Neoficiální Výsledková listina Prague Park Race - Průhonický park
30. 3. 2019

14 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Schorná PavlaMizuno team#379#Z301.00:52:37Detail
2. Žáčková EvaRunsport Team#383#Z201.01:01:05+00:08:2801:01:03.38Detail
3. Urbanová JohanaVšetaty #159#Z202.01:01:16+00:08:3901:01:06.99Detail
4. Fryčová LenkaPsáry#376#Z401.01:02:34+00:09:5701:02:08.05Detail
5. Kuželková NatáliaGladiators Kralupy nad Vltavou#202#Z203.01:02:38+00:10:0101:02:30.91Detail
6. Podroužková Eva#227#Z302.01:03:34+00:10:5701:03:27.37Detail
7. Zanozina EkaterinaKerteam#394#Z303.01:03:41+00:11:0401:03:36.67Detail
8. Radová BarboraŠtefko running team#36#Z501.01:04:04+00:11:2701:04:01.83Detail
9. Ficová RadkaSTS Chvojkovice Brod "B"#291#Z402.01:04:15+00:11:3801:04:07.97Detail
10. Ivančáková SabinaBk Kubánkov#280#Z304.01:04:18+00:11:4101:04:12.16Detail
11. Korseltova MariePraha#289#Z305.01:04:24+00:11:4701:03:48.86Detail
12. Marková Veronika#186#Z204.01:04:51+00:12:1401:04:47.81Detail
13. Jiřičná DanaBonbon Praha#427#Z502.01:05:19+00:12:4201:05:11.49Detail
14. Krajhanzlová MartinaRun For Fun#155#Z306.01:05:35+00:12:5801:05:26.96Detail
15. Krýsová EliškaRunjinak#262#Z205.01:05:43+00:13:0601:05:15.31Detail
16. Chvátalová MarkétaSDH Dolní Jirčany#184#Z403.01:06:47+00:14:1001:06:34.00Detail
17. Okáľová ZuzanaPraha 10#160#Z206.01:06:48+00:14:1101:06:41.79Detail
18. Eliášová ŠárkaSPV Sezemice#137#Z404.01:06:57+00:14:2001:06:54.48Detail
19. Horáčková GabrielaJesenice#181#Z405.01:06:57+00:14:2001:06:35.56Detail
20. Tomíčková VěraKobylnice#90#Z307.01:08:06+00:15:2901:07:54.52Detail
21. Honzáková JiřinaBřevnov#319#Z503.01:08:45+00:16:0801:08:39.07Detail
22. Hejlová IvanaPraha#318#Z308.01:08:58+00:16:2101:08:54.22Detail
23. Vítková ZuzanaMost#48#Z504.01:09:03+00:16:2601:08:54.80Detail
24. Martinová IvaRozběháme Česko#407#Z309.01:09:28+00:16:5101:09:19.77Detail
25. Márová KláraReebok run crew#27#Z3010.01:09:51+00:17:1401:09:39.59Detail
26. Remešová KristýnaChimangoRuns#171#Z3011.01:10:38+00:18:0101:10:12.97Detail
27. Midulova KatkaRSU#388#Z3012.01:10:42+00:18:0501:10:17.35Detail
28. Chlápková Barbora#158#Z3013.01:10:48+00:18:1101:10:19.03Detail
29. Vencová MagdalenaRunning Lions#380#Z207.01:11:06+00:18:2901:11:03.95Detail
30. Tůmová TerezaASC DUKLA#123#Z406.01:11:10+00:18:3301:11:06.58Detail
31. Kosinová BarboraPraha 17#298#Z208.01:11:20+00:18:4301:10:39.46Detail
32. Benešová KristýnaKrakovské běhny#175#Z3014.01:11:21+00:18:4401:11:07.36Detail
33. Slaninová Veronika #386#Z407.01:11:42+00:19:0501:11:28.32Detail
34. Doušová PetraBáječné ženy v běhu #130#Z3015.01:11:57+00:19:2001:11:37.34Detail
35. Patočková TerezaCheb#288#Z408.01:12:04+00:19:2701:11:51.42Detail
36. Fandelová PavlaPraha 4#50#Z3016.01:12:41+00:20:0401:12:26.07Detail
37. Podoláková MartinaNitra#495#Z3017.01:13:01+00:20:2401:12:32.93Detail
38. Petržíková JanaPraha 9#306#Z409.01:13:39+00:21:0201:13:08.99Detail
39. Otahalova LucieOhrobec#449#Z4010.01:13:41+00:21:0401:13:10.62Detail
40. Myšková KarolinaOlymp Praha#477#Z4011.01:13:44+00:21:0701:13:26.77Detail
41. Obuszáková Simona#248#Z3018.01:13:46+00:21:0901:13:27.76Detail
42. Nováková LuciaPsáry#26#Z4012.01:13:48+00:21:1101:13:32.06Detail
43. Balážová SabinaMukačevo#97#Z209.01:13:54+00:21:1701:13:35.10Detail
44. Arnold LindaStockholm#255#Z3019.01:14:01+00:21:2401:13:56.83Detail
45. Hudečková DanielaTrans Brdy Lety#426#Z3020.01:14:13+00:21:3601:14:04.37Detail
46. Šimáčková ŠárkaPraha#68#Z2010.01:14:17+00:21:4001:13:47.54Detail
47. Černotová HelenaPraha#10#Z4013.01:15:29+00:22:5201:14:45.87Detail
48. Toušová AnnaPraha 3 - Žižkov #129#Z3021.01:15:36+00:22:5901:15:14.86Detail
49. Trešlová HanaPraha 6#124#Z2011.01:15:36+00:22:5901:15:06.61Detail
50. Valtrová KateřinaPraha#143#Z3022.01:15:42+00:23:0501:15:31.85Detail
51. Valtrová Helena#433#Z3023.01:15:45+00:23:0801:15:09.05Detail
52. Votavová AlicePraha#84#Z3024.01:15:49+00:23:1201:15:36.79Detail
53. Šperanda NinaPraha#234#Z3025.01:16:15+00:23:3801:15:32.85Detail
54. Szilvásová Michaelaadidas Runners Prague#467#Z2012.01:16:22+00:23:4501:15:58.59Detail
55. Šarochová Petra-#498#Z4014.01:16:28+00:23:5101:16:08.38Detail
56. Janoušková AnežkaČernošice #87#Z2013.01:16:36+00:23:5901:16:10.38Detail
57. Kubíčková PetraPraha 8#78#Z3026.01:16:50+00:24:1301:16:30.70Detail
58. Vačkářová AndreaTřeboň#228#Z2014.01:16:55+00:24:1801:16:34.00Detail
59. Reiterová Monika#4#Z3027.01:17:13+00:24:3601:16:48.61Detail
60. Pröllerová PetraČeská Lípa#331#Z4015.01:17:41+00:25:0401:17:32.97Detail
61. Ježková Kateřina#332#Z2015.01:17:45+00:25:0801:17:06.52Detail
62. Malá HelenaPraha#63#Z3028.01:18:43+00:26:0601:18:23.91Detail
63. Crkvová DanaPsáry#132#Z4016.01:18:43+00:26:0601:18:28.83Detail
64. López Yankoa#133#Z3029.01:18:46+00:26:0901:18:22.07Detail
65. Jandikova BarboraPraha#260#Z505.01:18:47+00:26:1001:18:03.64Detail
66. Ciprová TerezaPraha#268#Z3030.01:18:51+00:26:1401:18:19.78Detail
67. Štěpánová HanaPraha 11#230#Z4017.01:19:06+00:26:2901:18:57.39Detail
68. Bednářová Martina#295#Z3031.01:19:12+00:26:3501:18:52.92Detail
69. Graslová KristýnaPostoloprty#276#Z2016.01:19:12+00:26:3501:18:25.81Detail
70. Košatová HanaKounice#272#Z506.01:19:14+00:26:3701:18:42.45Detail
71. Kunstátová MarieŠneci v běhu#1#Z4018.01:19:44+00:27:0701:19:39.37Detail
72. Sangho Aline #211#Z2017.01:19:45+00:27:0801:19:41.61Detail
73. Skořepová TerezaTýniště nad Orlicí#32#Z4019.01:19:47+00:27:1001:19:13.94Detail
74. Šantrůčková Klára#rumenky#482#Z3032.01:19:49+00:27:1201:19:34.05Detail
75. Kalfusová Anna#3#Z2018.01:20:02+00:27:2501:19:22.88Detail
76. Lhotakova KamilaSunnyCanadian#344#Z4020.01:20:12+00:27:3501:19:43.83Detail
77. Slavíková MartinaLiberec#469#Z507.01:20:13+00:27:3601:19:39.83Detail
78. Dudášová MonikaSK Vlaška#82#Z508.01:20:16+00:27:3901:20:06.99Detail
79. Grohová JaroslavaHUDY#463#Z509.01:20:21+00:27:4401:19:36.70Detail
80. Pelikánová PavlaPraha#334#Z2019.01:20:25+00:27:4801:19:33.03Detail
81. Castro Fulara BeataPraha 2#494#Z4021.01:21:00+00:28:2301:20:52.23Detail
82. Trnková IvaPraha 9 - Prosek#282#Z3033.01:21:04+00:28:2701:20:27.78Detail
83. Tajdusova Martina#5#Z4022.01:21:24+00:28:4701:21:06.41Detail
84. Kehárová Kateřina Sušice #461#Z5010.01:21:28+00:28:5101:20:48.83Detail
85. Blažejova Romana#348#Z3034.01:21:28+00:28:5101:21:17.76Detail
86. Urbanová JanaMníšek pod Brdy#191#Z3035.01:21:31+00:28:5401:18:05.74Detail
87. Potůčková Barbora#474#Z4023.01:21:41+00:29:0401:21:23.15Detail
88. Rozvaldová JanaPraha#410#Z4024.01:22:02+00:29:2501:21:31.30Detail
89. Štěpánková VeronikaCRTC#219#Z4025.01:22:10+00:29:3301:21:53.90Detail
90. Košínová GabrielaTriathlon Team Chrudim#362#Z4026.01:22:11+00:29:3401:21:44.47Detail
91. Purmenská MariePraha 5#304#Z3036.01:22:58+00:30:2101:22:21.50Detail
92. Ježková Tereza Praha 5#305#Z3037.01:22:59+00:30:2201:22:20.93Detail
93. Navrátilová Iveta #225#Z2020.01:23:15+00:30:3801:23:04.58Detail
94. Bartáková MarkétaŽdírec nad Doubravou#53#Z3038.01:23:18+00:30:4101:22:28.02Detail
95. Blažková Markéta#147#Z2021.01:23:22+00:30:4501:23:11.91Detail
96. Hanusová AlenaVESTEC#150#Z3039.01:23:23+00:30:4601:22:40.86Detail
97. Trková MariePraha#231#Z5011.01:23:27+00:30:5001:22:53.10Detail
98. Mojžišová JanaSunny Canadian School#242#Z4027.01:23:34+00:30:5701:23:06.93Detail
99. Tlustá JitkaFufici#16#Z3040.01:23:36+00:30:5901:23:01.84Detail
100. Janatová ZuzanaBCHD#8#Z4028.01:23:45+00:31:0801:23:06.23Detail
101. Staňková Ivanaadidas Runners#404#Z3041.01:23:45+00:31:0801:23:22.77Detail
102. Maiová KateřinaJablonec nad Nisou#470#Z4029.01:23:55+00:31:1801:23:20.29Detail
103. Goubejová Dana#454#Z3042.01:23:56+00:31:1901:23:08.55Detail
104. Bláhová MariePraha#64#Z2022.01:24:09+00:31:3201:23:56.11Detail
105. Jedličková MonikaPraha#7#Z2023.01:24:44+00:32:0701:23:59.54Detail
106. Tondlová KateřinaT-team#2#Z2024.01:24:44+00:32:0701:24:00.27Detail
107. Böhmová Lenka#157#Z2025.01:24:54+00:32:1701:24:24.78Detail
108. Červenková Markéta#336#Z4030.01:25:01+00:32:2401:24:50.34Detail
109. Kálal Kučerová Kateřina#322#Z3043.01:25:19+00:32:4201:25:09.09Detail
110. Novakovská MichaelaŠneci v běhu#207#Z2026.01:25:26+00:32:4901:25:00.30Detail
111. Hrdličková LenkaMladá Boleslav#408#Z4031.01:25:32+00:32:5501:25:03.14Detail
112. Vojířová Dita#448#Z4032.01:25:35+00:32:5801:24:41.21Detail
113. Šrámková ZdeňkaŽdírec nad Doubravou#52#Z4033.01:25:50+00:33:1301:25:00.27Detail
114. Royo Beatriz#340#Z2027.01:25:51+00:33:1401:25:01.52Detail
115. Brabcová RadmilaPraha#75#Z4034.01:25:53+00:33:1601:25:16.69Detail
116. Hildprandtová SimonaSC Radotín#328#Z2028.01:26:16+00:33:3901:25:26.46Detail
117. Podzimková MarkétaPerštejn#117#Z4035.01:26:46+00:34:0901:26:27.41Detail
118. Barešová KatkaBaresi team#21#Z3044.01:26:52+00:34:1501:26:10.18Detail
119. Škaloudová Petra Chomutov#135#Z4036.01:26:57+00:34:2001:26:20.87Detail
120. Zimová Tereza Dobřejovice#397#Z2029.01:26:59+00:34:2201:26:03.35Detail
121. Dukic JelenaForever young#92#Z3045.01:28:00+00:35:2301:27:14.02Detail
122. Honzová Petra#338#Z2030.01:28:02+00:35:2501:27:24.42Detail
123. Domalípová EvaMladá boleslav#43#Z3046.01:28:18+00:35:4101:27:56.04Detail
124. Vokůrková PavlínaSlaný#278#Z4037.01:28:40+00:36:0301:27:44.63Detail
125. Kobylkina NataliaCzech Running Club#71#Z3047.01:28:45+00:36:0801:28:00.16Detail
126. Vlachynská KristýnaHaKi-run#146#Z4038.01:28:46+00:36:0901:27:57.40Detail
127. Dvořaková Lucie#33#Z4039.01:28:46+00:36:0901:28:04.06Detail
128. Nagyová Soňa#70#Z3048.01:28:57+00:36:2001:28:52.97Detail
129. Hildprandtová EvaDobřichovice#164#Z5012.01:29:11+00:36:3401:28:21.95Detail
130. Vavrinčíková Olesja#221#Z3049.01:29:22+00:36:4501:29:12.20Detail
131. Korecká BlankaŠneci v běhu#355#Z4040.01:29:57+00:37:2001:29:01.63Detail
132. Smrčková Petra Báječné ženy v běhu#23#Z4041.01:29:57+00:37:2001:29:29.76Detail
133. Volfová Kateřina #163#Z2031.01:29:59+00:37:2201:29:07.15Detail
134. Nepustilová Tereza Stříbro #25#Z2032.01:30:00+00:37:2301:29:07.46Detail
135. Vačkářová MiroslavaLomnice nad Lužnicí#229#Z4042.01:30:14+00:37:3701:29:53.50Detail
136. Pašková Monika#307#Z4043.01:30:27+00:37:5001:29:56.59Detail
137. Snokhousova RadkaPraha#17#Z3050.01:31:01+00:38:2401:30:27.51Detail
138. Kočí Petra#115#Z4044.01:31:07+00:38:3001:30:54.11Detail
139. Štainerová Kateřina#203#Z2033.01:31:16+00:38:3901:30:42.95Detail
140. Smolová MagdalenaPraha 11#311#Z2034.01:31:31+00:38:5401:30:49.33Detail
141. Čihařová Jana #413#Z3051.01:31:34+00:38:5701:31:01.54Detail
142. Graslová Kateřina Postoloprty #44#Z2035.01:31:36+00:38:5901:30:50.66Detail
143. Jandová Lenka Běžci Most#412#Z5013.01:31:39+00:39:0201:31:29.73Detail
144. Vyzinova Lenka Frydek Mistek#98#Z3052.01:31:46+00:39:0901:31:22.61Detail
145. van der Burg NicolaPruhonice#30#Z4045.01:31:47+00:39:1001:31:17.95Detail
146. Petrášková HanaPraha#381#Z3053.01:31:48+00:39:1101:31:17.74Detail
147. Šaštinská SvětlanaPraha#189#Z3054.01:31:59+00:39:22Detail
148. Jedlickova LenkaPraha#370#Z3055.01:32:05+00:39:2801:31:16.66Detail
149. Růžičková Šárka Reebokruncrew #6#Z2036.01:32:12+00:39:3501:31:25.15Detail
150. Zachova DagmarUhrineves#194#Z3056.01:32:14+00:39:3701:31:29.58Detail
151. Kristenová MichaelaDobrovice#342#Z3057.01:32:41+00:40:0401:31:54.02Detail
152. Dolejší IvanaPraha#142#Z4046.01:33:03+00:40:2601:32:40.07Detail
153. Švarcová LucieBáječné ženy v běhu#99#Z3058.01:33:07+00:40:3001:32:13.58Detail
154. Samseli VeronikaLovosice#122#Z3059.01:33:47+00:41:1001:33:10.27Detail
155. Zikánová Šárka#286#Z4047.01:33:48+00:41:1101:33:35.97Detail
156. Oulehlová JanaBěžíme pro zvířata#484#Z3060.01:33:53+00:41:1601:33:07.04Detail
157. Štumpf AnnaTehuVbehu.cz#139#Z3061.01:34:17+00:41:4001:33:37.52Detail
158. Kostková JitkaÚdlice#102#Z4048.01:34:22+00:41:4501:33:47.70Detail
159. Koubová MartinaRozběháme Litoměřice#274#Z4049.01:34:37+00:42:0001:34:11.13Detail
160. Rysová TerezaPraha 9#435#Z4050.01:34:39+00:42:0201:33:51.16Detail
161. Kopečková Petra#423#Z3062.01:35:13+00:42:3601:35:01.14Detail
162. Habásková MarkétaTotal Vital#208#Z3063.01:35:38+00:43:0101:34:46.50Detail
163. Prostecká LenkaPříbram#156#Z3064.01:35:40+00:43:0301:35:25.88Detail
164. Gremlicová LucieLIGA 100 Olomouc#347#Z5014.01:35:54+00:43:17Detail
165. Holcmanová MiroslavaBK jeleni#125#Z5015.01:37:16+00:44:3901:36:41.93Detail
166. Bartošová Kateřina#223#Z4051.01:37:19+00:44:4201:36:46.35Detail
167. Jirošová BarboraTurnov#118#Z3065.01:37:20+00:44:4301:36:33.89Detail
168. Hulinska RenataSpartan gym#105#Z5016.01:37:24+00:44:4701:36:51.90Detail
169. Zábranská Laura#214#Z3066.01:37:36+00:44:5901:36:56.44Detail
170. Plicová LucieJe to v hlavě !#18#Z4052.01:37:51+00:45:14Detail
171. Balounová MartinaŠtětí#152#Z3067.01:38:07+00:45:3001:37:43.34Detail
172. Kohutova Tereza#58#Z3068.01:38:21+00:45:4401:37:40.55Detail
173. Hetmánková HanaSestřičky#253#Z2037.01:38:21+00:45:4401:37:53.34Detail
174. Peštová IvaPraha 4#34#Z4053.01:38:59+00:46:2201:38:16.35Detail
175. Martinová JitkaOkres Litoměřice#144#Z4054.01:39:04+00:46:2701:38:38.56Detail
176. Kamínová ZuzanaPraha#106#Z3069.01:39:56+00:47:1901:39:11.19Detail
177. Graslová Hana Postoloprty#41#Z4055.01:40:00+00:47:2301:39:13.80Detail
178. Hlaváčová Lucie#114#Z4056.01:40:32+00:47:5501:40:15.35Detail
179. Hanusová IvetaAntonka#154#Z3070.01:41:17+00:48:4001:40:33.47Detail
180. Klusáková LuciePraha#46#Z3071.01:41:19+00:48:4201:40:27.85Detail
181. Pěkná JitkaCS Praha#372#Z4057.01:41:22+00:48:4501:41:07.63Detail
182. Laušmanová PetraJirkov#96#Z3072.01:41:25+00:48:4801:40:48.37Detail
183. Dufková GabrielaDream team#431#Z4058.01:41:32+00:48:5501:41:27.61Detail
184. Mejsnarová PetraDream team#432#Z4059.01:41:33+00:48:5601:41:27.87Detail
185. Thornton MonikaPraha#456#Z3073.01:41:52+00:49:1501:41:03.04Detail
186. Kováříková VeronikaZeleneč v Čechách#439#Z4060.01:41:54+00:49:1701:41:19.14Detail
187. Bártová Marie#411#Z2038.01:41:54+00:49:1701:41:19.37Detail
188. Šubrtová MartinaBroumov#128#Z2039.01:42:54+00:50:1701:42:01.24Detail
189. Čápová AnetaPraha#59#Z2040.01:43:20+00:50:4301:43:07.34Detail
190. Jahodová MarieJihlava#314#Z5017.01:43:26+00:50:4901:43:15.95Detail
191. Jelínková LucieSestřičky#252#Z3074.01:43:57+00:51:2001:43:29.88Detail
192. Fajčíková Veronika#438#Z4061.01:45:37+00:53:0001:45:25.21Detail
193. Šámalová AnetaPraha 6 - Bubeneč#179#Z3075.01:46:31+00:53:5401:46:04.22Detail
194. Schwarzová RomanaPlanetka B 612 , Praha #183#Z4062.01:47:29+00:54:5201:47:02.63Detail
195. Kadlecová JanaŠneci v běhu#453#Z5018.01:50:04+00:57:2701:49:08.96Detail
196. Mosiurczáková PavlínaMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou#451#Z2041.01:50:52+00:58:1501:50:34.47Detail
197. Šebestová Zdenka#95#Z4063.01:53:56+01:01:1901:53:20.32Detail
Kettnerová DanaOK Kamenice#20#Z3000:00:00Detail
Parkanová Václava#65#Z4000:00:00Detail
Langenbergerová VeronikaChildren of Olymp#294#Z3000:00:00Detail
DNS Svobodová LuciePraha#15#Z20DNS Detail
DNS Krajčová VeronikaPrague#19#Z30DNS Detail
DNS Vinc MichaelaPraha#39#Z30DNS Detail
DNS Limberková MonikaPraha 10#67#Z40DNS Detail
DNS Hanousková MartinaVeltrusy#108#Z40DNS Detail
DNS Rabhi Blanka#168#Z30DNS Detail
DNS Kaslová HanaAtletiko Šneko#213#Z50DNS Detail
DNS Plocová MonikaSRŠ-NI#241#Z50DNS Detail
DNS Löwenhöfferová Radka#310#Z40DNS Detail
DNS Bártová Olga#323#Z20DNS Detail
DNS Wagnerová Aneta#395#Z20DNS Detail
DNS Jonášová BlankaBK Jelení#445#Z40DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz