Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
19. 1. 2019
žáci
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Bezrouková |
Alžběta | Loko Beroun | #168# | žákyně 6 - 7 let | 1. | 00:01:19 | | Detail |
2. |
Skalička |
Michael | Lhota u Příbramě | #162# | žáci 6 - 7 let | 1. | 00:01:24 | +00:00:05 | Detail |
3. |
Čanda |
Vojtěch | SK Tochovice | #104# | žáci 6 - 7 let | 2. | 00:01:25 | +00:00:06 | Detail |
4. |
Meruna |
Tomáš | Sokol Králův Dvůr | #127# | žáci 6 - 7 let | 3. | 00:01:28 | +00:00:09 | Detail |
5. |
Černá |
Tereza | Bios Fit | #146# | žákyně 6 - 7 let | 2. | 00:01:28 | +00:00:09 | Detail |
6. |
Klementova |
Olivie | Loko Beroun | #119# | žákyně 6 - 7 let | 3. | 00:01:34 | +00:00:15 | Detail |
7. |
Alfery |
Kryštof | Vinarice | #100# | žáci 6 - 7 let | 4. | 00:01:36 | +00:00:17 | Detail |
8. |
Masák |
Viktor | Svinaře - Lhotka | #124# | žáci 6 - 7 let | 5. | 00:01:39 | +00:00:20 | Detail |
9. |
Čížek |
Maty | Praha 4 Záběhlice | #147# | žáci 6 - 7 let | 6. | 00:01:39 | +00:00:20 | Detail |
10. |
Hodačová |
Dominika | Králův Dvůr | #184# | žákyně 6 - 7 let | 4. | 00:01:46 | +00:00:27 | Detail |
11. |
Bělunek |
Přemysl | Praha 4 | #192# | žáci 6 - 7 let | 7. | 00:01:47 | +00:00:28 | Detail |
12. |
Jurajda |
Kryštof | Leč | #199# | žáci 6 - 7 let | 8. | 00:01:49 | +00:00:30 | Detail |
13. |
Medová |
Viktorie | Zbečno | #167# | žákyně 6 - 7 let | 5. | 00:01:52 | +00:00:33 | Detail |
14. |
Mařatová |
Anna | | #188# | žákyně 6 - 7 let | 6. | 00:01:57 | +00:00:38 | Detail |
15. |
Fafel |
František | Halouny | #107# | žáci 6 - 7 let | 9. | 00:01:57 | +00:00:38 | Detail |
16. |
Vinš |
Miloslav | Hodyně | #186# | žáci 6 - 7 let | 10. | 00:01:59 | +00:00:40 | Detail |
17. |
Jungová |
Barbora | Karlštejn | #196# | žákyně 6 - 7 let | 7. | 00:02:03 | +00:00:44 | Detail |
18. |
Minařík |
Tomáš | SKP Rokycany | #129# | žáci 8 - 9 let | 1. | 00:02:13 | +00:00:54 | Detail |
19. |
Seidl |
Matyáš | Biatlon Beroun | #160# | žáci 8 - 9 let | 2. | 00:02:17 | +00:00:58 | Detail |
20. |
Nademlejnský |
Pavel | Střela Žebrák | #132# | žáci 8 - 9 let | 3. | 00:02:18 | +00:00:59 | Detail |
21. |
Jámborová |
Ema | Adrien Elixir Elite Team | #116# | žákyně 8 - 9 let | 1. | 00:02:18 | +00:00:59 | Detail |
22. |
Bulička |
Tomáš | F. H. TK Dobřichovice | #143# | žáci 6 - 7 let | 11. | 00:02:20 | +00:01:01 | Detail |
23. |
Činka |
Dan | Lokomotiva Beroun | #194# | žáci 8 - 9 let | 4. | 00:02:21 | +00:01:02 | Detail |
24. |
Klementova |
Anna | Loko Beroun | #118# | žákyně 8 - 9 let | 2. | 00:02:22 | +00:01:03 | Detail |
25. |
Osladil |
Míra | SK Aktis | #190# | žáci 8 - 9 let | 5. | 00:02:22 | +00:01:03 | Detail |
26. |
Červenka |
Jiří | Střela Žebrák | #183# | žáci 8 - 9 let | 6. | 00:02:22 | +00:01:03 | Detail |
27. |
Vykysalá |
Barbora | Loko Beroun | #179# | žákyně 8 - 9 let | 3. | 00:02:24 | +00:01:05 | Detail |
28. |
Volmut |
Marek | Biatlonový klub Beroun | #170# | žáci 8 - 9 let | 7. | 00:02:27 | +00:01:08 | Detail |
29. |
Huml |
Filip | Střela Žebrák | #114# | žáci 8 - 9 let | 8. | 00:02:33 | +00:01:14 | Detail |
30. |
Maredová |
Lucie | Praha | #176# | žákyně 8 - 9 let | 4. | 00:02:35 | +00:01:16 | Detail |
31. |
Černý |
Martin | SK Spartak Příbram | #145# | žáci 8 - 9 let | 9. | 00:02:37 | +00:01:18 | Detail |
32. |
Kovář |
Anton | Kontakt bB Praha | #121# | žáci 8 - 9 let | 10. | 00:02:38 | +00:01:19 | Detail |
33. |
Sojková |
Dorotka | TJ LOKO Beroun | #165# | žákyně 8 - 9 let | 5. | 00:02:40 | +00:01:21 | Detail |
34. |
BUBNÍKOVÁ |
ŠÁRKA | STŘELA - ŽEBRÁK | #103# | žákyně 8 - 9 let | 6. | 00:02:40 | +00:01:21 | Detail |
35. |
Ziegler |
Karel | Lokomotiva Beroun | #191# | žáci 8 - 9 let | 11. | 00:02:41 | +00:01:22 | Detail |
36. |
Merunová |
Veronika | Loko Beroun | #128# | žákyně 8 - 9 let | 7. | 00:02:43 | +00:01:24 | Detail |
37. |
Činka |
Jan | Lokomotiva Beroun | #193# | žáci 8 - 9 let | 12. | 00:02:45 | +00:01:26 | Detail |
38. |
Štefflová |
Marie | Loko Beroun | #174# | žákyně 8 - 9 let | 8. | 00:02:47 | +00:01:28 | Detail |
39. |
Bandura |
František | Střela Žebrák | #159# | žáci 8 - 9 let | 13. | 00:02:49 | +00:01:30 | Detail |
40. |
Mařata |
Adam | | #187# | žáci 8 - 9 let | 14. | 00:02:50 | +00:01:31 | Detail |
41. |
Jungová |
Karolína | Lokomotiva Beroun | #117# | žákyně 8 - 9 let | 9. | 00:02:52 | +00:01:33 | Detail |
42. |
Maryšková |
Terezka | Lokomotiva Beroun | #180# | žákyně 8 - 9 let | 10. | 00:03:00 | +00:01:41 | Detail |
43. |
Masáková |
Berta | Svinaře - Lhotka | #126# | žákyně 8 - 9 let | 11. | 00:03:09 | +00:01:50 | Detail |
44. |
Boubínová |
Nikol | Lokomotiva Beroun | #181# | žákyně 8 - 9 let | 12. | 00:03:25 | +00:02:06 | Detail |
45. |
Pech |
Jiří | Střela Žebrák | #208# | žáci 14 – 15 let | 1. | 00:04:56 | +00:03:37 | Detail |
46. |
Burda |
Stanislav | Příbram | #207# | žáci 14 – 15 let | 2. | 00:05:10 | +00:03:51 | Detail |
47. |
Veselý |
Petr | Střela Žebrák | #206# | žáci 14 – 15 let | 3. | 00:05:13 | +00:03:54 | Detail |
48. |
Kovář |
Jenda | Kontakt bB Praha | #120# | žáci 10 – 11 let | 1. | 00:05:22 | +00:04:03 | Detail |
49. |
Fraňková |
Natálie | Triatlon Team Příbram | #111# | žákyně 14 – 15 let | 1. | 00:05:33 | +00:04:14 | Detail |
50. |
Urban |
Matyáš | Střela Žebrák | #155# | žáci 14 – 15 let | 4. | 00:05:37 | +00:04:18 | Detail |
51. |
Pergl |
Vojtěch | Střela Žebrák | #158# | žáci 10 – 11 let | 2. | 00:05:38 | +00:04:19 | Detail |
52. |
Jeníková |
Martina | SK Sporting Příbram | #152# | žákyně 12 – 13 let | 1. | 00:05:41 | +00:04:22 | Detail |
53. |
Geist |
Patrik | Sokol Říčany | #177# | žáci 10 – 11 let | 3. | 00:05:44 | +00:04:25 | Detail |
54. |
Šamanová |
Markéta | Loko Beroun | #195# | žákyně 12 – 13 let | 2. | 00:05:45 | +00:04:26 | Detail |
55. |
Jandurová |
Veronika | Loko Beroun | #201# | žákyně 10 – 11 let | 1. | 00:05:47 | +00:04:28 | Detail |
56. |
Humlová |
Eliška | Střela Žebrák | #115# | žákyně 10 – 11 let | 2. | 00:05:50 | +00:04:31 | Detail |
57. |
Pešek |
Dominik | Střela Žebrák | #182# | žáci 10 – 11 let | 4. | 00:05:51 | +00:04:32 | Detail |
58. |
Valachová |
Lucie Tereza | TJ Lokomotiva Beroun | #172# | žákyně 12 – 13 let | 3. | 00:05:51 | +00:04:32 | Detail |
59. |
Nejedlá |
Lucie | Loko Beroun | #200# | žákyně 12 – 13 let | 4. | 00:05:55 | +00:04:36 | Detail |
60. |
Huml |
Jan | Střela Žebrák | #113# | žáci 12 – 13 let | 1. | 00:05:55 | +00:04:36 | Detail |
61. |
Urban |
Kryštof | Střela Žebrák | #154# | žáci 10 – 11 let | 5. | 00:05:56 | +00:04:37 | Detail |
62. |
Resch |
Tomáš | Střela Žebrák | #209# | žáci 12 – 13 let | 2. | 00:05:56 | +00:04:37 | Detail |
63. |
Selementová |
Michaela | SK Sporting Příbram | #189# | žákyně 14 – 15 let | 2. | 00:05:57 | +00:04:38 | Detail |
64. |
Pokorná |
Tereza | Loko Beroun | #134# | žákyně 12 – 13 let | 5. | 00:06:00 | +00:04:41 | Detail |
65. |
Franěk |
Tomáš | Triatlon Team Příbram | #109# | žáci 10 – 11 let | 6. | 00:06:00 | +00:04:41 | Detail |
66. |
Bramborová |
Anna | Loko Beroun | #171# | žákyně 12 – 13 let | 6. | 00:06:03 | +00:04:44 | Detail |
67. |
Carmine |
Nicol | Atletika Jižní Město | #205# | žákyně 10 – 11 let | 3. | 00:06:05 | +00:04:46 | Detail |
68. |
BUBNÍK |
LUKÁŠ | STŘELA - ŽEBRÁK | #102# | žáci 10 – 11 let | 7. | 00:06:07 | +00:04:48 | Detail |
69. |
Nademlejnská |
Šárka | Lokomotiva Beroun | #131# | žákyně 10 – 11 let | 4. | 00:06:08 | +00:04:49 | Detail |
70. |
Volmut |
Antonín | Biatlonový klub Beroun | #169# | žáci 10 – 11 let | 8. | 00:06:13 | +00:04:54 | Detail |
71. |
Minaříková |
Karolína | SKP Rokycany | #130# | žákyně 10 – 11 let | 5. | 00:06:17 | +00:04:58 | Detail |
72. |
Seidl |
Filip | Biatlon Beroun | #161# | žáci 12 – 13 let | 3. | 00:06:20 | +00:05:01 | Detail |
73. |
Kaštánková |
Anežka Antonie | Běleč | #203# | žákyně 12 – 13 let | 7. | 00:06:24 | +00:05:05 | Detail |
74. |
Vykysalá |
Anna | | #178# | žákyně 10 – 11 let | 6. | 00:06:27 | +00:05:08 | Detail |
75. |
Pacner |
Ondra | Loko Beroun | #133# | žáci 12 – 13 let | 4. | 00:06:31 | +00:05:12 | Detail |
76. |
Valuchová |
Julie | JUVE | #141# | žákyně 10 – 11 let | 7. | 00:06:33 | +00:05:14 | Detail |
77. |
Mosler |
Ignác | Gymnázium Příbram | #163# | žáci 12 – 13 let | 5. | 00:06:36 | +00:05:17 | Detail |
78. |
Maredová |
Eva | Atletika Hostivař | #175# | žákyně 12 – 13 let | 8. | 00:06:37 | +00:05:18 | Detail |
79. |
Kaštánková |
Františka | Běleč | #202# | žákyně 10 – 11 let | 8. | 00:07:03 | +00:05:44 | Detail |
80. |
Valuchová |
Veronika | JUVE | #140# | žákyně 10 – 11 let | 9. | 00:07:15 | +00:05:56 | Detail |
81. |
Sojková |
Anežka | TJ LOKO Beroun | #166# | žákyně 10 – 11 let | 10. | 00:07:25 | +00:06:06 | Detail |
82. |
Hodačová |
Natálie | Loko Beroun | #185# | žákyně 10 – 11 let | 11. | 00:07:27 | +00:06:08 | Detail |
83. |
Zděnovcová |
Aneta | s.k. Sporting Příbram | #156# | žákyně 12 – 13 let | 9. | 00:07:31 | +00:06:12 | Detail |
84. |
Moslerová |
Alžběta | 5. ZŠ Příbram | #164# | žákyně 10 – 11 let | 12. | 00:07:40 | +00:06:21 | Detail |
85. |
Rensová |
Rozárka | Všeradice | #204# | žákyně 12 – 13 let | 10. | 00:09:15 | +00:07:56 | Detail |
|
Masák |
Otakar | Svinaře - Lhotka | #125# | D | | 00:00:00 | | Detail |
|
Šach |
Petr | Rudná | #137# | D | | 00:00:00 | | Detail |
|
Šach |
Zbyněk | Rudná | #138# | D | | 00:00:00 | | Detail |
|
Čandová |
Tonička | SK Tochovice | #106# | D | | 00:00:00 | | Detail |
|
Fafel |
Ferdinand | Halouny | #108# | D | | 00:00:00 | | Detail |
|
Sakačová |
Belča | Beroun | #136# | D | | 00:00:00 | | Detail |
|
Čížková |
Viktorka | Praha 4 - Záběhlice | #400# | D | | 00:00:00 | | Detail |
|
Buličková |
Veronika | F. H. TK Dobřichovice | #401# | D | | 00:00:00 | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |