Oficiální Výsledková listina Český kros Teplice zima
29. 12. 2019
Kros Střední
MužiŽeny
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Thoma |
Jiri | TCV JINDRICHUV HRADEC | #1068# | M | 1. | 00:44:19 | | Detail |
2. |
Sláviková |
Lujza | Praha | #1056# | F | 1. | 00:44:35 | +00:00:16 | Detail |
3. |
Bechiňský |
Václav | Nová Role | #1002# | M | 2. | 00:49:01 | +00:04:42 | Detail |
4. |
Vávrů |
Ivana | TJ VTŽ Chomutov | #1074# | F | 2. | 00:52:16 | +00:07:57 | Detail |
5. |
Elwoodová |
Kateřina | Teplice | #1011# | F | 3. | 00:53:12 | +00:08:53 | Detail |
6. |
Čenský |
Jan | Praha 4 | #1086# | M | 3. | 00:53:16 | +00:08:57 | Detail |
7. |
Tříska |
Jan | Trénování běhu | #1097# | M | 4. | 00:53:46 | +00:09:27 | Detail |
8. |
Hahn |
Hana | Sweep Ultimate Gym "Hahn Team ... | #1017# | F | 4. | 00:56:11 | +00:11:52 | Detail |
9. |
Vála |
Vojtěch | běhat umí kadý | #1070# | M | 5. | 00:57:08 | +00:12:49 | Detail |
10. |
Dorn |
Michal | Rozběháme Prahu | #1007# | M | 6. | 00:58:29 | +00:14:10 | Detail |
11. |
Valentová |
Miroslava | Sweep ultimate gym | #1071# | F | 5. | 00:58:45 | +00:14:26 | Detail |
12. |
Bureš |
Radek | New Roll Runners | #1085# | M | 7. | 00:58:46 | +00:14:27 | Detail |
13. |
Kopecká |
Zuzana | Chomutov | #1036# | F | 6. | 00:59:07 | +00:14:48 | Detail |
14. |
Pěnička |
Aleš | Chomutov | #1049# | M | 8. | 00:59:08 | +00:14:49 | Detail |
15. |
Moučka |
Pavel | Teplice | #1045# | M | 9. | 00:59:27 | +00:15:08 | Detail |
16. |
Kreisingerová |
Marie | | #1039# | F | 7. | 01:04:58 | +00:20:39 | Detail |
17. |
Hloušek |
Jiří | Krupka | #1021# | M | 10. | 01:06:26 | +00:22:07 | Detail |
18. |
Hloušek |
Dominik | Krupka | #1020# | M | 11. | 01:06:47 | +00:22:28 | Detail |
19. |
Neuman |
Jan | Ústí nad Labem | #1081# | M | 12. | 01:07:19 | +00:23:00 | Detail |
20. |
Wilk |
Karel | KČT Trilobit Barrandov | #1078# | M | 13. | 01:08:01 | +00:23:42 | Detail |
21. |
Ptáčková |
Jana | Už tam budeeem?! | #1053# | F | 8. | 01:08:39 | +00:24:20 | Detail |
22. |
Švácha |
Luboš | Sokol Mšeno | #1067# | M | 14. | 01:12:39 | +00:28:20 | Detail |
23. |
Štefan |
Jan | Skláři Teplice | #1066# | M | 15. | 01:15:23 | +00:31:04 | Detail |
24. |
Hloušková |
Květoslava | Krupka | #1022# | F | 9. | 01:15:23 | +00:31:04 | Detail |
25. |
Svitavská |
Kamila | Teplice | #1061# | F | 10. | 01:17:35 | +00:33:16 | Detail |
26. |
Malecký |
Robert | TJ Svádov-Olšinky | #1098# | M | 16. | 01:19:49 | +00:35:30 | Detail |
|
Šelleiová |
Lenka | | #1063# | F | | 00:00:00 | | Detail |
|
Novák |
Luboš | Už tam budeeem?! | #1047# | M | | 00:00:00 | | Detail |
|
Motvičková |
Kristýna | Louny | #1044# | F | | 00:00:00 | | Detail |
|
Aberle |
Petr | EXPRESAUTO LITVINOV | #1001# | M | | 00:00:00 | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |