Oficiální Výsledková listina Český kros Teplice zima
29. 12. 2019
Kros Střední
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Thoma | Jiri | TCV JINDRICHUV HRADEC | #1068# | M | 1. | 00:44:18 | | Detail |
2. | Sláviková | Lujza | Praha | #1056# | F | 1. | 00:44:34 | +00:00:15 | Detail |
3. | Bechiňský | Václav | Nová Role | #1002# | M | 2. | 00:49:00 | +00:04:41 | Detail |
4. | Vávrů | Ivana | TJ VTŽ Chomutov | #1074# | F | 2. | 00:52:15 | +00:07:56 | Detail |
5. | Elwoodová | Kateřina | Teplice | #1011# | F | 3. | 00:53:11 | +00:08:52 | Detail |
6. | Čenský | Jan | Praha 4 | #1086# | M | 3. | 00:53:15 | +00:08:56 | Detail |
7. | Tříska | Jan | Trénování běhu | #1097# | M | 4. | 00:53:45 | +00:09:26 | Detail |
8. | Hahn | Hana | Sweep Ultimate Gym "Hahn Team | #1017# | F | 4. | 00:56:10 | +00:11:51 | Detail |
9. | Vála | Vojtěch | běhat umí kadý | #1070# | M | 5. | 00:57:07 | +00:12:48 | Detail |
10. | Dorn | Michal | Rozběháme Prahu | #1007# | M | 6. | 00:58:28 | +00:14:09 | Detail |
11. | Valentová | Miroslava | Sweep ultimate gym | #1071# | F | 5. | 00:58:44 | +00:14:25 | Detail |
12. | Bureš | Radek | New Roll Runners | #1085# | M | 7. | 00:58:45 | +00:14:26 | Detail |
13. | Kopecká | Zuzana | Chomutov | #1036# | F | 6. | 00:59:06 | +00:14:47 | Detail |
14. | Pěnička | Aleš | Chomutov | #1049# | M | 8. | 00:59:07 | +00:14:48 | Detail |
15. | Moučka | Pavel | Teplice | #1045# | M | 9. | 00:59:26 | +00:15:07 | Detail |
16. | Kreisingerová | Marie | | #1039# | F | 7. | 01:04:57 | +00:20:38 | Detail |
17. | Hloušek | Jiří | Krupka | #1021# | M | 10. | 01:06:25 | +00:22:06 | Detail |
18. | Hloušek | Dominik | Krupka | #1020# | M | 11. | 01:06:46 | +00:22:27 | Detail |
19. | Neuman | Jan | Ústí nad Labem | #1081# | M | 12. | 01:07:18 | +00:22:59 | Detail |
20. | Wilk | Karel | KČT Trilobit Barrandov | #1078# | M | 13. | 01:08:00 | +00:23:41 | Detail |
21. | Ptáčková | Jana | Už tam budeeem?! | #1053# | F | 8. | 01:08:38 | +00:24:19 | Detail |
22. | Švácha | Luboš | Sokol Mšeno | #1067# | M | 14. | 01:12:38 | +00:28:19 | Detail |
23. | Štefan | Jan | Skláři Teplice | #1066# | M | 15. | 01:15:22 | +00:31:03 | Detail |
24. | Hloušková | Květoslava | Krupka | #1022# | F | 9. | 01:15:22 | +00:31:03 | Detail |
25. | Svitavská | Kamila | Teplice | #1061# | F | 10. | 01:17:34 | +00:33:15 | Detail |
26. | Malecký | Robert | TJ Svádov-Olšinky | #1098# | M | 16. | 01:19:48 | +00:35:29 | Detail |
| Šelleiová | Lenka | | #1063# | F | | 00:00:00 | | Detail |
| Novák | Luboš | Už tam budeeem?! | #1047# | M | | 00:00:00 | | Detail |
| Motvičková | Kristýna | Louny | #1044# | F | | 00:00:00 | | Detail |
| Aberle | Petr | EXPRESAUTO LITVINOV | #1001# | M | | 00:00:00 | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |