Průběžná Výsledková listina Duatlon Břehy 2019
28. 4. 2019

jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaběh 1koloběh 2
1. ZADÁK KarelTriexpert Milt Racing Team1M40-491.01:09:19.2100:22:04.9600:35:53.0700:11:21.18DetailFoto
2. SCHOVAL FrantišekTriexpert Milt Racing Team2M16-391.01:11:52.01+00:02:32.8000:22:06.9000:38:17.3400:11:27.76DetailFoto
3. PAZDERA LukášCSG TRI Team88M16-392.01:12:38.89+00:03:19.6800:22:22.0100:38:04.7000:12:12.18DetailFoto
4. HOLUB VáclavVelosport Valenta Scott109M16-393.01:13:01.87+00:03:42.6600:23:09.0100:38:09.7700:11:43.08DetailFoto
5. OTTENSCHLÄGER OtoKrušnoman Triathlon Team Litvínov, z. ú.4M16-394.01:13:08.21+00:03:49.0000:23:03.1100:38:28.3100:11:36.77DetailFoto
6. WAINER JanOMT104M40-492.01:13:17.15+00:03:57.9400:23:23.4900:37:59.7100:11:53.94DetailFoto
7. JIRANEK TomLawi105M40-493.01:13:36.21+00:04:17.0000:24:00.1400:37:14.8200:12:21.24DetailFoto
8. DUBEC JanTriexpert Milt racing team102M16-395.01:13:48.06+00:04:28.8500:24:48.5900:36:29.5300:12:29.93DetailFoto
9. PEŠEK PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL95M16-396.01:14:36.83+00:05:17.6200:23:26.5700:39:36.2500:11:34.00DetailFoto
10. SVOBODA Milan Etriatlon team50M16-397.01:14:45.43+00:05:26.2200:22:55.1700:40:21.3300:11:28.91DetailFoto
11. OKLUSKÝ MiroslavTRI COLORS72M16-398.01:14:50.07+00:05:30.8600:23:30.1300:39:27.4200:11:52.51DetailFoto
12. ADAMEC RadekTriexpert Milt racing team70M16-399.01:15:46.29+00:06:27.0800:24:21.2000:39:22.8900:12:02.20DetailFoto
13. KUDRNA DavidTJ Slavoj Čáslav73M40-494.01:16:05.36+00:06:46.1500:23:34.8500:40:12.8800:12:17.61DetailFoto
14. KALA JiříCK Příbram Fany Gastro106M16-3910.01:17:33.64+00:08:14.4300:24:23.0800:40:45.3000:12:25.25DetailFoto
15. BURŠÍK Michal46M16-3911.01:18:28.84+00:09:09.6300:24:55.1600:40:15.6900:13:17.98DetailFoto
16. PEŘINKA FilipTTT75M16-3912.01:19:10.00+00:09:50.7900:23:37.0000:43:12.2700:12:20.72DetailFoto
17. BAČA JanCzechTRI K. Team21M40-495.01:20:31.04+00:11:11.8300:26:26.6000:40:46.7100:13:17.72DetailFoto
18. HOLÍK MichalEleven Run Team78M16-3913.01:20:44.80+00:11:25.5900:24:16.5900:43:43.5300:12:44.67DetailFoto
19. KUZNETSOV Stanislav81M16-3914.01:21:05.47+00:11:46.2600:24:46.2500:43:06.7400:13:12.48DetailFoto
20. PITTNER RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL65M40-496.01:21:24.36+00:12:05.1500:26:25.0500:41:46.5700:13:12.73DetailFoto
21. KOZÁK OndřejVysoké Mýto44M16-3915.01:21:41.14+00:12:21.9300:25:13.2900:43:31.4100:12:56.43DetailFoto
22. TOUŠKA KryštofCSG TRI TEAM17M16-3916.01:22:05.28+00:12:46.0700:26:01.6500:42:30.6600:13:32.96DetailFoto
23. DVOŘÁK TomášHavbn Team108M16-3917.01:22:11.63+00:12:52.4200:26:28.7600:41:33.9100:14:08.95DetailFoto
24. ČEJKA BořivojTriathlon Team Chrudim5M16-3918.01:22:35.89+00:13:16.6800:25:24.4800:43:37.2300:13:34.17DetailFoto
25. ULIČNÍK TomášFrenštát54M16-3919.01:22:51.61+00:13:32.4000:28:04.9600:40:17.5800:14:29.06DetailFoto
26. KŘÍŽ MatějCzech Tri K. Team96M16-3920.01:22:56.82+00:13:37.6100:25:39.0400:44:04.8000:13:12.97DetailFoto
27. HLAVÁČEK PetrCycology Jablonec n.N.67M50p1.01:23:25.21+00:14:06.0000:25:51.6200:43:58.0000:13:35.58DetailFoto
28. PÍSAŘ Martin Team CykloTrener 15M16-3921.01:23:33.04+00:14:13.8300:24:55.7400:45:47.3800:12:49.92DetailFoto
29. KOCKA Matúš2BeWinner77M16-3922.01:23:40.58+00:14:21.3700:28:06.1600:41:11.1300:14:23.27DetailFoto
30. LAPEŠ JaromírHavlíčkův Brod107M40-497.01:23:42.60+00:14:23.3900:26:05.4600:43:28.9200:14:08.22DetailFoto
31. MUŽÁTKO Pavel43. vpr74M16-3923.01:24:06.54+00:14:47.3300:27:39.0300:42:29.4800:13:58.01DetailFoto
32. TEPLÝ OndřejHisport Team3M40-498.01:24:14.24+00:14:55.0300:30:18.6700:40:21.0800:13:34.48DetailFoto
33. JELÍNEK PetrKostelec u Heřmanova Městce43M40-499.01:24:21.53+00:15:02.3200:28:46.0200:41:23.8500:14:11.65DetailFoto
34. TEPLÝ JaroslavHorse club Mário Bučina7M40-4910.01:24:27.66+00:15:08.4500:25:49.5500:44:33.1000:14:05.00DetailFoto
35. HENYCH TomášSvět zdraví Jičín60M40-4911.01:25:00.54+00:15:41.3300:29:38.1600:40:26.5800:14:55.79DetailFoto
36. ŠVEC JakubSBR TRI-TEAM LITOMYŠL94M16-3924.01:25:11.05+00:15:51.8400:28:41.5000:41:41.8300:14:47.71DetailFoto
37. GURNIK StanislavTRIEXPERT MILT racing team58M16-3925.01:25:13.49+00:15:54.2800:27:58.0100:43:44.5000:13:30.97DetailFoto
38. HLADINA TomášKalda team62M16-3926.01:25:15.80+00:15:56.5900:26:35.0900:45:44.4900:12:56.21DetailFoto
39. HÁBA JanJoskatel Team68M16-3927.01:25:24.06+00:16:04.8500:29:01.6800:42:05.5100:14:16.86DetailFoto
40. VAVÁK LiborBK Sadská63M50p2.01:25:33.18+00:16:13.9700:27:50.6600:43:09.5600:14:32.96DetailFoto
41. ŽITNÝ KarelTriexpert Milt Racing Team56M40-4912.01:25:36.53+00:16:17.3200:29:29.9400:41:31.4000:14:35.18DetailFoto
42. BIS DaliborTriathlon Team Chrudim85M40-4913.01:25:53.74+00:16:34.5300:27:13.7800:44:44.8900:13:55.06DetailFoto
43. MAREK MichalHradec Králové51M40-4914.01:26:10.84+00:16:51.6300:27:15.5700:44:50.8800:14:04.37DetailFoto
44. MUCHA PavelWild team91M16-3928.01:26:55.15+00:17:35.9400:29:21.8200:42:13.7400:15:19.58DetailFoto
45. HÁLA Luboš Spartak Třebíč25M50p3.01:27:24.02+00:18:04.8100:29:33.5200:42:58.1700:14:52.33DetailFoto
46. REJDA JanOMT Pardubice6M40-4915.01:27:55.10+00:18:35.8900:28:24.4300:43:10.4200:16:20.23DetailFoto
47. KUCHAŘ AlešKutná hora110M16-3929.01:28:07.21+00:18:48.0000:28:05.8200:44:20.7200:15:40.66DetailFoto
48. VOSMEK LukášPříbram33M16-3930.01:28:12.28+00:18:53.0700:27:29.3200:46:56.1900:13:46.76DetailFoto
49. LOPEZ AdrianPrague79M16-3931.01:28:38.18+00:19:18.9700:29:57.6200:43:13.6500:15:26.91DetailFoto
50. KRATOCHVÍL JanSKH Královéhradeckého kraje69M16-3932.01:28:49.55+00:19:30.3400:29:41.9200:44:42.4700:14:25.16DetailFoto
51. KRATOCHVÍLOVÁ Lucie OMT Pardubice34Z16-391.01:29:06.38+00:19:47.1700:27:53.9500:46:40.8100:14:31.62DetailFoto
52. OLIVA RadimKalda Team61M40-4916.01:29:10.70+00:19:51.4900:27:52.2300:46:37.2100:14:41.25DetailFoto
53. LADISLAV KratochvílTJ BIŽV JABLONEC103M40-4917.01:30:06.85+00:20:47.6400:29:59.0800:44:10.9700:15:56.79DetailFoto
54. NOVÁK JakubPřelouč12M16-3933.01:30:14.18+00:20:54.9700:28:40.6900:45:49.5000:15:43.97DetailFoto
55. BÁLEK Oldřich18M40-4918.01:30:20.27+00:21:01.0600:31:34.4500:43:15.9200:15:29.89DetailFoto
56. BENEŠ LiborHradec Králové86M40-4919.01:30:31.20+00:21:11.9900:30:09.5700:45:05.4400:15:16.18DetailFoto
57. DOBIÁŠ DavidCSG TRI TEAM99M40-4920.01:30:34.12+00:21:14.9100:32:15.8100:41:49.5500:16:28.75DetailFoto
58. KUČERA Martin111M40-4921.01:30:47.35+00:21:28.1400:30:18.3000:44:57.5700:15:31.47DetailFoto
59. MOKA MichalMTBC I-bike Sokol Chrudim19M40-4922.01:30:53.27+00:21:34.0601:14:54.0900:15:59.18DetailFoto
60. FILIP LukášSportStyl HK98M40-4923.01:30:54.67+00:21:35.4600:28:56.2400:46:47.9200:15:10.50DetailFoto
61. BELLI Michael80M50p4.01:31:11.23+00:21:52.0200:30:14.3800:45:25.7100:15:31.13DetailFoto
62. ŠANTRŮČEK JaromírZdiby140M16-3934.01:32:09.08+00:22:49.8700:31:25.0900:44:56.2600:15:47.71DetailFoto
63. CIGÁNIK MilanPraha8M50p5.01:32:43.56+00:23:24.3500:30:08.9300:46:05.7800:16:28.83DetailFoto
64. PASZYC Matouš89M16-3935.01:33:11.06+00:23:51.8500:30:21.1100:47:03.8200:15:46.12DetailFoto
65. HEJLOVÁ KarolínaTrixpert Milt Racicng Team55Z16-392.01:34:35.53+00:25:16.3200:30:20.8000:49:45.1900:14:29.53DetailFoto
66. ČERNÝ Aleš JKF Jaroměř10M50p6.01:35:21.51+00:26:02.3000:30:17.4800:48:17.6700:16:46.34DetailFoto
67. BALÁŠOVÁ PetraKlešice83Z16-393.01:35:55.51+00:26:36.3000:30:16.3700:50:22.3800:15:16.75DetailFoto
68. PILC DanielPraha9M16-3936.01:36:07.62+00:26:48.4100:30:14.8700:50:00.0200:15:52.72DetailFoto
69. VARGA MiroslavHighland sport13M50p7.01:36:46.74+00:27:27.5300:31:33.1600:48:36.2100:16:37.36DetailFoto
70. NÁDHERA PetrHradec Králové52M50p8.01:37:23.35+00:28:04.1400:29:26.6700:52:03.8600:15:52.81DetailFoto
71. HOLUB Jaroslav84M50p9.01:37:44.59+00:28:25.3800:32:31.1800:48:39.5400:16:33.86DetailFoto
72. ZLOSKÝ OndřejHostín59M16-3937.01:38:10.18+00:28:50.9700:31:19.3800:49:49.1100:17:01.67DetailFoto
73. JIRÁSKO LubomírSrch16M40-4924.01:38:40.19+00:29:20.9800:35:17.3600:45:31.3700:17:51.44DetailFoto
74. NOVÁK BoleslavSuchdol32M40-4925.01:39:06.17+00:29:46.9600:31:14.6900:49:17.8500:18:33.62DetailFoto
75. KOŠÍN RomanTriathlon Team Chrudim14M40-4926.01:39:50.38+00:30:31.1700:32:38.6200:50:23.4400:16:48.31DetailFoto
76. KURFIŘTOVÁ PetraZPCyklo Proofy Corratec Team49Z40-491.01:40:14.68+00:30:55.4700:34:23.6900:49:11.0600:16:39.91DetailFoto
77. RYZNER JanPřelou112M50p10.01:41:09.16+00:31:49.9500:33:46.2100:49:32.4200:17:50.52DetailFoto
78. BARTOŠOVÁ LenkaHobby In Club47Z40-492.01:41:22.34+00:32:03.1300:33:55.1000:49:27.9200:17:59.31DetailFoto
79. SEJVLOVA VlasaTrebechovice28Z16-394.01:41:30.68+00:32:11.4700:34:32.5800:48:39.8100:18:18.27DetailFoto
80. OPLETALOVÁ JanaSimplyGIGA22Z50p1.01:41:36.42+00:32:17.2100:32:29.7400:51:50.9200:17:15.75DetailFoto
81. ČERNÁ Petra3D Fitness Race Team90Z40-493.01:41:43.86+00:32:24.6500:33:36.4700:50:52.4800:17:14.90DetailFoto
82. KAMARÁDOVÁ DanielaDolní Lomnice93Z40-494.01:42:00.50+00:32:41.2900:34:10.7400:50:07.8500:17:41.91DetailFoto
83. TRČKA Jan38M50p11.01:42:31.26+00:33:12.0500:34:54.7600:49:06.3300:18:30.15DetailFoto
84. RYCHTEROVÁ EvaHradec Králové92Z40-495.01:43:15.73+00:33:56.5200:33:27.9100:52:31.6700:17:16.14DetailFoto
85. HOLAN VojtěchPraha66M40-4927.01:43:43.92+00:34:24.7100:35:57.5400:48:58.9300:18:47.45DetailFoto
86. KRKOŠOVÁ MichaelaTriexpert Milt Racing Team29Z16-395.01:44:32.21+00:35:13.0000:33:19.6700:54:22.1100:16:50.41DetailFoto
87. DUŠEK Patrik 3D Fitness RT27M40-4928.01:44:38.65+00:35:19.4400:34:48.1200:51:55.0400:17:55.48DetailFoto
88. ZÁMEČNÍKOVÁ ZuzanaVýživové poradenství ZZ64Z16-396.01:44:41.86+00:35:22.6500:34:39.9400:52:23.6200:17:38.29DetailFoto
89. ŠTULÍŘ Pavel101M16-3938.01:47:53.08+00:38:33.8700:31:57.4800:58:34.6400:17:20.96DetailFoto
90. HUDSKÝ KamilKAJMAN RUN 71M40-4929.01:48:23.01+00:39:03.8000:34:03.4500:57:34.7400:16:44.81DetailFoto
91. ROMŽOVÁ MariannaTriexpert Racing team Brno41Z16-397.01:49:09.46+00:39:50.2500:35:07.0000:55:45.2000:18:17.26DetailFoto
92. DOBIÁŠOVÁ ŠárkaCSG TRI TEAM100Z40-496.01:49:30.28+00:40:11.0700:37:45.3800:50:58.9000:20:46.00DetailFoto
93. ZLOSKÁ EvaMělník57Z40-497.01:50:56.82+00:41:37.6100:36:54.9300:55:06.7200:18:55.16DetailFoto
94. HOUFOVÁ IvaŘečany nad Labem48Z16-398.01:51:54.79+00:42:35.5800:36:51.6900:54:57.6100:20:05.47DetailFoto
95. MALINOVA AnetaPraha36Z16-399.01:54:33.35+00:45:14.1400:32:20.6301:01:54.3000:20:18.41DetailFoto
96. JORUS Quentin97M16-3939.01:56:11.15+00:46:51.9400:34:46.3500:59:23.7300:22:01.07DetailFoto
97. KOŘENSKÝ JosefAsseco Solution, a.s.30M40-4930.01:58:43.05+00:49:23.8400:33:54.4501:06:33.4100:18:15.17DetailFoto
98. VÁVROVÁ JanaŘečany n. L.76Z40-498.02:09:24.09+01:00:04.8800:40:30.4401:04:59.7300:23:53.90DetailFoto
99. NÁDHEROVÁ HanaHradec Králové53Z50p2.02:18:16.38+01:08:57.1700:48:05.2801:02:31.6800:27:39.41DetailFoto
OPLETAL RobertPardubice23M40-49DetailFoto
DNF HOKR MarcelTRI Chrudim45M40-49DNF 00:29:53.4800:28:34.1200:49:34.54DetailFoto
DNS KOUDELKA DrahomirMeixner Consulting35M40-49DNS DetailFoto
DNS VOZAROVÁ AnnaUherské Hradiště11Z16-39DNS DetailFoto
DNS PEČINKA LiborOhrazenice20M40-49DNS DetailFoto
DNS BONDAR GrygoriiTriexpert Milt Racing Team26M16-39DNS DetailFoto
DNS VYKOUKAL OndřejSK HOOCHACHOS37M16-39DNS DetailFoto
DNS LOGOJDA JiříTriexpert Milt 39M40-49DNS DetailFoto
DNS HORKÁ LenkaTriexpert Milt Racing Team40Z16-39DNS DetailFoto
DNS PIRKL MiroslavCzechTRI K. Team42M40-49DNS DetailFoto
DNS HOKR MarcelTRI Chrudim82M40-49DNS DetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz