Oficiální Výsledková listina Běháme pro děti
23. 6. 2019

1 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Arzumanov EduardAYAC Sport#201#muži1.00:03:07Detail
2. Šmárik PavelŠneci v běhu#299#muži2.00:03:11+00:00:04.30Detail
3. Janovsky LukášPraha#330#muži3.00:03:13+00:00:06.30Detail
4. Dziegielewska EwelinaPraha#291#ženy1.00:03:14+00:00:07.30Detail
5. Duchoslav ml. Jan Praha#219#muži4.00:03:29+00:00:22.30Detail
6. Hégr Václav Praha 4#231#muži5.00:03:29+00:00:22.30Detail
7. Plaček Pavel#319#muži6.00:03:36+00:00:29.30Detail
8. Souček MarekPraha#267#muži7.00:03:37+00:00:30.30Detail
9. Dziegielewska KarolinaČlovíček Praha#300#ženy2.00:03:39+00:00:32.30Detail
10. Pohlodko DavidDD Česká Lípa#282#muži8.00:03:47+00:00:40.30Detail
11. Kaliba VojtechJesenice#290#muži9.00:03:53+00:00:46.30Detail
12. Pohlodko VlastimilDD Česká Lípa#283#muži10.00:03:55+00:00:48.30Detail
13. Plačková Linda#320#ženy3.00:03:56+00:00:49.30Detail
14. Horná ViolaPraha 5#326#ženy4.00:04:05+00:00:58.30Detail
15. Benešová NatáliePraha#331#ženy5.00:04:08+00:01:01.30Detail
16. Chovanec SamuelPraha#240#muži11.00:04:08+00:01:01.30Detail
17. Pretningerová SáraSokol Zlíchov#328#ženy6.00:04:11+00:01:04.30Detail
18. Mihatsch DanielPraha#259#muži12.00:04:15+00:01:08.30Detail
19. Grygera AlanPraha 5#228#muži13.00:04:17+00:01:10.30Detail
20. Urbánková LuciePraha 4#272#ženy7.00:04:18+00:01:11.30Detail
21. Kočí OndřejPraha 8#333#muži14.00:04:19+00:01:12.30Detail
22. Lehovec JosefAtletika Jižní mesto#200#muži15.00:04:19+00:01:12.30Detail
23. Částková Alena#317#ženy8.00:04:20+00:01:13.30Detail
24. Horná EsterSokol Zlichov#327#ženy9.00:04:21+00:01:14.30Detail
25. Baselová MarcelaKralupy nad Vltavou#207#ženy10.00:04:25+00:01:18.30Detail
26. Nikl Lukáš#260#muži16.00:04:29+00:01:22.30Detail
27. Goldammerová CharlotteVarnsdorf#226#ženy11.00:04:29+00:01:22.30Detail
28. Jedličková LuciePraha 2#313#ženy12.00:04:32+00:01:25.30Detail
29. Večeřová RadkaKostelec u Holešova#334#ženy13.00:04:36+00:01:29.30Detail
30. Kittnarová VendulaDolní Čermná#329#ženy14.00:04:40+00:01:33.30Detail
31. Herbst JarmilkaDoHajeRun Team#233#ženy15.00:04:40+00:01:33.30Detail
32. Herbst AmalkaDoHajeRun Team#232#ženy16.00:04:41+00:01:34.30Detail
33. Svobodová PavlaSokol Zlichov#337#ženy17.00:04:43+00:01:36.30Detail
34. Urbánková AnnaPraha 4#271#ženy18.00:04:46+00:01:39.30Detail
35. Jedličková MarkétaRunPorg#324#ženy19.00:04:46+00:01:39.30Detail
36. Zankelová AdélaPraha #276#ženy20.00:04:48+00:01:41.30Detail
37. Urbánková Tereza Praha 4#273#ženy21.00:04:51+00:01:44.30Detail
38. Frk Kryštof PatrikPraha 13#223#muži17.00:05:01+00:01:54.30Detail
39. Herbst KajaDoHajeRun Team#234#ženy22.00:05:04+00:01:57.30Detail
40. Odamová NelaDD Česká Lípa#284#ženy23.00:05:06+00:01:59.30Detail
41. Hrabák Alex#238#muži18.00:05:10+00:02:03.30Detail
42. Vlčková LindaJohnson#314#ženy24.00:05:12+00:02:05.30Detail
43. Goldammerová PetraVarnsdorf#227#ženy25.00:05:13+00:02:06.30Detail
44. Fox ChristianŠtěrboholy#336#muži19.00:05:13+00:02:06.30Detail
45. Foxová SandraŠtěrboholy#338#ženy26.00:05:13+00:02:06.30Detail
46. Michněvič PetrJCI Praha#311#muži20.00:05:19+00:02:12.30Detail
47. Stejskalová JanaPraha 4#322#ženy27.00:05:20+00:02:13.30Detail
48. Stejskal JonášPraha 4#323#muži21.00:05:21+00:02:14.30Detail
49. Vlček JiříJohnson#315#muži22.00:05:23+00:02:16.30Detail
50. Marcinčinová Ludmila#316#ženy28.00:05:23+00:02:16.30Detail
51. Bednařík ŠimonPraha 8#208#muži23.00:05:23+00:02:16.30Detail
52. Michněvičová SoňaJCI Praha#312#ženy29.00:05:25+00:02:18.30Detail
53. Kosařová JanaPraha 10#248#ženy30.00:05:29+00:02:22.30Detail
54. Kosařová TerezaPraha 10#250#ženy31.00:05:30+00:02:23.30Detail
55. Schustrová Apolena-#318#ženy32.00:05:31+00:02:24.30Detail
56. Bednaříková SáraPraha 8#209#ženy33.00:05:31+00:02:24.30Detail
57. Kozlová MichaelaDD Česká Lípa#285#ženy34.00:05:36+00:02:29.30Detail
58. Muller VítPrah#298#muži24.00:05:36+00:02:29.30Detail
59. Kalibová MichaelaPraha 4#243#ženy35.00:05:37+00:02:30.30Detail
60. Bednaříková VěraPraha 8#210#ženy36.00:05:43+00:02:36.30Detail
61. Manhartová RenátaPraha#281#ženy37.00:05:44+00:02:37.30Detail
62. Marzuki BlankaPraha 8#332#ženy38.00:06:01+00:02:54.30Detail
63. Hrabáková Tereza#239#ženy39.00:06:05+00:02:58.30Detail
64. Klopp PetrPraha#293#muži25.00:06:09+00:03:02.30Detail
65. Klopp PetrPraha#292#muži26.00:06:10+00:03:03.30Detail
66. Svobodová RenátaPraha#325#ženy40.00:06:11+00:03:04.30Detail
67. Balšánová ZuzanaPraha#203#ženy41.00:06:12+00:03:05.30Detail
68. Grygerova KaterinaPraha 5#230#ženy42.00:06:15+00:03:08.30Detail
69. Grygerova Amalia Praha 5#229#ženy43.00:06:16+00:03:09.30Detail
70. Kosařová MichaelaPraha 10#249#ženy44.00:06:16+00:03:09.30Detail
71. Kosař PetrPraha 10#247#muži27.00:06:18+00:03:11.30Detail
72. Frk Kristián PatrikPraha 13#222#muži28.00:06:32+00:03:25.30Detail
73. Šule Jozef#294#muži29.00:06:33+00:03:26.30Detail
74. Mullerová Barbora#295#ženy45.00:06:40+00:03:33.30Detail
75. Mullerova JitkaČelákovice#296#ženy46.00:07:18+00:04:11.30Detail
76. Duchoslav JanPraha#218#muži30.00:07:29+00:04:22.30Detail
77. Franc JanSRTG Čelákovice#288#muži31.00:08:35+00:05:28.30Detail
78. Horáčková IvanaSRTG Čelákovice#289#ženy47.00:08:35+00:05:28.30Detail
Karpíšek BenjamínPraha#279#muži00:00:00Detail
DNS Suchomelova HelenaJdu běhat#269#ženyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz