Neoficiální Výsledková listina Prague Park Race - Průhonický park
30. 3. 2019

14 km Kategorie M30


# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Toman FrantisekPraha 9#357#Muži4.00:52:33Detail
2. Sandecki Mark#270#Muži8.00:53:54+00:01:2100:53:51.85Detail
3. Semenchukov MaximRunning Cheff#216#Muži9.00:54:27+00:01:54Detail
4. Johanovský TomášOddíl OB Kotlářka#436#Muži18.00:57:27+00:04:54Detail
5. Pavlík DavidŠneci v běhu#73#Muži19.00:57:43+00:05:1000:57:38.27Detail
6. Bari FilipRunning Lions#377#Muži20.00:57:54+00:05:2100:57:52.53Detail
7. Rohlicek RadekPraha#443#Muži23.00:58:37+00:06:0400:58:29.26Detail
8. Milata Tomáš#402#Muži25.00:59:08+00:06:3500:59:04.83Detail
9. Reiterman Jakub#502#Muži27.00:59:21+00:06:4800:59:18.38Detail
10. Čermák PetrPocemkamdeš#366#Muži28.00:59:26+00:06:5300:59:22.89Detail
11. Pyle MichaelSedgefield Harriers#246#Muži31.01:00:03+00:07:3000:59:49.79Detail
12. Juhás MarekKrakovské běhny#176#Muži32.01:00:04+00:07:31Detail
13. Stoklasa OndřejOpava#371#Muži34.01:00:10+00:07:3701:00:05.08Detail
14. Jirkal Tomáš#465#Muži36.01:00:24+00:07:5101:00:21.00Detail
15. Fabre Benjamin#185#Muži39.01:01:18+00:08:4501:00:58.63Detail
16. Theier RadekPraha 5#161#Muži40.01:01:23+00:08:5001:01:15.58Detail
17. Mazoch Břetislav#173#Muži41.01:01:24+00:08:5101:01:18.70Detail
18. Almasy MichaelČernolice#374#Muži42.01:01:25+00:08:5201:01:12.60Detail
19. Luijckx JillePruhonice#29#Muži46.01:01:40+00:09:0701:01:25.24Detail
20. Souček PavelSRTG Praha#193#Muži47.01:01:49+00:09:1601:01:46.30Detail
21. Pála RomanPraha#481#Muži56.01:02:57+00:10:2401:02:51.65Detail
22. Kálal Jan#321#Muži57.01:02:57+00:10:2401:02:47.41Detail
23. Linhart Václav#459#Muži59.01:03:29+00:10:5601:03:06.26Detail
24. Villigas MarianoPraha#420#Muži60.01:03:41+00:11:0801:02:47.20Detail
25. Třešňák PetrSlanýkobylky#296#Muži61.01:03:48+00:11:1501:03:39.06Detail
26. Maly Jan#257#Muži63.01:03:51+00:11:1801:03:31.90Detail
27. Jones NathanMika Training#434#Muži68.01:04:10+00:11:3701:04:07.01Detail
28. Kříž FrantišekChocerady#393#Muži69.01:04:12+00:11:3901:04:07.89Detail
29. Břicháček Milošadidas Runners Prague#169#Muži71.01:04:34+00:12:0101:04:11.01Detail
30. Pelikan TomasPraha #205#Muži73.01:04:53+00:12:20Detail
31. Beran Martin#283#Muži74.01:04:54+00:12:2101:04:16.91Detail
32. Ertelt MarekPraha 9#166#Muži75.01:04:55+00:12:2201:04:20.21Detail
33. Kranjc TomazPraha#93#Muži78.01:05:18+00:12:4501:05:12.86Detail
34. Konětopský FilipPraha#14#Muži80.01:05:24+00:12:5101:05:03.60Detail
35. Beneš PetrPraha#422#Muži81.01:05:29+00:12:5601:05:20.46Detail
36. Langenberger LukášChildren of Olymp#293#Muži82.01:05:29+00:12:5601:05:10.72Detail
37. Šťavík JaroslavDon't panic#360#Muži83.01:05:30+00:12:5701:05:15.17Detail
38. Moravec KarelRunning Stones#308#Muži87.01:06:05+00:13:3201:05:51.58Detail
39. Trojan TomášChocerady#392#Muži88.01:06:17+00:13:4401:06:11.99Detail
40. Jančárek Tomáš#373#Muži90.01:06:35+00:14:0201:06:23.43Detail
41. Mihaescu Serban#116#Muži91.01:06:45+00:14:1201:06:25.27Detail
42. Bednář PetrRezidence Vyšehrad#327#Muži96.01:07:24+00:14:5101:07:05.00Detail
43. Starek Pavelprague#81#Muži97.01:07:29+00:14:5601:06:52.93Detail
44. Klamarčík Viliam#162#Muži102.01:08:38+00:16:0501:08:06.48Detail
45. Sečkár AloisTJ Sokol Praha-Krč#233#Muži103.01:08:45+00:16:1201:08:35.16Detail
46. Sako Luboš#209#Muži106.01:08:49+00:16:1601:08:29.52Detail
47. Skoda MichalProti Bohouskovi#351#Muži110.01:09:06+00:16:3301:08:23.50Detail
48. Štrunc MarekNučice#499#Muži113.01:09:15+00:16:4201:09:00.51Detail
49. Kubíček Tomáš#196#Muži114.01:09:25+00:16:5201:09:12.02Detail
50. Zima Jiří Dobřejovice#398#Muži119.01:09:46+00:17:1301:09:28.57Detail
51. Benda OndřejRousínov#437#Muži120.01:09:47+00:17:1401:09:30.92Detail
52. Dogaru VasilČeská Lípa#167#Muži121.01:09:55+00:17:2201:09:46.39Detail
53. Šaštinský PetrPraha#190#Muži122.01:09:57+00:17:2401:09:48.27Detail
54. Hrozek ZdeněkPolná#101#Muži123.01:09:58+00:17:2501:09:32.81Detail
55. Novotny Mojmir#460#Muži125.01:10:12+00:17:3901:09:24.92Detail
56. Matoušek JaroslavNymburk#313#Muži126.01:10:16+00:17:4301:09:50.15Detail
57. Vasko DanPraha#390#Muži127.01:10:20+00:17:4701:09:54.16Detail
58. Motejlek OndřejNymburk#315#Muži128.01:10:27+00:17:5401:10:01.04Detail
59. Šantrůček MartinPRKA#151#Muži130.01:10:33+00:18:0001:10:17.65Detail
60. Blažej KryštofPraha#302#Muži132.01:10:36+00:18:0301:10:00.10Detail
61. Kolesa AdamPraha#389#Muži134.01:10:43+00:18:1001:10:18.30Detail
62. Šromovský VojtěchKladno#222#Muži143.01:11:17+00:18:4401:11:06.35Detail
63. Rychlík Ondřej#455#Muži146.01:11:28+00:18:5501:10:40.83Detail
64. Veith Lukáš #385#Muži148.01:11:43+00:19:1001:11:28.13Detail
65. Vošahlík HonzaAdventní běhání#172#Muži153.01:12:30+00:19:5701:12:06.91Detail
66. Eliáš Petr#476#Muži165.01:13:17+00:20:4401:12:58.85Detail
67. Chvátal MilošPraha#401#Muži169.01:14:04+00:21:3101:13:25.35Detail
68. Erben Ondřej#236#Muži170.01:14:06+00:21:3301:13:27.54Detail
69. Vecka MichalBáječné ženy v běhu#266#Muži171.01:14:12+00:21:3901:13:17.49Detail
70. Scohier FrancoisPraha#343#Muži172.01:14:30+00:21:5701:14:22.73Detail
71. Ricciardi DavidePraha#468#Muži174.01:14:46+00:22:1301:14:11.12Detail
72. Wendl JanKostelec nad Černými lesy#384#Muži178.01:15:26+00:22:5301:14:55.46Detail
73. Mahajan Vineet#430#Muži179.01:15:28+00:22:5501:15:04.79Detail
74. Berg Denis#329#Muži182.01:15:57+00:23:2401:15:11.54Detail
75. Kukačka ZdeněkChýně#358#Muži185.01:16:20+00:23:4701:15:49.73Detail
76. Zapletal PavelZlaté Hory#337#Muži186.01:16:43+00:24:1001:16:22.07Detail
77. Gilányi JanKřivý Nohy#244#Muži187.01:17:04+00:24:3101:16:24.73Detail
78. Urban Luboš Mníšek pod Brdy#192#Muži188.01:17:05+00:24:3201:16:38.39Detail
79. Grohman TomášDHL ITS Running Club#199#Muži198.01:18:15+00:25:4201:17:43.63Detail
80. Janouš JiříPRAHA#138#Muži199.01:18:18+00:25:4501:17:35.33Detail
81. Janoušek Pysk VladimírČernošice#89#Muži204.01:18:44+00:26:1101:18:18.69Detail
82. Bosy Michal#210#Muži206.01:19:00+00:26:2701:18:53.95Detail
83. Krontorad VitezslavHerink#353#Muži210.01:19:34+00:27:0101:18:46.41Detail
84. Haller MarekSecovce#258#Muži214.01:19:59+00:27:2601:19:08.06Detail
85. Zaremba JanReebok Run Crew Praha#285#Muži216.01:20:53+00:28:2001:20:15.83Detail
86. Procházka Václav Praha - Černý Most#457#Muži225.01:22:46+00:30:1301:21:57.75Detail
87. Valouch ViktorPraha 5#9#Muži230.01:25:10+00:32:3701:24:26.25Detail
88. Frydrych JakubPrague#69#Muži234.01:27:52+00:35:1901:27:10.53Detail
89. Hanák JanPraha#275#Muži235.01:28:03+00:35:3001:27:25.54Detail
90. Vasilko JanPraha#409#Muži237.01:29:06+00:36:3301:28:45.88Detail
91. Roháček Jan#245#Muži238.01:29:16+00:36:4301:29:05.02Detail
92. Šlechta Boris #447#Muži242.01:31:30+00:38:5701:30:50.35Detail
93. Sedláček JiříTřebíč#335#Muži244.01:32:38+00:40:0501:31:44.10Detail
94. Adamik JanSkins Adamík Team #333#Muži253.01:37:44+00:45:1101:37:36.18Detail
95. Topič Jíří#153#Muži254.01:38:07+00:45:3401:37:43.53Detail
96. Klusák LukášJesenice#62#Muži256.01:41:17+00:48:4401:40:26.16Detail
97. Brzek PavelELEVEN MERCEDES MITAS#300#Muži258.01:41:51+00:49:1801:41:26.65Detail
98. Talaš RomanZlín#127#Muži259.01:42:55+00:50:2201:42:02.48Detail
Náhlík JanTotal#187#Muži00:00:00Detail
DNS Hanyš PavelKoburk#80#MužiDNS Detail
DNS Janosik JurajPraha#94#MužiDNS Detail
DNS Sigmund Jakub Roudnice nad Labem#197#MužiDNS Detail
DNS Peirson Andrew#201#MužiDNS Detail
DNS Lněnička OndřejFlorbalák.cz#232#MužiDNS Detail
DNS Hadžiosmanović SrdanPraha#250#MužiDNS Detail
DNS Macko AntonDHL ITS#251#MužiDNS Detail
DNS Kurz MatoušSK Praga#320#MužiDNS Detail
DNS Harrison AlexZvole#387#MužiDNS Detail
DNS Horníček ZdeněkPraha#406#MužiDNS Detail
DNS Žůrek MichalNezávislý atlet#414#MužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz