Oficiální Výsledková listina Český kros Moldava podzim
17. 11. 2019
Kros Dlouhý
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Sedlák | Aleš | TJ Magla | 192 | M | 1. | 01:25:26.00 | | Detail |
2. | Sýkora | Martin | Rafting Ohře | 100 | M | 2. | 01:33:13.00 | +00:07:47.00 | Detail |
3. | Tvrdík | Jan | SPONA TEPLICE | 144 | M | 3. | 01:34:40.00 | +00:09:14.00 | Detail |
4. | Madron | Miloš | Rozběháme Česko | 57 | M | 4. | 01:34:57.00 | +00:09:31.00 | Detail |
5. | Eliáš | Lukáš | BK Běkodo Teplice | 24 | M | 5. | 01:35:37.00 | +00:10:11.00 | Detail |
6. | Rež | Zdeněk | SPONA Teplice | 143 | M | 6. | 01:36:19.00 | +00:10:53.00 | Detail |
7. | Feix | Ivo | Teplice | 26 | M | 7. | 01:37:03.00 | +00:11:37.00 | Detail |
8. | Thoma | Jiri | TCV JINDRICHUV HRADEC | 106 | M | 8. | 01:39:32.00 | +00:14:06.00 | Detail |
9. | Krátký | Luboš | Sweep Chomutov | 191 | M | 9. | 01:41:51.00 | +00:16:25.00 | Detail |
10. | Hofova | Zuzana | Laky Team | 124 | F | 1. | 01:42:06.00 | +00:16:40.00 | Detail |
11. | Křížová | Anežka | TS VTŽ Chomutov | 198 | F | 2. | 01:44:27.00 | +00:19:01.00 | Detail |
12. | Chalupný | Martin | Male-R | 42 | M | 10. | 01:45:48.00 | +00:20:22.00 | Detail |
13. | Havelka | Jakub | Hříškov | 123 | M | 11. | 01:46:08.00 | +00:20:42.00 | Detail |
14. | Gaisler | Martin | BK Teplice | 27 | M | 12. | 01:48:31.00 | +00:23:05.00 | Detail |
15. | Patera | Martin | | 75 | M | 13. | 01:49:00.00 | +00:23:34.00 | Detail |
16. | Vítková | Zuzana | Rozběháme Most | 114 | F | 3. | 01:50:30.00 | +00:25:04.00 | Detail |
17. | Marek | Vlastimil | Šneci v běhu | 61 | M | 14. | 01:51:09.00 | +00:25:43.00 | Detail |
18. | Behenský | Jan | Rozběháme Česko | 8 | M | 15. | 01:51:34.00 | +00:26:08.00 | Detail |
19. | Havelková | Zdeňka | Nekeckuj a běž! | 30 | F | 4. | 01:52:48.00 | +00:27:22.00 | Detail |
20. | Calda | Lukáš | Český běžecký klub | 15 | M | 16. | 01:54:24.00 | +00:28:58.00 | Detail |
21. | Cuc | Michal | Hanace rafters | 137 | M | 17. | 01:55:48.00 | +00:30:22.00 | Detail |
22. | Ženíšek | Radek | Doksy | 119 | M | 18. | 01:56:46.00 | +00:31:20.00 | Detail |
23. | Vodička | Pavel | Most | 117 | M | 19. | 01:57:31.00 | +00:32:05.00 | Detail |
24. | Gaisler | Ondřej | BK Teplice | 122 | M | 20. | 01:58:13.00 | +00:32:47.00 | Detail |
25. | Maršík | Jaroslav | Koloshop Team | 62 | M | 21. | 01:59:53.00 | +00:34:27.00 | Detail |
26. | Bezděk | Miroslav | Praha | 11 | M | 22. | 02:01:10.00 | +00:35:44.00 | Detail |
27. | Scheitauer | Marek | Most | 132 | M | 23. | 02:02:40.00 | +00:37:14.00 | Detail |
28. | Verner | Martin | Velebloudi | 134 | M | 24. | 02:04:01.00 | +00:38:35.00 | Detail |
29. | Hebký | Robert | Strupčice | 32 | M | 25. | 02:04:30.00 | +00:39:04.00 | Detail |
30. | Tručková | Lenka | Drusklodol | 109 | F | 5. | 02:04:41.00 | +00:39:15.00 | Detail |
31. | Marek | Jiří | SPONA Teplice | 60 | M | 26. | 02:05:10.00 | +00:39:44.00 | Detail |
32. | Palatá | Michaela | Plesnivá jezevčice | 71 | F | 6. | 02:06:15.00 | +00:40:49.00 | Detail |
33. | Holaj | Jiří | Cykloski Žitník Lomnice | 186 | M | 27. | 02:07:55.00 | +00:42:29.00 | Detail |
34. | Sako | Luboš | Praha | 131 | M | 28. | 02:07:55.00 | +00:42:29.00 | Detail |
35. | Dorn | Michal | Louny | 19 | M | 29. | 02:08:22.00 | +00:42:56.00 | Detail |
36. | Leligdonová | Lenka | | 56 | F | 7. | 02:09:14.00 | +00:43:48.00 | Detail |
37. | Barton | St John | Chamonix | 7 | M | 30. | 02:11:27.00 | +00:46:01.00 | Detail |
38. | Stehlíková | Radka | Běžci Chomutov | 98 | F | 8. | 02:12:34.00 | +00:47:08.00 | Detail |
39. | Raiser | Karel | Neplesnivý zubr | 86 | M | 31. | 02:15:24.00 | +00:49:58.00 | Detail |
40. | Motvičková | Kristýna | Louny | 67 | F | 9. | 02:15:48.00 | +00:50:22.00 | Detail |
41. | Šrumová | Ilona | Brozany nad Ohří | 105 | F | 10. | 02:16:13.00 | +00:50:47.00 | Detail |
42. | Pospíchalová | Pavla | | 82 | F | 11. | 02:17:42.00 | +00:52:16.00 | Detail |
43. | Klementová | Nikola | Praha | 49 | F | 12. | 02:28:47.00 | +01:03:21.00 | Detail |
44. | Jurášek | Roman | Květnice, Praha-východ | 140 | M | 32. | 02:33:26.00 | +01:08:00.00 | Detail |
45. | Lang | Jindřich | Praha 5 | 141 | M | 33. | 02:38:01.00 | +01:12:35.00 | Detail |
46. | Heiserová | Hana | Adventní běhání | 33 | F | 13. | 02:38:02.00 | +01:12:36.00 | Detail |
47. | Liška | David | Plzeň | 126 | M | 34. | 02:39:03.00 | +01:13:37.00 | Detail |
DNS | Plíšek | Jan | Ústí Nad Labem | 79 | M | | | | Detail |
DNS | Berrouche | Lenka | USK PROVOD Ústí nad Labem | 10 | F | | | | Detail |
DNS | Havlíčková | Michaela | Triatlet Karlovy Vary | 31 | F | | | | Detail |
DNS | Hulík | Jan | SKP Nymburk | 39 | M | | | | Detail |
DNS | Drvota | Zdeněk | MaLé-R | 20 | M | | | | Detail |
DNS | Groulík | Václav | Ústí nad Labem | 29 | M | | | | Detail |
DNS | Schmiedt | Ondřej | Bavorov | 91 | M | | | | Detail |
DNS | Pěčková | Zdeňka | Plzeň 23 | 78 | F | | | | Detail |
DNS | Beránek | Jan | Hostivice | 9 | M | | | | Detail |
DNS | Drvotová Richterová | Martina | MaLé-R | 21 | F | | | | Detail |
DNS | Rutzenstorferová | Jana | MaLé-R | 87 | F | | | | Detail |
DNS | Kafka | Josef | Team RaidLight | 47 | M | | | | Detail |
DNS | Sedláček | Jiří | Chomutov | 90 | M | | | | Detail |
DNS | Čalfová | Andrea | | 16 | F | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |