Oficiální Výsledková listina Český kros Moldava jaro
8. 5. 2019
Kros Dlouhý
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Barcal | Richard | dos amigos | #8# | muži | 1. | 01:57:14.00 | | Detail |
2. | Pagáč | Martin | Musher klub JCC | #99# | muži | 2. | 01:57:48.00 | +00:00:34.00 | Detail |
3. | Tvrdík | Jan | | #118# | muži | 3. | 02:00:03.00 | +00:02:49.00 | Detail |
4. | Kalenský | Pavel | SUL Ústí nad Labem | #87# | muži | 4. | 02:02:33.00 | +00:05:19.00 | Detail |
5. | Raichl | Mikuláš | koloshop Teplice | #51# | muži | 5. | 02:04:25.00 | +00:07:11.00 | Detail |
6. | Berrouche | Lenka | USK PROVOD Ústí nad Labem | #5# | ženy | 1. | 02:04:28.00 | +00:07:14.00 | Detail |
7. | Beneš | Jan | Varnsdorf | #4# | muži | 6. | 02:05:26.00 | +00:08:12.00 | Detail |
8. | Bartoníček | Jan | Ústí nad Labem | #77# | muži | 7. | 02:07:20.00 | +00:10:06.00 | Detail |
9. | Friese | Petr | Varnsdorf | #80# | muži | 8. | 02:10:31.00 | +00:13:17.00 | Detail |
10. | Kavecký | Aleš | Meziboří | #27# | muži | 9. | 02:13:13.00 | +00:15:59.00 | Detail |
11. | Křížová | Anežka | Hora Svaté Kateřiny | #31# | ženy | 2. | 02:13:30.00 | +00:16:16.00 | Detail |
12. | Burian | Martin | Ďáblice Stars | #9# | muži | 10. | 02:13:36.00 | +00:16:22.00 | Detail |
13. | Sládek | Vilém | Ďáblice Stars | #101# | muži | 11. | 02:14:56.00 | +00:17:42.00 | Detail |
14. | Čech | Leoš | Jablonec nad Nisou | #11# | muži | 12. | 02:16:35.00 | +00:19:21.00 | Detail |
15. | Deutscha | Dávid | Mikulov v Krušných horách | #13# | muži | 13. | 02:17:35.00 | +00:20:21.00 | Detail |
16. | Ženíšek | Radek | Doksy | #74# | muži | 14. | 02:18:23.00 | +00:21:09.00 | Detail |
17. | Groulík | Václav | Ústí nad Labem | #19# | muži | 15. | 02:19:42.00 | +00:22:28.00 | Detail |
18. | Vančurová | Šárka | BKV Holýšov | #72# | ženy | 3. | 02:20:30.00 | +00:23:16.00 | Detail |
19. | Bezděk | Miroslav | Praha | #6# | muži | 16. | 02:25:26.00 | +00:28:12.00 | Detail |
20. | Nápravník | Zdeněk | Krupka | #41# | muži | 17. | 02:35:43.00 | +00:38:29.00 | Detail |
21. | Holaj | Jiří | | #117# | muži | 18. | 02:38:05.00 | +00:40:51.00 | Detail |
22. | Prštický | Ondřej | Plana nad Luznici | #49# | muži | 19. | 02:38:07.00 | +00:40:53.00 | Detail |
23. | Leligdonová | Lenka | | #34# | ženy | 4. | 02:41:06.00 | +00:43:52.00 | Detail |
24. | Podzimková | Markéta | Perštejn | #47# | ženy | 5. | 02:50:35.00 | +00:53:21.00 | Detail |
25. | Motvičková | Kristýna | Louny | #38# | ženy | 6. | 02:53:14.00 | +00:56:00.00 | Detail |
26. | Ptáčková | Jana | Už tam budeeem?! | #50# | ženy | 7. | 02:54:41.00 | +00:57:27.00 | Detail |
27. | Havlíčková | Michaela | Triatlet Karlovy Vary | #20# | ženy | 8. | 03:06:59.00 | +01:09:45.00 | Detail |
28. | Chrz | Pavel | Šachový klub Ústí nL | #85# | muži | 20. | 03:20:53.00 | +01:23:39.00 | Detail |
29. | Drvotová Richterová | Martina | MaLé-R | #15# | ženy | 9. | 04:13:12.00 | +02:15:58.00 | Detail |
30. | Drvota | Zdeněk | MaLé-R | #14# | muži | 21. | 04:13:12.00 | +02:15:58.00 | Detail |
DNS | Havránek | Jiří | Záluží na Sekerách | #21# | muži | | | | Detail |
DNS | Hulík | Jan | SKP Nymburk | #22# | muži | | | | Detail |
DNS | Chalupný | Jakub | Ohníč | #23# | muži | | | | Detail |
DNS | Miskovic | Dusan | Plzeň | #37# | muži | | | | Detail |
DNS | Rutzenstorferová | Jana | MaLé-R | #52# | ženy | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |