Oficiální Výsledková listina Hostěnický triatlon
27. 7. 2019

jednotlivci

Teplota vody 24 °C, Teplota vzduchu 30 °C

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplavánímin/100 mD1kolokm/hD2běhmin/km
1. Cmunt PetrBitters Superior Cyklolive team#14#M1.M19-291.01:05:02.2500:08:28.2001:5200:00:45.5800:34:23.85 39,700:00:33.5300:20:51.09 03:35Detail
2. Holub StanislavKoloshop team#22#M2.M40-491.01:06:12.65+00:01:10.4000:07:12.7001:3600:00:38.1400:36:47.04 37,100:00:30.0100:21:04.73 03:37Detail
3. Cogan RudolfAEROTEC#1#M3.M40-492.01:07:35.98+00:02:33.7300:07:50.4801:4400:00:27.5200:36:08.16 37,800:00:21.5000:22:48.30 03:55Detail
4. Grbavčic DavidRoudnice nad Labem#111#M4.M30-391.01:08:10.39+00:03:08.1400:07:27.9801:3900:00:31.7700:36:35.63 37,300:00:24.0200:23:10.98 03:59Detail
5. Augusta FilipMMB Třebenice#3#M5.M19-292.01:08:40.84+00:03:38.5900:08:10.4901:4800:00:42.3300:36:59.48 36,900:00:37.9400:22:10.58 03:49Detail
6. Muller VáclavHO Javořice#115#M6.M30-392.01:09:01.15+00:03:58.9000:08:03.8601:4700:00:43.5900:37:05.71 36,800:00:42.4000:22:25.57 03:51Detail
7. Bláha JanBTT Libochovice#4#M7.M40-493.01:09:14.98+00:04:12.7300:08:37.9001:5400:00:40.4600:36:32.20 37,400:00:26.3800:22:58.02 03:57Detail
8. Verner JanPraha#62#M8.M30-393.01:09:25.35+00:04:23.1000:08:33.3701:5400:00:46.6900:36:32.33 37,400:00:37.7200:22:55.22 03:57Detail
9. Knejzlík TomášTri dub ČL#107#M9.Mdo181.01:09:57.34+00:04:55.0900:06:58.2301:3200:00:24.3200:38:32.10 35,400:00:38.2900:23:24.39 04:02Detail
10. Bušek MarekBTT Libochovice#11#M10.M40-494.01:10:53.03+00:05:50.7800:09:04.5802:0000:00:27.7300:35:57.85 3800:00:42.1400:24:40.72 04:15Detail
11. Čuchal PetrMMB Třebenice#17#M11.M30-394.01:11:07.42+00:06:05.1700:08:22.0401:5100:01:13.6600:37:01.57 36,900:00:38.5400:23:51.58 04:06Detail
12. Hendrych JaroslavTri club Česká Lípa#70#M12.M40-495.01:11:08.17+00:06:05.9200:08:46.4601:5600:01:28.1400:35:54.68 3800:01:02.3900:23:56.47 04:07Detail
13. Vaněk JanBike Point Roudnice#116#M13.M40-496.01:11:23.81+00:06:21.5600:10:13.8202:1600:00:42.0800:36:48.31 37,100:00:35.2200:23:04.35 03:58Detail
14. Řebíček JanSport team Brozany#8#M14.M30-395.01:11:46.27+00:06:44.0200:09:01.2602:0000:00:37.6900:36:57.54 36,900:00:34.5700:24:35.19 04:14Detail
15. Kahánek StanislavDýmka míru#27#M15.M30-396.01:11:51.19+00:06:48.9400:07:35.3401:4100:00:38.5800:37:35.36 36,300:00:37.1300:25:24.77 04:22Detail
16. Sirůček DavidMultisport team#54#M16.M30-397.01:12:53.02+00:07:50.7700:08:59.1901:5900:00:44.3500:39:01.43 3500:00:34.7200:23:33.31 04:03Detail
17. Janda PetrRoudnice nad Labem#75#M17.M30-398.01:13:10.77+00:08:08.5200:09:26.9302:0500:00:52.9800:37:35.80 36,300:00:30.0400:24:44.99 04:15Detail
18. Pinc ZdeněkMMB Třebenice#43#M18.M19-293.01:13:20.21+00:08:17.9600:12:23.8402:4500:01:19.1000:37:54.87 3600:01:06.7000:20:35.68 03:32Detail
19. Čermák DominikDuchcov#15#M19.M30-399.01:13:48.89+00:08:46.6400:09:12.9002:0200:00:49.4700:38:51.35 35,100:00:36.8500:24:18.30 04:11Detail
20. Ptáček MichalSport team Brozany#47#M20.M30-3910.01:14:22.79+00:09:20.5400:08:38.9401:5500:00:52.8000:38:01.66 35,900:01:00.6300:25:48.74 04:26Detail
21. Šnajor FilipLuige Cocoti#94#M21.M40-497.01:14:53.96+00:09:51.7100:09:11.6202:0200:01:06.0000:37:36.08 36,300:01:08.8300:25:51.41 04:27Detail
22. Seidl RobertSLČR#97#M22.M50-591.01:15:02.12+00:09:59.8700:10:25.2602:1800:00:56.5200:36:31.33 37,400:00:42.6300:26:26.35 04:33Detail
23. Vopat MilanMilan z hor#88#M23.M50-592.01:15:26.03+00:10:23.7800:11:06.0702:2800:01:43.6100:38:51.28 35,100:00:47.2300:22:57.82 03:57Detail
24. Tajč JanHH Smíchov#59#M24.M50-593.01:15:54.62+00:10:52.3700:08:13.2901:4900:00:40.1500:41:18.97 33,100:00:58.8100:24:43.38 04:15Detail
25. Podběhlý OndřejKadaň#45#M25.M30-3911.01:16:51.44+00:11:49.1900:09:54.1802:1200:00:55.3700:40:39.82 33,600:00:59.2800:24:22.78 04:12Detail
26. Pšenička OndřejCK Lovosice#110#M26.M50-594.01:17:20.11+00:12:17.8600:10:52.1302:2400:01:07.2600:36:42.96 37,200:00:43.0900:27:54.64 04:48Detail
27. Šetek ŠtěpánSTS Chvojkovice Brod#57#M27.M19-294.01:17:32.67+00:12:30.4200:07:10.4301:3500:00:45.9700:41:22.38 3300:00:57.5300:27:16.34 04:42Detail
28. Plachý ZdeněkNelahozeves#109#M28.M40-498.01:18:01.94+00:12:59.6900:07:49.4901:4400:00:56.1000:42:03.49 32,500:01:02.6200:26:10.23 04:30Detail
29. Krejčí MilanKolaři Provodín#32#M29.M40-499.01:18:20.72+00:13:18.4700:10:29.0402:1900:01:23.7800:39:59.47 34,100:00:54.8500:25:33.55 04:24Detail
30. Sunkovský MiroslavSunsetbike SLANÝ#101#M30.M40-4910.01:18:34.51+00:13:32.2600:10:09.2302:1500:01:06.4700:39:31.02 34,500:00:52.2700:26:55.49 04:38Detail
31. Bisová ŠtěpánkaAC Česká Lípa#5#F1.Z19-351.01:18:49.18+00:13:46.9300:11:04.2702:2700:01:12.2900:40:48.63 33,500:00:34.1700:25:09.80 04:20Detail
32. Štork RadekDuchcov#86#M31.M40-4911.01:19:11.50+00:14:09.2500:10:37.2402:2100:00:51.5100:39:55.78 34,200:00:59.9400:26:47.00 04:37Detail
33. Vanča MartinCK Lovosice#92#M32.M30-3912.01:19:14.01+00:14:11.7600:09:27.8002:0600:00:48.4200:37:42.20 36,200:01:13.3300:30:02.24 05:10Detail
34. Králová BarboraBTT Libochovice#78#F2.Z19-352.01:19:15.84+00:14:13.5900:09:00.4602:0000:00:42.7500:41:48.18 32,700:00:31.7000:27:12.74 04:41Detail
35. Krobová EliškaBTT Libochovice#33#F3.Zdo181.01:19:21.01+00:14:18.7600:09:00.1502:0000:00:55.6500:41:34.41 32,800:00:39.0100:27:11.77 04:41Detail
36. Průcha JanBTT Libochovice#48#M33.M30-3913.01:19:21.49+00:14:19.2400:09:23.5002:0500:00:54.3200:41:07.49 33,200:00:43.7100:27:12.45 04:41Detail
37. Hašlar OldřichKL Sport Most#99#M34.M40-4912.01:20:54.96+00:15:52.7100:09:15.7002:0300:00:56.1300:40:31.12 33,700:00:59.8800:29:12.11 05:02Detail
38. Ryšavá VendulkaAC Česká Lípa#52#F4.Zdo182.01:21:15.82+00:16:13.5700:10:15.0902:1600:00:47.8500:42:02.08 32,500:00:45.0400:27:25.73 04:43Detail
39. Sauer JanSPONA Teplice#53#M35.M40-4913.01:21:16.29+00:16:14.0400:09:22.2802:0400:01:32.6200:42:12.70 32,300:00:50.9700:27:17.69 04:42Detail
40. Zemler VáclavNazdařbůh#64#M36.M50-595.01:21:25.79+00:16:23.5400:09:53.6102:1100:00:38.6000:40:54.54 33,400:00:34.9700:29:24.04 05:04Detail
41. Neustupa DavidPchery#81#M37.M30-3914.01:22:18.88+00:17:16.6300:10:19.5802:1700:01:18.8300:41:25.58 3300:00:43.5300:28:31.33 04:55Detail
42. Faltová EliškaTri dub ČL#108#F5.Zdo183.01:23:31.28+00:18:29.0300:08:44.9101:5600:00:36.4900:43:35.53 31,300:00:25.1100:30:09.21 05:11Detail
43. Houdek ZdeněkPKR#23#M38.M19-295.01:23:42.32+00:18:40.0700:08:17.2901:5000:01:08.4000:43:12.90 31,600:01:08.0100:29:55.71 05:09Detail
44. Martin DaleRozběháme Litoměřicko#80#M39.M50-596.01:23:50.90+00:18:48.6500:08:26.7201:5200:00:36.7500:44:51.88 30,400:00:57.1500:28:58.38 04:59Detail
45. Koš JiříKrušnoman TT Litvínov#77#M40.M50-597.01:23:56.64+00:18:54.3900:11:02.2702:2700:00:54.0200:41:02.88 33,300:00:48.3300:30:09.11 05:11Detail
46. Košťák ZdeněkVK Lysá nad Labem#30#M41.M50-598.01:24:21.30+00:19:19.0500:10:44.3302:2300:01:27.3700:42:44.65 31,900:01:17.0600:28:07.87 04:50Detail
47. Matuška VojtěchLuige Cocoti#106#M42.Mdo182.01:24:39.35+00:19:37.1000:11:15.7202:3000:01:34.1900:40:57.33 33,300:01:09.4900:29:42.60 05:07Detail
48. Hliněná KateřinaLuige COcoti#95#F6.Z19-353.01:25:10.20+00:20:07.9500:10:55.0902:2500:01:02.3700:41:04.66 33,200:00:49.9300:31:18.13 05:23Detail
49. Švec KarelSport team Brozany#58#M43.M30-3915.01:25:26.17+00:20:23.9200:10:00.3502:1300:00:47.0700:40:39.79 33,600:01:06.7800:32:52.16 05:40Detail
50. Ježková KateřinaNutrend Litoměřice#12#F7.Z36plus1.01:26:06.06+00:21:03.8100:10:48.0502:2400:00:54.6800:45:20.41 30,100:00:42.6600:28:20.24 04:53Detail
51. Nekvasilová LenkaLíbeznice#40#F8.Z36plus2.01:26:46.21+00:21:43.9600:11:39.4402:3500:01:23.8400:42:56.42 31,800:00:50.2700:29:56.22 05:09Detail
52. Renč DanielSki team Renč#49#M44.M40-4914.01:27:01.36+00:21:59.1100:10:57.6402:2600:01:22.7800:41:28.90 32,900:00:47.3900:32:24.63 05:35Detail
53. Sedlák MichalDesima Triatlon#117#M45.M30-3916.01:27:19.86+00:22:17.6100:09:37.3802:0800:00:30.0000:43:09.89 31,600:00:53.4700:33:09.11 05:42Detail
54. Pavlíček ZdeněkPolevsko#41#M46.M60plus1.01:27:22.72+00:22:20.4700:12:10.9802:4200:01:16.9400:45:02.58 30,300:01:24.8500:27:27.35 04:43Detail
55. Maršík OndřejSOLAP#37#M47.M30-3917.01:27:30.14+00:22:27.8900:10:02.8902:1300:00:56.5600:46:07.85 29,600:00:38.3200:29:44.50 05:07Detail
56. Čarný JosefMMB Třebenice#104#M48.M40-4915.01:27:45.63+00:22:43.3800:12:50.7302:5100:01:49.5100:46:16.17 29,500:00:45.9100:26:03.30 04:29Detail
57. Salačová KateřinaRozběháme Litoměřicko#100#F9.Z36plus3.01:27:55.45+00:22:53.2000:11:26.3302:3200:01:43.9500:45:34.26 3000:01:01.3300:28:09.56 04:51Detail
58. Hájková AlenaASK Lovosice#20#F10.Z19-354.01:28:19.86+00:23:17.6100:10:20.9502:1700:01:13.5400:51:29.77 26,500:00:19.8800:24:55.70 04:17Detail
59. Klug PavelChotěšov#29#M49.M50-599.01:28:53.74+00:23:51.4900:09:56.7502:1200:01:14.0800:45:00.64 30,300:00:57.2600:31:44.98 05:28Detail
60. Havlíček TomášBTT Libochovice#21#M50.M30-3918.01:29:24.78+00:24:22.5300:09:52.5702:1100:01:16.5500:42:36.64 3200:01:16.8500:34:22.15 05:55Detail
61. Vaníček JaroslavSport team Brozany#7#M51.M40-4916.01:29:28.45+00:24:26.2000:12:13.0602:4200:00:58.6300:41:28.55 32,900:00:40.5000:34:07.70 05:52Detail
62. Tlustý MartinSport team Brozany#60#M52.M30-3919.01:29:34.87+00:24:32.6200:10:56.6402:2500:00:59.2200:45:01.36 30,300:00:47.3500:31:50.27 05:29Detail
63. Diart TomášČeská Lípa#18#M53.M40-4917.01:30:20.08+00:25:17.8300:10:34.4602:2000:01:29.3900:47:53.53 28,500:01:05.3200:29:17.35 05:02Detail
64. Řezáč MatějPredator WO UL#84#M54.M30-3920.01:30:34.65+00:25:32.4000:11:06.9402:2800:01:24.1000:50:37.02 2700:01:04.2700:26:22.31 04:32Detail
65. Musilová EvaASK Děčín#39#F11.Z19-355.01:30:50.27+00:25:48.0200:10:07.5002:1400:02:32.8700:47:14.71 28,900:00:44.7800:30:10.39 05:12Detail
66. Pospíchal JanHostěnice#91#M55.M30-3921.01:31:11.21+00:26:08.9600:13:15.2202:5600:01:29.8000:48:20.44 28,200:00:47.1800:27:18.57 04:42Detail
67. Boubín PatrikBessie#10#M56.M40-4918.01:31:32.40+00:26:30.1500:10:26.8902:1900:01:20.1200:50:24.13 27,100:00:50.8300:28:30.40 04:54Detail
68. Bušek JiříBTT Libochovice#67#M57.M40-4919.01:31:52.82+00:26:50.5700:11:39.9102:3500:01:12.1300:44:16.95 30,800:01:03.5900:33:40.23 05:48Detail
69. Čapková MonikaElite women team#102#F12.Z19-356.01:32:29.54+00:27:27.2900:11:40.6602:3500:00:57.2100:44:27.68 30,700:00:56.6100:34:27.36 05:56Detail
70. Plavec HynekDaleké Dušníky#82#M58.M40-4920.01:32:42.96+00:27:40.7100:11:42.1702:3600:01:20.5000:47:18.19 28,900:00:41.6000:31:40.47 05:27Detail
71. Kunert DavidChotěšov#35#M59.M30-3922.01:33:09.45+00:28:07.2000:10:27.6602:1900:01:37.4800:50:03.12 27,300:01:02.5900:29:58.58 05:10Detail
72. Stehlík MiroslavPRAHA#55#M60.M40-4921.01:33:31.12+00:28:28.8700:13:39.0803:0200:02:12.1200:47:32.94 28,700:01:31.0400:28:35.91 04:55Detail
73. Hrebinka MarekBTT Libochovice#25#M61.M40-4922.01:33:57.88+00:28:55.6300:10:05.9102:1400:01:07.4800:47:27.81 28,800:00:53.2800:34:23.39 05:55Detail
74. Coganová ZdeňkaAEROTEC#68#F13.Z19-357.01:34:40.48+00:29:38.2300:10:30.9802:2000:00:54.6700:46:54.12 29,100:01:03.3700:35:17.34 06:05Detail
75. Plíšek JanRozběháme Ústí#44#M62.M40-4923.01:34:46.49+00:29:44.2400:10:48.2202:2400:02:13.0100:48:57.79 27,900:01:01.9900:31:45.47 05:28Detail
76. Janů JanPlzeň#93#M63.M30-3923.01:34:51.38+00:29:49.1300:09:42.2002:0900:01:04.5000:45:59.07 29,700:00:32.0400:37:33.55 06:28Detail
77. Procházka PavelSport team Brozany#46#M64.M30-3924.01:35:03.34+00:30:01.0900:10:55.7102:2500:01:17.4600:49:04.99 27,800:00:27.6000:33:17.55 05:44Detail
78. Matula ŠtěpánOlympia Kladno#38#M65.M40-4924.01:36:14.70+00:31:12.4500:16:14.4803:3600:01:38.9800:47:04.72 2900:00:41.6500:30:34.85 05:16Detail
79. Vaněk PravoslavDubí#61#M66.M60plus2.01:36:30.93+00:31:28.6800:12:46.9702:5000:01:40.0600:45:57.30 29,700:01:03.0500:35:03.53 06:02Detail
80. Mácha TomášPchery#36#M67.M30-3925.01:36:40.81+00:31:38.5600:10:00.1602:1300:01:23.1000:47:36.31 28,700:01:06.5500:36:34.67 06:18Detail
81. Anděl JiříPchery Jinde#2#M68.M30-3926.01:37:16.10+00:32:13.8500:10:39.5402:2200:01:53.6600:51:55.44 26,300:00:28.6800:32:18.75 05:34Detail
82. Fleissnerová BarboraPraha#19#F14.Z36plus4.01:37:46.32+00:32:44.0700:08:37.1101:5400:01:14.4800:51:06.99 26,700:00:32.0800:36:15.64 06:15Detail
83. Myška LuborDřínov#112#M69.M40-4925.01:38:53.10+00:33:50.8500:09:51.3002:1100:03:03.5100:47:25.30 28,800:01:12.1100:37:20.87 06:26Detail
84. Bláhová HedvikaBTT Libochovice#6#F15.Zdo184.01:38:55.13+00:33:52.8800:07:24.2401:3800:01:30.8600:53:47.60 25,400:00:28.9900:35:43.42 06:09Detail
85. Zahálka ŠtěpánCK Slavoj Terezín#114#M70.Mdo183.01:38:58.84+00:33:56.5900:08:40.2901:5500:01:04.7701:03:42.14 21,400:00:37.0700:24:54.54 04:17Detail
86. Zelenák DušanGlassman TT Teplice#89#M71.M60plus3.01:39:30.91+00:34:28.6600:12:39.7002:4800:01:08.4700:46:33.35 29,300:01:07.9400:38:01.43 06:33Detail
87. Rousová EmmaKRK Litoměřice#51#F16.Zdo185.01:39:47.40+00:34:45.1500:09:18.7002:0400:00:59.3100:50:48.96 26,900:01:19.1500:37:21.26 06:26Detail
88. Rous PřemyslKRK Litoměřice#50#M72.M50-5910.01:39:48.43+00:34:46.1800:11:31.2302:3300:01:03.3800:48:33.17 28,100:01:16.7700:37:23.87 06:26Detail
89. Hyšplerová MarkétaRozběháme Litoměřicko#26#F17.Z36plus5.01:41:18.13+00:36:15.8800:12:40.5102:4800:01:13.5600:53:17.27 25,600:01:06.8300:32:59.94 05:41Detail
90. Koubek MichalSKP Sever Teplice#31#M73.M40-4926.01:41:22.27+00:36:20.0200:11:15.8602:3000:01:40.0400:52:52.93 25,800:01:38.5700:33:54.86 05:50Detail
91. Střelbová LenkaPraha 4#56#F18.Z36plus6.01:42:06.15+00:37:03.9000:12:22.0102:4400:01:41.3600:51:47.80 26,400:01:19.1500:34:55.81 06:01Detail
92. Pietropaolo RomanAR#42#M74.M30-3927.01:42:16.21+00:37:13.9600:14:32.2603:1300:01:43.9300:48:10.02 28,300:01:22.4300:36:27.54 06:17Detail
93. Oros LadislavSG Malé Žernoseky#96#M75.M40-4927.01:42:56.49+00:37:54.2400:11:00.4502:2600:01:38.4800:54:15.70 25,200:01:14.2100:34:47.64 05:59Detail
94. Kraushopfová BarboraŽidovice#105#F19.Z36plus7.01:46:37.40+00:41:35.1500:13:02.0302:5300:00:54.4700:52:00.03 26,300:01:19.9500:39:20.90 06:46Detail
95. Černohorský VladimírVK Bohemians#16#M76.M40-4928.01:53:10.00+00:48:07.7500:12:59.0202:5300:02:16.8100:53:54.72 25,300:01:13.5200:42:45.91 07:22Detail
96. Cerha JaroslavHostik#113#M77.M40-4929.01:54:18.41+00:49:16.1600:12:05.8702:4100:02:16.4901:00:45.15 22,500:00:42.1600:38:28.72 06:37Detail
97. Janů PavelNovodvoračák#13#M78.M40-4930.02:00:54.80+00:55:52.5500:10:54.4902:2500:00:54.2400:49:55.62 27,300:01:03.2200:58:07.20 10:01Detail
98. Janů MartinNovodvoračák#90#M79.M40-4931.02:00:55.17+00:55:52.9200:10:12.5002:1600:01:42.2600:52:33.95 2600:01:12.8000:55:13.64 09:31Detail
99. Janů LiborNovodvoračák#98#M80.M50-5911.02:00:55.45+00:55:53.2000:10:02.4502:1300:01:51.0500:56:00.73 24,400:01:15.4900:51:45.71 08:55Detail
100. Kiršner DavidSport team Brozany#28#M81.Mdo184.02:05:59.18+01:00:56.9300:16:35.1303:4100:01:18.6200:55:16.12 24,700:00:50.0500:51:59.23 08:57Detail
DNF Procházka VladimírVK Roudnice nad Labem#103#MM40-49DNF 00:09:46.6402:1000:01:06.74Detail
DNS Blechová LucieLBS Sport Team#9#FZdo18DNS Detail
DNS Hrdinka ČestmírTTC Český Brod#24#MM50-59DNS Detail
DNS Kubera PetrPivní strejc#34#MM40-49DNS Detail
DNS Vostarková BohumilaSunny#63#FZ36plusDNS Detail
DNS Beránek LadislavKoloshop Team#65#MM19-29DNS Detail
DNS Burda VladimírVeslování Bohemians#66#MM60plusDNS Detail
DNS Hájek MartinBTT Libochovice#69#MM30-39DNS Detail
DNS Hendrychová PetraLitoměřice#71#FZ36plusDNS Detail
DNS Heptner MilanDubá#72#MM40-49DNS Detail
DNS Holá LucieLíbeznice#73#FZ36plusDNS Detail
DNS Chott Jan#74#MM40-49DNS Detail
DNS Kneř PetrMalá Skála#76#MM19-29DNS Detail
DNS Litresits OndřejNazavody.cz#79#MM30-39DNS Detail
DNS Pospíšil LubošCK Slavoj Terezín#83#MM30-39DNS Detail
DNS Smola OldřichTJ Sokol Brozany#85#MM30-39DNS Detail
DNS Valtr VladimírMP Praha#87#MM50-59DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz