13:5601:00:10.03Detail
36. Jirkal Tomáš#465#M3014.01:00:24+00:14:0401:00:21.00Detail
37. Landovsky ZdenekDajda runners#424#M4015.01:01:10+00:14:5001:01:05.40Detail
38. Matthews DougPrague#37#M503.01:01:16+00:14:5601:01:09.33Detail
39. Fabre Benjamin#185#M3015.01:01:18+00:14:5801:00:58.63Detail
40. Theier RadekPraha 5#161#M3016.01:01:23+00:15:0301:01:15.58Detail
41. Mazoch Břetislav#173#M3017.01:01:24+00:15:0401:01:18.70Detail
42. Almasy MichaelČernolice#374#M3018.01:01:25+00:15:0501:01:12.60Detail
43. Ginzel PetrPraha 9#121#M4016.01:01:33+00:15:1301:01:20.16Detail
44. Sedlák FrantišekPivnice Bílý Beránek#341#M504.01:01:36+00:15:1601:01:34.08Detail
45. Matiášek JanBase Camp Praha#471#M4017.01:01:37+00:15:1701:01:30.10Detail
46. Luijckx JillePruhonice#29#M3019.01:01:40+00:15:2001:01:25.24Detail
47. Souček PavelSRTG Praha#193#M3020.01:01:49+00:15:2901:01:46.30Detail
48. Čížek MartinPraha Řepy#421#M4018.01:01:52+00:15:3201:01:41.14Detail
49. Levý MiroslavPraha 10#238#M4019.01:02:05+00:15:4501:02:03.04Detail
50. Sára PetrPraha#269#M4020.01:02:11+00:15:5101:02:04.68Detail
51. Janoušek MartinČernošice#86#M207.01:02:26+00:16:0601:02:18.83Detail
52. Beneš MichalRoztoky#85#M4021.01:02:29+00:16:0901:02:22.28Detail
53. Princ AlešPraha 5#111#M4022.01:02:35+00:16:1501:02:29.67Detail
54. Langšádl JanKerberos#317#M4023.01:02:36+00:16:1601:02:32.47Detail
55. van Burik Job#396#M208.01:02:45+00:16:2501:02:35.62Detail
56. Pála RomanPraha#481#M3021.01:02:57+00:16:3701:02:51.65Detail
57. Kálal Jan#321#M3022.01:02:57+00:16:3701:02:47.41Detail
58. Jabbour RonyPraha#224#M4024.01:03:26+00:17:0601:03:14.66Detail
59. Linhart Václav#459#M3023.01:03:29+00:17:0901:03:06.26Detail
60. Villigas MarianoPraha#420#M3024.01:03:41+00:17:2101:02:47.20Detail
61. Třešňák PetrSlanýkobylky#296#M3025.01:03:48+00:17:2801:03:39.06Detail
62. XXX Ondřej#66#M4025.01:03:50+00:17:3001:03:33.18Detail
63. Maly Jan#257#M3026.01:03:51+00:17:3101:03:31.90Detail
64. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#444#M4026.01:03:51+00:17:3101:03:36.17Detail
65. Burian MartinĎáblice Stars#491#M4027.01:03:52+00:17:3201:03:45.44Detail
66. Oulehla MichalBeroun#483#M4028.01:03:54+00:17:3401:03:49.28Detail
67. Kocourek Tomáš#103#M4029.01:03:58+00:17:3801:03:42.61Detail
68. Jones NathanMika Training#434#M3027.01:04:10+00:17:5001:04:07.01Detail
69. Kříž FrantišekChocerady#393#M3028.01:04:12+00:17:5201:04:07.89Detail
70. Vavreček MiroslavBK Bechyně#417#M505.01:04:33+00:18:1301:04:23.90Detail
71. Břicháček Milošadidas Runners Prague#169#M3029.01:04:34+00:18:1401:04:11.01Detail
72. Skalický JosefActivity Lanškroun / Žichlínek#273#M506.01:04:49+00:18:2901:04:40.37Detail
73. Pelikan TomasPraha #205#M3030.01:04:53+00:18:33Detail
74. Beran Martin#283#M3031.01:04:54+00:18:3401:04:16.91Detail
75. Ertelt MarekPraha 9#166#M3032.01:04:55+00:18:3501:04:20.21Detail
76. Ozorovský MariánBKČS#239#M4030.01:05:00+00:18:4001:04:53.53Detail
77. Grasl KarelPostoloprty#42#M4031.01:05:15+00:18:5501:05:06.78Detail
78. Kranjc TomazPraha#93#M3033.01:05:18+00:18:5801:05:12.86Detail
79. Mates Jakub#501#M209.01:05:20+00:19:0001:05:16.87Detail
80. Konětopský FilipPraha#14#M3034.01:05:24+00:19:0401:05:03.60Detail
81. Beneš PetrPraha#422#M3035.01:05:29+00:19:0901:05:20.46Detail
82. Langenberger LukášChildren of Olymp#293#M3036.01:05:29+00:19:0901:05:10.72Detail
83. Šťavík JaroslavDon't panic#360#M3037.01:05:30+00:19:1001:05:15.17Detail
84. Kočovský MiroslavTJ Sokol Senohraby#429#M4032.01:05:33+00:19:1301:05:29.62Detail
85. Ligiéra Ondřej#243#M2010.01:05:40+00:19:2001:05:22.32Detail
86. Horníček TomášMladá Boleslav#312#M507.01:05:52+00:19:3201:05:35.90Detail
87. Moravec KarelRunning Stones#308#M3038.01:06:05+00:19:4501:05:51.58Detail
88. Trojan TomášChocerady#392#M3039.01:06:17+00:19:5701:06:11.99Detail
89. Jandik PetrPrague#261#M508.01:06:19+00:19:5901:06:07.90Detail
90. Jančárek Tomáš#373#M3040.01:06:35+00:20:1501:06:23.43Detail
91. Mihaescu Serban#116#M3041.01:06:45+00:20:2501:06:25.27Detail
92. Markvart LukasJirny#416#M2011.01:06:51+00:20:3101:06:37.02Detail
93. Müller JanPraha 6#363#M2012.01:07:00+00:20:4001:06:20.38Detail
94. Pröller MiroslavČeská Lípa#330#M4033.01:07:10+00:20:5001:07:02.63Detail
95. Kotačka VítFirefly#91#M4034.01:07:11+00:20:5101:06:50.41Detail
96. Bednář PetrRezidence Vyšehrad#327#M3042.01:07:24+00:21:0401:07:05.00Detail
97. Starek Pavelprague#81#M3043.01:07:29+00:21:0901:06:52.93Detail
98. Gondeaux RobinPraha#345#M2013.01:07:38+00:21:1801:07:32.40Detail
99. Pirona PaoloRunning Lions#364#M509.01:07:41+00:21:2101:07:07.93Detail
100. Toman PeterHatatitla Bradlec#284#M4035.01:07:51+00:21:3101:07:30.26Detail
101. Švagr LukášMukačevo#452#M2014.01:08:02+00:21:4201:07:44.03Detail
102. Klamarčík Viliam#162#M3044.01:08:38+00:22:1801:08:06.48Detail
103. Sečkár AloisTJ Sokol Praha-Krč#233#M3045.01:08:45+00:22:2501:08:35.16Detail
104. Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM#446#M5010.01:08:46+00:22:2601:08:25.33Detail
105. Čamra LubomírPraha #490#M2015.01:08:48+00:22:2801:08:31.47Detail
106. Sako Luboš#209#M3046.01:08:49+00:22:2901:08:29.52Detail
107. Jungman Tomáš#265#M2016.01:08:54+00:22:3401:08:42.44Detail
108. Zugar Robert#249#M4036.01:08:59+00:22:3901:08:34.13Detail
109. Menger PavelPraha Uhříněves#287#M4037.01:09:05+00:22:4501:08:37.24Detail
110. Skoda MichalProti Bohouskovi#351#M3047.01:09:06+00:22:4601:08:23.50Detail
111. Hálkov OndřejPraha#47#M4038.01:09:11+00:22:5101:09:04.90Detail
112. Crkva FrantišekPsáry#131#M4039.01:09:15+00:22:5501:09:00.86Detail
113. Štrunc MarekNučice#499#M3048.01:09:15+00:22:5501:09:00.51Detail
114. Kubíček Tomáš#196#M3049.01:09:25+00:23:0501:09:12.02Detail
115. Gosling SteveDHL ITS Running Club#256#M5011.01:09:32+00:23:12Detail
116. Kleibl Michal#405#M4040.01:09:36+00:23:1601:09:24.71Detail
117. Bruch PetrPraha#464#M2017.01:09:42+00:23:2201:09:01.79Detail
118. Drexler OttoPraha#492#M2018.01:09:44+00:23:2401:09:28.45Detail
119. Zima Jiří Dobřejovice#398#M3050.01:09:46+00:23:2601:09:28.57Detail
120. Benda OndřejRousínov#437#M3051.01:09:47+00:23:2701:09:30.92Detail
121. Dogaru VasilČeská Lípa#167#M3052.01:09:55+00:23:3501:09:46.39Detail
122. Šaštinský PetrPraha#190#M3053.01:09:57+00:23:3701:09:48.27Detail
123. Hrozek ZdeněkPolná#101#M3054.01:09:58+00:23:3801:09:32.81Detail
124. Linhart VladimírŠneci v běhu#74#M4041.01:10:03+00:23:4301:09:56.96Detail
125. Novotny Mojmir#460#M3055.01:10:12+00:23:5201:09:24.92Detail
126. Matoušek JaroslavNymburk#313#M3056.01:10:16+00:23:5601:09:50.15Detail
127. Vasko DanPraha#390#M3057.01:10:20+00:24:0001:09:54.16Detail
128. Motejlek OndřejNymburk#315#M3058.01:10:27+00:24:0701:10:01.04Detail
129. Holda JosefMladá Boleslav#24#M601.01:10:28+00:24:0801:10:04.26Detail
130. Šantrůček MartinPRKA#151#M3059.01:10:33+00:24:1301:10:17.65Detail
131. Karas AdamHavlíčkův Brod#303#M2019.01:10:34+00:24:1401:10:12.37Detail
132. Blažej KryštofPraha#302#M3060.01:10:36+00:24:1601:10:00.10Detail
133. Fencl RadekSK Vlaška#83#M5012.01:10:43+00:24:2301:10:32.52Detail
134. Kolesa AdamPraha#389#M3061.01:10:43+00:24:2301:10:18.30Detail
135. Chvátal MarekFADE.CZ#382#M4042.01:10:46+00:24:2601:10:23.85Detail
136. Josel MichalPraha#375#M4043.01:10:48+00:24:2801:10:27.61Detail
137. Paszyc Matouš#399#M2020.01:10:48+00:24:2801:10:14.73Detail
138. Církva TomášValašské Meziříčí#486#M4044.01:10:49+00:24:2901:10:18.46Detail
139. Matlocha MartinPraha#279#M4045.01:10:55+00:24:3501:10:22.20Detail
140. Jezek Jiri#281#M4046.01:10:55+00:24:3501:10:22.99Detail
141. Adamík RenéRPR#141#M4047.01:10:58+00:24:3801:10:49.32Detail
142. Culos StefanoRunning Lions#324#M4048.01:11:14+00:24:5401:10:41.26Detail
143. Šromovský VojtěchKladno#222#M3062.01:11:17+00:24:5701:11:06.35Detail
144. Jakoubek BohumilPraha#354#M4049.01:11:23+00:25:0301:10:41.59Detail
145. Pátek OndřejPraha#110#M2021.01:11:28+00:25:0801:11:04.42Detail
146. Rychlík Ondřej#455#M3063.01:11:28+00:25:0801:10:40.83Detail
147. Brečkay Jiří Praha#57#M4050.01:11:33+00:25:1301:11:19.66Detail
148. Veith Lukáš #385#M3064.01:11:43+00:25:2301:11:28.13Detail
149. Polčin MiroslavČeský Brod#493#M602.01:11:49+00:25:29Detail
150. Vidal RegisLucon #350#M2022.01:11:57+00:25:3701:11:49.63Detail
151. Fritz Robert#297#M5013.01:12:14+00:25:5401:12:07.94Detail
152. Dvořák JiříHradištko#55#M2023.01:12:26+00:26:0601:11:44.27Detail
153. Vošahlík HonzaAdventní běhání#172#M3065.01:12:30+00:26:1001:12:06.91Detail
154. Daniš PavolPraha#61#M4051.01:12:35+00:26:1501:11:43.59Detail
155. Hrdina JakubPraha#165#M4052.01:12:36+00:26:1601:12:30.67Detail
156. Matouš VítězslavPraha-Karlín#240#M4053.01:12:39+00:26:1901:12:24.23Detail
157. Kostka PetrAR#13#M4054.01:12:42+00:26:2201:11:49.92Detail
158. Kmoško PeterPraha#496#M4055.01:12:47+00:26:2701:12:38.73Detail
159. Hulinsky RomanSpartan gym#104#M4056.01:12:52+00:26:3201:12:45.76Detail
160. Voráček DavidZloncice#215#M4057.01:12:54+00:26:3401:12:32.23Detail
161. Colvin AdamPraha#226#M4058.01:13:00+00:26:4001:12:38.30Detail
162. Tomšů LadislavStřelice u Brna#488#M4059.01:13:01+00:26:4101:12:42.32Detail
163. Šup RadekPraha#28#M4060.01:13:09+00:26:4901:12:41.10Detail
164. Kučera Vojta#441#M4061.01:13:16+00:26:5601:12:29.21Detail
165. Eliáš Petr#476#M3066.01:13:17+00:26:5701:12:58.85Detail
166. Martin DaleOkres Litoměřice#145#M5014.01:13:27+00:27:0701:13:17.06Detail
167. Andrade TelmoDHL ITS Running Club#178#M4062.01:13:44+00:27:2401:13:37.24Detail
168. Hokr Milan#339#M2024.01:13:45+00:27:2501:12:55.38Detail
169. Chvátal MilošPraha#401#M3067.01:14:04+00:27:4401:13:25.35Detail
170. Erben Ondřej#236#M3068.01:14:06+00:27:4601:13:27.54Detail
171. Vecka MichalBáječné ženy v běhu#266#M3069.01:14:12+00:27:5201:13:17.49Detail
172. Scohier FrancoisPraha#343#M3070.01:14:30+00:28:1001:14:22.73Detail
173. Evans Glyn#200#M4063.01:14:43+00:28:2301:14:05.45Detail
174. Ricciardi DavidePraha#468#M3071.01:14:46+00:28:2601:14:11.12Detail
175. Zatloukal TomášPraha-Čimice#478#M5015.01:14:51+00:28:3101:14:32.63Detail
176. Malíř RichardPraha#206#M4064.01:14:51+00:28:3101:14:33.56Detail
177. Pešta JáchymPraha 4#35#M4065.01:15:07+00:28:4701:14:24.30Detail
178. Wendl JanKostelec nad Černými lesy#384#M3072.01:15:26+00:29:0601:14:55.46Detail
179. Mahajan Vineet#430#M3073.01:15:28+00:29:0801:15:04.79Detail
180. Denemark TomasDHL Information Services#247#M4066.01:15:47+00:29:2701:15:07.72Detail
181. Fiedler Adam#217#M4067.01:15:51+00:29:3101:15:34.54Detail
182. Berg Denis#329#M3074.01:15:57+00:29:3701:15:11.54Detail
183. Sláma Honza#440#M4068.01:16:11+00:29:5101:15:24.24Detail
184. Jedlicka TomasPraha#369#M4069.01:16:12+00:29:5201:15:23.21Detail
185. Kukačka ZdeněkChýně#358#M3075.01:16:20+00:30:0001:15:49.73Detail
186. Zapletal PavelZlaté Hory#337#M3076.01:16:43+00:30:2301:16:22.07Detail
187. Gilányi JanKřivý Nohy#244#M3077.01:17:04+00:30:4401:16:24.73Detail
188. Urban Luboš Mníšek pod Brdy#192#M3078.01:17:05+00:30:4501:16:38.39Detail
189. Hernandez Lopez AurelioPraha#365#M2025.01:17:08+00:30:4801:16:46.05Detail
190. Krofta JiříLiga 100 Praha#11#M603.01:17:24+00:31:0401:17:21.14Detail
191. Tichý StanislavČervenobílá bojová síla#182#M5016.01:17:24+00:31:0401:16:58.88Detail
192. Růžička Šimon#149#M2026.01:17:27+00:31:0701:17:09.19Detail
193. Nižník JiříPraha#301#M2027.01:17:30+00:31:1001:17:12.93Detail
194. Brenišin IvanBIVoj#56#M5017.01:17:33+00:31:1301:17:03.87Detail
195. Gondeaux HugoFrancie#346#M2028.01:17:43+00:31:2301:17:36.31Detail
196. Fürst RichardRunjinak#263#M2029.01:17:51+00:31:3101:17:19.34Detail
197. Slávik DušanPraha 3#292#M4070.01:18:10+00:31:5001:17:50.53Detail
198. Grohman TomášDHL ITS Running Club#199#M3079.01:18:15+00:31:5501:17:43.63Detail
199. Janouš JiříPRAHA#138#M3080.01:18:18+00:31:5801:17:35.33Detail
200. Fabík FrantišekValašské Meziříčí#76#M4071.01:18:19+00:31:5901:17:49.24Detail
201. Rejcha MilanVelká Hleďsebe#12#M604.01:18:26+00:32:0601:18:21.04Detail
202. Zelenka PetrPraha#109#M4072.01:18:34+00:32:1401:18:19.23Detail
203. Pásztor JúliusArmada#428#M5018.01:18:39+00:32:1901:18:10.12Detail
204. Janoušek Pysk VladimírČernošice#89#M3081.01:18:44+00:32:2401:18:18.69Detail
205. Růžička PavelZa lepší budoucnost (a bez švába na Hradě)...#79#M4073.01:18:46+00:32:2601:18:30.13Detail
206. Bosy Michal#210#M3082.01:19:00+00:32:4001:18:53.95Detail
207. Trčka FilipPraha#475#M4074.01:19:10+00:32:5001:18:30.70Detail
208. Jenčík PetrPraha#88#M4075.01:19:10+00:32:5001:18:26.11Detail
209. Paiste PriitPruhonice#352#M4076.01:19:31+00:33:1101:19:12.19Detail
210. Krontorad VitezslavHerink#353#M3083.01:19:34+00:33:1401:18:46.41Detail
211. Plocek LukášChaBrusiči#134#M2030.01:19:47+00:33:2701:19:26.10Detail
212. Mašek JiříHořín#419#M4077.01:19:52+00:33:3201:19:20.61Detail
213. Karas Milanhavl.brod#309#M5019.01:19:56+00:33:3601:19:34.52Detail
214. Haller MarekSecovce#258#M3084.01:19:59+00:33:3901:19:08.06Detail
215. Kašpar Petr Týniště nad Orlicí#31#M4078.01:20:19+00:33:5901:19:44.34Detail
216. Zaremba JanReebok Run Crew Praha#285#M3085.01:20:53+00:34:3301:20:15.83Detail
217. Kocanda MartinPraha 9#188#M4079.01:21:21+00:35:0101:20:42.89Detail
218. Nava OlivierCesky Maraton Klub#72#M4080.01:21:38+00:35:1801:20:51.85Detail
219. Marek RudolfPraha 9#220#M605.01:21:41+00:35:2101:21:36.31Detail
220. Hálek JaroslavJe to v hlavě!#49#M4081.01:21:49+00:35:2901:21:10.99Detail
221. Nykodým RichardPraha#148#M4082.01:22:00+00:35:4001:21:17.02Detail
222. Papp JozefDobřejovice#326#M4083.01:22:03+00:35:4301:21:41.73Detail
223. Košín RomanTriathlon Team Chrudim#361#M4084.01:22:12+00:35:5201:21:44.78Detail
224. Dufek PatrikDream team#487#M2031.01:22:37+00:36:1701:22:32.57Detail
225. Procházka Václav Praha - Černý Most#457#M3086.01:22:46+00:36:2601:21:57.75Detail
226. Košata RudolfKounice#271#M5020.01:22:48+00:36:2801:22:16.82Detail
227. Jirásek Vít FBK Kobylisy#51#M4085.01:22:50+00:36:3001:22:35.61Detail
228. Kašpar JanMesser Runners#264#M4086.01:23:44+00:37:2401:23:05.63Detail
229. Diňa DominikDobřejovice#218#M2032.01:24:55+00:38:3501:24:35.68Detail
230. Valouch ViktorPraha 5#9#M3087.01:25:10+00:38:5001:24:26.25Detail
231. Šimonek JosefMělník#415#M4087.01:25:50+00:39:3001:25:20.57Detail
232. Králíček MartinPohodáři#400#M4088.01:26:27+00:40:0701:25:47.19Detail
233. Bareš MichalBaresi team Kerberos#40#M606.01:26:51+00:40:3101:26:09.32Detail
234. Frydrych JakubPrague#69#M3088.01:27:52+00:41:3201:27:10.53Detail
235. Hanák JanPraha#275#M3089.01:28:03+00:41:4301:27:25.54Detail
236. O'Brien DerekPrague#425#M4089.01:29:05+00:42:4501:28:40.10Detail
237. Vasilko JanPraha#409#M3090.01:29:06+00:42:4601:28:45.88Detail
238. Roháček Jan#245#M3091.01:29:16+00:42:5601:29:05.02Detail
239. Adamus Roman#177#M5021.01:30:13+00:43:5301:29:23.34Detail
240. Hlava MilanPraha 4#45#M607.01:30:19+00:43:5901:29:27.27Detail
241. Schmeidler Radek#204#M2033.01:31:15+00:44:5501:30:40.99Detail
242. Šlechta Boris #447#M3092.01:31:30+00:45:1001:30:50.35Detail
243. Fridrich TomášRynholec#391#M5022.01:32:29+00:46:0901:31:59.50Detail
244. Sedláček JiříTřebíč#335#M3093.01:32:38+00:46:1801:31:44.10Detail
245. Weiner ŠtěpánŠneci v běhu#356#M4090.01:32:52+00:46:3201:31:56.35Detail
246. Zach MilanBáječné ženy v běhu#100#M5023.01:33:06+00:46:4601:32:11.86Detail
247. Hartman MichaelKutná Hora#489#M2034.01:33:46+00:47:2601:32:54.80Detail
248. Cihlář František JosefSulice#368#M2035.01:34:18+00:47:5801:33:27.40Detail
249. Oberholzer Johan Prague#359#M2036.01:36:45+00:50:2501:35:59.75Detail
250. Vladyka Jaromír Studio POLE Velké Popovice#378#M608.01:37:10+00:50:5001:36:27.54Detail
251. Holcman AlešBK jeleni#126#M5024.01:37:18+00:50:5801:36:44.34Detail
252. Nykodym JosefPraha#119#M4091.01:37:22+00:51:0201:36:36.62Detail
253. Adamik JanSkins Adamík Team #333#M3094.01:37:44+00:51:2401:37:36.18Detail
254. Topič Jíří#153#M3095.01:38:07+00:51:4701:37:43.53Detail
255. Paják JozefPraha#60#M5025.01:38:18+00:51:5801:37:59.00Detail
256. Klusák LukášJesenice#62#M3096.01:41:17+00:54:5701:40:26.16Detail
257. Ncongwane VivianPrague#349#M2037.01:41:29+00:55:0901:40:48.26Detail
258. Brzek PavelELEVEN MERCEDES MITAS#300#M3097.01:41:51+00:55:3101:41:26.65Detail
259. Talaš RomanZlín#127#M3098.01:42:55+00:56:3501:42:02.48Detail
260. Cihlář StanislavSulice#367#M4092.01:48:32+01:02:1201:47:42.68Detail
261. Kruzik AlesPraha#112#M5026.01:49:37+01:03:1701:48:43.50Detail
262. Groh StanislavHUDY#462#M609.01:50:57+01:04:3701:50:11.93Detail
263. Novák Karel#450#M5027.01:54:29+01:08:0901:53:34.39Detail
264. Kříž ZlatomírSK Kačleh#299#M6010.01:59:30+01:13:1001:59:17.25Detail
Náhlík JanTotal#187#M3000:00:00Detail
Potůček Filip#473#M4000:00:00Detail
DNS Volf Milan#38#M40DNS Detail
DNS Pfeifer TomášJesenice#54#M50DNS Detail
DNS Hanyš PavelKoburk#80#M30DNS Detail
DNS Janosik JurajPraha#94#M30DNS Detail
DNS Hanousek MiroslavVeltrusy#107#M40DNS Detail
DNS Matějovský JanPraha#180#M40DNS Detail
DNS Sigmund Jakub Roudnice nad Labem#197#M30DNS Detail
DNS Peirson Andrew#201#M30DNS Detail
DNS Lněnička OndřejFlorbalák.cz#232#M30DNS Detail
DNS Koška TomášPraha#235#M40DNS Detail
DNS Böhm TomášSRŠ-NI#237#M50DNS Detail
DNS Hadžiosmanović SrdanPraha#250#M30DNS Detail
DNS Macko AntonDHL ITS#251#M30DNS Detail
DNS Kopecký MatějPraha 5#254#M20DNS Detail
DNS Jech RobertBorci od Botiče#259#M40DNS Detail
DNS Jelínek RomanSK Rampouch#316#M40DNS Detail
DNS Kurz MatoušSK Praga#320#M30DNS Detail
DNS Harrison AlexZvole#387#M30DNS Detail
DNS Havlíček IvoLánov- Krkonoše#403#M50DNS Detail
DNS Horníček ZdeněkPraha#406#M30DNS Detail
DNS Žůrek MichalNezávislý atlet#414#M30DNS Detail
DNS Prager KarelTJ Sokol Sojovice#418#M20DNS Detail
DNS Šinágl ViktorPSK Olymp Praha#485#M20DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz