Oficiální Výsledková listina Český kros Teplice léto
25. 8. 2019
Kros Krátký
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | 1 |
1. | Hanzal | Vojtěch | Squash Club Teplice | #271# | muži | 1. | 00:15:37.00 | | 00:01:32.98 | Detail |
2. | Huleš | Josef | Lovosice | #57# | muži | 2. | 00:15:55.00 | +00:00:18.00 | 00:01:30.29 | Detail |
3. | Jahoda | Zdeněk | BK BĚKODO TEPLICE | #311# | muži | 3. | 00:16:32.00 | +00:00:55.00 | 00:01:37.22 | Detail |
4. | Bennour | Enis | Teplice | #9# | muži | 4. | 00:16:51.00 | +00:01:14.00 | 00:01:31.95 | Detail |
5. | Webering | Mathias | Squash Club Teplice | #260# | muži | 5. | 00:16:59.00 | +00:01:22.00 | 00:01:43.56 | Detail |
6. | Richtarech | Filip | Squash Club Teplice | #274# | muži | 6. | 00:17:04.00 | +00:01:27.00 | 00:01:43.41 | Detail |
7. | Drážďanská | Adéla | BK Běkodo Teplice | #35# | ženy | 1. | 00:17:48.00 | +00:02:11.00 | 00:01:40.11 | Detail |
8. | Morvay | Martin | Ústí nad Labem | #221# | muži | 7. | 00:18:03.00 | +00:02:26.00 | 00:01:28.59 | Detail |
9. | Stejskalová | Marika | Kadaň | #330# | ženy | 2. | 00:18:31.00 | +00:02:54.00 | 00:01:49.10 | Detail |
10. | Matoušek | Karel | Squash Club Teplice | #273# | muži | 8. | 00:18:53.00 | +00:03:16.00 | 00:01:46.72 | Detail |
11. | Beneš | Bedřich | Squash Club Teplice | #267# | muži | 9. | 00:18:57.00 | +00:03:20.00 | 00:01:57.16 | Detail |
12. | Gersdorf | Jan | Squash Club Teplice | #263# | muži | 10. | 00:19:05.00 | +00:03:28.00 | 00:01:53.08 | Detail |
13. | Sikorová | Lenka | Musher klub JCC | #143# | ženy | 3. | 00:19:26.00 | +00:03:49.00 | 00:01:45.75 | Detail |
14. | Walter | Luboš | Squash Club Teplice | #272# | muži | 11. | 00:20:14.00 | +00:04:37.00 | 00:01:58.38 | Detail |
15. | Minaříková | Michaela | BK Běkodo Teplice | #167# | ženy | 4. | 00:20:16.00 | +00:04:39.00 | 00:02:02.19 | Detail |
16. | Herman | Milan | team Edgewell | #50# | muži | 12. | 00:20:18.00 | +00:04:41.00 | 00:01:31.67 | Detail |
17. | Beneš | Antonín | Squash Club Teplice | #259# | muži | 13. | 00:20:35.00 | +00:04:58.00 | 00:02:06.77 | Detail |
18. | Pekárek | Kryštof | Teplice | #120# | muži | 14. | 00:20:45.00 | +00:05:08.00 | 00:02:00.47 | Detail |
19. | Beneš | Jan | team Edgewell | #8# | muži | 15. | 00:20:58.00 | +00:05:21.00 | 00:02:19.17 | Detail |
20. | Ryska | Jan | team Edgewell | #134# | muži | 16. | 00:21:08.00 | +00:05:31.00 | 00:02:01.30 | Detail |
21. | Banci | Stanislav | team Edgewell | #7# | muži | 17. | 00:21:08.00 | +00:05:31.00 | 00:01:24.59 | Detail |
22. | Duka | Petr | team Edgewell | #38# | muži | 18. | 00:21:16.00 | +00:05:39.00 | 00:01:57.30 | Detail |
23. | Kout | Tobiáš | Squash Club Teplice | #258# | muži | 19. | 00:21:16.00 | +00:05:39.00 | 00:02:13.43 | Detail |
24. | Nový | Filip | Tuchlov | #280# | muži | 20. | 00:22:07.00 | +00:06:30.00 | 00:01:33.29 | Detail |
25. | Doležalová | Šárka | Ledvice | #32# | ženy | 5. | 00:22:45.00 | +00:07:08.00 | 00:02:01.14 | Detail |
26. | Krausová | Kateřina | Tuchlov | #333# | ženy | 6. | 00:22:48.00 | +00:07:11.00 | 00:22:48.43 | Detail |
27. | Stellnerová | Miroslava | team Edgewell | #148# | ženy | 7. | 00:22:55.00 | +00:07:18.00 | 00:02:31.60 | Detail |
28. | Plzáková | Anna | Squash Club Teplice | #269# | ženy | 8. | 00:22:59.00 | +00:07:22.00 | 00:02:22.63 | Detail |
29. | Doležalová | Michaela | Ledvice | #31# | ženy | 9. | 00:22:59.00 | +00:07:22.00 | 00:02:00.40 | Detail |
30. | Shelesnak | Andrii | Teplice | #139# | muži | 21. | 00:23:07.00 | +00:07:30.00 | 00:02:19.80 | Detail |
31. | Butler | Oleh | Praha | #19# | muži | 22. | 00:23:08.00 | +00:07:31.00 | 00:02:20.08 | Detail |
32. | Bohmová | Iveta | team Edgewell | #13# | ženy | 10. | 00:23:28.00 | +00:07:51.00 | 00:02:18.95 | Detail |
33. | Kronbergová | Jana | team Edgewell | #84# | ženy | 11. | 00:23:31.00 | +00:07:54.00 | 00:04:04.02 | Detail |
34. | Pencová | Václava | team Edgewell | #123# | ženy | 12. | 00:23:37.00 | +00:08:00.00 | 00:03:59.33 | Detail |
35. | Hroza | Igor | Squash Club Teplice | #266# | muži | 23. | 00:24:47.00 | +00:09:10.00 | 00:02:28.41 | Detail |
36. | Zámostný | Václav | team Edgewell | #229# | muži | 24. | 00:25:19.00 | +00:09:42.00 | 00:02:34.15 | Detail |
37. | Escobar | El Emanuelo | Krupský Ironman | #40# | muži | 25. | 00:25:19.00 | +00:09:42.00 | 00:03:09.33 | Detail |
38. | Vidovič | Ilja | team Edgewell | #179# | muži | 26. | 00:25:34.00 | +00:09:57.00 | 00:02:31.84 | Detail |
39. | Spousta | Petr | Teplice | #326# | muži | 27. | 00:25:57.00 | +00:10:20.00 | 00:01:50.86 | Detail |
40. | Spoustová | Lucie | Teplice | #325# | ženy | 13. | 00:26:01.00 | +00:10:24.00 | 00:02:01.46 | Detail |
41. | Jahodář | Filip | team Edgewell | #62# | muži | 28. | 00:26:56.00 | +00:11:19.00 | 00:01:49.68 | Detail |
42. | Vaiglová | Petra | team Edgewell | #174# | ženy | 14. | 00:27:12.00 | +00:11:35.00 | 00:02:22.49 | Detail |
43. | Walter | Filip | Squash Club Teplice | #268# | muži | 29. | 00:27:21.00 | +00:11:44.00 | 00:02:06.47 | Detail |
44. | Sedláček | Matěj | Squash Club Teplice | #261# | muži | 30. | 00:27:23.00 | +00:11:46.00 | 00:02:06.45 | Detail |
45. | Pekárková | Lucie | Teplice | #122# | ženy | 15. | 00:27:29.00 | +00:11:52.00 | 00:02:14.31 | Detail |
46. | Kalců | Marcela | team Edgewell | #69# | ženy | 16. | 00:28:13.00 | +00:12:36.00 | 00:02:22.65 | Detail |
47. | Rada | Jan | Tuchlov | #276# | muži | 31. | 00:28:15.00 | +00:12:38.00 | 00:02:00.08 | Detail |
48. | Christofová | Nikola | Tuchlov | #277# | ženy | 17. | 00:28:16.00 | +00:12:39.00 | 00:02:07.86 | Detail |
49. | Kříž | Martin | Squash Club Teplice | #265# | muži | 32. | 00:28:16.00 | +00:12:39.00 | 00:02:30.97 | Detail |
50. | Dohnalová | Daniela | Squash Club Teplice | #270# | ženy | 18. | 00:28:17.00 | +00:12:40.00 | 00:02:28.01 | Detail |
51. | Kuželová | Kristýna | Bílina | #92# | ženy | 19. | 00:28:20.00 | +00:12:43.00 | 00:02:42.49 | Detail |
52. | Jaroš | Jiří | team Korzo | #236# | muži | 33. | 00:28:26.00 | +00:12:49.00 | 00:02:50.79 | Detail |
53. | Vaněrka | Miloslav | Squash Club Teplice | #262# | muži | 34. | 00:28:35.00 | +00:12:58.00 | 00:02:30.90 | Detail |
54. | Bačíková | Miroslava | Teplice | #5# | ženy | 20. | 00:28:42.00 | +00:13:05.00 | 00:02:13.81 | Detail |
55. | Němečková | Eva | Teplice | #181# | ženy | 21. | 00:28:42.00 | +00:13:05.00 | 00:02:13.45 | Detail |
56. | Mladá | Jana | Teplice | #107# | ženy | 22. | 00:28:43.00 | +00:13:06.00 | 00:02:27.59 | Detail |
57. | Gersdorf | Adam | Squash Club Teplice | #264# | muži | 35. | 00:28:57.00 | +00:13:20.00 | 00:02:30.30 | Detail |
58. | Čendasson | Náprd | Krupský Ironman | #22# | muži | 36. | 00:29:46.00 | +00:14:09.00 | 00:03:34.82 | Detail |
59. | Dolfydóttir | Náprdka | Krupský Ironman | #34# | ženy | 23. | 00:29:47.00 | +00:14:10.00 | 00:03:40.06 | Detail |
60. | Svabinena | Laskonka | Krupský Ironman | #154# | ženy | 24. | 00:29:48.00 | +00:14:11.00 | 00:03:47.21 | Detail |
61. | Svabinen | Matti | Krupský Ironman | #153# | muži | 37. | 00:29:48.00 | +00:14:11.00 | 00:03:35.70 | Detail |
62. | Sýkorová | Veronika | Ryjice | #157# | ženy | 25. | 00:29:52.00 | +00:14:15.00 | 00:02:42.59 | Detail |
63. | Jaroš | David | team Korzo | #235# | muži | 38. | 00:30:05.00 | +00:14:28.00 | 00:02:51.32 | Detail |
64. | Král | Martin | Tuchlov | #281# | muži | 39. | 00:30:45.00 | +00:15:08.00 | 00:02:04.83 | Detail |
65. | Toman | Pavel | Braňany | #169# | muži | 40. | 00:30:53.00 | +00:15:16.00 | 00:03:02.25 | Detail |
66. | Lahovska | Akena | Teplice | #83# | ženy | 26. | 00:31:04.00 | +00:15:27.00 | 00:02:46.47 | Detail |
67. | Kroupova | Zuzana | Tepkuce | #324# | ženy | 27. | 00:31:05.00 | +00:15:28.00 | 00:02:46.13 | Detail |
68. | Tetourová | Pavlína | team Edgewell | #166# | ženy | 28. | 00:32:25.00 | +00:16:48.00 | 00:03:17.52 | Detail |
69. | Sedláčková | Monika | team Edgewell | #138# | ženy | 29. | 00:32:48.00 | +00:17:11.00 | 00:02:29.69 | Detail |
70. | Dohnalová | Petra | team Edgewell | #30# | ženy | 30. | 00:32:51.00 | +00:17:14.00 | 00:03:17.38 | Detail |
71. | Smačko | Petr | Osek | #144# | muži | 41. | 00:33:00.00 | +00:17:23.00 | 00:02:32.32 | Detail |
72. | Machová | Ludmila | Osek | #96# | ženy | 31. | 00:33:07.00 | +00:17:30.00 | 00:03:04.58 | Detail |
73. | Kučerová | Kamila | team Edgewell | #87# | ženy | 32. | 00:35:49.00 | +00:20:12.00 | 00:03:30.65 | Detail |
74. | Diepoldová | Monika | team Edgewell | #27# | ženy | 33. | 00:35:49.00 | +00:20:12.00 | 00:03:26.06 | Detail |
75. | Albertová | Věra | team Edgewell | #3# | ženy | 34. | 00:35:50.00 | +00:20:13.00 | 00:03:34.38 | Detail |
76. | Pechová | Jana | team Edgewell | #119# | ženy | 35. | 00:35:52.00 | +00:20:15.00 | 00:02:27.61 | Detail |
77. | Mudrová | Kateřina | Braňany | #109# | ženy | 36. | 00:35:56.00 | +00:20:19.00 | 00:03:22.11 | Detail |
78. | Gesselová | Svatoslava | team Edgewell | #45# | ženy | 37. | 00:37:06.00 | +00:21:29.00 | 00:03:08.94 | Detail |
79. | Sedláčková | Eva | team Edgewell | #137# | ženy | 38. | 00:37:07.00 | +00:21:30.00 | 00:03:06.52 | Detail |
80. | Horský | Jakub | team Edgewell | #54# | muži | 42. | 00:38:50.00 | +00:23:13.00 | 00:01:33.55 | Detail |
81. | Schelterová | Iveta | team Edgewell | #142# | ženy | 39. | 00:38:59.00 | +00:23:22.00 | 00:03:25.06 | Detail |
82. | Kmentová | Lenka | team Edgewell | #75# | ženy | 40. | 00:38:59.00 | +00:23:22.00 | 00:03:27.45 | Detail |
| Zalewska | Natálie | team Edgewell | #191# | ženy | | | | Detail |
| Neckář | Daniel | sport-medicina.cz | #111# | muži | | | | Detail |
DNS | Shoqassen | Peter Knut | | #141# | muži | | | | 01:08:08.99 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |