Oficiální Výsledková listina Český kros Teplice léto
25. 8. 2019
Kros Krátký Kategorie muži
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta | 1 |
1. | Hanzal | Vojtěch | Squash Club Teplice | #271# | 00:15:37.00 | | 00:01:32.98 | Detail |
2. | Huleš | Josef | Lovosice | #57# | 00:15:55.00 | +00:00:18.00 | 00:01:30.29 | Detail |
3. | Jahoda | Zdeněk | BK BĚKODO TEPLICE | #311# | 00:16:32.00 | +00:00:55.00 | 00:01:37.22 | Detail |
4. | Bennour | Enis | Teplice | #9# | 00:16:51.00 | +00:01:14.00 | 00:01:31.95 | Detail |
5. | Webering | Mathias | Squash Club Teplice | #260# | 00:16:59.00 | +00:01:22.00 | 00:01:43.56 | Detail |
6. | Richtarech | Filip | Squash Club Teplice | #274# | 00:17:04.00 | +00:01:27.00 | 00:01:43.41 | Detail |
7. | Morvay | Martin | Ústí nad Labem | #221# | 00:18:03.00 | +00:02:26.00 | 00:01:28.59 | Detail |
8. | Matoušek | Karel | Squash Club Teplice | #273# | 00:18:53.00 | +00:03:16.00 | 00:01:46.72 | Detail |
9. | Beneš | Bedřich | Squash Club Teplice | #267# | 00:18:57.00 | +00:03:20.00 | 00:01:57.16 | Detail |
10. | Gersdorf | Jan | Squash Club Teplice | #263# | 00:19:05.00 | +00:03:28.00 | 00:01:53.08 | Detail |
11. | Walter | Luboš | Squash Club Teplice | #272# | 00:20:14.00 | +00:04:37.00 | 00:01:58.38 | Detail |
12. | Herman | Milan | team Edgewell | #50# | 00:20:18.00 | +00:04:41.00 | 00:01:31.67 | Detail |
13. | Beneš | Antonín | Squash Club Teplice | #259# | 00:20:35.00 | +00:04:58.00 | 00:02:06.77 | Detail |
14. | Pekárek | Kryštof | Teplice | #120# | 00:20:45.00 | +00:05:08.00 | 00:02:00.47 | Detail |
15. | Beneš | Jan | team Edgewell | #8# | 00:20:58.00 | +00:05:21.00 | 00:02:19.17 | Detail |
16. | Ryska | Jan | team Edgewell | #134# | 00:21:08.00 | +00:05:31.00 | 00:02:01.30 | Detail |
17. | Banci | Stanislav | team Edgewell | #7# | 00:21:08.00 | +00:05:31.00 | 00:01:24.59 | Detail |
18. | Duka | Petr | team Edgewell | #38# | 00:21:16.00 | +00:05:39.00 | 00:01:57.30 | Detail |
19. | Kout | Tobiáš | Squash Club Teplice | #258# | 00:21:16.00 | +00:05:39.00 | 00:02:13.43 | Detail |
20. | Nový | Filip | Tuchlov | #280# | 00:22:07.00 | +00:06:30.00 | 00:01:33.29 | Detail |
21. | Shelesnak | Andrii | Teplice | #139# | 00:23:07.00 | +00:07:30.00 | 00:02:19.80 | Detail |
22. | Butler | Oleh | Praha | #19# | 00:23:08.00 | +00:07:31.00 | 00:02:20.08 | Detail |
23. | Hroza | Igor | Squash Club Teplice | #266# | 00:24:47.00 | +00:09:10.00 | 00:02:28.41 | Detail |
24. | Zámostný | Václav | team Edgewell | #229# | 00:25:19.00 | +00:09:42.00 | 00:02:34.15 | Detail |
25. | Escobar | El Emanuelo | Krupský Ironman | #40# | 00:25:19.00 | +00:09:42.00 | 00:03:09.33 | Detail |
26. | Vidovič | Ilja | team Edgewell | #179# | 00:25:34.00 | +00:09:57.00 | 00:02:31.84 | Detail |
27. | Spousta | Petr | Teplice | #326# | 00:25:57.00 | +00:10:20.00 | 00:01:50.86 | Detail |
28. | Jahodář | Filip | team Edgewell | #62# | 00:26:56.00 | +00:11:19.00 | 00:01:49.68 | Detail |
29. | Walter | Filip | Squash Club Teplice | #268# | 00:27:21.00 | +00:11:44.00 | 00:02:06.47 | Detail |
30. | Sedláček | Matěj | Squash Club Teplice | #261# | 00:27:23.00 | +00:11:46.00 | 00:02:06.45 | Detail |
31. | Rada | Jan | Tuchlov | #276# | 00:28:15.00 | +00:12:38.00 | 00:02:00.08 | Detail |
32. | Kříž | Martin | Squash Club Teplice | #265# | 00:28:16.00 | +00:12:39.00 | 00:02:30.97 | Detail |
33. | Jaroš | Jiří | team Korzo | #236# | 00:28:26.00 | +00:12:49.00 | 00:02:50.79 | Detail |
34. | Vaněrka | Miloslav | Squash Club Teplice | #262# | 00:28:35.00 | +00:12:58.00 | 00:02:30.90 | Detail |
35. | Gersdorf | Adam | Squash Club Teplice | #264# | 00:28:57.00 | +00:13:20.00 | 00:02:30.30 | Detail |
36. | Čendasson | Náprd | Krupský Ironman | #22# | 00:29:46.00 | +00:14:09.00 | 00:03:34.82 | Detail |
37. | Svabinen | Matti | Krupský Ironman | #153# | 00:29:48.00 | +00:14:11.00 | 00:03:35.70 | Detail |
38. | Jaroš | David | team Korzo | #235# | 00:30:05.00 | +00:14:28.00 | 00:02:51.32 | Detail |
39. | Král | Martin | Tuchlov | #281# | 00:30:45.00 | +00:15:08.00 | 00:02:04.83 | Detail |
40. | Toman | Pavel | Braňany | #169# | 00:30:53.00 | +00:15:16.00 | 00:03:02.25 | Detail |
41. | Smačko | Petr | Osek | #144# | 00:33:00.00 | +00:17:23.00 | 00:02:32.32 | Detail |
42. | Horský | Jakub | team Edgewell | #54# | 00:38:50.00 | +00:23:13.00 | 00:01:33.55 | Detail |
| Neckář | Daniel | sport-medicina.cz | #111# | | | Detail |
DNS | Shoqassen | Peter Knut | | #141# | | | 01:08:08.99 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |