Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
19. 1. 2019

hlavní


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Černý MartinPlzeň#4#M18-391.00:26:5500:13:26.0600:13:28.67Detail
2. Minařík PetrSKP Rokycany #28#M40-491.00:27:33+00:00:3800:13:28.1600:14:04.10Detail
3. Hostička JanPříbram#70#M40-492.00:27:57+00:01:0200:13:35.6600:14:20.59Detail
4. Jiranek TomasLawi#72#M40-493.00:29:03+00:02:0800:14:10.0100:14:52.00Detail
5. Fátor JanSlavia Hradec Králové#67#M40-494.00:29:10+00:02:1500:14:18.6500:14:50.38Detail
6. Franěk OndřejPražská kavárna#211#M18-392.00:29:23+00:02:2800:14:27.1300:14:55.20Detail
7. Dražan JaroslavTriatlon Team Příbram#65#M18-393.00:29:39+00:02:4400:14:23.6600:15:15.08Detail
8. Matějka DušanSparta Podluhy#215#M40-495.00:29:54+00:02:5900:14:52.3300:15:01.36Detail
9. Karas TomášBohutín#19#M50-591.00:30:07+00:03:1200:14:59.5500:15:06.83Detail
10. Vlk PavelOriginál 1869 Příbram#56#M18-394.00:30:09+00:03:1400:15:00.5600:15:08.09Detail
11. Vinduška PavelAutoservis AWS#88#M18-395.00:30:14+00:03:1900:14:44.5100:15:28.51Detail
12. Masák LukášSvinaře - Lhotka#25#M40-496.00:30:28+00:03:3300:14:53.0300:15:34.43Detail
13. Raboch IvanStřela Žebrák#212#M50-592.00:30:54+00:03:5900:15:10.4500:15:43.35Detail
14. Pergler LukášAC Sporák#95#M18-396.00:31:38+00:04:4300:15:13.4300:16:24.01Detail
15. Sladecek JakubP 6#85#M40-497.00:31:47+00:04:5200:15:40.5700:16:05.75Detail
16. Širanec PeterKoněprusy#44#M18-397.00:32:08+00:05:1300:15:05.4000:17:02.08Detail
17. Puškař IvanGelnica#94#M50-593.00:32:08+00:05:1300:15:49.8200:16:17.79Detail
18. Flaks JanSdružení vytrvalců Stříbro#68#M50-594.00:32:12+00:05:1700:15:50.5500:16:21.35Detail
19. Nesl JaroslavCykloservis Baneš#99#M50-595.00:32:39+00:05:4400:15:53.1400:16:45.81Detail
20. Sedlák FrantišekPivnice Bílý Beránek#37#M50-596.00:32:59+00:06:0400:16:10.8100:16:47.32Detail
21. Riegerová MichaelaVyběhej se Příbram / Gym. Beroun#34#Z35-441.00:33:12+00:06:1700:16:17.8800:16:53.31Detail
22. Flachs Michal Zličín #10#M18-398.00:33:18+00:06:2300:16:37.7400:16:39.56Detail
23. Barcal Richarddos amigos#60#M18-399.00:33:20+00:06:2500:16:01.6000:17:17.80Detail
24. Pejša JanSmí být prázdné#218#M40-498.00:33:45+00:06:5000:16:48.8200:16:55.89Detail
25. Turek JiříChaloupky#49#M50-597.00:33:51+00:06:5600:16:38.2200:17:11.99Detail
26. Matula ŠtěpánOlympia Kladno#26#M40-499.00:34:08+00:07:1300:16:44.3900:17:22.79Detail
27. Zadražil MichalHořovice#89#M40-4910.00:34:20+00:07:2500:16:57.2500:17:21.90Detail
28. Schutz PetrOrlová#96#M50-598.00:34:38+00:07:4300:16:44.0800:17:53.33Detail
29. Fencl RadekSK Vlaška#9#M50-599.00:34:40+00:07:4500:16:52.8100:17:46.97Detail
30. Hodač VladimírKrálův Dvůr#210#M40-4911.00:34:50+00:07:5500:16:50.8100:17:58.34Detail
31. Kupka LiborRozběháme Česko#24#M18-3910.00:34:50+00:07:5500:16:55.5900:17:54.30Detail
32. Čermák MartinWheelabrator Tryskáči#3#M40-4912.00:34:56+00:08:0100:16:57.9800:17:57.97Detail
33. Vitásek JosefBuková u Příbramě#54#M60-691.00:34:58+00:08:0300:17:00.5100:17:57.28Detail
34. Král Václav Rozběháme Česko#21#M18-3911.00:35:00+00:08:0500:17:01.7500:17:58.16Detail
35. Neuman JiříKLM Praha#29#M40-4913.00:35:01+00:08:0600:17:18.1800:17:42.35Detail
36. Kubínová IvanaWheelabrator Tryskáči#23#Z35-442.00:35:07+00:08:1200:17:10.4400:17:55.64Detail
37. Řechková SvatavaPříbram#35#Z45-541.00:35:35+00:08:4000:17:39.4800:17:55.14Detail
38. Vykysalý PetrLokomotiva Beroun#57#M40-4914.00:35:44+00:08:4900:17:35.2900:18:07.95Detail
39. Vávra PavelVorvani#53#M50-5910.00:35:44+00:08:4900:17:48.6700:17:54.97Detail
40. Hejl LiborHostomice#69#M18-3912.00:36:04+00:09:0900:17:50.0200:18:13.22Detail
41. Pavlišen AlexandrDrtič Bezděkov#30#M50-5911.00:36:11+00:09:1600:17:56.1200:18:14.80Detail
42. Poborská HelenaKerteam#32#Z35-443.00:36:17+00:09:2200:17:34.9200:18:42.02Detail
43. Sehnal AdrienSC Radotín#38#M60-692.00:36:22+00:09:2700:17:45.6200:18:36.22Detail
44. Mulic Zlatandos amigos#76#M18-3913.00:36:23+00:09:2800:17:55.4900:18:27.25Detail
45. Fraňková MichaelaFraněk Team#11#Z45-542.00:36:27+00:09:3200:17:53.1500:18:33.14Detail
46. Povalová Eva#79#Z35-444.00:36:29+00:09:3400:18:12.7000:18:15.62Detail
47. Karasová VěraBohutín#20#Z45-543.00:36:32+00:09:3700:17:47.1600:18:43.99Detail
48. Bělohlávek KarelSparta Podluhy#61#M18-3914.00:36:44+00:09:4900:17:59.2600:18:44.29Detail
49. Kořán Jiří#92#M18-3915.00:36:49+00:09:5400:18:06.7100:18:41.60Detail
50. Hašková PetraČernošice#13#Z18-341.00:36:55+00:10:0000:18:31.5400:18:22.54Detail
51. Schovánek MilanKrčský les B#40#M50-5912.00:37:00+00:10:0500:18:25.7300:18:33.57Detail
52. Zářecký MilošTT rekreant Chabry Praha#27#M50-5913.00:37:21+00:10:2600:18:08.1300:19:12.18Detail
53. Ungr AntonínKozojedy#50#M60-693.00:37:27+00:10:3200:18:25.9000:19:00.88Detail
54. Čížková Hana Praha 4 - Spořilov#5#Z35-445.00:37:33+00:10:3800:18:16.5300:19:15.54Detail
55. Alexy MarlinSokol Dobřichovice#214#M40-4915.00:37:34+00:10:3900:17:51.6100:19:41.56Detail
56. Uxová AnettURT Beroun#52#Z18-342.00:37:42+00:10:4700:18:32.5400:19:08.98Detail
57. Horník Martin#97#M50-5914.00:38:07+00:11:1200:18:30.9700:19:35.32Detail
58. Erdinger JosefKomárov#8#M18-3916.00:38:13+00:11:1800:18:51.0200:19:21.59Detail
59. Uxa TomášURT Beroun#51#M50-5915.00:38:18+00:11:2300:18:40.6400:19:37.24Detail
60. Jung VaclavBeroun#17#M40-4916.00:38:23+00:11:2800:18:51.0500:19:31.87Detail
61. Jelínek JaromírBeroun#71#M40-4917.00:38:34+00:11:3900:18:52.9900:19:40.67Detail
62. Kafková LucieZdice#18#Z35-446.00:38:40+00:11:4500:18:49.2700:19:50.69Detail
63. Skalický JanVorvani#84#M18-3917.00:38:51+00:11:5600:18:43.3700:20:07.37Detail
64. Batulka MartinPunkTrail#1#M40-4918.00:38:58+00:12:0300:18:40.8800:20:16.81Detail
65. Šafránková KláraJenštejn#217#Z35-447.00:39:06+00:12:1100:18:46.8800:20:18.99Detail
66. Stupka JiříHředle#221#M18-3918.00:39:07+00:12:1200:19:53.5000:19:12.95Detail
67. Nový BřetislavSABZO Praha#77#M70plus1.00:39:15+00:12:2000:19:24.0400:19:50.70Detail
68. Jandurová IvaHýskov#91#Z18-343.00:39:22+00:12:2700:19:02.0300:20:19.04Detail
69. Vlčková LadislavaBiatlonklub Beroun#55#Z35-448.00:39:35+00:12:4000:19:16.7700:20:17.42Detail
70. Butzke PetrFit klub Padák#64#M60-694.00:39:39+00:12:4400:19:29.3600:20:08.92Detail
71. Ditě Martinštěchovice#6#M50-5916.00:40:04+00:13:0900:19:49.3600:20:13.86Detail
72. Čanda JanSK Tochovice#2#M18-3919.00:40:19+00:13:2400:19:44.5300:20:34.39Detail
73. Krejčí Jitka#22#Z18-344.00:40:29+00:13:3400:19:55.5500:20:32.94Detail
74. Jandalová HanaFarma Běleč#15#Z35-449.00:40:43+00:13:4800:19:48.5400:20:54.07Detail
75. Werner PetrLiga 100 Praha#58#M60-695.00:40:47+00:13:5200:19:41.1300:21:05.40Detail
76. Řápek VáclavAVC - Praha#90#M70plus2.00:40:55+00:14:0000:19:59.6400:20:54.39Detail
77. Dudášová MonikaSK Vlaška#7#Z45-544.00:40:57+00:14:0200:19:52.9700:21:03.10Detail
78. Vaněk PetrFitness & Relax Lev Nový Bydžov #87#M50-5917.00:41:41+00:14:4600:20:31.3100:21:09.52Detail
79. Pechová AliceZdice#93#Z45-545.00:41:45+00:14:5000:20:29.4600:21:15.39Detail
80. Šůcha VáclavStříbro#46#M70plus3.00:41:46+00:14:5100:20:29.5000:21:16.44Detail
81. Pásztor TomášJince#220#M18-3920.00:41:49+00:14:5400:20:48.2800:20:59.89Detail
82. Jilg PetrCAMINO#16#M18-3921.00:41:53+00:14:5800:21:18.4700:20:34.14Detail
83. Resch ZdeněkHO Beroun#81#M40-4919.00:42:14+00:15:1900:20:00.4400:22:12.68Detail
84. Moravec StanislavÚjezd#75#M18-3922.00:42:25+00:15:3000:20:51.7300:21:32.72Detail
85. Reschová PavlaStřela Žebrák#82#Z45-546.00:42:42+00:15:4700:20:48.4100:21:53.32Detail
86. Svoboda Jan Pivovar Zlosyn#42#M70plus4.00:42:51+00:15:5600:20:56.1700:21:54.35Detail
87. Škvára PetrAC Sparta Podluhy#45#M18-3923.00:42:52+00:15:5700:21:34.7500:21:16.29Detail
88. Svobodová DanaPivovar Zlosyn#43#Z55plus1.00:43:25+00:16:3000:21:20.3300:22:04.27Detail
89. Chaloupkova MarketaBeroun#14#Z18-345.00:43:45+00:16:5000:21:02.4900:22:41.65Detail
90. Stibalová PetraBroumy#216#Z35-4410.00:44:39+00:17:4400:21:31.7700:23:06.31Detail
91. Švarc MiloslavStřela Žebrák#47#M40-4920.00:44:42+00:17:4700:20:41.7400:24:00.19Detail
92. Hartmanová StanislavaOxygensport Příbram#41#Z55plus2.00:45:04+00:18:0900:21:38.4700:23:25.28Detail
93. Petružálková EvaHalouny#31#Z35-4411.00:45:11+00:18:1600:21:55.9100:23:14.48Detail
94. Procházková IrenaTJ Háje#80#Z55plus3.00:46:07+00:19:1200:22:44.1100:23:22.13Detail
95. Gregorová Zuzana#12#Z18-346.00:46:25+00:19:3000:22:54.7800:23:30.01Detail
96. Wiener OtakarMaratón klub Kladno#59#M60-696.00:46:41+00:19:4600:22:20.7000:24:19.90Detail
97. Englund TerjeViking Dejvice#66#M50-5918.00:47:33+00:20:3800:25:50.2500:21:42.12Detail
98. Buličková IrenaF. H. TK Dobřichovice#63#Z35-4412.00:50:06+00:23:1100:23:49.1800:26:16.24Detail
99. Mojzešová MilenaSdružení vytrvalců Stříbro#74#Z45-547.00:50:51+00:23:5600:24:32.2100:26:18.65Detail
100. Průša Josefslavoj obecnice#33#M60-697.00:52:22+00:25:2700:25:02.2400:27:19.52Detail
DNS Truhlářová ElenaSokol Kobylisy#48#Z45-54DNS Detail
DNS Schoval FrantišekTRIEXPERT Milt Racing Team#39#M18-39DNS Detail
DNS Sakačová StanislavaBeroun#36#Z35-44DNS Detail
DNS Podoláková MartinaNitra#78#Z18-34DNS Detail
DNS Sladký LukášVorvani#86#M18-39DNS Detail
DNS Bonk RomanFighting monkey/Příbram#62#M18-39DNS Detail
DNS Koller PavelBezdědice#73#M40-49DNS Detail
DNS Skalická VlastaTaH Praha#83#Z55plusDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz