Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
19. 1. 2019
žáci
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Bezrouková | Alžběta | Loko Beroun | #168# | žákyně 6 - 7 let | 1. | 00:01:18 | | Detail |
2. | Skalička | Michael | Lhota u Příbramě | #162# | žáci 6 - 7 let | 1. | 00:01:23 | +00:00:04 | Detail |
3. | Čanda | Vojtěch | SK Tochovice | #104# | žáci 6 - 7 let | 2. | 00:01:24 | +00:00:05 | Detail |
4. | Meruna | Tomáš | Sokol Králův Dvůr | #127# | žáci 6 - 7 let | 3. | 00:01:27 | +00:00:08 | Detail |
5. | Černá | Tereza | Bios Fit | #146# | žákyně 6 - 7 let | 2. | 00:01:27 | +00:00:08 | Detail |
6. | Klementova | Olivie | Loko Beroun | #119# | žákyně 6 - 7 let | 3. | 00:01:33 | +00:00:14 | Detail |
7. | Alfery | Kryštof | Vinarice | #100# | žáci 6 - 7 let | 4. | 00:01:35 | +00:00:16 | Detail |
8. | Masák | Viktor | Svinaře - Lhotka | #124# | žáci 6 - 7 let | 5. | 00:01:38 | +00:00:19 | Detail |
9. | Čížek | Maty | Praha 4 Záběhlice | #147# | žáci 6 - 7 let | 6. | 00:01:38 | +00:00:19 | Detail |
10. | Hodačová | Dominika | Králův Dvůr | #184# | žákyně 6 - 7 let | 4. | 00:01:45 | +00:00:26 | Detail |
11. | Bělunek | Přemysl | Praha 4 | #192# | žáci 6 - 7 let | 7. | 00:01:46 | +00:00:27 | Detail |
12. | Jurajda | Kryštof | Leč | #199# | žáci 6 - 7 let | 8. | 00:01:48 | +00:00:29 | Detail |
13. | Medová | Viktorie | Zbečno | #167# | žákyně 6 - 7 let | 5. | 00:01:51 | +00:00:32 | Detail |
14. | Mařatová | Anna | | #188# | žákyně 6 - 7 let | 6. | 00:01:56 | +00:00:37 | Detail |
15. | Fafel | František | Halouny | #107# | žáci 6 - 7 let | 9. | 00:01:56 | +00:00:37 | Detail |
16. | Vinš | Miloslav | Hodyně | #186# | žáci 6 - 7 let | 10. | 00:01:58 | +00:00:39 | Detail |
17. | Jungová | Barbora | Karlštejn | #196# | žákyně 6 - 7 let | 7. | 00:02:02 | +00:00:43 | Detail |
18. | Minařík | Tomáš | SKP Rokycany | #129# | žáci 8 - 9 let | 1. | 00:02:12 | +00:00:53 | Detail |
19. | Seidl | Matyáš | Biatlon Beroun | #160# | žáci 8 - 9 let | 2. | 00:02:16 | +00:00:57 | Detail |
20. | Nademlejnský | Pavel | Střela Žebrák | #132# | žáci 8 - 9 let | 3. | 00:02:17 | +00:00:58 | Detail |
21. | Jámborová | Ema | Adrien Elixir Elite Team | #116# | žákyně 8 - 9 let | 1. | 00:02:17 | +00:00:58 | Detail |
22. | Bulička | Tomáš | F. H. TK Dobřichovice | #143# | žáci 6 - 7 let | 11. | 00:02:19 | +00:01:00 | Detail |
23. | Činka | Dan | Lokomotiva Beroun | #194# | žáci 8 - 9 let | 4. | 00:02:20 | +00:01:01 | Detail |
24. | Klementova | Anna | Loko Beroun | #118# | žákyně 8 - 9 let | 2. | 00:02:21 | +00:01:02 | Detail |
25. | Osladil | Míra | SK Aktis | #190# | žáci 8 - 9 let | 5. | 00:02:21 | +00:01:02 | Detail |
26. | Červenka | Jiří | Střela Žebrák | #183# | žáci 8 - 9 let | 6. | 00:02:21 | +00:01:02 | Detail |
27. | Vykysalá | Barbora | Loko Beroun | #179# | žákyně 8 - 9 let | 3. | 00:02:23 | +00:01:04 | Detail |
28. | Volmut | Marek | Biatlonový klub Beroun | #170# | žáci 8 - 9 let | 7. | 00:02:26 | +00:01:07 | Detail |
29. | Huml | Filip | Střela Žebrák | #114# | žáci 8 - 9 let | 8. | 00:02:32 | +00:01:13 | Detail |
30. | Maredová | Lucie | Praha | #176# | žákyně 8 - 9 let | 4. | 00:02:34 | +00:01:15 | Detail |
31. | Černý | Martin | SK Spartak Příbram | #145# | žáci 8 - 9 let | 9. | 00:02:36 | +00:01:17 | Detail |
32. | Kovář | Anton | Kontakt bB Praha | #121# | žáci 8 - 9 let | 10. | 00:02:37 | +00:01:18 | Detail |
33. | Sojková | Dorotka | TJ LOKO Beroun | #165# | žákyně 8 - 9 let | 5. | 00:02:39 | +00:01:20 | Detail |
34. | BUBNÍKOVÁ | ŠÁRKA | STŘELA - ŽEBRÁK | #103# | žákyně 8 - 9 let | 6. | 00:02:39 | +00:01:20 | Detail |
35. | Ziegler | Karel | Lokomotiva Beroun | #191# | žáci 8 - 9 let | 11. | 00:02:40 | +00:01:21 | Detail |
36. | Merunová | Veronika | Loko Beroun | #128# | žákyně 8 - 9 let | 7. | 00:02:42 | +00:01:23 | Detail |
37. | Činka | Jan | Lokomotiva Beroun | #193# | žáci 8 - 9 let | 12. | 00:02:44 | +00:01:25 | Detail |
38. | Štefflová | Marie | Loko Beroun | #174# | žákyně 8 - 9 let | 8. | 00:02:46 | +00:01:27 | Detail |
39. | Bandura | František | Střela Žebrák | #159# | žáci 8 - 9 let | 13. | 00:02:48 | +00:01:29 | Detail |
40. | Mařata | Adam | | #187# | žáci 8 - 9 let | 14. | 00:02:49 | +00:01:30 | Detail |
41. | Jungová | Karolína | Lokomotiva Beroun | #117# | žákyně 8 - 9 let | 9. | 00:02:51 | +00:01:32 | Detail |
42. | Maryšková | Terezka | Lokomotiva Beroun | #180# | žákyně 8 - 9 let | 10. | 00:02:59 | +00:01:40 | Detail |
43. | Masáková | Berta | Svinaře - Lhotka | #126# | žákyně 8 - 9 let | 11. | 00:03:08 | +00:01:49 | Detail |
44. | Boubínová | Nikol | Lokomotiva Beroun | #181# | žákyně 8 - 9 let | 12. | 00:03:24 | +00:02:05 | Detail |
45. | Pech | Jiří | Střela Žebrák | #208# | žáci 14 – 15 let | 1. | 00:04:55 | +00:03:36 | Detail |
46. | Burda | Stanislav | Příbram | #207# | žáci 14 – 15 let | 2. | 00:05:09 | +00:03:50 | Detail |
47. | Veselý | Petr | Střela Žebrák | #206# | žáci 14 – 15 let | 3. | 00:05:12 | +00:03:53 | Detail |
48. | Kovář | Jenda | Kontakt bB Praha | #120# | žáci 10 – 11 let | 1. | 00:05:21 | +00:04:02 | Detail |
49. | Fraňková | Natálie | Triatlon Team Příbram | #111# | žákyně 14 – 15 let | 1. | 00:05:32 | +00:04:13 | Detail |
50. | Urban | Matyáš | Střela Žebrák | #155# | žáci 14 – 15 let | 4. | 00:05:36 | +00:04:17 | Detail |
51. | Pergl | Vojtěch | Střela Žebrák | #158# | žáci 10 – 11 let | 2. | 00:05:37 | +00:04:18 | Detail |
52. | Jeníková | Martina | SK Sporting Příbram | #152# | žákyně 12 – 13 let | 1. | 00:05:40 | +00:04:21 | Detail |
53. | Geist | Patrik | Sokol Říčany | #177# | žáci 10 – 11 let | 3. | 00:05:43 | +00:04:24 | Detail |
54. | Šamanová | Markéta | Loko Beroun | #195# | žákyně 12 – 13 let | 2. | 00:05:44 | +00:04:25 | Detail |
55. | Jandurová | Veronika | Loko Beroun | #201# | žákyně 10 – 11 let | 1. | 00:05:46 | +00:04:27 | Detail |
56. | Humlová | Eliška | Střela Žebrák | #115# | žákyně 10 – 11 let | 2. | 00:05:49 | +00:04:30 | Detail |
57. | Pešek | Dominik | Střela Žebrák | #182# | žáci 10 – 11 let | 4. | 00:05:50 | +00:04:31 | Detail |
58. | Valachová | Lucie Tereza | TJ Lokomotiva Beroun | #172# | žákyně 12 – 13 let | 3. | 00:05:50 | +00:04:31 | Detail |
59. | Nejedlá | Lucie | Loko Beroun | #200# | žákyně 12 – 13 let | 4. | 00:05:54 | +00:04:35 | Detail |
60. | Huml | Jan | Střela Žebrák | #113# | žáci 12 – 13 let | 1. | 00:05:54 | +00:04:35 | Detail |
61. | Urban | Kryštof | Střela Žebrák | #154# | žáci 10 – 11 let | 5. | 00:05:55 | +00:04:36 | Detail |
62. | Resch | Tomáš | Střela Žebrák | #209# | žáci 12 – 13 let | 2. | 00:05:55 | +00:04:36 | Detail |
63. | Selementová | Michaela | SK Sporting Příbram | #189# | žákyně 14 – 15 let | 2. | 00:05:56 | +00:04:37 | Detail |
64. | Pokorná | Tereza | Loko Beroun | #134# | žákyně 12 – 13 let | 5. | 00:05:59 | +00:04:40 | Detail |
65. | Franěk | Tomáš | Triatlon Team Příbram | #109# | žáci 10 – 11 let | 6. | 00:05:59 | +00:04:40 | Detail |
66. | Bramborová | Anna | Loko Beroun | #171# | žákyně 12 – 13 let | 6. | 00:06:02 | +00:04:43 | Detail |
67. | Carmine | Nicol | Atletika Jižní Město | #205# | žákyně 10 – 11 let | 3. | 00:06:04 | +00:04:45 | Detail |
68. | BUBNÍK | LUKÁŠ | STŘELA - ŽEBRÁK | #102# | žáci 10 – 11 let | 7. | 00:06:06 | +00:04:47 | Detail |
69. | Nademlejnská | Šárka | Lokomotiva Beroun | #131# | žákyně 10 – 11 let | 4. | 00:06:07 | +00:04:48 | Detail |
70. | Volmut | Antonín | Biatlonový klub Beroun | #169# | žáci 10 – 11 let | 8. | 00:06:12 | +00:04:53 | Detail |
71. | Minaříková | Karolína | SKP Rokycany | #130# | žákyně 10 – 11 let | 5. | 00:06:16 | +00:04:57 | Detail |
72. | Seidl | Filip | Biatlon Beroun | #161# | žáci 12 – 13 let | 3. | 00:06:19 | +00:05:00 | Detail |
73. | Kaštánková | Anežka Antonie | Běleč | #203# | žákyně 12 – 13 let | 7. | 00:06:23 | +00:05:04 | Detail |
74. | Vykysalá | Anna | | #178# | žákyně 10 – 11 let | 6. | 00:06:26 | +00:05:07 | Detail |
75. | Pacner | Ondra | Loko Beroun | #133# | žáci 12 – 13 let | 4. | 00:06:30 | +00:05:11 | Detail |
76. | Valuchová | Julie | JUVE | #141# | žákyně 10 – 11 let | 7. | 00:06:32 | +00:05:13 | Detail |
77. | Mosler | Ignác | Gymnázium Příbram | #163# | žáci 12 – 13 let | 5. | 00:06:35 | +00:05:16 | Detail |
78. | Maredová | Eva | Atletika Hostivař | #175# | žákyně 12 – 13 let | 8. | 00:06:36 | +00:05:17 | Detail |
79. | Kaštánková | Františka | Běleč | #202# | žákyně 10 – 11 let | 8. | 00:07:02 | +00:05:43 | Detail |
80. | Valuchová | Veronika | JUVE | #140# | žákyně 10 – 11 let | 9. | 00:07:14 | +00:05:55 | Detail |
81. | Sojková | Anežka | TJ LOKO Beroun | #166# | žákyně 10 – 11 let | 10. | 00:07:24 | +00:06:05 | Detail |
82. | Hodačová | Natálie | Loko Beroun | #185# | žákyně 10 – 11 let | 11. | 00:07:26 | +00:06:07 | Detail |
83. | Zděnovcová | Aneta | s.k. Sporting Příbram | #156# | žákyně 12 – 13 let | 9. | 00:07:30 | +00:06:11 | Detail |
84. | Moslerová | Alžběta | 5. ZŠ Příbram | #164# | žákyně 10 – 11 let | 12. | 00:07:39 | +00:06:20 | Detail |
85. | Rensová | Rozárka | Všeradice | #204# | žákyně 12 – 13 let | 10. | 00:09:14 | +00:07:55 | Detail |
| Masák | Otakar | Svinaře - Lhotka | #125# | D | | 00:00:00 | | Detail |
| Šach | Petr | Rudná | #137# | D | | 00:00:00 | | Detail |
| Šach | Zbyněk | Rudná | #138# | D | | 00:00:00 | | Detail |
| Čandová | Tonička | SK Tochovice | #106# | D | | 00:00:00 | | Detail |
| Fafel | Ferdinand | Halouny | #108# | D | | 00:00:00 | | Detail |
| Sakačová | Belča | Beroun | #136# | D | | 00:00:00 | | Detail |
| Čížková | Viktorka | Praha 4 - Záběhlice | #400# | D | | 00:00:00 | | Detail |
| Buličková | Veronika | F. H. TK Dobřichovice | #401# | D | | 00:00:00 | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |