Výsledková listina 3. Noční běh Čáslav 4 km 5. 4. 2019
5. 4. 2019

noční běh

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. PERNER Michal#202Muži do 351.00:14:09Detail
2. VRÁNA Dušan#172Muži do 352.00:15:06+00:00:57Detail
3. ZOUFALÝ Radek#148Muži do 353.00:15:06+00:00:57Detail
4. SVOBODA MojmírHvězda Pardubice#203Muži 36plus1.00:15:09+00:01:00Detail
5. BOUMA Daniel#226Muži do 354.00:15:10+00:01:01Detail
6. PAVLÍK David Šneci v běhu#45Muži 36plus2.00:15:15+00:01:06Detail
7. ŠTĚPÁNEK MartinPodhořany#169Muži do 355.00:15:21+00:01:12Detail
8. MAREK JakubKutná Hora#123Muži do 356.00:15:22+00:01:13Detail
9. VOLENEC AntonínWild Team#228Muži do 357.00:15:26+00:01:17Detail
10. BERGER StanislavPleas a.s.#230Muži do 358.00:15:26+00:01:17Detail
11. HOSKOVEC LukášSDH Zruč nad Sázavou#124Muži do 359.00:15:56+00:01:47Detail
12. HÁJEK LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#163Muži do 3510.00:15:57+00:01:48Detail
13. POLÍVKA PetrČáslav#2Muži do 3511.00:16:19+00:02:10Detail
14. VESELÝ Jiří Potěhy#221Muži do 3512.00:16:31+00:02:22Detail
15. NOVÁK JakubPřelouč#184Muži 36plus3.00:16:41+00:02:32Detail
16. NOVÁKOVÁ Monika#149Ženy do 351.00:16:50+00:02:41Detail
17. HORÁK Zdeněk#191Muži do 3513.00:16:57+00:02:48Detail
18. VOJÁK Zdeněk#25Muži 36plus4.00:17:03+00:02:54Detail
19. LOUVAR Lukáš Souňov #1Muži do 3514.00:17:16+00:03:07Detail
20. HANZLÍK Lukáš Čáslav#223Muži do 3515.00:17:17+00:03:08Detail
21. ŘÍHA MichalBig S#12Muži do 3516.00:17:19+00:03:10Detail
22. HORÁLEK LadislavČáslav#220Muži do 3517.00:17:22+00:03:13Detail
23. KATONA BlažejVrdy#171Muži do 3518.00:17:28+00:03:19Detail
24. MICHÁLEK LukášRohozec#176Muži do 3519.00:17:39+00:03:30Detail
25. DUBEN Matěj Vrdy#27Muži do 3520.00:17:46+00:03:37Detail
26. TICHÝ MartinSK Malešov#73Muži 36plus5.00:17:51+00:03:42Detail
27. HUŠEK JanČáslav#160Muži do 3521.00:17:59+00:03:50Detail
28. LINHART VladimírŠneci v běhu#131Muži 36plus6.00:18:13+00:04:04Detail
29. ŠTÁL VáclavKutná Hora#103Muži 36plus7.00:18:19+00:04:10Detail
30. VEJDĚLEK JosefKutná Hora#101Muži do 3522.00:18:20+00:04:11Detail
31. VÝBORNÝ PetrKamenná Lhota #177Muži 36plus8.00:18:20+00:04:11Detail
32. CUKR TomášČáslav#8Muži do 3523.00:18:20+00:04:11Detail
33. BENEŠ Michal Čáslav#185Muži do 3524.00:18:21+00:04:12Detail
34. KOHOUT MichaelPraha 3 - Žižkov#19Muži do 3525.00:18:28+00:04:19Detail
35. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou#125Muži do 3526.00:18:34+00:04:25Detail
36. HAVRÁNEK MilanKřesetice#188Muži do 3527.00:18:39+00:04:30Detail
37. TICHÝ TomášMalešov#117Muži do 3528.00:18:41+00:04:32Detail
38. SODOMEK VojtěchHS ČHJ Pařelouč#44Muži do 3529.00:18:42+00:04:33Detail
39. DANEŠOVÁ MartinaSázava#114Ženy do 352.00:18:43+00:04:34Detail
40. BÁRTOVÁ Tereza#227Ženy do 353.00:18:45+00:04:36Detail
41. VYSLOUŽIL Aleš#11Muži do 3530.00:18:47+00:04:38Detail
42. BARTUŠEK TomášChrudim#93Muži do 3531.00:18:50+00:04:41Detail
43. DVOŘÁK Vlasta Golčův Jeníkov #89Muži 36plus9.00:18:53+00:04:44Detail
44. PILAŘOVÁ Jana#155Ženy do 354.00:19:07+00:04:58Detail
45. KRÁL JanČáslav#23Muži do 3532.00:19:09+00:05:00Detail
46. PETRUS PetrKamenná Lhota#158Muži 36plus10.00:19:14+00:05:05Detail
47. DOLEŽAL Aleš#222Muži do 3533.00:19:15+00:05:06Detail
48. RŮŽIČKA LukášDolní Bučice#28Muži do 3534.00:19:28+00:05:19Detail
49. MELENA CtiradStarý Kolín #56Muži 36plus11.00:19:30+00:05:21Detail
50. FRIČOVÁ LenkaPřelouč#110Ženy do 355.00:19:34+00:05:25Detail
51. PEER IvošDolany#43Muži 36plus12.00:19:36+00:05:27Detail
52. BEKEOVÁ VeronikaSvitavy#111Ženy do 356.00:19:37+00:05:28Detail
53. MARTINEK PavelOpympia spartan training kh#201Muži do 3535.00:19:43+00:05:34Detail
54. VOLFOVÁ AnnaPřelouč#75Ženy do 357.00:19:44+00:05:35Detail
55. GRUND Martin Vrchlabi#50Muži 36plus13.00:19:51+00:05:42Detail
56. ZACH Jiří#141Muži 36plus14.00:19:52+00:05:43Detail
57. JELÍNEK ZdeněkTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#193Muži do 3536.00:19:56+00:05:47Detail
58. KOTÝZOVÁ Petra#26Ženy do 358.00:19:58+00:05:49Detail
59. JELÍNEK ZdeněkTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#192Muži 36plus15.00:20:05+00:05:56Detail
60. MILÁČKOVÁ Natálie#29Ženy do 359.00:20:06+00:05:57Detail
61. LISTOPAD Jan#224Muži 36plus16.00:20:07+00:05:58Detail
62. KREJČÍK Tomáš UCHD Klub Úmonín#36Muži do 3537.00:20:11+00:06:02Detail
63. TRPIŠOVSKÝ VáclavČáslav#210Muži do 3538.00:20:14+00:06:05Detail
64. MYSLIVEC zdeněk#127Muži do 3539.00:20:15+00:06:06Detail
65. MOCHERNIUK Ivan #82Muži do 3540.00:20:24+00:06:15Detail
66. VENCOVSKÁ NikolaŽleby#70Ženy do 3510.00:20:26+00:06:17Detail
67. TRPIŠOVSKÝ MartinČáslav#209Muži do 3541.00:20:28+00:06:19Detail
68. SLEZÁK FrantišekKutná Hora#143Muži 36plus17.00:20:29+00:06:20Detail
69. PETRUS VojtěchKamenná Lhota#156Muži do 3542.00:20:35+00:06:26Detail
70. NĚMEČEK JiříKutná Hora#219Muži 36plus18.00:20:47+00:06:38Detail
71. VAŠÍČKOVÁ Dominika#69Ženy do 3511.00:20:48+00:06:39Detail
72. KVASNIČKA PavelKrakovany#198Muži do 3543.00:20:49+00:06:40Detail
73. VACKOVÁ LucieČáslav#107Ženy do 3512.00:20:50+00:06:41Detail
74. VACKOVÁ AlenaU Venouška#106Ženy do 3513.00:20:52+00:06:43Detail
75. ŠOREJSOVÁ Anna Wild team#68Ženy do 3514.00:20:54+00:06:45Detail
76. PAULUSOVÁ BarboraČáslav#166Ženy do 3515.00:20:54+00:06:45Detail
77. KAČER LukášKolín#67Muži 36plus19.00:20:54+00:06:45Detail
78. LUKÁČOVÁ MartinČáslav#199Ženy do 3516.00:20:55+00:06:46Detail
79. ZÁVORKOVÁ VendulaChabeřice#164Ženy do 3517.00:20:55+00:06:46Detail
80. ZDICHYNEC JanCaslav#211Muži 36plus20.00:20:55+00:06:46Detail
81. ČÍŽEK MarekPotěhy#187Muži do 3544.00:20:56+00:06:47Detail
82. VANČURA Štefan #57Muži do 3545.00:20:56+00:06:47Detail
83. KAČEROVÁ AnnaKolín#66Ženy 36plus1.00:20:56+00:06:47Detail
84. PÁCLOVÁ Adela#115Ženy do 3518.00:21:00+00:06:51Detail
85. TYRNER MartinKutná Hora#121Muži do 3546.00:21:02+00:06:53Detail
86. MRŇÁK JakubSK Malešov#63Muži do 3547.00:21:02+00:06:53Detail
87. MALÁ JanaZruč nad Sázavou#153Ženy do 3519.00:21:02+00:06:53Detail
88. ŠIBRAVA KamilKutná Hora#204Muži do 3548.00:21:07+00:06:58Detail
89. VONDROVÁ Monika#71Ženy 36plus2.00:21:10+00:07:01Detail
90. CHAROUSOVÁ LeonaKolín#175Ženy 36plus3.00:21:10+00:07:01Detail
91. VONDRA Roman#72Muži 36plus21.00:21:11+00:07:02Detail
92. LEBEDOVÁ KateřinaKutná Hora#91Ženy do 3520.00:21:17+00:07:08Detail
93. DVOŘÁKOVÁ IvetaGolčův Jeníkov#90Ženy 36plus4.00:21:18+00:07:09Detail
94. NOVÁK Josef#154Muži 36plus22.00:21:22+00:07:13Detail
95. HENDL RadimApolo 50#181Muži 36plus23.00:21:27+00:07:18Detail
96. MAŠTALÍŘOVÁ VěraTJ Jiskra Zruč#229Ženy 36plus5.00:21:34+00:07:25Detail
97. MAGAT MarekSk Zbraslavice#60Muži do 3549.00:21:35+00:07:26Detail
98. HOFMAN DanielČáslav#14Muži do 3550.00:21:36+00:07:27Detail
99. PEEROVÁ JaroslavaDolany#42Ženy 36plus6.00:21:38+00:07:29Detail
100. ČISTÁ BrigitaČáslav#5Ženy do 3521.00:21:45+00:07:36Detail
101. MIKSA PetrStarý Kolín #53Muži do 3551.00:21:47+00:07:38Detail
102. PEUKERT JiříZruč nad Sázavou#168Muži 36plus24.00:21:49+00:07:40Detail
103. NOVÁČKOVÁ LucieKolín#159Ženy do 3522.00:21:49+00:07:40Detail
104. KAŇKOVSKÝ Martin#167Muži do 3552.00:21:50+00:07:41Detail
105. RICHTER TomDBK Chotěboř#122Muži 36plus25.00:21:54+00:07:45Detail
106. KOMÁREK MichalÚmonín #179Muži do 3553.00:21:54+00:07:45Detail
107. REMAROVÁ JanaChotěboř DBK#140Ženy 36plus7.00:21:55+00:07:46Detail
108. ŠTÁLOVÁ Naďa Kutná Hora#102Ženy do 3523.00:21:57+00:07:48Detail
109. HAŠKOVCOVÁ MartinaČáslav#170Ženy do 3524.00:21:57+00:07:48Detail
110. DEJDA MiroslavVelas#142Muži 36plus26.00:22:09+00:08:00Detail
111. HLUŠIČKA David#189Muži 36plus27.00:22:10+00:08:01Detail
112. ČÁKORA Martin STS BAKOTAVI#147Muži 36plus28.00:22:11+00:08:02Detail
113. KYNSKA SimonaVrchlabi#51Ženy do 3525.00:22:11+00:08:02Detail
114. TREMMEL Jiří Olympia Spartan Training KH#78Muži 36plus29.00:22:24+00:08:15Detail
115. FULÍN JanRonov nad Doubravou#16Muži 36plus30.00:22:28+00:08:19Detail
116. PODHAJECKA Veronika Caslav#31Ženy 36plus8.00:22:40+00:08:31Detail
117. HOZÁKOVÁ Markéta Čáslav #17Ženy 36plus9.00:22:49+00:08:40Detail
118. ČERMÁK Petr Golčův Jeníkov#136Muži do 3554.00:23:01+00:08:52Detail
119. VRÁTILOVÁ SoňaNové Dvory#39Ženy do 3526.00:23:06+00:08:57Detail
120. HRONKOVÁ AlenaLány#174Ženy 36plus10.00:23:11+00:09:02Detail
121. KRÁLOVÁ MarkétaČáslav#6Ženy 36plus11.00:23:13+00:09:04Detail
122. HENDLOVÁ EliškaApolo 50#182Ženy do 3527.00:23:14+00:09:05Detail
123. LANGROVÁ SimonaÚstí nad Orlicí#144Ženy 36plus12.00:23:14+00:09:05Detail
124. KOPECKÁ Šárka#85Ženy 36plus13.00:23:15+00:09:06Detail
125. HRDÁ EvaPardubice#150Ženy do 3528.00:23:17+00:09:08Detail
126. MALCOVÁ Barbara#200Ženy do 3529.00:23:24+00:09:15Detail
127. PROCHÁZKOVÁ VeronikaKutná Hora#165Ženy do 3530.00:23:27+00:09:18Detail
128. VONDRÁKOVÁ DanaKutná Hora#132Ženy do 3531.00:23:30+00:09:21Detail
129. SCHOVANEC JiříKutná Hora#87Muži do 3555.00:23:31+00:09:22Detail
130. SECHOVCOVÁ RenátaKutná Hora#88Ženy 36plus14.00:23:40+00:09:31Detail
131. LINHARTOVÁ ZuzanaKolín#133Ženy 36plus15.00:23:44+00:09:35Detail
132. ŠEVČÍKOVÁ AndreaChrudim#183Ženy do 3532.00:23:44+00:09:35Detail
133. LHOTANOVÁ VeronikaČáslav#41Ženy 36plus16.00:23:47+00:09:38Detail
134. BARÁKOVÁ PetraChroustovice#152Ženy 36plus17.00:23:50+00:09:41Detail
135. HRONOVÁ KarolínaChrudim#92Ženy do 3533.00:23:55+00:09:46Detail
136. ZAJÍC Michal Tuchov#20Muži 36plus31.00:23:56+00:09:47Detail
137. HUŠÁKOVÁ AntonieTuchov#21Ženy do 3534.00:23:56+00:09:47Detail
138. MARTÍNKOVÁ HanaStarý Kolín #52Ženy do 3535.00:23:56+00:09:47Detail
139. TRTÍKOVÁ JarkaDBK Chotěboř#116Ženy 36plus18.00:24:08+00:09:59Detail
140. HOJDA DavidEnergie v prášku #58Muži do 3556.00:24:08+00:09:59Detail
141. HOJDOVÁ LucieEnergie v prášku#59Ženy do 3536.00:24:09+00:10:00Detail
142. LANGR PavelÚstí nad Orlicí#145Muži 36plus32.00:24:11+00:10:02Detail
143. ČERMÁKOVÁ AndreaSuchdol#186Ženy do 3537.00:24:13+00:10:04Detail
144. ŠÍPKOVÁ MartinaKutná Hora#205Ženy 36plus19.00:24:15+00:10:06Detail
145. DRDA TomášKutná Hora#218Muži 36plus33.00:24:15+00:10:06Detail
146. HAVRDA DavidKutmá Hora#126Muži do 3557.00:24:16+00:10:07Detail
147. KAUTSKÝ ZdeněkKolín#194Muži do 3558.00:24:16+00:10:07Detail
148. MOTÝLOVÁ KláraKutná Hora#112Ženy do 3538.00:24:21+00:10:12Detail
149. KOSÍK MartinČáslav#34Muži 36plus34.00:24:27+00:10:18Detail
150. DVOŘÁKOVÁ KateřinaGolčův Jeníkov#135Ženy do 3539.00:24:29+00:10:20Detail
151. ROZKOŠNÁ KateřinaPaběnice#134Ženy 36plus20.00:24:50+00:10:41Detail
152. MENOŠČÍK Martin Žehušice #95Muži 36plus35.00:24:51+00:10:42Detail
153. KLEMENTOVÁ VeronikaSvětlá nad Sázavou #195Ženy do 3540.00:24:52+00:10:43Detail
154. KASALOVÁ RomanaVinaře#35Ženy 36plus21.00:24:53+00:10:44Detail
155. VOTROUBKOVA DagmarStrampouch#30Ženy 36plus22.00:24:55+00:10:46Detail
156. LENCOVÁ VěraMalešov#130Ženy do 3541.00:25:05+00:10:56Detail
157. MRAZKOVA Leona#225Ženy 36plus23.00:25:06+00:10:57Detail
158. CHADRABOVÁ Tereza Golčův Jeníkov #104Ženy do 3542.00:25:11+00:11:02Detail
159. ZEMANOVÁ NikolaTupadly#13Ženy do 3543.00:25:15+00:11:06Detail
160. CÍSAŘOVÁ Tereza#15Ženy do 3544.00:25:15+00:11:06Detail
161. BURÝŠKOVÁ VeronikaKutná Hora #3Ženy 36plus24.00:25:19+00:11:10Detail
162. HUBALOVÁ JanaMiskovice#7Ženy 36plus25.00:25:19+00:11:10Detail
163. GRÉGR MichalPardubice #46Muži do 3559.00:25:23+00:11:14Detail
164. MALEČKOVÁ VeronikaPolní Chrčice 96#128Ženy 36plus26.00:25:33+00:11:24Detail
165. MADĚROVA HanaChotusice#4Ženy 36plus27.00:25:59+00:11:50Detail
166. SIXTOVÁ Ivana#146Ženy do 3545.00:26:05+00:11:56Detail
167. HAVELKOVÁ Tereza#173Ženy do 3546.00:26:19+00:12:10Detail
168. PAVLÍKOVÁ TerezaŠneci v běhu#49Ženy 36plus28.00:26:20+00:12:11Detail
169. ONDRASKOVA Marie #37Ženy 36plus29.00:26:25+00:12:16Detail
170. HORÁČEK JiříKolín#22Muži 36plus36.00:26:29+00:12:20Detail
171. ŠUBERT PetrČáslav#161Muži 36plus37.00:26:40+00:12:31Detail
172. ŠPALKOVÁ KateřinaKutná Hora#77Ženy 36plus30.00:26:45+00:12:36Detail
173. ŠVORBOVÁ MarcelaKolín#76Ženy 36plus31.00:26:45+00:12:36Detail
174. ŠUBERTOVÁ MarkétaČáslav#162Ženy 36plus32.00:26:49+00:12:40Detail
175. KOHOUTOVÁ SimonaČáslav#196Ženy do 3547.00:27:12+00:13:03Detail
176. TRPIŠOVSKÝ JosefČáslav#208Muži do 3560.00:27:13+00:13:04Detail
177. MOTÝLOVÁ MichaelaKutná Hora#100Ženy do 3548.00:27:20+00:13:11Detail
178. TRMAL JosefDrahobudice#119Muži do 3561.00:27:24+00:13:15Detail
179. DORAZILOVA EvaKutná Hora#120Ženy 36plus33.00:27:24+00:13:15Detail
180. KLOUDOVA MarcelaCirkvice#118Ženy 36plus34.00:27:25+00:13:16Detail
181. SEMOTÁN MartinKutná Hora#137Muži 36plus38.00:27:25+00:13:16Detail
182. VAŠÍČKOVÁ Bronislava Čáslav #62Ženy 36plus35.00:27:53+00:13:44Detail
183. VRATIL TomasKutna hora#33Muži do 3562.00:27:56+00:13:47Detail
184. VÝBORNÁ ŠárkaKamenná Lhota #178Ženy 36plus36.00:27:56+00:13:47Detail
185. VRATILOVA TerezaKutna hora#32Ženy do 3549.00:27:56+00:13:47Detail
186. PETRUSOVÁ Monika Kamenná Lhota#157Ženy 36plus37.00:28:01+00:13:52Detail
187. TRPIŠOVSKÝ JosefČáslav#207Muži 36plus39.00:28:19+00:14:10Detail
188. RANDÍK LukášKutná HOra#54Muži do 3563.00:28:44+00:14:35Detail
189. HOCHOVÁ JanaSlatiňany#47Ženy do 3550.00:28:46+00:14:37Detail
190. CARNEIRO RuiSlatiňany#48Muži do 3564.00:28:47+00:14:38Detail
191. OPOČENSKÝ OndřejČáslav#138Muži do 3565.00:28:51+00:14:42Detail
192. NOVÁČKOVÁ MichaelaMalešov#129Ženy 36plus38.00:28:54+00:14:45Detail
193. HOFER Nadja#190Ženy do 3551.00:29:03+00:14:54Detail
194. HENDLOVÁ LenkaBěhny Meteleskublesku#180Ženy 36plus39.00:29:04+00:14:55Detail
195. SLAVÍČKOVÁ Šárka#74Ženy 36plus40.00:29:29+00:15:20Detail
196. SUCHÁNKOVÁ PetraOhaře#79Ženy do 3552.00:29:56+00:15:47Detail
197. HAVELKOVÁ VáclavaSRTG Kutná Hora#10Ženy do 3553.00:30:10+00:16:01Detail
198. VOSTŘEŽANSKÁ VeronikaCírkvice#99Ženy do 3554.00:30:36+00:16:27Detail
199. TRPIŠOVSKÁ VladimíraČáslav#113Ženy 36plus41.00:30:40+00:16:31Detail
200. DRAHOTOVÁ TerezaKutná hora#84Ženy do 3555.00:30:43+00:16:34Detail
201. JANGLOVÁ MichaelaKutná Hora#83Ženy do 3556.00:30:43+00:16:34Detail
202. ZÍTOVÁ PetraKutná Hora#38Ženy 36plus42.00:30:57+00:16:48Detail
203. NOVÁKOVÁ EliškaKutná Hora#65Ženy do 3557.00:31:07+00:16:58Detail
204. VONDROVA LenkaČáslav#108Ženy do 3558.00:31:09+00:17:00Detail
205. VONDRA MilošČáslav#109Muži do 3566.00:31:13+00:17:04Detail
206. VÝBORNÁ KryistýnaKutná Hora#64Ženy do 3559.00:31:15+00:17:06Detail
207. BRAVENCOVÁ JanaBáječné ženy v běhu#80Ženy 36plus43.00:33:32+00:19:23Detail
DRAHOTOVÁ MarkétaKutná Hora#86Ženy do 3500:00:00Detail
MENOŠČÍKOVÁ MartinaŽehušice#94Ženy 36plus00:00:00Detail
FÍLOVÁ ReginaKutná Hora#139Ženy do 3500:00:00Detail
ŠVÁBOVÁ Michaela#206Ženy do 3500:00:00Detail
KREJČÍK MichalUCHD Klub Úmonín#197Muži do 3500:00:00Detail
DNS KMOCHOVÁ NatálieUhlířské Janovice #9Ženy do 35DNS Detail
DNS MÁLKOVÁ Monika#18Ženy 36plusDNS Detail
DNS ŠENKAPOUN PavelČáslav#24Muži 36plusDNS Detail
DNS BENEŠ JanMMA Pitbull Kolin#40Muži do 35DNS Detail
DNS FUNDA TomášKolín#61Muži do 35DNS Detail
DNS KRÚPOVÁ KateřinaZbraslavice#81Ženy do 35DNS Detail
DNS ZEMANOVÁ LenkaKutná Hora#96Ženy do 35DNS Detail
DNS REHOUNEK HonzaPraha#97Muži 36plusDNS Detail
DNS VAVREČKOVA TerezkaPraha#98Ženy 36plusDNS Detail
DNS KŘÍŽKOVÁ PetraSk Děti Severu#105Ženy do 35DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz