Oficiální Výsledková listina Český kros Teplice léto
25. 8. 2019
Kros Střední Kategorie ženy
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta | 1 | 2 | 3 | 4 |
1. |
Fišerová |
Renata | BK Běkodo Teplice | #42# | 00:54:38.45 | | 00:02:05.14 | 00:16:18.11 | 00:16:58.66 | 00:19:16.53 | Detail |
2. |
Kořínková |
Marta | Dubí u Teplic | #78# | 00:57:04.54 | +00:02:26.08 | 00:02:20.53 | 00:16:57.13 | 00:17:35.03 | 00:20:11.84 | Detail |
3. |
Motvičková |
Kristýna | Louny | #108# | 00:57:46.91 | +00:03:08.45 | 00:02:07.27 | 00:16:37.14 | 00:17:50.43 | 00:21:12.06 | Detail |
4. |
Dicková |
Diana | Teplice | #327# | 00:59:26.80 | +00:04:48.34 | 00:02:09.98 | 00:17:17.51 | 00:18:39.89 | 00:21:19.41 | Detail |
5. |
Jizvolinni |
Madam | Krupský Ironman | #65# | 00:59:51.91 | +00:05:13.45 | 00:02:40.80 | 00:17:36.44 | 00:18:35.41 | 00:20:59.24 | Detail |
6. |
Minaříková |
Michaela | BK Běkodo | #150# | 01:00:33.88 | +00:05:55.42 | 00:02:22.13 | 00:17:32.94 | 00:18:53.58 | 00:21:45.21 | Detail |
7. |
Vondráčková |
Simona | | #187# | 01:01:20.33 | +00:06:41.87 | 00:02:39.01 | 00:18:51.59 | 00:18:37.80 | 00:21:11.92 | Detail |
8. |
Kindlová |
Šárka | Litoměřice | #72# | 01:01:47.09 | +00:07:08.63 | 00:02:27.84 | 00:18:49.07 | 00:19:33.26 | 00:20:56.91 | Detail |
9. |
Machalická |
Lubica | | #95# | 01:02:12.04 | +00:07:33.58 | 00:02:28.61 | 00:19:00.52 | 00:19:19.16 | 00:21:23.73 | Detail |
10. |
Gazi |
Dana | Ústí nad Labem | #206# | 01:02:19.99 | +00:07:41.53 | 00:02:14.27 | 00:19:32.04 | 00:19:31.67 | 00:21:02.00 | Detail |
11. |
Kneiflová |
Eliška | Dubí | #76# | 01:02:58.15 | +00:08:19.69 | 00:02:40.07 | 00:19:38.82 | 00:19:37.28 | 00:21:01.97 | Detail |
12. |
Käsecansky |
Gunda | Krupský Ironman | #70# | 01:03:21.31 | +00:08:42.85 | 00:02:42.62 | 00:18:31.43 | 00:19:44.27 | 00:22:22.98 | Detail |
13. |
Hrdličková |
Zdeňka | | #59# | 01:04:43.12 | +00:10:04.66 | 00:02:44.24 | 00:19:23.72 | 00:19:00.59 | 00:23:34.55 | Detail |
14. |
Kozáková |
Hana | Teplice | #81# | 01:04:48.78 | +00:10:10.32 | 00:02:26.82 | 00:17:51.17 | 00:21:00.10 | 00:23:30.68 | Detail |
15. |
MENDOZA |
MICHAELA | TEPLICE | #336# | 01:05:35.96 | +00:10:57.50 | 00:02:41.17 | 00:19:59.29 | 00:20:19.97 | 00:22:35.52 | Detail |
16. |
Klatovská |
Kateřina | team Edgewell | #73# | 01:07:31.38 | +00:12:52.92 | 00:02:34.76 | 00:21:07.86 | 00:20:39.01 | 00:23:09.74 | Detail |
17. |
Larionova |
Julie | Teplice | #94# | 01:12:21.87 | +00:17:43.41 | 00:02:17.34 | 00:21:02.91 | 00:22:25.01 | 00:26:36.60 | Detail |
18. |
Božková |
Rumňa | Krupský Ironman | #14# | 01:13:50.68 | +00:19:12.22 | 00:02:57.98 | 00:22:13.99 | 00:22:55.33 | 00:25:43.38 | Detail |
19. |
Rakašová |
Rozálie | team Edgewell | #129# | 01:19:00.47 | +00:24:22.01 | 00:02:58.75 | 00:22:57.61 | 00:24:28.66 | 00:28:35.43 | Detail |
20. |
Holá |
Paula | LAHOST | #52# | 01:23:19.37 | +00:28:40.91 | 00:02:46.29 | 00:25:40.40 | 00:26:01.75 | 00:28:50.91 | Detail |
21. |
Lammelová |
Natalie | team Edgewell | #93# | 01:28:31.71 | +00:33:53.25 | 00:03:17.15 | 00:25:57.26 | 00:26:35.56 | 00:32:41.71 | Detail |
22. |
Aberlová |
Nikola | Duchcov | #2# | 01:42:06.08 | +00:47:27.62 | 00:03:08.94 | 00:00:06.54 | 00:28:24.16 | 00:34:02.06 | Detail |
DNF |
Saksunová |
Aneta | Proboštov | #135# | | | 00:02:29.95 | Detail |
DSQ |
Mihálová |
Zuzana | Most | #218# | | | 00:02:34.57 | 00:22:58.03 | 00:28:34.93 | 01:05:18.44 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |