Výsledková listina Výběh na Lovoš
24. 11. 2018

jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. Cmunt PetrSuperior CYKLOFIT CYCLING TEAM#73#M19-291.muži1.00:17:31.90Detail
2. Pinc ZdeněkMMB Třebenice#14#M19-292.muži2.00:18:15.47+00:00:43.56Detail
3. Veselý PetrGlassman TT Teplice#9#M19-293.muži3.00:18:24.27+00:00:52.36Detail
4. Augusta FilipMMB Třebenice#7#M19-294.muži4.00:18:49.84+00:01:17.93Detail
5. Bureš JanCk Slavoj Terezín Cyklo city#49#M30-391.muži5.00:20:01.02+00:02:29.11Detail
6. Řebíček JanSport team Brozany#42#M30-392.muži6.00:20:15.51+00:02:43.60Detail
7. Čuchal PetrMMB Třebenice#3#M30-393.muži7.00:20:23.16+00:02:51.25Detail
8. Pospíšil LubošCK Slavoj Terezín#20#M30-394.muži8.00:20:41.58+00:03:09.67Detail
9. Bušek MarekBTT Libochovice#59#M40-491.muži9.00:20:54.18+00:03:22.27Detail
10. Černý MartinTeplice#51#M40-492.muži10.00:20:54.54+00:03:22.63Detail
11. Valtr VladimírRoudnice nad Labem#4#M50-591.muži11.00:20:56.13+00:03:24.22Detail
12. Vopat MilanPro-Corde#6#M50-592.muži12.00:20:56.40+00:03:24.49Detail
13. Eliáš LukášBK Běkodo Teplice#8#M30-395.muži13.00:21:03.77+00:03:31.86Detail
14. Maděra MichalLiberec#11#M30-396.muži14.00:21:11.28+00:03:39.37Detail
15. Holub MartinBiketime Bulls Písek#35#M40-493.muži15.00:21:22.97+00:03:51.06Detail
16. Ptáček MichalSport team Brozany#48#M30-397.muži16.00:21:23.97+00:03:52.06Detail
17. Schovanec JanRoudnice nad Labem#71#M19-295.muži17.00:21:50.28+00:04:18.37Detail
18. Kadlec MichalMost#16#M30-398.muži18.00:21:54.51+00:04:22.60Detail
19. Vorobok LukášLitoměřice#1#M19-296.muži19.00:22:12.86+00:04:40.95Detail
20. Čapek LubomírKÚC Bikesport Ústí n/L#56#M40-494.muži20.00:22:15.26+00:04:43.35Detail
21. Hájková AlenaASK Lovosice#64#Zdo351.ženy1.00:22:17.41+00:04:45.50Detail
22. Podběhlý OndřejKadaň#61#M30-399.muži21.00:22:19.00+00:04:47.09Detail
23. Huleš JosefLovosice#25#M19-297.muži22.00:22:20.60+00:04:48.69Detail
24. Prchlík JosefCK Slavoj Terezín#21#M40-495.muži23.00:22:44.14+00:05:12.23Detail
25. Sobecká JarmilaUSK Provod#2#Z36plus1.ženy2.00:22:46.71+00:05:14.80Detail
26. Preiss PřemyslKola Vondra#67#M19-298.muži24.00:23:03.85+00:05:31.94Detail
27. Hájek MartinBTT Libochovice#37#M30-3910.muži25.00:23:14.99+00:05:43.08Detail
28. Králová BarboraBTT Libochovice#26#Zdo352.ženy3.00:23:25.03+00:05:53.12Detail
29. Krobová EliškaBTT Libochovice#27#Zdo353.ženy4.00:23:25.32+00:05:53.41Detail
30. Pšenička OndřejCk Lovosice#10#M50-593.muži26.00:23:27.33+00:05:55.42Detail
31. Pršala PavelFREE run#34#M40-496.muži27.00:23:33.45+00:06:01.54Detail
32. Krátký JanMMB Třebenice#29#M40-497.muži28.00:23:33.65+00:06:01.74Detail
33. Diviš MartinSNB Praha#19#M50-594.muži29.00:23:53.21+00:06:21.30Detail
34. Cee JiříSokol Litoměřice#55#M40-498.muži30.00:23:58.28+00:06:26.37Detail
35. Řezáč MatějPredátor workout UL#65#M19-299.muži31.00:24:27.37+00:06:55.46Detail
36. Hasnedlová IvaDěčín#41#Z36plus2.ženy5.00:24:39.80+00:07:07.89Detail
37. Bláha PetrLibochovice#69#M40-499.muži32.00:24:47.71+00:07:15.80Detail
38. Čarný JosefMMB Třebenice#5#M40-4910.muži33.00:24:56.75+00:07:24.84Detail
39. Krejčí TomášSport team Brozany#44#M19-2910.muži34.00:25:03.52+00:07:31.61Detail
40. Pospíšil RenéMMB Třebenice#31#M30-3911.muži35.00:25:09.09+00:07:37.18Detail
41. Janík TomášSPONA Teplice#57#M50-595.muži36.00:25:12.04+00:07:40.13Detail
42. Maděrová Tučková JanaLiberec 7#12#Z36plus3.ženy6.00:25:17.53+00:07:45.62Detail
43. Nekvasilová LenkaLíbeznice#46#Z36plus4.ženy7.00:25:24.77+00:07:52.86Detail
44. Hašlar OldřichKL Sport Most#47#M40-4911.muži37.00:25:25.45+00:07:53.54Detail
45. Burda VladimírVeslování Bohemians#62#M60plus1.muži38.00:25:41.69+00:08:09.78Detail
46. Ehrlich JaroslavKB Kamenický Šenov#33#M30-3912.muži39.00:25:48.46+00:08:16.55Detail
47. Čapková MonikaElite women team#40#Zdo354.ženy8.00:25:51.32+00:08:19.41Detail
48. Matějka LukášRC Kralupy#22#M19-2911.muži40.00:26:20.61+00:08:48.70Detail
49. Willner JiříASK Lovosice#18#M30-3913.muži41.00:26:25.91+00:08:54.00Detail
50. Novák VáclavLitoměřice#38#M30-3914.muži42.00:26:37.95+00:09:06.04Detail
51. Čepelák AntonínMMB Třebenice#30#M40-4912.muži43.00:26:59.20+00:09:27.29Detail
52. Bečka MiloslavÚstí nad Labem#58#M60plus2.muži44.00:27:14.96+00:09:43.05Detail
53. Novák PetrSK Favorit Bílina#32#M40-4913.muži45.00:28:10.74+00:10:38.83Detail
54. Soukup PetrLitoměřice#13#M40-4914.muži46.00:28:11.95+00:10:40.04Detail
55. Rudiš FilipCK slavoj terezín#70#Mdo181.muži47.00:28:23.03+00:10:51.12Detail
56. Houdek PavelWorkout predátor ÚL#45#M19-2912.muži48.00:28:27.38+00:10:55.47Detail
57. Ježková KateřinaNutrend Litoměřice#28#Z36plus5.ženy9.00:28:42.35+00:11:10.44Detail
58. Vaněk PravoslavDubí#53#M60plus3.muži49.00:28:48.44+00:11:16.53Detail
59. Havlíček TomášBTT Libochovice#60#M19-2913.muži50.00:28:59.57+00:11:27.66Detail
60. Kunert DavidChotěšov#63#M30-3915.muži51.00:29:11.10+00:11:39.19Detail
61. Zelenák DušanGlassman TT Teplice#52#M60plus4.muži52.00:29:14.82+00:11:42.91Detail
62. Dlouhá ZuzanaDlouháni#50#Zdo355.ženy10.00:29:27.48+00:11:55.57Detail
63. Vyskočilová PetraMost#15#Z36plus6.ženy11.00:29:34.08+00:12:02.17Detail
64. Černý PetrKralupy nad Vltavou#24#M40-4915.muži53.00:29:40.82+00:12:08.91Detail
65. Šálek KarelSTB#68#M30-3916.muži54.00:30:50.42+00:13:18.51Detail
66. Rodovská ŽanetaTeplice#17#Zdo356.ženy12.00:31:20.83+00:13:48.92Detail
67. Dlouhá PetraLibochovice#72#Z36plus7.ženy13.00:32:10.04+00:14:38.13Detail
68. Krejzová HelenaElite women team#39#Z36plus8.ženy14.00:32:16.36+00:14:44.45Detail
69. Čapková BarboraVeltrusy#54#Zdo357.ženy15.00:33:11.20+00:15:39.29Detail
70. Čech VlastimilCK Slavoj Terezín#23#M50-596.muži55.00:33:50.33+00:16:18.42Detail
71. Kožnarová EditaLovosice#66#Z36plus9.ženy16.00:35:15.38+00:17:43.47Detail
72. Řebíček FrantišekTJ Sokol Brozany#43#M60plus5.muži56.00:36:00.17+00:18:28.26Detail
73. Červenka KarelHora Svaté Kateřiny#36#M60plus6.muži57.00:36:32.49+00:19:00.58Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz