Oficiální Výsledková listina Jindřichohradecký půlmaraton
22. 6. 2019

Půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. Csirik JiriAtletika Písek#35#M1.MA (19-39)1.01:16:4700:37:19.1800:39:27.50Detail
2. Rokos LukášJiskra Třeboň#190#M2.MA (19-39)2.01:21:19+00:04:3201:21:17.5200:40:01.7400:41:17.08Detail
3. Studnař LukášVal - Veselí nad Lužnicí#206#M3.MA (19-39)3.01:21:57+00:05:1001:21:54.7500:40:05.2800:41:51.16Detail
4. Brabec AntonínZambelli České Budějovice#27#M4.MB (40-49)1.01:23:30+00:06:4300:40:45.0800:42:44.76Detail
5. Bauer Václav#12#M5.MB (40-49)2.01:24:45+00:07:5801:24:43.0500:40:33.0200:44:11.23Detail
6. Tybitancl LukášJH Cycling#234#M6.MA (19-39)4.01:24:55+00:08:0801:24:53.6100:41:29.1500:43:25.73Detail
7. Jelínek JakubAtletika Klatovy#100#M7.MA (19-39)5.01:25:09+00:08:2201:25:07.8800:41:14.8600:43:53.27Detail
8. Klimeš PetrJihočeský klub maratonců#109#M8.MA (19-39)6.01:25:30+00:08:4301:25:28.0000:41:28.3600:44:00.76Detail
9. Vondrášek ŠtěpánSK Čtyři Dvory#256#M9.MA (19-39)7.01:27:41+00:10:5401:27:38.6000:43:00.4100:44:40.03Detail
10. Mach FrantišekSK Kardašova Řečice#142#M10.MA (19-39)8.01:28:10+00:11:2301:28:08.2700:42:59.1100:45:10.02Detail
11. Goga TomášPardubice#63#M11.MA (19-39)9.01:28:31+00:11:4401:28:29.0400:43:03.7600:45:26.63Detail
12. Urbánek IvanHostěrádky-Rešov#235#M12.MA (19-39)10.01:29:05+00:12:1801:29:01.0200:43:11.5100:45:52.55Detail
13. Nevoral JiříCyklo Galík#160#M13.MA (19-39)11.01:29:07+00:12:2001:29:03.7400:43:37.0100:45:29.27Detail
14. Šuranský LubomírJindřichův Hradec#221#M14.MD (60-69)1.01:29:19+00:12:3201:29:16.3900:43:04.8100:46:13.36Detail
15. Šustr RobertDěbolín#222#M15.MB (40-49)3.01:32:05+00:15:1801:32:02.3300:42:22.2500:49:41.90Detail
16. Chlupová Terezawww.dvabezci.cz#92#F1.ZA (19-34)1.01:32:07+00:15:2001:32:04.7600:44:49.5300:47:17.22Detail
17. Lomský TomášUdírna#211#M16.MA (19-39)12.01:33:07+00:16:2001:33:03.3900:45:24.6700:47:41.67Detail
18. Miklík MarekPerun#152#M17.MB (40-49)4.01:33:14+00:16:2701:33:11.9300:44:44.3900:48:28.97Detail
19. Pípal PKamenice nad Lipou#175#M18.MA (19-39)13.01:33:27+00:16:4001:33:23.4800:45:04.1200:48:22.21Detail
20. Škrleta PavelTJ Nová Včelnice#216#M19.MC (50-59)1.01:34:01+00:17:1401:33:56.7600:45:25.0600:48:34.98Detail
21. Chlup Tomášwww.DVABEZCI.cz#276#M20.MA (19-39)14.01:34:01+00:17:1401:33:58.1000:45:01.1600:48:59.10Detail
22. Ardamica DavidCENTRUM BAZALKA #2#M21.MB (40-49)5.01:34:24+00:17:3701:34:23.0600:45:28.1700:48:55.72Detail
23. Blažek ZdeněkSOS Jindřichův Hradec#23#M22.MB (40-49)6.01:34:40+00:17:5301:34:38.4700:45:22.5700:49:16.63Detail
24. Holeček MartinVIVOBAREFOOT ČB#77#M23.MB (40-49)7.01:34:43+00:17:5601:34:41.7000:46:52.5400:47:50.11Detail
25. Kotek Filip Kamenice nad Lipou#121#M24.MA (19-39)15.01:34:52+00:18:0501:34:48.5000:45:23.9900:49:27.11Detail
26. Míchal Petr#151#M25.MB (40-49)8.01:34:58+00:18:1101:34:56.0500:47:03.5200:47:54.39Detail
27. Kalina BohumilSK Kardašova Řečice#105#M26.MB (40-49)9.01:35:14+00:18:2701:35:13.0900:45:53.0300:49:20.46Detail
28. Korábik MichalTábor#117#M27.MA (19-39)16.01:35:16+00:18:2900:46:30.8400:48:45.03Detail
29. Marek MartinBěžecký klub Nepolisy#143#M28.MB (40-49)10.01:35:26+00:18:3901:35:18.1400:45:26.9200:49:58.23Detail
30. Hájek JanJindřichův Hradec#64#M29.MA (19-39)17.01:35:35+00:18:4801:35:32.3100:45:25.6000:50:08.59Detail
31. Augstenová Petra#5#F2.ZB (35-49)1.01:35:44+00:18:5701:35:41.9700:45:21.7500:50:21.52Detail
32. Skřivan TomášÉquipe Sans Limites #196#M30.MA (19-39)18.01:35:47+00:19:0001:34:57.1100:50:04.6000:45:42.06Detail
33. Sýkora František#277#M31.MC (50-59)2.01:36:05+00:19:1801:36:03.6100:46:10.3600:49:54.61Detail
34. PUDIL JaroslavStrakonice#186#M32.MC (50-59)3.01:37:14+00:20:2700:45:54.1600:51:18.84Detail
35. Svoboda PetrTábor#208#M33.MA (19-39)19.01:37:43+00:20:5601:37:35.9000:48:34.0800:49:08.84Detail
36. Vaněk JanTCV-JH#242#M34.MB (40-49)11.01:37:55+00:21:0801:37:51.3000:48:47.0500:49:07.62Detail
37. Dubský RomanPřibyslav#49#M35.MB (40-49)12.01:38:02+00:21:1501:38:00.2100:47:36.1900:50:25.34Detail
38. Marek MilošPelhřimov#144#M36.MA (19-39)20.01:38:07+00:21:2001:38:04.5700:48:31.5800:49:34.81Detail
39. jakl jaroslavSk Slatiny#95#M37.MC (50-59)4.01:38:09+00:21:2201:38:00.8300:48:06.9900:50:01.80Detail
40. Novotná PetraBrtnice#164#F3.ZA (19-34)2.01:38:27+00:21:4001:38:22.1300:46:48.2500:51:37.84Detail
41. Broža VojtěchTábor#29#M38.MA (19-39)21.01:38:40+00:21:5301:38:34.0300:46:47.5300:51:51.54Detail
42. Růžička JindřichLipnoman#192#M39.MB (40-49)13.01:39:08+00:22:2101:39:01.0200:47:55.7400:51:11.41Detail
43. Hamral LukášAtletická škola HK#68#M40.MA (19-39)22.01:39:13+00:22:2601:39:09.7600:44:29.1200:54:43.39Detail
44. Vaněček MichaelVlachovo Březí#266#M41.MB (40-49)14.01:39:47+00:23:0001:39:27.1800:49:41.9500:50:04.42Detail
45. Hlaváček Jan#76#M42.MA (19-39)23.01:39:48+00:23:0101:39:42.9900:46:37.8800:53:09.62Detail
46. Mervartová KristýnaAtletická škola HK#149#F4.ZA (19-34)3.01:40:11+00:23:2401:40:07.1800:48:39.8000:51:30.64Detail
47. Veselý OldřichSOS Jindřichův Hradec#249#M43.MB (40-49)15.01:40:23+00:23:3601:40:16.2600:49:21.1400:51:01.05Detail
48. Volpe Samuel Líbeznice#255#M44.junioři1.01:40:34+00:23:4700:48:47.9300:51:45.37Detail
49. Šťástka OndřejALENSA#218#M45.MA (19-39)24.01:41:05+00:24:1801:40:28.0400:50:29.8600:50:35.12Detail
50. Pokorný LubomírRabbits Znojmo#179#M46.MD (60-69)2.01:41:11+00:24:2401:41:05.0000:49:20.3000:51:50.19Detail
51. Ardamica David Běžím pro. CZ CENTRUM bazalka #3#M47.junioři2.01:41:22+00:24:3501:41:18.2700:47:41.8800:53:39.27Detail
52. Rejšek JanLibčice nad Vltavou#188#M48.MA (19-39)25.01:41:23+00:24:3601:40:50.8600:50:43.3600:50:39.39Detail
53. Daněk MichalSixpack Holubice#43#M49.MA (19-39)26.01:41:37+00:24:5001:41:19.7700:51:43.9000:49:52.24Detail
54. Pazour MilanSK hasiči Jindřichův Hradec#168#M50.MC (50-59)5.01:41:49+00:25:0201:41:44.8400:48:53.9000:52:54.84Detail
55. Piechaczek MarekHavířov Město#174#M51.MB (40-49)16.01:41:58+00:25:1101:41:57.31Detail
56. Šebesta RomanTýn nad Vltavou#210#M52.MA (19-39)27.01:42:03+00:25:1601:41:50.6800:49:09.7000:52:52.33Detail
57. Marek Vlastimil #145#M53.MA (19-39)28.01:42:13+00:25:2601:42:00.1200:49:09.1600:53:03.35Detail
58. Beran Miroslav Laufaři Lokálního Významu#18#M54.MA (19-39)29.01:42:17+00:25:3001:42:13.8800:49:37.4500:52:39.07Detail
59. Hanzlík MartinMaraton Club Přeborov#69#M55.MA (19-39)30.01:42:50+00:26:0301:42:37.9300:49:22.5400:53:26.79Detail
60. Písečka JiříČeské Budějovice#176#M56.MA (19-39)31.01:42:54+00:26:0701:42:42.2400:50:05.6700:52:47.81Detail
61. Novák JanTábor#163#M57.junioři3.01:42:58+00:26:1101:42:46.0400:52:30.9600:50:26.98Detail
62. Tučková JanaTriSK České Budějovice#232#F5.ZB (35-49)2.01:43:07+00:26:2001:42:58.9800:49:39.4500:53:26.74Detail
63. Štěpánová Zdeňka To rozchodíš!#220#F6.ZA (19-34)4.01:43:23+00:26:3601:42:43.8400:52:31.4100:50:51.05Detail
64. Zapletalová AndreaBěhny & Běhači#265#F7.ZA (19-34)5.01:43:31+00:26:4401:42:56.8500:51:33.6000:51:56.59Detail
65. Máca JakubPredator Workout Počátky#139#M58.MA (19-39)32.01:43:31+00:26:4401:43:25.3800:51:21.9400:52:08.92Detail
66. Krutek Róbert #129#M59.MA (19-39)33.01:44:41+00:27:5401:44:35.3100:50:28.6500:54:11.47Detail
67. Procházka MichalSigma Olomouc#181#M60.MA (19-39)34.01:45:10+00:28:2301:44:58.2900:50:29.8500:54:39.56Detail
68. Batók Miroslav#11#M61.MC (50-59)6.01:45:31+00:28:4400:49:02.3900:56:28.11Detail
69. Lejtnar Michal#136#M62.MA (19-39)35.01:45:57+00:29:1001:45:27.4600:52:56.6400:53:00.33Detail
70. Zíka Michal#263#M63.MA (19-39)36.01:46:00+00:29:1301:45:39.8600:52:03.4800:53:56.12Detail
71. Stára FrantišekIT Crew#203#M64.MA (19-39)37.01:46:20+00:29:3301:46:11.1900:52:01.1600:54:18.58Detail
72. Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#46#M65.MB (40-49)17.01:46:29+00:29:4201:46:14.3700:51:24.1900:55:04.65Detail
73. Helmich TomášLysá nad Labem#73#M66.MA (19-39)38.01:46:50+00:30:0301:46:44.5200:50:03.8400:56:46.00Detail
74. Luštický MartinJindřichův Hradec#138#M67.MA (19-39)39.01:47:02+00:30:1501:46:48.8600:52:32.2600:54:29.43Detail
75. Kosina FrantišekRadonice#37#M68.MA (19-39)40.01:47:45+00:30:5801:47:32.8500:52:23.8400:55:20.97Detail
76. Janečka MartinSquash Club Koruna Olomouc#98#M69.MA (19-39)41.01:47:53+00:31:0601:47:46.7300:50:05.2600:57:47.68Detail
77. Barth VítPraha 3#8#M70.MA (19-39)42.01:48:08+00:31:2101:47:49.2100:52:27.6200:55:40.30Detail
78. Máchová Nikola#267#F8.ZA (19-34)6.01:48:10+00:31:2301:47:54.5800:54:10.7300:53:59.18Detail
79. Červenková MiladaMetánov#41#F9.ZB (35-49)3.01:48:17+00:31:3001:48:09.9800:52:50.1100:55:26.79Detail
80. Prox MartinČlunek#185#M71.MB (40-49)18.01:48:26+00:31:3901:48:21.6400:52:22.8400:56:02.74Detail
81. Hošek LubomírTJ OB České Budějovice#81#M72.MC (50-59)7.01:48:35+00:31:4801:48:21.5800:52:47.6700:55:46.81Detail
82. Veselá ZuzanaMatchus team#248#F10.ZA (19-34)7.01:48:45+00:31:5801:48:30.6800:52:59.7200:55:44.92Detail
83. Vybíral TomášLaufaři lokálního významu#257#M73.MB (40-49)19.01:48:49+00:32:0201:48:31.3700:51:53.7300:56:54.71Detail
84. Vaněček Roman#241#M74.MB (40-49)20.01:48:58+00:32:1101:48:40.7500:52:24.8300:56:33.02Detail
85. Kroutil MiroslavAlien Team#127#M75.MB (40-49)21.01:48:59+00:32:1201:48:28.2300:54:15.0500:54:43.90Detail
86. Kozlová Kateřina TCV J.Hradec #125#F11.ZA (19-34)8.01:49:00+00:32:1301:48:48.9200:55:10.8900:53:48.26Detail
87. Dvořák PetrPEKA JH#55#M76.MB (40-49)22.01:49:01+00:32:1401:48:38.1200:53:48.7700:55:11.86Detail
88. Janák PavelKunžak#96#M77.MA (19-39)43.01:49:08+00:32:2101:48:42.4000:52:02.1900:57:05.05Detail
89. Nezbeda TomášVeselí nad Lužnicí#161#M78.MA (19-39)44.01:49:15+00:32:2801:48:19.3400:54:55.3300:54:19.02Detail
90. Hrdličková AnnaJindřichův Hradec#83#F12.juniorky1.01:49:18+00:32:3101:49:12.9400:51:12.1100:58:05.32Detail
91. Flajžík Petr#59#M79.MC (50-59)8.01:49:28+00:32:4101:49:01.9000:53:13.4300:56:14.12Detail
92. Ryšlavý KvětoslavČeské Budějovice#88#M80.MB (40-49)23.01:49:31+00:32:4401:49:29.9300:52:33.9600:56:57.03Detail
93. Pflug Petr#173#M81.MB (40-49)24.01:49:40+00:32:5301:49:31.3500:53:13.6600:56:25.92Detail
94. Kuda LubomírHrušovany nad Jevišovkou#132#M82.MB (40-49)25.01:49:42+00:32:5501:49:31.8200:52:53.8300:56:47.63Detail
95. Novotny MichalJindřichův Hradec#165#M83.MA (19-39)45.01:49:42+00:32:5501:49:14.4000:51:56.3900:57:45.53Detail
96. Košina MartinBlack'S Gang#244#M84.MA (19-39)46.01:50:05+00:33:1801:49:51.7800:53:17.8800:56:46.32Detail
97. Binder JiříBuk#20#M85.MC (50-59)9.01:50:06+00:33:1901:49:59.1300:52:03.9500:58:01.55Detail
98. Dvořák JiříTCV J. Hradec#52#M86.MC (50-59)10.01:50:09+00:33:2201:49:55.1700:52:04.2300:58:04.02Detail
99. Sokolík VladimírTrhové Sviny#199#M87.MC (50-59)11.01:50:12+00:33:2501:50:05.7200:53:35.5300:56:36.07Detail
100. Tichý MatějMatějovec#227#M88.junioři4.01:50:13+00:33:2601:50:01.9900:55:16.5200:54:56.27Detail
101. Kolář JosefRhea Holding#113#M89.MB (40-49)26.01:50:15+00:33:2801:50:04.3700:53:08.0100:57:06.94Detail
102. Pečmanová JanaBorovany#169#F13.ZA (19-34)9.01:50:28+00:33:4101:50:17.5100:53:05.1700:57:22.00Detail
103. Bartoš David#9#M90.MA (19-39)47.01:50:33+00:33:4601:50:14.3700:54:08.4700:56:24.08Detail
104. Valla MiloslavČeské Budějovice#240#M91.MB (40-49)27.01:51:59+00:35:1201:51:45.5400:54:21.4800:57:37.49Detail
105. Dvořák LadislavHrazánky#53#M92.MB (40-49)28.01:52:04+00:35:1701:51:23.3400:55:23.1800:56:39.90Detail
106. Adamová ŽanetaJeníčkovy Mařenky#1#F14.ZB (35-49)4.01:52:08+00:35:2101:51:58.0400:54:24.1400:57:43.49Detail
107. Maděryč Vojtěch#141#M93.MB (40-49)29.01:52:35+00:35:4801:52:08.8200:53:52.1900:58:42.20Detail
108. Havel MilanZdouň Hrádek#70#M94.MC (50-59)12.01:52:40+00:35:5301:52:34.6200:54:48.3400:57:50.75Detail
109. Hájek JindřichTK Dobrá Voda u Českých Budějovic#65#M95.MC (50-59)13.01:52:48+00:36:0101:52:31.4200:53:59.4100:58:48.56Detail
110. Kocanda TomášSC Vysočina Bratřice#110#M96.MB (40-49)30.01:52:58+00:36:1101:52:22.8600:56:24.6700:56:33.25Detail
111. Fabiánek AlešNot Last Place#57#M97.MA (19-39)48.01:53:01+00:36:1401:52:53.7500:51:39.0501:01:21.81Detail
112. Kubíček PetrRadouňka#131#M98.MA (19-39)49.01:53:15+00:36:2801:52:43.5200:55:22.6900:57:51.49Detail
113. Smažíková AlenaTábor#197#F15.ZB (35-49)5.01:53:16+00:36:2901:53:09.0600:54:41.5200:58:33.85Detail
114. Chalupa VáclavJindřichův Hradec#89#M99.MA (19-39)50.01:53:20+00:36:3301:52:48.5600:54:54.7200:58:25.19Detail
115. Zákostelecký FrantišekMokré#261#M100.MD (60-69)3.01:53:32+00:36:4501:53:23.9700:53:31.6300:59:59.37Detail
116. Nořinský LukášRaw Gym Jinřichův Hradec#162#M101.MA (19-39)51.01:53:34+00:36:4701:53:03.2200:51:33.9401:01:59.32Detail
117. Tojner Richard Jihlava#229#M102.MB (40-49)31.01:53:35+00:36:4801:53:04.4800:56:32.6200:57:01.93Detail
118. Vavreček MiroslavBK Bechyně#246#M103.MC (50-59)14.01:53:36+00:36:4901:53:14.4500:54:17.7000:59:17.92Detail
119. Krtek JiříDragons Gdańsk#128#M104.MA (19-39)52.01:53:49+00:37:0201:53:31.1300:53:17.4701:00:31.34Detail
120. Vlčková PetraJeníčkovy Mařenky#253#F16.ZB (35-49)6.01:53:53+00:37:0601:53:42.9400:55:21.7800:58:30.28Detail
121. Šívr JanJVS#214#M105.MA (19-39)53.01:53:57+00:37:1001:53:27.1700:55:11.3300:58:44.67Detail
122. Novozamsky MilanJindřichův Hradec#272#M106.MA (19-39)54.01:54:05+00:37:1801:53:55.8100:54:08.7100:59:56.17Detail
123. Dolensky ZdeněkLomy#36#M107.MA (19-39)55.01:54:10+00:37:2301:53:46.5100:53:59.3401:00:10.25Detail
124. Kössl JanLaufaři lokálního významu#119#M108.MB (40-49)32.01:54:22+00:37:3501:54:04.4600:51:10.3201:03:11.15Detail
125. Koutková IlonaPelhřimov#122#F17.ZA (19-34)10.01:54:23+00:37:3601:54:17.9200:54:35.8600:59:46.51Detail
126. Stoupenec RichardDačice#205#M109.MC (50-59)15.01:54:24+00:37:3701:53:58.6900:54:25.5400:59:57.59Detail
127. Chodil JosefALENSA#93#M110.MB (40-49)33.01:54:33+00:37:4601:54:21.1400:56:24.1000:58:08.42Detail
128. Dlouhý VladimírOlomouc#45#M111.MC (50-59)16.01:54:49+00:38:0201:54:06.9600:56:13.3100:58:35.05Detail
129. Hušková JanaSilvini Madshus team#87#F18.ZB (35-49)7.01:54:51+00:38:0401:54:42.5100:56:24.6100:58:25.95Detail
130. Pátek DanielPraha#167#M112.MA (19-39)56.01:54:57+00:38:1001:54:41.0300:55:57.2300:58:58.79Detail
131. Komeda JiříSlaný#114#M113.MA (19-39)57.01:55:20+00:38:3301:54:45.4600:55:07.5701:00:11.89Detail
132. Mátl Petr#273#M114.MB (40-49)34.01:55:26+00:38:3900:54:21.5301:01:03.93Detail
133. Poláčková Jiřina#274#F19.ZB (35-49)8.01:55:26+00:38:3901:55:17.6700:54:48.8201:00:36.88Detail
134. Somogyi DánielTřeboň#200#M115.MB (40-49)35.01:55:28+00:38:4101:55:20.9600:55:32.0700:59:55.85Detail
135. Kakosová KvětaTábor#269#F20.ZB (35-49)9.01:55:46+00:38:5901:55:17.6000:56:48.4100:58:56.82Detail
136. Zabloudil ZdeněkJindřichův Hradec#259#M116.MB (40-49)36.01:55:57+00:39:1001:55:38.2100:56:30.6300:59:25.89Detail
137. Vaňous VáclavJindřichův Hradec#243#M117.MB (40-49)37.01:56:09+00:39:2201:55:54.2100:54:07.9801:02:00.67Detail
138. Babidorič Vladimír Český Krumlov #7#M118.MC (50-59)17.01:56:16+00:39:2901:55:58.8000:55:10.4801:01:04.65Detail
139. Babidorič MichalVčelná#6#M119.MA (19-39)58.01:56:16+00:39:2901:55:59.1300:55:07.8701:01:08.00Detail
140. Prokešová EvaBrno#184#F21.ZB (35-49)10.01:56:47+00:40:0001:56:21.2300:56:38.9901:00:07.40Detail
141. Prokeš StanislavBrno#183#M120.MB (40-49)38.01:56:47+00:40:0001:56:21.1200:56:35.9701:00:10.64Detail
142. Bláha LukášJindřichův Hradec#22#M121.MA (19-39)59.01:57:10+00:40:2301:56:44.7500:54:20.8901:02:48.39Detail
143. Hruška RadekVeselí nad Lužnicí#86#M122.MC (50-59)18.01:57:29+00:40:4201:57:00.9200:57:51.3900:59:37.03Detail
144. Tichý Stanislav Červenobílá bojová síla#228#M123.MC (50-59)19.01:57:32+00:40:4501:57:17.8100:56:42.5901:00:48.64Detail
145. Cichrova LenkaEvolution gym#32#F22.ZA (19-34)11.01:57:45+00:40:5801:57:14.6400:55:58.6101:01:46.15Detail
146. Klabouch FrantišekVelo Club Cirkl Č.B.#107#M124.MC (50-59)20.01:57:46+00:40:5901:57:30.1900:56:42.9201:01:02.18Detail
147. Kopačka PavelDačice#116#M125.MB (40-49)39.01:57:49+00:41:0201:57:36.9900:55:39.6501:02:08.41Detail
148. Šalanda MarekJindřichův Hradec#209#M126.MA (19-39)60.01:58:02+00:41:1501:57:34.0000:57:37.5201:00:23.93Detail
149. Rozsypal MartinBěžecký klub Bechyně#280#M127.MA (19-39)61.01:58:16+00:41:2901:58:06.2600:58:53.8700:59:21.27Detail
150. Koutná PetraBěžecký klub Bechyně#123#F23.ZB (35-49)11.01:58:16+00:41:2901:57:54.4400:57:17.6401:00:58.01Detail
151. Müllerová EvaSlaný#157#F24.ZA (19-34)12.01:58:16+00:41:2901:57:42.3900:58:03.2801:00:12.61Detail
152. Sedláčková MartinaTřeboň#194#F25.ZB (35-49)12.01:58:23+00:41:3601:58:14.4800:58:29.2900:59:52.78Detail
153. Pfauser PavelTřeboň#171#M128.MB (40-49)40.01:58:32+00:41:4501:58:10.3300:58:15.5801:00:16.19Detail
154. Bednář MilošJindřichův Hradec#13#M129.MC (50-59)21.01:59:04+00:42:1701:58:37.7000:57:37.4401:01:26.20Detail
155. Širhal LukášJindřichův Hradec#213#M130.MA (19-39)62.01:59:04+00:42:1701:58:35.5800:57:11.6201:01:52.32Detail
156. Šimek MichalJindřichův Hradec#212#M131.MA (19-39)63.01:59:28+00:42:4101:59:17.3100:56:23.3701:03:03.96Detail
157. Simandl RadekPraha#195#M132.MA (19-39)64.01:59:31+00:42:4401:59:06.1100:58:43.7301:00:46.88Detail
158. Císařová VeronikaPříbram#34#F26.ZA (19-34)13.01:59:31+00:42:4401:59:07.1300:58:46.8901:00:44.08Detail
159. Císařová IvetaPříbram#33#F27.ZA (19-34)14.01:59:32+00:42:4501:59:07.5600:58:46.9201:00:44.08Detail
160. Vokáč TomášJindřichův Hradec#254#M133.MA (19-39)65.01:59:51+00:43:0401:59:36.4500:55:36.8001:04:14.15Detail
161. Langer MartinJindřichův Hradec#134#M134.MB (40-49)41.01:59:55+00:43:0801:59:46.7000:58:54.1601:01:00.08Detail
162. Holický JiříJindřichův Hradec#78#M135.MA (19-39)66.02:00:04+00:43:1701:59:23.0600:58:31.3901:01:32.45Detail
163. Belobrad FilipOsamocené Lvíče#17#M136.MA (19-39)67.02:00:11+00:43:2401:59:26.5300:58:25.6701:01:44.91Detail
164. Loginov AntonALENSA#137#M137.MA (19-39)68.02:00:36+00:43:4901:59:57.6000:58:20.8101:02:14.65Detail
165. Mouyabi Holdy-KurthALENSA#156#M138.MA (19-39)69.02:00:36+00:43:4901:59:56.3800:58:24.4301:02:11.37Detail
166. Havlis Václav SK Hasiči Jindřichův Hradec#71#M139.ME (70plus)1.02:01:05+00:44:1802:00:37.4601:00:31.4301:00:33.18Detail
167. Vašek DušanDušík star team#245#M140.MB (40-49)42.02:01:35+00:44:4802:01:05.9300:56:02.9901:05:31.30Detail
168. Macků PetrTřebíč#140#M141.MA (19-39)70.02:01:44+00:44:5702:01:19.8600:58:58.3501:02:44.74Detail
169. Běhal Ondřej#14#M142.MB (40-49)43.02:02:02+00:45:1502:01:37.7001:00:24.6001:01:36.47Detail
170. Briggs AdamLINCOLN#28#M143.MA (19-39)71.02:02:09+00:45:2202:01:55.3700:54:17.9701:07:50.87Detail
171. Urbánek PetrHD Blansko#236#M144.MA (19-39)72.02:02:24+00:45:3702:02:09.9500:58:40.2401:03:43.63Detail
172. Procházková ŽanetaStřížovice#182#F28.ZA (19-34)15.02:02:29+00:45:4202:02:11.1300:59:07.4301:03:21.31Detail
173. David JanPraha#44#M145.MA (19-39)73.02:02:35+00:45:4802:02:07.2000:58:12.7701:04:21.25Detail
174. Dvořák MartinPraha#54#M146.MA (19-39)74.02:02:36+00:45:4902:02:08.2600:58:13.7401:04:21.29Detail
175. Jehličková Marie Jindřicháč#99#F29.ZB (35-49)13.02:02:36+00:45:4902:02:01.9900:58:01.3201:04:34.43Detail
176. Kočer LukášJindřicháč#112#M147.MA (19-39)75.02:02:37+00:45:5002:02:02.5901:01:22.7701:01:13.50Detail
177. Martin David#146#M148.MB (40-49)44.02:02:41+00:45:5402:02:05.7800:59:13.9801:03:26.41Detail
178. Kuchyňka IvanMalíkov Smiling Bikers#275#M149.MC (50-59)22.02:03:14+00:46:2702:02:59.2000:58:39.4001:04:34.57Detail
179. Sušická VeronikaLibouchec#207#F30.ZB (35-49)14.02:03:25+00:46:3802:02:44.9700:59:03.1601:04:21.58Detail
180. Wall MartinOtín#258#M150.MB (40-49)45.02:03:58+00:47:1102:03:32.1300:55:47.0401:08:10.08Detail
181. Glovanová ErikaJindřichův Hradec#62#F31.ZB (35-49)15.02:04:19+00:47:3202:03:51.7500:58:30.3201:05:47.87Detail
182. Tomaschková Zuzana#281#F32.ZB (35-49)16.02:04:23+00:47:3602:04:08.5300:58:46.8001:05:36.03Detail
183. Běhal PavelMTB Javořice#15#M151.MB (40-49)46.02:04:31+00:47:4402:04:16.5100:57:27.1901:07:02.93Detail
184. Prajzler MartinCoding Pandas#180#M152.MA (19-39)76.02:04:43+00:47:5602:03:47.3701:01:57.1301:02:45.85Detail
185. Kopačka MichalČeské Budějovice#115#M153.MA (19-39)77.02:04:45+00:47:5802:04:32.2001:01:22.1401:03:22.12Detail
186. Rys OldřichPOHODA TEAM Kopřivnice#193#M154.MC (50-59)23.02:05:21+00:48:3402:04:40.1801:02:50.0001:02:30.94Detail
187. Kovář Petr#124#M155.MA (19-39)78.02:05:30+00:48:4302:05:04.5701:01:22.2901:04:06.77Detail
188. Daněk MartinRadouňka#42#M156.MB (40-49)47.02:05:33+00:48:4602:05:15.7800:57:33.6701:07:59.16Detail
189. Rečný PavelPraha#187#M157.MB (40-49)48.02:06:16+00:49:2902:05:40.7100:59:50.4401:06:24.69Detail
190. Petrus Pete#170#M158.MA (19-39)79.02:06:25+00:49:3802:05:42.2600:59:15.6801:07:08.44Detail
191. Machová PetraChotěmice#271#F33.ZA (19-34)16.02:06:56+00:50:0902:06:33.8901:00:28.2601:06:27.49Detail
192. Míková MíšaJH#153#F34.ZB (35-49)17.02:06:59+00:50:1202:06:37.5100:59:03.5301:07:54.86Detail
193. Tomanová ŠtepánkaTřeboň#230#F35.ZA (19-34)17.02:07:06+00:50:1902:06:34.5201:02:14.8701:04:50.76Detail
194. Holovská MarkétaJindřichův Hradec #79#F36.ZB (35-49)18.02:07:20+00:50:3302:07:06.0001:00:32.7401:06:47.20Detail
195. Válková Jana#239#F37.ZA (19-34)18.02:07:51+00:51:0402:07:14.9601:00:44.3101:07:05.99Detail
196. Smržová LucieTábor#198#F38.ZA (19-34)19.02:08:01+00:51:1402:07:34.0501:01:10.8801:06:49.53Detail
197. Mošanský LubošHrazánky#155#M159.MB (40-49)49.02:08:06+00:51:1902:07:25.4100:56:35.1001:11:30.47Detail
198. Vačkář Zdeněk#238#M160.MB (40-49)50.02:08:26+00:51:3902:07:47.0800:58:28.0101:09:57.92Detail
199. Cerna SimonaPraha 7#31#F39.ZB (35-49)19.02:09:08+00:52:2102:08:28.0201:02:54.8701:06:12.18Detail
200. Kabrielová AndreaJeníčkovi Mařenky#103#F40.ZB (35-49)20.02:09:13+00:52:2602:08:49.4201:02:14.6101:06:57.46Detail
201. Pfauserová ŠárkaTřeboň#172#F41.ZB (35-49)21.02:09:37+00:52:5002:09:16.5500:59:55.1001:09:41.88Detail
202. Brzobohaty JiriJindřichův Hradec#30#M161.MB (40-49)51.02:09:38+00:52:5102:09:14.1001:00:22.1001:09:15.42Detail
203. Bortlová KateřinaPOHODA TEAM Kopřivnice#26#F42.ZB (35-49)22.02:10:43+00:53:5602:10:01.8601:03:27.6001:07:14.89Detail
204. Kuntová MartinaBlack´S Gang#133#F43.ZB (35-49)23.02:11:07+00:54:2002:10:28.9101:03:02.5201:08:04.27Detail
205. Kaslová KateřinaBlackS´ Gang#106#F44.ZA (19-34)20.02:11:11+00:54:2402:10:31.8901:03:19.0501:07:51.38Detail
206. Kostlánová SimonaSenior klub Team Tábor#120#F45.ZB (35-49)24.02:11:26+00:54:3902:11:16.7701:04:10.9001:07:14.91Detail
207. Pojar PavelSK Cerny Dub#177#M162.MB (40-49)52.02:12:14+00:55:2702:11:44.9701:02:36.5301:09:36.82Detail
208. Pojarová AndreaSK Cerny Dub#178#F46.ZB (35-49)25.02:12:14+00:55:2702:11:45.8501:02:40.5001:09:32.92Detail
209. Látal Jaromír#270#M163.MA (19-39)80.02:12:43+00:55:5602:12:29.6601:02:45.7501:09:56.30Detail
210. Frýbl JanJindřichův Hradec#61#M164.MB (40-49)53.02:13:22+00:56:3502:12:59.1201:01:19.0501:12:02.69Detail
211. Martincová LuciePraha 6#147#F47.ZB (35-49)26.02:13:23+00:56:3602:13:07.7201:01:25.7901:11:57.04Detail
212. Zádrapová AnnaPraha#260#F48.ZB (35-49)27.02:13:26+00:56:3902:13:11.7301:04:25.2301:09:00.22Detail
213. Dupal JiříHS#50#M165.MA (19-39)81.02:13:41+00:56:5402:13:30.4601:02:29.4501:11:10.63Detail
214. Steinhauser VáclavJH#204#M166.MA (19-39)82.02:14:25+00:57:3802:13:58.4401:04:18.2001:10:06.57Detail
215. Ardamicová RadkaBěžím pro.CZ Centrum Bazalka#4#F49.ZB (35-49)28.02:14:36+00:57:4902:14:32.3401:05:04.0901:09:31.67Detail
216. Urbánková PetraChlum u Třeboně#237#F50.ZA (19-34)21.02:15:14+00:58:2702:14:45.6701:05:52.3301:09:21.28Detail
217. Houzar JanČeské Budějovice#82#M167.MA (19-39)83.02:15:14+00:58:2702:14:44.7801:05:52.3301:09:21.35Detail
218. Bodláková KamilaQuatro Amigos#24#F51.ZA (19-34)22.02:15:15+00:58:2802:14:47.1301:05:41.9201:09:32.76Detail
219. Dvořák JaroslavČeské Budějovice#51#M168.MB (40-49)54.02:15:24+00:58:3702:15:07.5701:02:55.4501:12:28.44Detail
220. Jelínková SimonaKamenice nad Lipou#101#F52.ZA (19-34)23.02:17:44+01:00:5702:17:05.7501:05:54.0701:11:49.68Detail
221. Vlasáková KateřinaRun magazine team#252#F53.ZB (35-49)29.02:17:51+01:01:0402:17:25.2401:06:59.8601:10:50.66Detail
222. Víta MarekVítovi#250#M169.MA (19-39)84.02:18:03+01:01:1602:17:42.9801:00:22.5701:17:40.18Detail
223. Čedíková MiroslavaPlzeň#39#F54.ZB (35-49)30.02:19:35+01:02:4802:19:02.9501:09:02.7901:10:31.55Detail
224. Hájková IvanaSezimovo Ústí 2#66#F55.ZA (19-34)24.02:19:36+01:02:4902:18:58.4701:09:03.9501:10:31.33Detail
225. Tůma Jiří Polště#233#M170.MC (50-59)24.02:19:57+01:03:1002:19:20.2401:07:35.0801:12:21.61Detail
226. Drázda PetrPištín#48#M171.MC (50-59)25.02:20:11+01:03:2402:19:40.8201:05:27.5601:14:43.01Detail
227. Drabik MichalCimer#47#M172.MA (19-39)85.02:22:13+01:05:2602:21:39.3601:09:03.6001:13:09.23Detail
228. Elsterová DanaVSK HUMANITA Praha#56#F56.ZA (19-34)25.02:22:20+01:05:3302:22:04.7601:07:42.0001:14:37.82Detail
229. Bílek PetrTJ Pilich Horní Skrýchov#19#M173.MB (40-49)55.02:22:34+01:05:4702:22:07.1501:12:55.4301:09:37.60Detail
230. Neumannová MichaelaHrazánky#159#F57.ZB (35-49)31.02:23:16+01:06:2902:22:35.5401:08:22.5601:14:52.98Detail
231. Markalous Bohumil#268#M174.MD (60-69)4.02:23:29+01:06:4202:23:06.0701:10:54.2301:12:34.44Detail
232. Kocmánek Lukáš#111#M175.MA (19-39)86.02:24:12+01:07:2502:23:31.3101:04:58.4601:19:13.13Detail
233. Borská MartinaPlaná nad Lužnicí#25#F58.ZB (35-49)32.02:25:14+01:08:2702:24:47.3701:07:44.2201:17:29.47Detail
234. Hála Lubomír#67#M176.MA (19-39)87.02:25:54+01:09:0702:25:34.8801:09:54.0501:15:59.61Detail
235. Klimas TomášČeské Budějovice#108#M177.MA (19-39)88.02:27:20+01:10:3302:26:51.0501:06:42.7401:20:36.85Detail
236. Chlup Petrwww.dvabezci.cz#91#M178.MC (50-59)26.02:28:40+01:11:5302:28:36.4401:04:46.1301:23:53.78Detail
237. Möhwaldová KristýnaJindřichův Hradec#154#F59.ZA (19-34)26.02:30:22+01:13:3502:29:38.3601:09:24.2901:20:56.95Detail
238. Součková HanaDěbolín#201#F60.ZB (35-49)33.02:30:57+01:14:1002:30:32.7301:09:11.3501:21:45.45Detail
239. Rohožka TomášTábor#189#M179.MA (19-39)89.02:32:57+01:16:1002:32:23.4901:11:09.8501:21:46.43Detail
240. Zemanová DanaŠneci v běhu#262#F61.ZB (35-49)34.02:33:05+01:16:1802:32:31.8701:13:37.2601:19:26.88Detail
241. Kaiseršot FrantišekJindřichův Hradec - Zbuzany#104#M180.MD (60-69)5.02:34:25+01:17:3802:33:48.0601:01:54.7701:32:29.53Detail
242. Vávrová Jana#247#F62.ZA (19-34)27.02:34:46+01:17:5902:34:14.9001:12:11.3401:22:34.28Detail
243. Šlechta VladislavŠachový klub Buk#217#M181.MB (40-49)56.02:35:05+01:18:1802:34:29.3101:13:20.7001:21:43.99Detail
244. Hrdlickova AdelaOsek#279#F63.juniorky2.02:35:46+01:18:5902:35:27.4401:09:30.5301:26:15.13Detail
245. Jančúchová JitkaČeský Krumlov#97#F64.ZB (35-49)35.02:36:06+01:19:1902:35:51.5101:09:43.9901:26:21.31Detail
246. Křikavová ZdeňkaJindřichův Hradec#130#F65.ZA (19-34)28.02:36:10+01:19:2302:35:34.0201:15:48.9601:20:20.45Detail
247. Běhounek RostislavTragéd Team Dřínov#16#M182.MC (50-59)27.02:36:59+01:20:1202:36:17.1001:18:24.7901:18:33.90Detail
248. Koranda JaroslavJindřichův Hradec #118#M183.MA (19-39)90.02:42:04+01:25:1702:41:32.7001:13:57.6201:28:06.36Detail
249. Hrivňák JanChmelobrana Kryry#84#M184.MA (19-39)91.02:44:46+01:27:5902:44:17.3901:16:28.7001:28:16.43Detail
250. Šádková Beáta#278#F66.ZB (35-49)36.02:46:20+01:29:3302:46:04.0701:16:18.4501:30:01.10Detail
Šteflíček MartinRatiboř#219#MMB (40-49)00:00:0000:48:49.41Detail
Soukenka RadimBlackS' Gang#202#MMC (50-59)00:00:00Detail
Tauche MiloslavValtířov#224#MMA (19-39)00:00:00Detail
Vítů PetrLedeč nad Sázavou#251#MMB (40-49)00:00:00Detail
Měšťan DavidCESKE BUDEJOVICE#150#MMA (19-39)00:00:00Detail
Chalupský JaroslavYDD!#90#MMB (40-49)00:00:00Detail
Pána Lubomír České Budějovice #166#MMD (60-69)00:00:00Detail
DNF Šušota ZdeňkaOsek#223#FZB (35-49)DNF 01:32:52.4200:53:12.14Detail
DNS Freimann AntonínPraha#60#MMA (19-39)DNS Detail
DNS Martínek RomanJindřichův Hradec#148#MMB (40-49)DNS Detail
DNS Hladík StanislavBertík#75#MMA (19-39)DNS Detail
DNS Krajčová VeronikaPraha-lipence#126#FZB (35-49)DNS Detail
DNS Fikera MichalBrno#58#MMB (40-49)DNS Detail
DNS Tetivova TerezaTCV#225#FZA (19-34)DNS Detail
DNS Škopková Anna #215#FZA (19-34)DNS Detail
DNS Tiapal KarelJindřichův Hradec#226#MMB (40-49)DNS Detail
DNS Bartušková KateřinaBlažejov#10#FZB (35-49)DNS Detail
DNS Černohlávek JosefPraha 5#40#MMB (40-49)DNS Detail
DNS Růzhová VěraHorské Pumy Tábor#191#FZB (35-49)DNS Detail
DNS Langerová TerezaJeníčkovy Mařenky#135#FZB (35-49)DNS Detail
DNS Jakešová DanaCESKE BUDEJOVICE#94#FZB (35-49)DNS Detail
DNS Németh JaroslavČeské Budějovice#158#MMB (40-49)DNS Detail
DNS Holub PetrSSBSZMŽP#80#MMB (40-49)DNS Detail
DNS Troup AntonínSK Sup Kolence#231#MMA (19-39)DNS Detail
DNS Bláha Jiří SK Sup Praha-Větřní#21#MMA (19-39)DNS Detail
DNS Heřmánek MartinPelhřimov#74#MMA (19-39)DNS Detail
DNS Juřicová Martina#102#FZB (35-49)DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz