Oficiální Výsledková listina Běh Prahou 11
15. 9. 2019

dětský závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Pokorný LukášRakovník#176#176CZED1 kluci1.00:01:07Detail
2. Jakub MartinSlavia#146#146CZED1 kluci1.00:01:07+00:00:00.35Detail
3. Dupač FilipAtletika Říčany#156#156CZED1 kluci3.00:01:07+00:00:00.35Detail
4. Holub VilémPraha 4#188#188CZED1 kluci4.00:01:08+00:00:01.35Detail
5. Lochman DominikLochness Praha#194#194CZED1 kluci5.00:01:08+00:00:01.35Detail
6. Polák TomášPraha#166#166CZED1 kluci6.00:01:08+00:00:01.35Detail
7. Sedláček TadeášPraha 11#145#145CZED1 kluci7.00:01:08+00:00:01.35Detail
8. Sedláček ŠimonPraha 11#144#144CZED1 kluci8.00:01:08+00:00:01.35Detail
9. Lébl Jakub Praha 5#167#167CZED1 kluci9.00:01:08+00:00:01.35Detail
10. Mattison MaxPraha 10#192#192CZED1 kluci10.00:01:08+00:00:01.35Detail
11. Kolařík AdamPraha#399#399CZED1 kluci11.00:01:08+00:00:01.35Detail
12. Růžička Filip Praha 4#163#163CZED1 kluci12.00:01:08+00:00:01.35Detail
13. Bajtl MatyášPraha 11#132#132CZED2 kluci1.00:01:11+00:00:04.35Detail
14. Štěpánek Michal Praha Hostivař #187#187CZED2 kluci2.00:01:11+00:00:04.35Detail
15. Malecha MarekTJ Viktoria Vestec#148#148CZED2 kluci3.00:01:11+00:00:04.35Detail
16. Mihalovič Matěj Atletika Vinohrady #127#127CZED2 kluci4.00:01:11+00:00:04.35Detail
17. Ayala SebastianPraha 11#184#184CZED2 kluci5.00:01:11+00:00:04.35Detail
18. Černý ŠtěpánATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO#190#190CZED2 kluci6.00:01:12+00:00:05.35Detail
19. Petrtýl Matěj#131#131CZED2 kluci6.00:01:12+00:00:05.35Detail
20. Petrák MatyášTriatlon Fojtka#172#172CZED2 kluci8.00:01:12+00:00:05.35Detail
21. Toman MichalPraha 11#170#170CZED2 kluci9.00:01:12+00:00:05.35Detail
22. Čenská ValentýnaPraha 4#171#171CZERD holky1.00:01:13+00:00:06.35Detail
23. Kulhánková VeronikaPraha 11#193#193CZERD holky2.00:01:13+00:00:06.35Detail
24. Holubová ViktoriePraha 4#189#189CZERD holky3.00:01:18+00:00:11.35Detail
25. Schindlerová BeátaPraha 11 - Opatov#125#125CZERD holky4.00:01:18+00:00:11.35Detail
26. Šimunská Nina#129#129CZERD holky5.00:01:18+00:00:11.35Detail
27. Zdvořanová Olí#151#151CZERD holky6.00:01:18+00:00:11.35Detail
28. Nguyen Ninh AnhPrah 4#357#357CZERD holky7.00:01:18+00:00:11.35Detail
29. Toman FilipPraha 11#169#169CZERD kluci1.00:01:25+00:00:18.35Detail
30. Soukup OndřejPraha 8#142#142CZERD kluci2.00:01:26+00:00:19.35Detail
31. Pokorný ŠimonRakovník#177#177CZERD kluci3.00:01:26+00:00:19.35Detail
32. Fanta ŠimonPraha#385#385CZERD kluci4.00:01:26+00:00:19.35Detail
33. Jaček TeodorikPraha 11#185#185CZERD kluci5.00:01:26+00:00:19.35Detail
34. Hendrich JáchymPraha#138#138CZERD kluci6.00:01:26+00:00:19.35Detail
35. Zeman NatanaelPraha 11#140#140CZERD kluci7.00:01:26+00:00:19.35Detail
36. Petrák AdamTriatlon Fojtka#173#173CZERD kluci8.00:01:26+00:00:19.35Detail
37. Souček Antonín#1270#1270CZERD kluci9.00:01:26+00:00:19.35Detail
38. Ryzec Jonáš#174#174CZERD kluci10.00:01:26+00:00:19.35Detail
39. Ryzec Matyáš#175#175CZERD kluci11.00:01:26+00:00:19.35Detail
40. Roškanin MikulášKateřinky#161#161CZERD kluci12.00:01:26+00:00:19.35Detail
41. Ngapka Mary KatePraha 4#164#164CameroonD1 holky1.00:01:26+00:00:19.35Detail
42. Švehlíková Agáta Aritma#168#168CZED1 holky2.00:01:27+00:00:20.35Detail
43. Králíková Sofie#178#178CZED1 holky3.00:01:28+00:00:21.35Detail
44. Fantová JuditaPraha#360#360CZED1 holky4.00:01:29+00:00:22.35Detail
45. Bedřichová AdélaPraha#137#137CZED1 holky5.00:01:29+00:00:22.35Detail
46. Pilař JakubPraha 4#143#143CZED3 kluci1.00:01:29+00:00:22.35Detail
47. Roškaninová JuliaKateřinky#162#162CZED1 holky6.00:01:29+00:00:22.35Detail
48. Ayala BeatrizPraha 11#183#183CZED1 holky7.00:01:29+00:00:22.35Detail
49. Jakubcová DominikaDemoni#181#181CZED1 holky8.00:01:29+00:00:22.35Detail
50. Bedřich DavidPraha#136#136CZERD kluci13.00:01:30+00:00:23.35Detail
51. Štruplová KarolínaAtletika Líbeznice#160#160CZED3 holky1.00:01:30+00:00:23.35Detail
52. Maredová LuciePraha 10#180#180CZED2 holky1.00:01:31+00:00:24.35Detail
53. Pautov NikitaSK Rover Praha#196#196CZED3 kluci2.00:01:31+00:00:24.35Detail
54. Carmine NicolAtletika JM#141#141CZED2 holky2.00:01:32+00:00:25.35Detail
55. Bajtlová Adéla#133#133CZED3 holky2.00:01:32+00:00:25.35Detail
56. Polák DominikPraha#165#165CZED3 kluci3.00:01:32+00:00:25.35Detail
57. Markéta OchetzováSk Jeseniova Praha#197#197CZED2 holky3.00:01:32+00:00:25.35Detail
58. Jakubcová VeronikaDemoni#182#182CZED2 holky4.00:01:32+00:00:25.35Detail
59. Sedmihradská KláraPraha#157#157CZED2 holky5.00:01:33+00:00:26.35Detail
60. Dupáčová DenisaATLETIC ŘÍČANY#155#155CZED2 holky6.00:01:33+00:00:26.35Detail
61. Maredová EvaPraha 10#179#179CZED3 holky3.00:01:38+00:00:31.35Detail
62. Ryšánek DanielPraha#150#150CZED3 kluci4.00:01:39+00:00:32.35Detail
63. Pazdera David#128#128CZERD kluci14.00:01:39+00:00:32.35Detail
64. Podhradská NikolaSK Sokol Zlatníky#159#159CZED3 holky4.00:01:41+00:00:34.35Detail
65. Dvořanová Viktorka#152#152CZED1 holky9.00:01:41+00:00:34.35Detail
66. Kratký MarekPraha 4 Kamyk#124#124CZED3 kluci5.00:01:43+00:00:36.35Detail
67. Šperkerová DanielaM TEAM PRAHA#123#123CZED3 holky5.00:01:44+00:00:37.35Detail
68. Blechová AnnaPraha 11#191#191CZED3 holky6.00:01:44+00:00:37.35Detail
69. Štěpánek Filip Praha Hostivař #186#186CZED3 kluci6.00:01:44+00:00:37.35Detail
70. Krupková LindaM-Team Praha#153#153CZED3 holky7.00:01:48+00:00:41.35Detail
71. Sedmihradská NatáliePraha#158#158CZERD holky8.00:01:48+00:00:41.35Detail
72. Nikodemová AndreaPraha#198#198CZERD holky9.00:01:49+00:00:42.35Detail
73. Fafejtová EliškaTJ LIGA 100 PRAHA#149#149CZERD holky10.00:01:50+00:00:43.35Detail
74. Hendrich MatyášPraha#139#139CZED2 kluci10.00:01:50+00:00:43.35Detail
75. Šimunská Kristina#130#130CZERD holky11.00:01:51+00:00:44.35Detail
76. Krátká KateřinaPraha 4 Kamyk #126#126CZED3 holky8.00:01:51+00:00:44.35Detail
77. Lochman MatějLochness Praha#195#195CZED3 kluci7.00:01:58+00:00:51.35Detail
78. Němec ViktorAC Tepo Kladno#147#147CZED4 kluci1.00:03:53+00:02:46.35Detail
79. Lukavská Eliška#154#154CZED4 holky1.00:04:31+00:03:24.35Detail
80. Peškarová KornéliaPraha 11#135#135CZERD holky12.02:51:49+02:50:42.35Detail
81. Peškarová Johana Praha 11#134#134CZERD holky13.02:51:58+02:50:51.35Detail
82. Bendová Eliška#199#199CZERD holky14.02:52:39+02:51:32.35Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz