Neoficiální Výsledková listina Prague Park Race - Průhonický park
30. 3. 2019

14 km Kategorie M20


# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Janů JanMizuno team#479#Muži1.00:46:20Detail
2. Maceček TomášSalomon/BUFF#500#Muži2.00:49:33+00:03:13Detail
3. Landovský LukášJablonec nad Nisou#277#Muži6.00:53:20+00:07:0000:53:18.47Detail
4. Novák Jakub#120#Muži7.00:53:36+00:07:1600:53:35.46Detail
5. Hutha HenrikChimangoRuns#170#Muži12.00:55:17+00:08:5700:55:14.74Detail
6. Karchňák JanTJ MDDM Ostrov#198#Muži16.00:57:01+00:10:41Detail
7. Janoušek MartinČernošice#86#Muži51.01:02:26+00:16:0601:02:18.83Detail
8. van Burik Job#396#Muži55.01:02:45+00:16:2501:02:35.62Detail
9. Mates Jakub#501#Muži79.01:05:20+00:19:0001:05:16.87Detail
10. Ligiéra Ondřej#243#Muži85.01:05:40+00:19:2001:05:22.32Detail
11. Markvart LukasJirny#416#Muži92.01:06:51+00:20:3101:06:37.02Detail
12. Müller JanPraha 6#363#Muži93.01:07:00+00:20:4001:06:20.38Detail
13. Gondeaux RobinPraha#345#Muži98.01:07:38+00:21:1801:07:32.40Detail
14. Švagr LukášMukačevo#452#Muži101.01:08:02+00:21:4201:07:44.03Detail
15. Čamra LubomírPraha #490#Muži105.01:08:48+00:22:2801:08:31.47Detail
16. Jungman Tomáš#265#Muži107.01:08:54+00:22:3401:08:42.44Detail
17. Bruch PetrPraha#464#Muži117.01:09:42+00:23:2201:09:01.79Detail
18. Drexler OttoPraha#492#Muži118.01:09:44+00:23:2401:09:28.45Detail
19. Karas AdamHavlíčkův Brod#303#Muži131.01:10:34+00:24:1401:10:12.37Detail
20. Paszyc Matouš#399#Muži137.01:10:48+00:24:2801:10:14.73Detail
21. Pátek OndřejPraha#110#Muži145.01:11:28+00:25:0801:11:04.42Detail
22. Vidal RegisLucon #350#Muži150.01:11:57+00:25:3701:11:49.63Detail
23. Dvořák JiříHradištko#55#Muži152.01:12:26+00:26:0601:11:44.27Detail
24. Hokr Milan#339#Muži168.01:13:45+00:27:2501:12:55.38Detail
25. Hernandez Lopez AurelioPraha#365#Muži189.01:17:08+00:30:4801:16:46.05Detail
26. Růžička Šimon#149#Muži192.01:17:27+00:31:0701:17:09.19Detail
27. Nižník JiříPraha#301#Muži193.01:17:30+00:31:1001:17:12.93Detail
28. Gondeaux HugoFrancie#346#Muži195.01:17:43+00:31:2301:17:36.31Detail
29. Fürst RichardRunjinak#263#Muži196.01:17:51+00:31:3101:17:19.34Detail
30. Plocek LukášChaBrusiči#134#Muži211.01:19:47+00:33:2701:19:26.10Detail
31. Dufek PatrikDream team#487#Muži224.01:22:37+00:36:1701:22:32.57Detail
32. Diňa DominikDobřejovice#218#Muži229.01:24:55+00:38:3501:24:35.68Detail
33. Schmeidler Radek#204#Muži241.01:31:15+00:44:5501:30:40.99Detail
34. Hartman MichaelKutná Hora#489#Muži247.01:33:46+00:47:2601:32:54.80Detail
35. Cihlář František JosefSulice#368#Muži248.01:34:18+00:47:5801:33:27.40Detail
36. Oberholzer Johan Prague#359#Muži249.01:36:45+00:50:2501:35:59.75Detail
37. Ncongwane VivianPrague#349#Muži257.01:41:29+00:55:0901:40:48.26Detail
DNS Kopecký MatějPraha 5#254#MužiDNS Detail
DNS Prager KarelTJ Sokol Sojovice#418#MužiDNS Detail
DNS Šinágl ViktorPSK Olymp Praha#485#MužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz