Oficiální Výsledková listina Běháme pro děti
23. 6. 2019

1 km Kategorie ženy

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Dziegielewska EwelinaPraha#291#00:03:14Detail
2. Dziegielewska KarolinaČlovíček Praha#300#00:03:39+00:00:25.03Detail
3. Plačková Linda#320#00:03:56+00:00:42.03Detail
4. Horná ViolaPraha 5#326#00:04:05+00:00:51.03Detail
5. Benešová NatáliePraha#331#00:04:08+00:00:54.03Detail
6. Pretningerová SáraSokol Zlíchov#328#00:04:11+00:00:57.03Detail
7. Urbánková LuciePraha 4#272#00:04:18+00:01:04.03Detail
8. Částková Alena#317#00:04:20+00:01:06.03Detail
9. Horná EsterSokol Zlichov#327#00:04:21+00:01:07.03Detail
10. Baselová MarcelaKralupy nad Vltavou#207#00:04:25+00:01:11.03Detail
11. Goldammerová CharlotteVarnsdorf#226#00:04:29+00:01:15.03Detail
12. Jedličková LuciePraha 2#313#00:04:32+00:01:18.03Detail
13. Večeřová RadkaKostelec u Holešova#334#00:04:36+00:01:22.03Detail
14. Kittnarová VendulaDolní Čermná#329#00:04:40+00:01:26.03Detail
15. Herbst JarmilkaDoHajeRun Team#233#00:04:40+00:01:26.03Detail
16. Herbst AmalkaDoHajeRun Team#232#00:04:41+00:01:27.03Detail
17. Svobodová PavlaSokol Zlichov#337#00:04:43+00:01:29.03Detail
18. Urbánková AnnaPraha 4#271#00:04:46+00:01:32.03Detail
19. Jedličková MarkétaRunPorg#324#00:04:46+00:01:32.03Detail
20. Zankelová AdélaPraha #276#00:04:48+00:01:34.03Detail
21. Urbánková Tereza Praha 4#273#00:04:51+00:01:37.03Detail
22. Herbst KajaDoHajeRun Team#234#00:05:04+00:01:50.03Detail
23. Odamová NelaDD Česká Lípa#284#00:05:06+00:01:52.03Detail
24. Vlčková LindaJohnson#314#00:05:12+00:01:58.03Detail
25. Goldammerová PetraVarnsdorf#227#00:05:13+00:01:59.03Detail
26. Foxová SandraŠtěrboholy#338#00:05:13+00:01:59.03Detail
27. Stejskalová JanaPraha 4#322#00:05:20+00:02:06.03Detail
28. Marcinčinová Ludmila#316#00:05:23+00:02:09.03Detail
29. Michněvičová SoňaJCI Praha#312#00:05:25+00:02:11.03Detail
30. Kosařová JanaPraha 10#248#00:05:29+00:02:15.03Detail
31. Kosařová TerezaPraha 10#250#00:05:30+00:02:16.03Detail
32. Schustrová Apolena-#318#00:05:31+00:02:17.03Detail
33. Bednaříková SáraPraha 8#209#00:05:31+00:02:17.03Detail
34. Kozlová MichaelaDD Česká Lípa#285#00:05:36+00:02:22.03Detail
35. Kalibová MichaelaPraha 4#243#00:05:37+00:02:23.03Detail
36. Bednaříková VěraPraha 8#210#00:05:43+00:02:29.03Detail
37. Manhartová RenátaPraha#281#00:05:44+00:02:30.03Detail
38. Marzuki BlankaPraha 8#332#00:06:01+00:02:47.03Detail
39. Hrabáková Tereza#239#00:06:05+00:02:51.03Detail
40. Svobodová RenátaPraha#325#00:06:11+00:02:57.03Detail
41. Balšánová ZuzanaPraha#203#00:06:12+00:02:58.03Detail
42. Grygerova KaterinaPraha 5#230#00:06:15+00:03:01.03Detail
43. Grygerova Amalia Praha 5#229#00:06:16+00:03:02.03Detail
44. Kosařová MichaelaPraha 10#249#00:06:16+00:03:02.03Detail
45. Mullerová Barbora#295#00:06:40+00:03:26.03Detail
46. Mullerova JitkaČelákovice#296#00:07:18+00:04:04.03Detail
47. Horáčková IvanaSRTG Čelákovice#289#00:08:35+00:05:21.03Detail
DNS Suchomelova HelenaJdu běhat#269#Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz