Oficiální Výsledková listina Výběh na Lovoš
24. 11. 2018

jednotlivci


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1.CmuntPetrSuperior CYKLOFIT CYCLING TEAM#73#M19-291.muži1.00:17:32.00Detail
2.PincZdeněkMMB Třebenice#14#M19-292.muži2.00:18:16.00+00:00:44.00Detail
3.VeselýPetrGlassman TT Teplice#9#M19-293.muži3.00:18:24.00+00:00:52.00Detail
4.AugustaFilipMMB Třebenice#7#M19-294.muži4.00:18:50.00+00:01:18.00Detail
5.BurešJanCk Slavoj Terezín Cyklo city#49#M30-391.muži5.00:20:01.00+00:02:29.00Detail
6.ŘebíčekJanSport team Brozany#42#M30-392.muži6.00:20:16.00+00:02:44.00Detail
7.ČuchalPetrMMB Třebenice#3#M30-393.muži7.00:20:23.00+00:02:51.00Detail
8.PospíšilLubošCK Slavoj Terezín#20#M30-394.muži8.00:20:42.00+00:03:10.00Detail
9.BušekMarekBTT Libochovice#59#M40-491.muži9.00:20:54.00+00:03:22.00Detail
10.ČernýMartinTeplice#51#M40-492.muži10.00:20:55.00+00:03:23.00Detail
11.ValtrVladimírRoudnice nad Labem#4#M50-591.muži11.00:20:56.00+00:03:24.00Detail
12.VopatMilanPro-Corde#6#M50-592.muži12.00:20:57.00+00:03:25.00Detail
13.EliášLukášBK Běkodo Teplice#8#M30-395.muži13.00:21:04.00+00:03:32.00Detail
14.MaděraMichalLiberec#11#M30-396.muži14.00:21:12.00+00:03:40.00Detail
15.HolubMartinBiketime Bulls Písek#35#M40-493.muži15.00:21:23.00+00:03:51.00Detail
16.PtáčekMichalSport team Brozany#48#M30-397.muži16.00:21:24.00+00:03:52.00Detail
17.SchovanecJanRoudnice nad Labem#71#M19-295.muži17.00:21:51.00+00:04:19.00Detail
18.KadlecMichalMost#16#M30-398.muži18.00:21:55.00+00:04:23.00Detail
19.VorobokLukášLitoměřice#1#M19-296.muži19.00:22:13.00+00:04:41.00Detail
20.ČapekLubomírKÚC Bikesport Ústí n/L#56#M40-494.muži20.00:22:15.00+00:04:43.00Detail
21.HájkováAlenaASK Lovosice#64#Zdo351.ženy1.00:22:18.00+00:04:46.00Detail
22.PodběhlýOndřejKadaň#61#M30-399.muži21.00:22:19.00+00:04:47.00Detail
23.HulešJosefLovosice#25#M19-297.muži22.00:22:21.00+00:04:49.00Detail
24.PrchlíkJosefCK Slavoj Terezín#21#M40-495.muži23.00:22:44.00+00:05:12.00Detail
25.SobeckáJarmilaUSK Provod#2#Z36plus1.ženy2.00:22:47.00+00:05:15.00Detail
26.PreissPřemyslKola Vondra#67#M19-298.muži24.00:23:04.00+00:05:32.00Detail
27.HájekMartinBTT Libochovice#37#M30-3910.muži25.00:23:15.00+00:05:43.00Detail
28.KrálováBarboraBTT Libochovice#26#Zdo352.ženy3.00:23:25.00+00:05:53.00Detail
29.KrobováEliškaBTT Libochovice#27#Zdo353.ženy4.00:23:26.00+00:05:54.00Detail
30.PšeničkaOndřejCk Lovosice#10#M50-593.muži26.00:23:28.00+00:05:56.00Detail
31.PršalaPavelFREE run#34#M40-496.muži27.00:23:34.00+00:06:02.00Detail
32.KrátkýJanMMB Třebenice#29#M40-497.muži28.00:23:34.00+00:06:02.00Detail
33.DivišMartinSNB Praha#19#M50-594.muži29.00:23:53.00+00:06:21.00Detail
34.CeeJiříSokol Litoměřice#55#M40-498.muži30.00:23:59.00+00:06:27.00Detail
35.ŘezáčMatějPredátor workout UL#65#M19-299.muži31.00:24:28.00+00:06:56.00Detail
36.HasnedlováIvaDěčín#41#Z36plus2.ženy5.00:24:40.00+00:07:08.00Detail
37.BláhaPetrLibochovice#69#M40-499.muži32.00:24:48.00+00:07:16.00Detail
38.ČarnýJosefMMB Třebenice#5#M40-4910.muži33.00:24:57.00+00:07:25.00Detail
39.KrejčíTomášSport team Brozany#44#M19-2910.muži34.00:25:04.00+00:07:32.00Detail
40.PospíšilRenéMMB Třebenice#31#M30-3911.muži35.00:25:09.00+00:07:37.00Detail
41.JaníkTomášSPONA Teplice#57#M50-595.muži36.00:25:12.00+00:07:40.00Detail
42.Maděrová TučkováJanaLiberec 7#12#Z36plus3.ženy6.00:25:18.00+00:07:46.00Detail
43.NekvasilováLenkaLíbeznice#46#Z36plus4.ženy7.00:25:25.00+00:07:53.00Detail
44.HašlarOldřichKL Sport Most#47#M40-4911.muži37.00:25:26.00+00:07:54.00Detail
45.BurdaVladimírVeslování Bohemians#62#M60plus1.muži38.00:25:42.00+00:08:10.00Detail
46.EhrlichJaroslavKB Kamenický Šenov#33#M30-3912.muži39.00:25:49.00+00:08:17.00Detail
47.ČapkováMonikaElite women team#40#Zdo354.ženy8.00:25:52.00+00:08:20.00Detail
48.MatějkaLukášRC Kralupy#22#M19-2911.muži40.00:26:21.00+00:08:49.00Detail
49.WillnerJiříASK Lovosice#18#M30-3913.muži41.00:26:26.00+00:08:54.00Detail
50.NovákVáclavLitoměřice#38#M30-3914.muži42.00:26:38.00+00:09:06.00Detail
51.ČepelákAntonínMMB Třebenice#30#M40-4912.muži43.00:26:59.00+00:09:27.00Detail
52.BečkaMiloslavÚstí nad Labem#58#M60plus2.muži44.00:27:15.00+00:09:43.00Detail
53.NovákPetrSK Favorit Bílina#32#M40-4913.muži45.00:28:11.00+00:10:39.00Detail
54.SoukupPetrLitoměřice#13#M40-4914.muži46.00:28:12.00+00:10:40.00Detail
55.RudišFilipCK slavoj terezín#70#Mdo181.muži47.00:28:23.00+00:10:51.00Detail
56.HoudekPavelWorkout predátor ÚL#45#M19-2912.muži48.00:28:28.00+00:10:56.00Detail
57.JežkováKateřinaNutrend Litoměřice#28#Z36plus5.ženy9.00:28:43.00+00:11:11.00Detail
58.VaněkPravoslavDubí#53#M60plus3.muži49.00:28:49.00+00:11:17.00Detail
59.HavlíčekTomášBTT Libochovice#60#M19-2913.muži50.00:29:00.00+00:11:28.00Detail
60.KunertDavidChotěšov#63#M30-3915.muži51.00:29:11.00+00:11:39.00Detail
61.ZelenákDušanGlassman TT Teplice#52#M60plus4.muži52.00:29:15.00+00:11:43.00Detail
62.DlouháZuzanaDlouháni#50#Zdo355.ženy10.00:29:28.00+00:11:56.00Detail
63.VyskočilováPetraMost#15#Z36plus6.ženy11.00:29:34.00+00:12:02.00Detail
64.ČernýPetrKralupy nad Vltavou#24#M40-4915.muži53.00:29:41.00+00:12:09.00Detail
65.ŠálekKarelSTB#68#M30-3916.muži54.00:30:51.00+00:13:19.00Detail
66.RodovskáŽanetaTeplice#17#Zdo356.ženy12.00:31:21.00+00:13:49.00Detail
67.DlouháPetraLibochovice#72#Z36plus7.ženy13.00:32:10.00+00:14:38.00Detail
68.KrejzováHelenaElite women team#39#Z36plus8.ženy14.00:32:17.00+00:14:45.00Detail
69.ČapkováBarboraVeltrusy#54#Zdo357.ženy15.00:33:11.00+00:15:39.00Detail
70.ČechVlastimilCK Slavoj Terezín#23#M50-596.muži55.00:33:51.00+00:16:19.00Detail
71.KožnarováEditaLovosice#66#Z36plus9.ženy16.00:35:16.00+00:17:44.00Detail
72.ŘebíčekFrantišekTJ Sokol Brozany#43#M60plus5.muži56.00:36:00.00+00:18:28.00Detail
73.ČervenkaKarelHora Svaté Kateřiny#36#M60plus6.muži57.00:36:33.00+00:19:01.00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace