Oficiální Výsledková listina Konrádova 11
10. 11. 2019

dětský závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Fixová MagdalenaLiaz Jablonec nad Nisou#287#CZED2 (7-9 let) dívky1.00:01:52Detail
2. Hegrová BarboraLiberec#284#CZED2 (7-9 let) dívky2.00:01:53+00:00:01.24Detail
3. Tomeš RomanSWSL Ski klub Lučany#264#CZED2 (7-9 let) kluci1.00:01:54+00:00:02.24Detail
4. Skrbek MatoušTJ Sokol Železný Brod#275#CZED2 (7-9 let) kluci2.00:01:55+00:00:03.24Detail
5. Třešňák BrunoLokomotiva Liberec#256#CZED2 (7-9 let) kluci3.00:02:00+00:00:08.24Detail
6. Šebelka JakubSlavia Liberec orienteering#252#CZED2 (7-9 let) kluci4.00:02:01+00:00:09.24Detail
7. Tomášek DominikLiberec#291#CZED2 (7-9 let) kluci5.00:02:02+00:00:10.24Detail
8. Kyselák KryštofLiberec#288#CZED2 (7-9 let) kluci6.00:02:03+00:00:11.24Detail
9. Regnerová KarolínaBiatlon Liberec#280#CZED2 (7-9 let) dívky3.00:02:09+00:00:17.24Detail
10. Lhotáková KristýnaRohozec Amulet Team#289#CZED2 (7-9 let) dívky4.00:02:14+00:00:22.24Detail
11. Holcová EmilyFK Rynoltice#258#CZED2 (7-9 let) dívky5.00:02:15+00:00:23.24Detail
12. Trávníček KrystofLiberecká rychlonožka#274#CZED2 (7-9 let) kluci7.00:02:27+00:00:35.24Detail
13. Holec RobertFK Rynoltice#259#CZED2 (7-9 let) kluci8.00:02:29+00:00:37.24Detail
14. Procházková MartinaBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM#265#CZED2 (7-9 let) dívky6.00:02:31+00:00:39.24Detail
15. Kadlas Eva#292#CZED2 (7-9 let) dívky7.00:02:40+00:00:48.24Detail
16. Šebelka MatějSlavia Liberec orienteering#253#CZED3 (10-12 let) kluci1.00:02:41+00:00:49.24Detail
17. Szonda Karolína#294#CZED2 (7-9 let) dívky8.00:02:44+00:00:52.24Detail
18. Fixová AnnaLiaz Jablonec nad Nisou#286#CZED3 (10-12 let) dívky1.00:02:44+00:00:52.24Detail
19. Szonda Dan#293#CZED2 (7-9 let) kluci9.00:02:44+00:00:52.24Detail
20. Berková JosefínaLiberec- Vratislavice nad Nisou#285#CZED2 (7-9 let) dívky9.00:02:46+00:00:54.24Detail
21. Grygárková NelaLiberec#255#CZED3 (10-12 let) dívky2.00:03:01+00:01:09.24Detail
22. Závacká AnetaBiatlon Liberec#282#CZED3 (10-12 let) dívky3.00:03:03+00:01:11.24Detail
23. Strašlipka JáchymBiatlon Liberec#270#CZED3 (10-12 let) kluci2.00:03:05+00:01:13.24Detail
24. Blažejová TerezieTJ Dukla Liberec#140#CZED3 (10-12 let) dívky4.00:03:06+00:01:14.24Detail
25. Farská TerezaBiatlon Liberec#271#CZED3 (10-12 let) dívky5.00:03:09+00:01:17.24Detail
26. Třešňáková EsterLokomotiva Liberec#257#CZED3 (10-12 let) dívky6.00:03:11+00:01:19.24Detail
27. Skrbek SebastianTJ Sokol Železný Brod#276#CZED3 (10-12 let) kluci3.00:03:13+00:01:21.24Detail
28. Chýle Jindřich RobinLiberec#251#CZED3 (10-12 let) kluci4.00:03:17+00:01:25.24Detail
29. Krejčí MatějMK Nová Paka#263#CZED3 (10-12 let) kluci5.00:03:18+00:01:26.24Detail
30. Maděra KubaSlavia Liberec#290#CZED3 (10-12 let) kluci6.00:03:19+00:01:27.24Detail
31. Mareth JanČeská Skalice#278#CZED3 (10-12 let) kluci7.00:03:31+00:01:39.24Detail
32. Grygárek DanLiberec#254#CZED3 (10-12 let) kluci8.00:03:31+00:01:39.24Detail
33. Skřivánek JakubLiberec#281#CZED3 (10-12 let) kluci9.00:03:34+00:01:42.24Detail
34. Rybarikova AdélaFrydlant#269#CZED3 (10-12 let) dívky7.00:03:36+00:01:44.24Detail
35. Janoušková LucieBiatlon Liberec#273#CZED3 (10-12 let) dívky8.00:03:41+00:01:49.24Detail
36. Farský JakubBiatlon Liberec#272#CZED4 (13-15 let) kluci1.00:05:30+00:03:38.24Detail
37. Javůrek PatrikLiberec #279#CZED4 (13-15 let) kluci2.00:05:34+00:03:42.24Detail
38. Ptáček MartinLiberec#267#CZED4 (13-15 let) kluci3.00:06:01+00:04:09.24Detail
39. Lajtkepová BerenikaBiatlon Liberec#261#CZED4 (13-15 let) dívky1.00:06:16+00:04:24.24Detail
40. Závacká JolanaBiatlon Liberec#283#CZED4 (13-15 let) dívky2.00:06:22+00:04:30.24Detail
41. Šípková VeronikaBiatlon Liberec#260#CZED4 (13-15 let) dívky3.00:06:24+00:04:32.24Detail
42. Ptáček JanLiberec#266#CZED4 (13-15 let) kluci4.00:06:25+00:04:33.24Detail
43. Závětová LucieFrydlant#268#CZED4 (13-15 let) dívky4.00:07:24+00:05:32.24Detail
44. Kazda FilipOstašov#277#CZED4 (13-15 let) kluci5.00:07:56+00:06:04.24Detail
Balatková JessicaRádlo#159#CZE00:00:00Detail
Procházková KateřinaBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM#157#CZED1 (3-6 let) dívky00:00:00Detail
Chýle OndřejLiberec#253#CZED1 (3-6 let) kluci00:00:00Detail
Kudrna VojtěchVratislavice nad Nisou#163#CZED1 (3-6 let) kluci00:00:00Detail
Máchal FilipKunratická Liberec#156#CZED1 (3-6 let) kluci00:00:00Detail
Lhotáková SofieRohozec Amulet Team#166#CZED1 (3-6 let) dívky00:00:00Detail
Balatková TinaRádlo#160#CZED1 (3-6 let) dívky00:00:00Detail
Vekrbauerová NikolLiberec- Vratislavice nad Nisou#165#CZED1 (3-6 let) dívky00:00:00Detail
Holata Tobiáš #158#CZED1 (3-6 let) kluci00:00:00Detail
Hájek ŠtěpánLiberec#162#CZED1 (3-6 let) kluci00:00:00Detail
Kudrnová Anna Vratislavice nad Nisou#164#CZED1 (3-6 let) dívky00:00:00Detail
Puš OndřejSWSL Lučany#161#CZED1 (3-6 let) kluci00:00:00Detail
Školáková SabinaFrýdlant#167#CZED1 (3-6 let) dívky00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz