Oficiální Výsledková listina Český kros Teplice léto
25. 8. 2019

Kros Krátký

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta1
1. Hanzal VojtěchSquash Club Teplice#271#muži1.00:15:37.6800:01:32.80Detail
2. Huleš JosefLovosice#57#muži2.00:15:55.16+00:00:17.4700:01:30.11Detail
3. Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE #311#muži3.00:16:32.36+00:00:54.6700:01:37.04Detail
4. Bennour EnisTeplice#9#muži4.00:16:51.55+00:01:13.8600:01:31.77Detail
5. Webering MathiasSquash Club Teplice#260#muži5.00:16:59.07+00:01:21.3800:01:43.38Detail
6. Richtarech FilipSquash Club Teplice#274#muži6.00:17:04.73+00:01:27.0400:01:43.23Detail
7. Drážďanská AdélaBK Běkodo Teplice#35#ženy1.00:17:48.77+00:02:11.0800:01:39.92Detail
8. Morvay MartinÚstí nad Labem#221#muži7.00:18:03.46+00:02:25.7700:01:28.41Detail
9. Stejskalová MarikaKadaň#330#ženy2.00:18:30.94+00:02:53.2500:01:48.92Detail
10. Matoušek KarelSquash Club Teplice#273#muži8.00:18:53.43+00:03:15.7400:01:46.54Detail
11. Beneš BedřichSquash Club Teplice#267#muži9.00:18:57.72+00:03:20.0300:01:56.98Detail
12. Gersdorf JanSquash Club Teplice#263#muži10.00:19:05.54+00:03:27.8500:01:52.90Detail
13. Sikorová LenkaMusher klub JCC#143#ženy3.00:19:26.03+00:03:48.3400:01:45.57Detail
14. Walter LubošSquash Club Teplice#272#muži11.00:20:13.92+00:04:36.2300:01:58.20Detail
15. Minaříková MichaelaBK Běkodo Teplice#167#ženy4.00:20:15.85+00:04:38.1600:02:02.01Detail
16. Herman Milanteam Edgewell#50#muži12.00:20:18.68+00:04:40.9900:01:31.49Detail
17. Beneš AntonínSquash Club Teplice#259#muži13.00:20:35.70+00:04:58.0100:02:06.59Detail
18. Pekárek KryštofTeplice#120#muži14.00:20:45.70+00:05:08.0100:02:00.29Detail
19. Beneš Janteam Edgewell#8#muži15.00:20:58.67+00:05:20.9800:02:18.99Detail
20. Ryska Janteam Edgewell#134#muži16.00:21:07.93+00:05:30.2400:02:01.12Detail
21. Banci Stanislavteam Edgewell#7#muži17.00:21:08.79+00:05:31.1000:01:24.41Detail
22. Duka Petrteam Edgewell#38#muži18.00:21:16.34+00:05:38.6500:01:57.12Detail
23. Kout TobiášSquash Club Teplice#258#muži19.00:21:16.60+00:05:38.9100:02:13.25Detail
24. Nový FilipTuchlov#280#muži20.00:22:07.46+00:06:29.7700:01:33.11Detail
25. Doležalová ŠárkaLedvice#32#ženy5.00:22:45.69+00:07:08.0000:02:00.96Detail
26. Krausová KateřinaTuchlov#333#ženy6.00:22:48.25+00:07:10.5600:22:48.25Detail
27. Stellnerová Miroslavateam Edgewell#148#ženy7.00:22:55.68+00:07:17.9900:02:31.42Detail
28. Plzáková AnnaSquash Club Teplice#269#ženy8.00:22:58.95+00:07:21.2600:02:22.45Detail
29. Doležalová MichaelaLedvice#31#ženy9.00:22:59.55+00:07:21.8600:02:00.22Detail
30. Shelesnak AndriiTeplice #139#muži21.00:23:07.48+00:07:29.7900:02:19.62Detail
31. Butler OlehPraha#19#muži22.00:23:07.84+00:07:30.1500:02:19.90Detail
32. Bohmová Ivetateam Edgewell#13#ženy10.00:23:28.27+00:07:50.5800:02:18.77Detail
33. Kronbergová Janateam Edgewell#84#ženy11.00:23:31.20+00:07:53.5100:04:03.84Detail
34. Pencová Václavateam Edgewell#123#ženy12.00:23:36.84+00:07:59.1500:03:59.15Detail
35. Hroza IgorSquash Club Teplice#266#muži23.00:24:46.89+00:09:09.2000:02:28.23Detail
36. Zámostný Václavteam Edgewell#229#muži24.00:25:19.22+00:09:41.5300:02:33.97Detail
37. Escobar El EmanueloKrupský Ironman#40#muži25.00:25:19.34+00:09:41.6500:03:09.15Detail
38. Vidovič Iljateam Edgewell#179#muži26.00:25:34.31+00:09:56.6200:02:31.66Detail
39. Spousta PetrTeplice#326#muži27.00:25:57.50+00:10:19.8100:01:50.68Detail
40. Spoustová LucieTeplice#325#ženy13.00:26:01.22+00:10:23.5300:02:01.28Detail
41. Jahodář Filipteam Edgewell#62#muži28.00:26:56.53+00:11:18.8400:01:49.50Detail
42. Vaiglová Petrateam Edgewell#174#ženy14.00:27:12.60+00:11:34.9100:02:22.31Detail
43. Walter FilipSquash Club Teplice#268#muži29.00:27:21.09+00:11:43.4000:02:06.29Detail
44. Sedláček MatějSquash Club Teplice#261#muži30.00:27:23.24+00:11:45.5500:02:06.27Detail
45. Pekárková LucieTeplice#122#ženy15.00:27:29.02+00:11:51.3300:02:14.13Detail
46. Kalců Marcelateam Edgewell#69#ženy16.00:28:13.24+00:12:35.5500:02:22.47Detail
47. Rada JanTuchlov#276#muži31.00:28:15.28+00:12:37.5900:01:59.90Detail
48. Christofová NikolaTuchlov#277#ženy17.00:28:15.91+00:12:38.2200:02:07.68Detail
49. Kříž MartinSquash Club Teplice#265#muži32.00:28:16.70+00:12:39.0100:02:30.79Detail
50. Dohnalová DanielaSquash Club Teplice#270#ženy18.00:28:17.10+00:12:39.4100:02:27.83Detail
51. Kuželová KristýnaBílina#92#ženy19.00:28:20.32+00:12:42.6300:02:42.31Detail
52. Jaroš Jiříteam Korzo#236#muži33.00:28:26.62+00:12:48.9300:02:50.61Detail
53. Vaněrka MiloslavSquash Club Teplice#262#muži34.00:28:35.21+00:12:57.5200:02:30.72Detail
54. Bačíková MiroslavaTeplice#5#ženy20.00:28:41.97+00:13:04.2800:02:13.63Detail
55. Němečková EvaTeplice#181#ženy21.00:28:42.58+00:13:04.8900:02:13.27Detail
56. Mladá JanaTeplice#107#ženy22.00:28:43.07+00:13:05.3800:02:27.41Detail
57. Gersdorf AdamSquash Club Teplice#264#muži35.00:28:57.62+00:13:19.9300:02:30.12Detail
58. Čendasson NáprdKrupský Ironman#22#muži36.00:29:46.48+00:14:08.7900:03:34.64Detail
59. Dolfydóttir NáprdkaKrupský Ironman#34#ženy23.00:29:47.21+00:14:09.5200:03:39.88Detail
60. Svabinena LaskonkaKrupský Ironman#154#ženy24.00:29:48.30+00:14:10.6100:03:47.02Detail
61. Svabinen MattiKrupský Ironman#153#muži37.00:29:48.76+00:14:11.0700:03:35.52Detail
62. Sýkorová VeronikaRyjice#157#ženy25.00:29:51.93+00:14:14.2400:02:42.41Detail
63. Jaroš Davidteam Korzo#235#muži38.00:30:05.27+00:14:27.5800:02:51.14Detail
64. Král MartinTuchlov#281#muži39.00:30:45.35+00:15:07.6600:02:04.65Detail
65. Toman PavelBraňany#169#muži40.00:30:53.40+00:15:15.7100:03:02.07Detail
66. Lahovska AkenaTeplice#83#ženy26.00:31:04.45+00:15:26.7600:02:46.29Detail
67. Kroupova ZuzanaTepkuce#324#ženy27.00:31:05.15+00:15:27.4600:02:45.95Detail
68. Tetourová Pavlínateam Edgewell#166#ženy28.00:32:25.24+00:16:47.5500:03:17.33Detail
69. Sedláčková Monikateam Edgewell#138#ženy29.00:32:47.97+00:17:10.2800:02:29.51Detail
70. Dohnalová Petrateam Edgewell#30#ženy30.00:32:51.60+00:17:13.9100:03:17.20Detail
71. Smačko PetrOsek#144#muži41.00:33:00.56+00:17:22.8700:02:32.13Detail
72. Machová LudmilaOsek#96#ženy31.00:33:06.85+00:17:29.1600:03:04.40Detail
73. Kučerová Kamilateam Edgewell#87#ženy32.00:35:49.21+00:20:11.5200:03:30.47Detail
74. Diepoldová Monikateam Edgewell#27#ženy33.00:35:49.71+00:20:12.0200:03:25.88Detail
75. Albertová Věrateam Edgewell#3#ženy34.00:35:50.58+00:20:12.8900:03:34.20Detail
76. Pechová Janateam Edgewell#119#ženy35.00:35:52.53+00:20:14.8400:02:27.43Detail
77. Mudrová KateřinaBraňany#109#ženy36.00:35:55.95+00:20:18.2600:03:21.93Detail
78. Gesselová Svatoslavateam Edgewell#45#ženy37.00:37:06.34+00:21:28.6500:03:08.76Detail
79. Sedláčková Evateam Edgewell#137#ženy38.00:37:07.57+00:21:29.8800:03:06.34Detail
80. Horský Jakubteam Edgewell#54#muži42.00:38:50.10+00:23:12.4100:01:33.37Detail
81. Schelterová Ivetateam Edgewell#142#ženy39.00:38:58.86+00:23:21.1700:03:24.88Detail
82. Kmentová Lenkateam Edgewell#75#ženy40.00:38:59.48+00:23:21.7900:03:27.27Detail
Zalewska Natálieteam Edgewell#191#ženyDetail
Neckář Danielsport-medicina.cz#111#mužiDetail
DNS Shoqassen Peter Knut#141#muži01:08:08.81Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz