Oficiální Výsledková listina Český kros Teplice léto
25. 8. 2019

Kros Střední

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta1234
1. Masorsič JiříStřížák#100#muži1.00:42:12.5800:01:55.0800:12:48.3200:13:01.4000:14:27.76Detail
2. Krejčík JiříSRTG Most#329#muži2.00:44:16.57+00:02:03.9800:01:52.6400:12:53.6400:13:31.7500:15:58.52Detail
3. Rež AdamAK Krupka#198#muži3.00:45:21.18+00:03:08.5900:01:44.1200:12:55.5200:14:12.2600:16:29.26Detail
4. Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE #61#muži4.00:45:50.81+00:03:38.2200:01:58.9900:13:58.5900:14:07.0200:15:46.20Detail
5. Mirdýňu Krupský Ironman#106#muži5.00:51:52.69+00:09:40.1000:02:23.2400:16:01.5500:16:22.4200:17:05.47Detail
6. Kafka JosefTeam RaidLight#68#muži6.00:52:31.00+00:10:18.4100:01:54.6400:14:43.6800:16:20.4000:19:32.26Detail
7. machacek petrDuchcov#215#muži7.00:52:54.81+00:10:42.2200:02:26.6100:15:57.0800:15:50.1600:18:40.94Detail
8. Kundanen JarkkoKrupský Ironman#89#muži8.00:53:31.87+00:11:19.2800:02:24.5200:16:36.9100:16:44.5100:17:45.91Detail
9. Onuchko Yurii#323#muži9.00:53:34.95+00:11:22.3600:02:34.7400:21:44.5600:29:15.64Detail
10. Jizvolinni MassimoKrupský Ironman#66#muži10.00:54:24.26+00:12:11.6700:02:33.2700:15:48.9700:16:21.1600:19:40.85Detail
11. Fišerová RenataBK Běkodo Teplice#42#ženy1.00:54:38.45+00:12:25.8600:02:05.1400:16:18.1100:16:58.6600:19:16.53Detail
12. Havel JiříCínovec#48#muži11.00:54:39.94+00:12:27.3500:01:52.2200:15:23.3800:18:01.5500:19:22.77Detail
13. Vrabec Václavteam Edgewell#188#muži12.00:54:59.09+00:12:46.5000:02:11.3500:16:52.9300:17:06.0200:18:48.77Detail
14. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#23#muži13.00:56:07.06+00:13:54.4700:02:26.1000:16:57.5700:17:15.5000:19:27.88Detail
15. Blaschke MichalTeplice#12#muži14.00:56:24.00+00:14:11.4100:02:08.5600:16:16.1300:17:36.9600:20:22.33Detail
16. Wojciech Maciej#322#muži15.00:56:33.61+00:14:21.0200:02:24.0900:16:42.3400:17:35.7800:19:51.39Detail
17. Kořínková MartaDubí u Teplic#78#ženy2.00:57:04.54+00:14:51.9500:02:20.5300:16:57.1300:17:35.0300:20:11.84Detail
18. Hora Martinteam Edgewell#53#muži16.00:57:35.79+00:15:23.2000:02:28.5800:16:48.4900:17:44.8100:17:59.66Detail
19. Motvičková KristýnaLouny#108#ženy3.00:57:46.91+00:15:34.3200:02:07.2700:16:37.1400:17:50.4300:21:12.06Detail
20. Burger KryštofTJ Sokol Vogastisburg-Řetenice#18#muži17.00:58:10.04+00:15:57.4500:02:23.6000:16:40.2800:18:28.7500:20:37.40Detail
21. Zima AlešMost#228#muži18.00:58:24.17+00:16:11.5800:01:48.1600:17:03.6400:18:32.4900:20:59.86Detail
22. Käsecansky ThomasKrupský Ironman#71#muži19.00:58:44.20+00:16:31.6100:02:31.9300:17:34.6500:17:40.4600:20:57.14Detail
23. Zelenák DušanGlassman TT Teplic#315#muži20.00:58:52.32+00:16:39.7300:02:34.1700:18:05.5700:17:57.8200:20:14.75Detail
24. Cimrman ŠtěpánTeplice#20#muži21.00:59:21.98+00:17:09.3900:02:12.7900:16:43.7600:18:30.5200:21:54.90Detail
25. Dicková DianaTeplice#327#ženy4.00:59:26.80+00:17:14.2100:02:09.9800:17:17.5100:18:39.8900:21:19.41Detail
26. Vaněk PravoslavDubí#175#muži22.00:59:37.47+00:17:24.8800:02:28.3800:17:24.6200:18:09.6700:21:34.79Detail
27. Hamala Milanteam Galerie#104#muži23.00:59:42.17+00:17:29.5800:02:01.7300:16:49.0200:19:09.6500:21:41.75Detail
28. Jizvolinni MadamKrupský Ironman#65#ženy5.00:59:51.91+00:17:39.3200:02:40.8000:17:36.4400:18:35.4100:20:59.24Detail
29. Minaříková MichaelaBK Běkodo#150#ženy6.01:00:33.88+00:18:21.2900:02:22.1300:17:32.9400:18:53.5800:21:45.21Detail
30. Vondráčková Simona#187#ženy7.01:01:20.33+00:19:07.7400:02:39.0100:18:51.5900:18:37.8000:21:11.92Detail
31. Kindlová ŠárkaLitoměřice#72#ženy8.01:01:47.09+00:19:34.5000:02:27.8400:18:49.0700:19:33.2600:20:56.91Detail
32. Machalická Lubica#95#ženy9.01:02:12.04+00:19:59.4500:02:28.6100:19:00.5200:19:19.1600:21:23.73Detail
33. Gazi DanaÚstí nad Labem#206#ženy10.01:02:19.99+00:20:07.4000:02:14.2700:19:32.0400:19:31.6700:21:02.00Detail
34. Kneiflová EliškaDubí#76#ženy11.01:02:58.15+00:20:45.5600:02:40.0700:19:38.8200:19:37.2800:21:01.97Detail
35. Strial RadekMost#201#muži24.01:03:00.83+00:20:48.2400:02:42.9900:18:58.3000:18:36.6600:22:42.87Detail
36. Blín JanKrupka#26#muži25.01:03:06.44+00:20:53.8500:02:16.7600:17:56.1000:20:10.7500:22:42.81Detail
37. Käsecansky GundaKrupský Ironman#70#ženy12.01:03:21.31+00:21:08.7200:02:42.6200:18:31.4300:19:44.2700:22:22.98Detail
38. Hrdličková Zdeňka#59#ženy13.01:04:43.12+00:22:30.5300:02:44.2400:19:23.7200:19:00.5900:23:34.55Detail
39. Sýkora TomášTeplice#156#muži26.01:04:47.67+00:22:35.0800:02:07.2500:17:15.3500:21:24.7100:24:00.35Detail
40. Kozáková HanaTeplice#81#ženy14.01:04:48.78+00:22:36.1900:02:26.8200:17:51.1700:21:00.1000:23:30.68Detail
41. Janoušek Artur TN Teplice #312#muži27.01:05:20.01+00:23:07.4200:02:45.1200:19:21.7100:19:41.5500:23:31.61Detail
42. Šuryček StanislavÚstí nad Labem#164#muži28.01:05:26.48+00:23:13.8900:02:29.9700:19:22.8600:19:51.9500:23:41.69Detail
43. MENDOZA CRISTIANTEPLICE#217#muži29.01:05:35.75+00:23:23.1600:02:41.1200:19:58.3100:20:20.0200:22:36.29Detail
44. MENDOZA MICHAELATEPLICE#336#ženy15.01:05:35.96+00:23:23.3700:02:41.1700:19:59.2900:20:19.9700:22:35.52Detail
45. Beneš MartinTeplice#203#muži30.01:05:42.86+00:23:30.2700:02:43.4400:19:27.0300:20:19.8000:23:12.58Detail
46. Stupka JanDubí#152#muži31.01:07:26.85+00:25:14.2600:02:39.7700:19:43.3300:20:45.8400:24:17.88Detail
47. Klatovská Kateřinateam Edgewell#73#ženy16.01:07:31.38+00:25:18.7900:02:34.7600:21:07.8600:20:39.0100:23:09.74Detail
48. Kořínek VladimírRUNKor#77#muži32.01:08:34.82+00:26:22.2300:02:37.1300:19:57.4000:21:28.7900:24:31.49Detail
49. Larionova JulieTeplice#94#ženy17.01:12:21.87+00:30:09.2800:02:17.3400:21:02.9100:22:25.0100:26:36.60Detail
50. Božková RumňaKrupský Ironman#14#ženy18.01:13:50.68+00:31:38.0900:02:57.9800:22:13.9900:22:55.3300:25:43.38Detail
51. Martinus Vojtech#99#muži33.01:15:28.72+00:33:16.1300:02:46.4800:22:22.9900:23:09.1600:27:10.08Detail
52. Prokeš Zdeněk TJ Sokol Kladruby#316#muži34.01:18:39.89+00:36:27.3000:02:30.6200:21:08.2900:26:33.0300:28:27.94Detail
53. Rakašová Rozálieteam Edgewell#129#ženy19.01:19:00.47+00:36:47.8800:02:58.7500:22:57.6100:24:28.6600:28:35.43Detail
54. Babor MartinPraha#4#muži35.01:19:11.40+00:36:58.8100:02:30.5800:33:36.4500:18:41.6900:24:22.66Detail
55. Naplech LechKrupský Ironman#110#muži36.01:20:57.84+00:38:45.2500:02:53.1200:22:59.3400:27:24.5700:27:40.79Detail
56. Holá PaulaLAHOST#52#ženy20.01:23:19.37+00:41:06.7800:02:46.2900:25:40.4000:26:01.7500:28:50.91Detail
57. Lammelová Natalieteam Edgewell#93#ženy21.01:28:31.71+00:46:19.1200:03:17.1500:25:57.2600:26:35.5600:32:41.71Detail
58. Aberlová NikolaDuchcov#2#ženy22.01:42:06.08+00:59:53.4900:03:08.9400:00:06.5400:28:24.1600:34:02.06Detail
DNF Saksunová AnetaProboštov#135#ženy00:02:29.95Detail
DNS Neckář Pavelsport-medicina.cz#112#mužiDetail
DSQ Mihálová ZuzanaMost#218#ženy00:02:34.5700:22:58.0300:28:34.9301:05:18.44Detail
DSQ Chalupný JakubOhníč#60#muži00:10:13.0400:14:43.0900:17:54.47Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz