Průběžná Výsledková listina Duatlon Břehy 2019
28. 4. 2019

jednotlivci Kategorie M40-49

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaběh 1koloběh 2
1. Zadák KarelTriexpert Milt Racing Team#1#01:09:19.2100:22:04.9600:35:53.0700:11:21.18DetailFoto
2. Wainer JanOMT#104#01:13:17.15+00:03:57.9400:23:23.4900:37:59.7100:11:53.94DetailFoto
3. Jiranek TomLawi#105#01:13:36.21+00:04:17.0000:24:00.1400:37:14.8200:12:21.24DetailFoto
4. Kudrna DavidTJ Slavoj Čáslav#73#01:16:05.36+00:06:46.1500:23:34.8500:40:12.8800:12:17.61DetailFoto
5. Bača JanCzechTRI K. Team#21#01:20:31.04+00:11:11.8300:26:26.6000:40:46.7100:13:17.72DetailFoto
6. Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#65#01:21:24.36+00:12:05.1500:26:25.0500:41:46.5700:13:12.73DetailFoto
7. Lapeš JaromírHavlíčkův Brod#107#01:23:42.60+00:14:23.3900:26:05.4600:43:28.9200:14:08.22DetailFoto
8. Teplý OndřejHisport Team#3#01:24:14.24+00:14:55.0300:30:18.6700:40:21.0800:13:34.48DetailFoto
9. Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce#43#01:24:21.53+00:15:02.3200:28:46.0200:41:23.8500:14:11.65DetailFoto
10. Teplý JaroslavHorse club Mário Bučina#7#01:24:27.66+00:15:08.4500:25:49.5500:44:33.1000:14:05.00DetailFoto
11. Henych TomášSvět zdraví Jičín#60#01:25:00.54+00:15:41.3300:29:38.1600:40:26.5800:14:55.79DetailFoto
12. Žitný KarelTriexpert Milt Racing Team#56#01:25:36.53+00:16:17.3200:29:29.9400:41:31.4000:14:35.18DetailFoto
13. Bis DaliborTriathlon Team Chrudim#85#01:25:53.74+00:16:34.5300:27:13.7800:44:44.8900:13:55.06DetailFoto
14. Marek MichalHradec Králové#51#01:26:10.84+00:16:51.6300:27:15.5700:44:50.8800:14:04.37DetailFoto
15. Rejda JanOMT Pardubice#6#01:27:55.10+00:18:35.8900:28:24.4300:43:10.4200:16:20.23DetailFoto
16. Oliva RadimKalda Team#61#01:29:10.70+00:19:51.4900:27:52.2300:46:37.2100:14:41.25DetailFoto
17. Ladislav KratochvílTJ BIŽV JABLONEC#103#01:30:06.85+00:20:47.6400:29:59.0800:44:10.9700:15:56.79DetailFoto
18. Bálek Oldřich#18#01:30:20.27+00:21:01.0600:31:34.4500:43:15.9200:15:29.89DetailFoto
19. Beneš LiborHradec Králové#86#01:30:31.20+00:21:11.9900:30:09.5700:45:05.4400:15:16.18DetailFoto
20. Dobiáš DavidCSG TRI TEAM#99#01:30:34.12+00:21:14.9100:32:15.8100:41:49.5500:16:28.75DetailFoto
21. Kučera Martin#111#01:30:47.35+00:21:28.1400:30:18.3000:44:57.5700:15:31.47DetailFoto
22. Moka MichalMTBC I-bike Sokol Chrudim#19#01:30:53.27+00:21:34.0601:14:54.0900:15:59.18DetailFoto
23. Filip LukášSportStyl HK#98#01:30:54.67+00:21:35.4600:28:56.2400:46:47.9200:15:10.50DetailFoto
24. Jirásko LubomírSrch#16#01:38:40.19+00:29:20.9800:35:17.3600:45:31.3700:17:51.44DetailFoto
25. Novák BoleslavSuchdol#32#01:39:06.17+00:29:46.9600:31:14.6900:49:17.8500:18:33.62DetailFoto
26. Košín RomanTriathlon Team Chrudim#14#01:39:50.38+00:30:31.1700:32:38.6200:50:23.4400:16:48.31DetailFoto
27. Holan VojtěchPraha#66#01:43:43.92+00:34:24.7100:35:57.5400:48:58.9300:18:47.45DetailFoto
28. Dušek Patrik 3D Fitness RT#27#01:44:38.65+00:35:19.4400:34:48.1200:51:55.0400:17:55.48DetailFoto
29. Hudský KamilKAJMAN RUN #71#01:48:23.01+00:39:03.8000:34:03.4500:57:34.7400:16:44.81DetailFoto
30. Kořenský JosefAsseco Solution, a.s.#30#01:58:43.05+00:49:23.8400:33:54.4501:06:33.4100:18:15.17DetailFoto
Opletal RobertPardubice#23#DetailFoto
DNF Hokr MarcelTRI Chrudim#45#DNF 00:29:53.4800:28:34.1200:49:34.54DetailFoto
DNS Koudelka DrahomirMeixner Consulting#35#DNS DetailFoto
DNS Pečinka LiborOhrazenice#20#DNS DetailFoto
DNS Logojda JiříTriexpert Milt #39#DNS DetailFoto
DNS Pirkl MiroslavCzechTRI K. Team#42#DNS DetailFoto
DNS Hokr MarcelTRI Chrudim#82#DNS DetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz