Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
19. 1. 2019

žáci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. BEZROUKOVÁ AlžbětaLoko Beroun168žákyně 6 - 7 let1.00:01:19Detail
2. SKALIČKA MichaelLhota u Příbramě162žáci 6 - 7 let1.00:01:24+00:00:05Detail
3. ČANDA VojtěchSK Tochovice104žáci 6 - 7 let2.00:01:25+00:00:06Detail
4. MERUNA Tomáš Sokol Králův Dvůr127žáci 6 - 7 let3.00:01:28+00:00:09Detail
5. ČERNÁ Tereza Bios Fit146žákyně 6 - 7 let2.00:01:28+00:00:09Detail
6. KLEMENTOVA OlivieLoko Beroun119žákyně 6 - 7 let3.00:01:34+00:00:15Detail
7. ALFERY KryštofVinarice100žáci 6 - 7 let4.00:01:36+00:00:17Detail
8. MASÁK ViktorSvinaře - Lhotka124žáci 6 - 7 let5.00:01:39+00:00:20Detail
9. ČÍŽEK MatyPraha 4 Záběhlice147žáci 6 - 7 let6.00:01:39+00:00:20Detail
10. HODAČOVÁ DominikaKrálův Dvůr184žákyně 6 - 7 let4.00:01:46+00:00:27Detail
11. BĚLUNEK PřemyslPraha 4192žáci 6 - 7 let7.00:01:47+00:00:28Detail
12. JURAJDA KryštofLeč199žáci 6 - 7 let8.00:01:49+00:00:30Detail
13. MEDOVÁ ViktorieZbečno167žákyně 6 - 7 let5.00:01:52+00:00:33Detail
14. MAŘATOVÁ Anna188žákyně 6 - 7 let6.00:01:57+00:00:38Detail
15. FAFEL FrantišekHalouny107žáci 6 - 7 let9.00:01:57+00:00:38Detail
16. VINŠ MiloslavHodyně186žáci 6 - 7 let10.00:01:59+00:00:40Detail
17. JUNGOVÁ BarboraKarlštejn196žákyně 6 - 7 let7.00:02:03+00:00:44Detail
18. MINAŘÍK TomášSKP Rokycany 129žáci 8 - 9 let1.00:02:13+00:00:54Detail
19. SEIDL MatyášBiatlon Beroun160žáci 8 - 9 let2.00:02:17+00:00:58Detail
20. NADEMLEJNSKÝ PavelStřela Žebrák132žáci 8 - 9 let3.00:02:18+00:00:59Detail
21. JÁMBOROVÁ EmaAdrien Elixir Elite Team116žákyně 8 - 9 let1.00:02:18+00:00:59Detail
22. BULIČKA TomášF. H. TK Dobřichovice143žáci 6 - 7 let11.00:02:20+00:01:01Detail
23. ČINKA DanLokomotiva Beroun194žáci 8 - 9 let4.00:02:21+00:01:02Detail
24. KLEMENTOVA AnnaLoko Beroun118žákyně 8 - 9 let2.00:02:22+00:01:03Detail
25. OSLADIL MíraSK Aktis190žáci 8 - 9 let5.00:02:22+00:01:03Detail
26. ČERVENKA JiříStřela Žebrák183žáci 8 - 9 let6.00:02:22+00:01:03Detail
27. VYKYSALÁ BarboraLoko Beroun179žákyně 8 - 9 let3.00:02:24+00:01:05Detail
28. VOLMUT MarekBiatlonový klub Beroun170žáci 8 - 9 let7.00:02:27+00:01:08Detail
29. HUML FilipStřela Žebrák114žáci 8 - 9 let8.00:02:33+00:01:14Detail
30. MAREDOVÁ LuciePraha176žákyně 8 - 9 let4.00:02:35+00:01:16Detail
31. ČERNÝ MartinSK Spartak Příbram 145žáci 8 - 9 let9.00:02:37+00:01:18Detail
32. KOVÁŘ AntonKontakt bB Praha121žáci 8 - 9 let10.00:02:38+00:01:19Detail
33. SOJKOVÁ DorotkaTJ LOKO Beroun165žákyně 8 - 9 let5.00:02:40+00:01:21Detail
34. BUBNÍKOVÁ ŠÁRKASTŘELA - ŽEBRÁK103žákyně 8 - 9 let6.00:02:40+00:01:21Detail
35. ZIEGLER KarelLokomotiva Beroun191žáci 8 - 9 let11.00:02:41+00:01:22Detail
36. MERUNOVÁ VeronikaLoko Beroun128žákyně 8 - 9 let7.00:02:43+00:01:24Detail
37. ČINKA JanLokomotiva Beroun193žáci 8 - 9 let12.00:02:45+00:01:26Detail
38. ŠTEFFLOVÁ MarieLoko Beroun174žákyně 8 - 9 let8.00:02:47+00:01:28Detail
39. BANDURA FrantišekStřela Žebrák159žáci 8 - 9 let13.00:02:49+00:01:30Detail
40. MAŘATA Adam187žáci 8 - 9 let14.00:02:50+00:01:31Detail
41. JUNGOVÁ KarolínaLokomotiva Beroun117žákyně 8 - 9 let9.00:02:52+00:01:33Detail
42. MARYŠKOVÁ TerezkaLokomotiva Beroun180žákyně 8 - 9 let10.00:03:00+00:01:41Detail
43. MASÁKOVÁ BertaSvinaře - Lhotka126žákyně 8 - 9 let11.00:03:09+00:01:50Detail
44. BOUBÍNOVÁ NikolLokomotiva Beroun181žákyně 8 - 9 let12.00:03:25+00:02:06Detail
45. PECH JiříStřela Žebrák208žáci 14 – 15 let1.00:04:56+00:03:37Detail
46. BURDA StanislavPříbram207žáci 14 – 15 let2.00:05:10+00:03:51Detail
47. VESELÝ PetrStřela Žebrák206žáci 14 – 15 let3.00:05:13+00:03:54Detail
48. KOVÁŘ JendaKontakt bB Praha120žáci 10 – 11 let1.00:05:22+00:04:03Detail
49. FRAŇKOVÁ NatálieTriatlon Team Příbram111žákyně 14 – 15 let1.00:05:33+00:04:14Detail
50. URBAN MatyášStřela Žebrák155žáci 14 – 15 let4.00:05:37+00:04:18Detail
51. PERGL VojtěchStřela Žebrák158žáci 10 – 11 let2.00:05:38+00:04:19Detail
52. JENÍKOVÁ MartinaSK Sporting Příbram152žákyně 12 – 13 let1.00:05:41+00:04:22Detail
53. GEIST PatrikSokol Říčany177žáci 10 – 11 let3.00:05:44+00:04:25Detail
54. ŠAMANOVÁ MarkétaLoko Beroun195žákyně 12 – 13 let2.00:05:45+00:04:26Detail
55. JANDUROVÁ VeronikaLoko Beroun201žákyně 10 – 11 let1.00:05:47+00:04:28Detail
56. HUMLOVÁ Eliška Střela Žebrák115žákyně 10 – 11 let2.00:05:50+00:04:31Detail
57. PEŠEK DominikStřela Žebrák182žáci 10 – 11 let4.00:05:51+00:04:32Detail
58. VALACHOVÁ Lucie TerezaTJ Lokomotiva Beroun172žákyně 12 – 13 let3.00:05:51+00:04:32Detail
59. NEJEDLÁ LucieLoko Beroun200žákyně 12 – 13 let4.00:05:55+00:04:36Detail
60. HUML JanStřela Žebrák113žáci 12 – 13 let1.00:05:55+00:04:36Detail
61. URBAN KryštofStřela Žebrák154žáci 10 – 11 let5.00:05:56+00:04:37Detail
62. RESCH TomášStřela Žebrák209žáci 12 – 13 let2.00:05:56+00:04:37Detail
63. SELEMENTOVÁ MichaelaSK Sporting Příbram189žákyně 14 – 15 let2.00:05:57+00:04:38Detail
64. POKORNÁ Tereza Loko Beroun134žákyně 12 – 13 let5.00:06:00+00:04:41Detail
65. FRANĚK TomášTriatlon Team Příbram109žáci 10 – 11 let6.00:06:00+00:04:41Detail
66. BRAMBOROVÁ AnnaLoko Beroun171žákyně 12 – 13 let6.00:06:03+00:04:44Detail
67. CARMINE NicolAtletika Jižní Město205žákyně 10 – 11 let3.00:06:05+00:04:46Detail
68. BUBNÍK LUKÁŠ STŘELA - ŽEBRÁK102žáci 10 – 11 let7.00:06:07+00:04:48Detail
69. NADEMLEJNSKÁ ŠárkaLokomotiva Beroun131žákyně 10 – 11 let4.00:06:08+00:04:49Detail
70. VOLMUT AntonínBiatlonový klub Beroun169žáci 10 – 11 let8.00:06:13+00:04:54Detail
71. MINAŘÍKOVÁ KarolínaSKP Rokycany 130žákyně 10 – 11 let5.00:06:17+00:04:58Detail
72. SEIDL FilipBiatlon Beroun161žáci 12 – 13 let3.00:06:20+00:05:01Detail
73. KAŠTÁNKOVÁ Anežka AntonieBěleč203žákyně 12 – 13 let7.00:06:24+00:05:05Detail
74. VYKYSALÁ Anna178žákyně 10 – 11 let6.00:06:27+00:05:08Detail
75. PACNER OndraLoko Beroun133žáci 12 – 13 let4.00:06:31+00:05:12Detail
76. VALUCHOVÁ JulieJUVE141žákyně 10 – 11 let7.00:06:33+00:05:14Detail
77. MOSLER IgnácGymnázium Příbram163žáci 12 – 13 let5.00:06:36+00:05:17Detail
78. MAREDOVÁ EvaAtletika Hostivař175žákyně 12 – 13 let8.00:06:37+00:05:18Detail
79. KAŠTÁNKOVÁ FrantiškaBěleč202žákyně 10 – 11 let8.00:07:03+00:05:44Detail
80. VALUCHOVÁ VeronikaJUVE140žákyně 10 – 11 let9.00:07:15+00:05:56Detail
81. SOJKOVÁ AnežkaTJ LOKO Beroun166žákyně 10 – 11 let10.00:07:25+00:06:06Detail
82. HODAČOVÁ NatálieLoko Beroun185žákyně 10 – 11 let11.00:07:27+00:06:08Detail
83. ZDĚNOVCOVÁ Anetas.k. Sporting Příbram156žákyně 12 – 13 let9.00:07:31+00:06:12Detail
84. MOSLEROVÁ Alžběta5. ZŠ Příbram164žákyně 10 – 11 let12.00:07:40+00:06:21Detail
85. RENSOVÁ RozárkaVšeradice204žákyně 12 – 13 let10.00:09:15+00:07:56Detail
MASÁK OtakarSvinaře - Lhotka125D00:00:00Detail
ŠACH PetrRudná137D00:00:00Detail
ŠACH ZbyněkRudná138D00:00:00Detail
ČANDOVÁ ToničkaSK Tochovice106D00:00:00Detail
FAFEL FerdinandHalouny108D00:00:00Detail
SAKAČOVÁ BelčaBeroun136D00:00:00Detail
ČÍŽKOVÁ ViktorkaPraha 4 - Záběhlice400D00:00:00Detail
BULIČKOVÁ VeronikaF. H. TK Dobřichovice401D00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz